tv.eReport.sk

Premier Fico: Nový tlak na Slovensko z EU!


Komentáre

  • Pán Fico, na ranu si občania sami dokážu P R I L E P I Ť náplasť , vy nemusíte!!!! Vy ste tam a celá vaša suita od toho, aby ste tie “ R A N Y L I E Č I L I “ , za toto vás (Vás) platíme! Roky lavirujete, hráte dvojakú hru! To za koho nás mate!!!! Kolaboranti, teda zločinci pred vami (Vami) v r. 2020-2023 to robili otvorene, na hulváta, no vy (Vy ) kolaborujete presne ako oni, len to robite v chrumkavejšiej podobe. Po voľbách ste nechceli pomstu , ani my. Ale ak dochádzalo k zločinom, keď zločinci, pregajdali, prežrali 24 mld € za 3 roky, keď kôli ich zločinnosti zomrelo cez 20 tis. občanov na Slovensku,….. a tých zločincov aj vlastizradcov ste menovite predstavovali na svojich nespočetných plačovkách verejnosti, , ako to, že sa ich zákony do dnešného dńa v naśom “právnom štáte do dnešného dńa nedotkli, dokonca zločinci, ktorých ste predstavovali verejnosti do omrzenia, zakládajú politické strany a chcú vládnuť Slovensku! Że všetci slúžite jedným a tým istým zločineckým odkundesom spoza plota, je nám mnohým dávno známe, preto to tak aj vyzerá na Slovensku. Načo potom tie komediálne vystúpenia a Vaša trápna politika na všetky 4 svetové strany v prospech odkundesov a nie pre záujmy občanov!?

  • Lenźe Fico so svojimi kumpånmi tiež robí na Slovensku svojvoľne, “čo vidí na očiach” nenaźratým odkundesom spoza plota pre ich zisky a kšefty na Slovenskej pōde! Absolutne ho nezaujíma vôľa ľudu a kritika na jeho kroky. Absolutná ignorácia občanov Slovenska na kritické hlasy, ako nás, občanov Slovensko postupne vrhá do neûstale väčśiej a väčśiej zåvislosti nenaźratých odkundesov spoza západného plota. Ficko by sa ani tak nebil za lacné energie pre slovenských občanov, keby tu nenavláčil odkundesov kôli ich biznisom na Slovensku, ktorým hlavne on dovolil zasviniť ůrodné slovenské polia , lúky na ich kšefty, ktoré budú o to vâčšie, keď im “vybojuje” s ich skrytou pomocou a súhlasom lacné, ruské energie. Toto je všetko nechutne divadlo pre ovčanov, ktorí nevedia čītať Ficka a jeho bandu medzi riadkami. Z času na čas podhodí “ohlodanú kosť” občanom Slovenska a oni mu idú lýzať z ruky. A nebol to vari Ficko, keď zo Slovenska vytvoril smetisko, skládku pre odkundesov spoza plota cez najviacej otvorenú ekonomiku v Európe, ba vo svete!? Veď kolaboranti vo svojich vládach, a Fico tiež počas svojho 4-násobného premiérovania zbavili Slovensko všetkého Slovenského. Potravinová sebestačnosť nulová, svojou kolaborantskou politikou povyhãňal(i) státisíce ľudï, mladé mozgy zo Slovenska, naše polia pustnū, sú zamorené divou zverou a odkázaní sme na kadejakých odkundesov spoza plota, aby nám tu denne tisíckami kamiônov vláčili svoje odpady, aby sme prežili! Toto je Fickov gazdovský rozum! Naši predkovia sa musia v hrobe obraciať!!! Pre mňa to nie sú politici, sú to kolaboranti, slúhovia večne nenažratých odkundesov spoza plota, kolonialistov, …..ktorí obetujú vlastný śtát , záujmy vlastného národa, aby slúžili odvekým zločincom, užernikom spoza plota.

  • Čistá koloniálna závislosť Slovenska na štátoch západnej časti Európy ! Nízke platy a vysoká náročnosť na prácu ! (Malý tanier ale veľká lopata) ! Tak ako v minulosti ako súčasť Uhorska, alebo Československa, tak aj teraz v EÚ !

  • Tým, ktorí majú dôchodky viac ako 2000 tým dajte ešte 2 násobok 13-teho dôchodku. Chudákom. Vám je jedno, že dôchdky sa zvyšujú % a nie pevnou sumou. Hanbíte sa, lebo toto je vo vašich rukách. Toto si tí ľudia nevyrobili, zvyšovanie dôchodkov dáva štát. A ten sa nespráva ku všetkým dôchodcom rovnako. Diskriminuje ich.

  • Joj no nerozumiem polit.ale rozumiem jednemu ked som šiel do lidla pred tromi rokmi minul som50ečok a teraz za to iste miniem 100ecok😂 tak možež ojebavat cocotini vypravat do aleluja .hlavne že vy mate miliony 😂vybavenko a to som vas volil kua kua

  • Joj no nerozumiem polit.ale rozumiem jednemu ked som šiel do lidla pred tromi rokmi minul som50ečok a teraz za to iste miniem 100ecok😂 tak možež ojebavat cocotini vypravat do aleluja .hlavne že vy mate miliony 😂vybavenko

  • Pán Fico, nečudujte sa, že skorumpované médiá, mimovládky a celá opozíciá, v samej podstate vlastizradci, a nepriatelia Slovenska NA VÁS A VAŠU VLÁDU ÚTOČIA !!!!! MAJÚ JEDINÚ ÚLOHU OD SVOJICH ZAHRANIČNÝCH PÁNIČKOV : ZNIČIŤ VAŠU VLÁDU !!! JEDINÝ MOTÍV : VOJNA PROTI RUSKU !!! ABSOLÚTNA POSLUŠNOSŤ TOTALITNÉMU BRUSELU !!!

