Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.
Zasĺženie je 83 miliard, a PRETO sa uvažuje. O13. dôchodkoch a nieaby sa peniaze presúvali inde, teda na kúpele, nemocnice alebp nízke dôchodky. Taká konfiškácia nie je na programe dňa.
Ak sa nedá inak, tak zredukovať 13. dôchodky výraznou mierou všetkým lebo už dnes nezávisia od výšky dôchodku a v tom je adresnosť. Inak budeme počúvať aj návthy na zníženie napríklad 1000€ na 700€ a presun rozdielu k tým ľuďom, ktorí neodpracovali roky alebo klamali. Nech má xy dôchodok aj 5000€, a robí na vrtnej plošine v Nórsku, ale nedá sa narušovať systém odoberaním peňazí jednotlivcom pre rôzne iné určenie ako rekondície, nemocnice, tôzne stavby. Potom skončíme na 300€ dôchodkoch všetci.
Detom ukradli bonus a len dochodci voliči co uz aj ten farizej s tykavkov sa zase ide rabovať do politiky stou xxx lahkou zenou banda z BA…… Konici oligarchov Slovensko je mafiansky štát… Štát zlodejov a gaunerov. politikov za tym si stojim. Fafogan 200 000 e naco ked stoji. Hnus je na zvracanie stejto bandy…. Bodor uz sa skryl… Kde je slobodnik imrece a spol zaliezli do kanala to ich caka tiež 2027 ako orbanovci. Rabuju bo koncia tito hladaci… Zbohom Slovensko.
Pekné hovoria ale polovicu ukradnú cez Oligarchov…. Ne pán Sasko sanitky slejada auta hasiči komplet rabuje že štát so smerom o čom blakas druker. Chto staval nemocnicu orban a hneď utiekol aj jeho firma ste zlodejska banda z BA….
Súhlas s p.ministrom a zároveň sa pýtam…KEDY DÔJDE K ODSTRÁNENIU DISKRIMINÁCIE DÔCHODKOV DIPLOMATOV Z FMZV priznaných ešte v r.1992 po vzniku SR.V porovnaní s dôchodkami diplomatov dnes je podstatný rozdiel.Viem,že sa pýtam zbytočne.
Hlas by sa mal dobre rozpamätať koho vlajkovou loďou sú trináste dôchodky a mal by prestať tárať. No a Hlas nemusí odnikadiaľ odchádzať Hlas totižto skončil .
Hlupáci! Nikto z vládnych strán nehovorí o zrušení 13. platu. A aj tí, ktorí majú mesačný dôchodok nemajú právo na 13 dôchodok a to je jedno, koľko tých dôchodcov je a koľko sa ušetrí, ale je to NESPRAVODLIVÉ voči tým, čo dostávajú 400-500eur! Nerozumiem, prečo dôchodca s ročným dôchodkom 18 000-24 000tisíc eur potrebuje 667eur 13 dôchodku? Takýto človek je ozaj odkázaný 667euríček, lebo je v situácií ohrozenia života hladom!? Že sa Hlasáci nehanbite!!
Dôchodci, ktorí majú nad 2000 eur dôchodok by vôbec nemali dostávať 13. dôchodok. Tých ušetrených 600 000 eur sa dajú použiť na poukazy pre zvýšenie fyzickej kondície dôchodcov.
Tu nejde o konfiškáciu jednej skupiny dôchodkov v prospech unej, ale o dlhopisy zahraničných unvearorov, ktoré treba postupne splácať. Inak nám zabavia aj Vysoké Tatry. Už ich vydávame so splatnosťou v roku 2068 a úroky sa platia točne. Nutné je udržať dydtém a nie ľudovú spravodlivosť umocnenú závisťou lebo inak všetci skončíme so 400€ dôchodkami bez ohľadu na platy.
ak berie niekto cez 2000 € dôchodku tak nemá mať nárok na 13. dôchodok NIKDY !!!! lebo je to buď mega podnikateľ , podvodník alebo celý život okrádal ostatných občanov a bol dostatočne dobre platený trebár štátom vo funkcii nejakého generála za hownorobenie , nejde o sumu úspory pre štát ale o charakter a ľudský rozmer !!! Drucker aj Šaško mal byť dávno odvolaný !!!!
Myslím si, že pracujúci dôchodcovia by nemali dostať 13 dôchodok. Berú plnohodnotný plat s prémiami + dôchodov a ešte aj 13. To vážne? Treba však odlišovať tých, ktorí majú malý dôchodok a preto musia pracovať, ale väčšinou sú to úradníci, ktorý pracujú v teplej, útulnej kancelárie. To nie sú to dôchodcovia, ktorí pracujú manuálne.
Kriedou: 😎 Čo taká tvorba veterných parkov po Slovensku? To čo za mudrlantov sa chystá zasa raz rozhodovať proti rozumu, národu a prírode, ak je toto svinstvo pravda? A dôchodok? 😎No, čo s ním?! Ak človek venuje (jediný v celej ČSĽA, od Budějovic po Košice) v službe štátu celé roky oficiálne za troch ľudí nielen svoje najlepšie roky a potom funguje z úplne nezodpovedajúceho dôchodku, je potešujúce vidieť, aké rôzne existencie sa dostanú do politiky, aby poberali tisíce € za to, čo potom predvádzajú, bez hanby a studu, ako zástupcovia ľudu, napríklad, v parlamente. Toto tak vedieť skôr, kedysi .., no teraz, čo už?
Vedecko-vyskumný sektor- rozkrádanie prepieranie peňazí. Stále sa tam tlačia peniaze, ale žiadne výsledky… nič. Na aký výskum prišli, čo urobili doteraz …, veľké nič. Zbytočne vyhodené peniaze.
Ďakujeme Pán Eštok za dobrú prácu , zabudnúť podať výnimku z migračnej plánu , úžasne.
Ďakujeme Druckerovi za vynikajúcu prácu pre záujmové spoločnosti veterných parkov, zachvíľku sa nikoho pýtať nebudú či súhlasíš alebo nie. Verím že vám ľudia dajú takéto vynikajúce vysvedčenie…
Celá strana hlavných predstaviteľov Hlasu sú podrazáci, nebol náhodou terajší minister E .Tomáš iba hovorcom p. Fica a to ,že vydierali stranu smer je zrejmé pri zložení vlády niet čo dodať nemám rada falošných ľudí ak má niekto aféry vo vláde je to predovšetkým strana hlas
Pán Eštók, prečo ste sa nechal vyprovokovať opozíciou, veď o tom už ráno hovorili z poslaneckého klubu SMER, aj tie čísla hovorili že v tomto volebnom období žiadna zmena nebude!
ZARAZIŤ výstavbu veterných parkov ‼️NIE VETERNÝM PARKOM ‼️
Zrušiť pandemický zákon a všetky s ním schválené dikátorské vyhlášky… ‼️
Zrušiť školský lgbti zákon‼️
Zbaviť sa Druckera, Sakovej, a ostatných protištátnych živlov, aby ODSTÚPILI‼️
ZAČAŤ ROBIŤ PORIADKY V PRÁVNOM ŠTÁTE‼️ HMOTNÁ ZODPOVEDNOSŤ ….‼️
13 DÔCHODKY NIE TÝM, ČO BERÚ VÝSLUHOVÉ DÔCHODKY.
Pán Tomáš, ja som invalid a mám otázku: Vy si naozaj myslíte, že občania ktorí dnes majú invalidné dôchodky po známosti o ne prídu? Veď Ti ich známi tam stále pracujú!!! a nám ostatným to zrátajú a verte, že to tak je aj bude, takže – ďakujeme Vám, je to smutné!!!
Ide o splácanie dlhov voči investorom a nie o konfiškáciu dôchodkov a prerozdelenie peňazí. 83 milird dlhov a tam platia tvrdé zásady plus úroky. Aj keby sa celkom zrušili takzvané 13. dôchodky neboli by tie peniaze určené na dodatočnú spotrebu. Iní by požadovali ztušiť daňovoodvodové zaťaženie podnikateľov a ďalší trikrár ročne kúpele na mesiac s all inclusive. Dlhopisy už majú emisie až do roku 2068 a treba z nich kaťdý rok platiť úrok a to je tá pasca. Konkrétne je tam flhopis na 600 miliónov. S týmto dátumom.
Nie 13.dôchodky,Druckerov návrh do vlády čo sa týka veterných parkov by ste mali vysvetliť,pretože pán Drucker chce vziať samospráve rozhodovanie o tých skvelých vrtuliach.Čo vy na to páni z Hlasu.
Ja hovorim, nie dotovať mimovládky PS !!! To Vám nevadí, koľko tam ide peňazí. Iba tie čo robia pre ľudí a pomáhajú ľuďom !!! Celý život robili a vy im tie peniaze závidite. Keby sa nebudovalo za socializmu, tak sa vozite po ornej pôde !!! A budovy, byty ani nehovorím !!!
Zasĺženie je 83 miliard, a PRETO sa uvažuje. O13. dôchodkoch a nieaby sa peniaze presúvali inde, teda na kúpele, nemocnice alebp nízke dôchodky. Taká konfiškácia nie je na programe dňa.
Ak sa nedá inak, tak zredukovať 13. dôchodky výraznou mierou všetkým lebo už dnes nezávisia od výšky dôchodku a v tom je adresnosť. Inak budeme počúvať aj návthy na zníženie napríklad 1000€ na 700€ a presun rozdielu k tým ľuďom, ktorí neodpracovali roky alebo klamali. Nech má xy dôchodok aj 5000€, a robí na vrtnej plošine v Nórsku, ale nedá sa narušovať systém odoberaním peňazí jednotlivcom pre rôzne iné určenie ako rekondície, nemocnice, tôzne stavby. Potom skončíme na 300€ dôchodkoch všetci.
No začína sa predvolebná kampaň.Prvý pokus zobrať smeru voličov.
Detom ukradli bonus a len dochodci voliči co uz aj ten farizej s tykavkov sa zase ide rabovať do politiky stou xxx lahkou zenou banda z BA…… Konici oligarchov Slovensko je mafiansky štát… Štát zlodejov a gaunerov. politikov za tym si stojim. Fafogan 200 000 e naco ked stoji. Hnus je na zvracanie stejto bandy…. Bodor uz sa skryl… Kde je slobodnik imrece a spol zaliezli do kanala to ich caka tiež 2027 ako orbanovci. