Politických väzňov v Nemecku zatvárali uz v roku 1933- 1945- keď sa dostal k moci hitler…ideológia, ale riešenia je nemať predsudky,každý človek je jedinečný ale MOC OPANTA MYSEĽ a potom je zle…
@radovanvnuk4962 Nie vravel som o sovietoch. Keby sa bavíme o amerických zločinoch tak áno. Ale ty vlastne ospravedlňuješ zločiny jednej mocnosti upozornením na zločiny druhej o 80 rokov neskôr a vôbec to stým nesúvisí. Svet neni čiernobiely.
@zdenkalazarova9092Tetka a bola si ty pri bitke na Dukle , obliehaní Leningradu alebo holokauste? Nebola a predsa vieš že sa to stalo. A predsa mojej mame stará mama pred smrťou porozprávala že ju v 17 rokoch niekoľko Rusov znásilnilo a dobilo tak že ju jej otec rýchlo bral do nemocnice. Mala takú traumu z chlapov že sa bála vydať za môjho starého otca. Takže nemudruj že kde kto bol a nebol.
A teraz sme v spoločenstve akom? Mierovom? Znovu sme uverili tým istým, ktorí uvelebovali a uvelebujú vojnu. Sláva tým, ktorí nás oslobodili, ČERVENEJ ARMÁDE. Nepoučili sme sa, smutné.
Treba povedať koľko padlo Sovietskych ľudí a koľko Amerických!!!!! Nie EÚ rýchlo preč!
pán Matúš všetko dobre, len ta obuv mi ako ex”vojakovi” nesedela v takú slávnosť….
Od novinarov je velmi nevkusne a necitlive klast otazky nesuvisisce s pietnou atmosferou spomenkovej slavnosti na Slavine…
táto poloprogresívná strana je o hovne
MIGAĽ za predsedu kraja?…veď je to jejo rozhodnutie sak n3ch skúsi…- a kde v Prešove na kraj?…
Politických väzňov v Nemecku zatvárali uz v roku 1933- 1945- keď sa dostal k moci hitler…ideológia, ale riešenia je nemať predsudky,každý človek je jedinečný ale MOC OPANTA MYSEĽ a potom je zle…
Novinárske bahno
Vojnu chce PS nevidíte to
Nech žije Červená armáda, česť a sláva hrdinom 🌷
@radovanvnuk4962 Haha dobre môj, choď to povedať takmer trom miliónom znasilnených žien.
@Dkavecmyslíš v Iraku alebo Afganistane? ale to boli američania môj..
@radovanvnuk4962 Nie vravel som o sovietoch. Keby sa bavíme o amerických zločinoch tak áno. Ale ty vlastne ospravedlňuješ zločiny jednej mocnosti upozornením na zločiny druhej o 80 rokov neskôr a vôbec to stým nesúvisí. Svet neni čiernobiely.
@Dkavecčo ty toho vieš, odkiaľ. Bol si pri tom.
@zdenkalazarova9092Tetka a bola si ty pri bitke na Dukle , obliehaní Leningradu alebo holokauste? Nebola a predsa vieš že sa to stalo. A predsa mojej mame stará mama pred smrťou porozprávala že ju v 17 rokoch niekoľko Rusov znásilnilo a dobilo tak že ju jej otec rýchlo bral do nemocnice. Mala takú traumu z chlapov že sa bála vydať za môjho starého otca. Takže nemudruj že kde kto bol a nebol.
SLNIEČKÁRSKE združenie – ste o jeden deň napred po vzore NACISTICKEJ propagande !!! KONIEC – ENDE = 9.5.1945
A teraz sme v spoločenstve akom? Mierovom? Znovu sme uverili tým istým, ktorí uvelebovali a uvelebujú vojnu. Sláva tým, ktorí nás oslobodili, ČERVENEJ ARMÁDE. Nepoučili sme sa, smutné.
Sláva RUSKU.!!!!