    • Že sa nehanbite pani..len pre názor takyto osobný útok na moju osobu..😮 Môj názor nie je útok na výrobu..len racionálne zhodnotenie faktov..som si na rozdiel od vás veľmi dobre vedomá ako prínosov..rovnako zaporov..chápem..že auta potrebujú batérie..ale my ľudia potrebujeme pre život vodu..pýtam sa..čo je prednejšie..?? 😮Voda sa nám trati pred očami..neprší..nesneží..trati sa spodná voda..vysychaju nádrže a potoky..lenže my vodu potrebujeme jednak pre život..lebo na baterky fungujú auta a nie ľudia..a potrebujeme ju na zavlažovanie poli či hasenie stále častejšie vznikajúcich požiarov..😮Baterkaren je obrovský spotrebiteľ tejto vody..ktorý vzácnu vodu znehodnotí..kvôli výrobe batérií..zničí aj pôdu a vzduch..😮 Je to zvrátená logika..keď vidíme len strategické investície a biznis..načo nám budú..keď premenia krajinu na púšť..?? A akí ľudia budú jazdiť na tých autách..keď bez vody nebude život..?? 😮 Technológie áno..ale majú ľuďom slúžiť..nie ich oberať o základné podmienky pre život..a presne toto robí súčasná vláda..z pozície moci arogantne proti vôli ľudí pretláča vlastné záujmy..

  • A kde sú Zivnostnici ? A tá Vaša sociálna podpora
    Nech di ten druhý da ešte silnejšie popolníky a začne vnímať ako majú Zivnostnici žiť
    TO MA ZAUJÍMA AJ GASTROLÍSTKY ODOBRATÉ Na 50% ešte pomätenym Matovicom
    Živnostník už ani nažrat sa nemôže !
    A O ODVODOCH Z STALW RASTUCEJ Z MINIMÁLNEJ MZDY – to ste sa z koňom zrazili
    Ti je sociálne

  • Ďakujem pán premiér Fico, že sa zastávate dôchodcov. Tie dôchodky sú naozaj mizerné. Mnohí dôchodcovia nemajú na zaplatenie potrebných liekov. Ja viem, že orogresivisti by boli najradšej keby sa schválil zákon na likvidáciu dôchodcov po určitom veku.

  • Kriedou: 😎 Načo je komu z nás dobré to neustále kritizovanie tej čiernej diery na Ukrajine? Vy, všetci naši zvolení, sa okamžite dajte do toho, aby ste aby ste zákonom presadili a obnovili v “tejto krajine” parlamentnú demokraciu a ukončili ovládanie štátu poitickými mimovládkami, bez ohľadu na to, ktorá z našich určite dobre zaplatených politických sviní, ich vznik a existenciu podpísala. Niekde, čo najskôr treba začať a musí to byť aj jasne vidieť. K čomu boli voľby, načo máme vládu, keď nám vlastne vládnu a o našom živote rozhodujú nejakí, nikým nevolení úradníci z Bruselu s X-tisíc €-vými príjmami. To vládne “Nie sme ako oni”, to si strčte do vačku! Buďte ako “oni”, oni nezaváhajú, už teraz sa nám svine vyhrážajú, úplne bezo strachu. Mať tak možnosť, stanovil by som rigorózne každému jednému politikovi psiu povinnosť žiť prvý rok mandátu z priemerného príjmu priemerného Slováka. Ľahšie sa zvládajú bežné životné ťažkosti, keď na účte cinkne minimálne tak “päťka”, to zostane dokonca na dovolenku a na lieky aj popri nájomnom. Vyslovovať “Šimečka a vláda” v jednej vete, to už nech Vás nikoho ani nenapadne. Pošlite ďalej! Tak teda, dajte sa dokopy a smelo na vec! – – pekný deň!

  • Dobrý deň prajem. Pán premiér som na Vás hrdá.Viem že situácia je na Slovensku vážna ale napriek tomu verím že pod vaším vedením sa máme lepšie ako za pána Matoviča . Pán minister financií obdivujem Vás za večný boj s opozíciou a médiami..Je to hrozné.Napriek tomu ešte musíte bojovať aj s koaličnými partnermi.Stačilo.!!! Poďme spoločne bojovať za našu vlasť teraz nie je čas na žabomyšie vojny.Poďme do boja za hrdé a sebavedomé Slovensko .❤ Krásny deň Matiek.❤ Pekný deň prajem ❤

  • Ten druhý (chudák) mi strašně připomíná podobu Heinricha Himmlera. To byl jako říšský vůdce SS, šéf gestapa a ministr vnitra jedním z nejmocnějších mužů
    nacistického Německa a hlavním organizátorem holokaustu. Ale podobnost je čistě náhodná. Jinak určitě nemají nic společného. 😋

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi
Jojobet Girişdeneme bonusuDeneme Bonusu Veren SitelermeritkingGrandpashabetgrandpashabetGrandpashabetGrandpashabetGrandpashabetGrandpashabetcasibomjojobetjojobetjojobet girişbahiscasinoMadridbetMadridbetMadridbetMadridbetgrandpashabetcasibomgrandpashabet girişJojobetcasibomcasibomgrandpashabetgrandpashabetjojobetgrandpashabet girişgrandpashabetgrandpashabet girişcasibom girişgrandpashabet girişgrandpashabetgrandpashabet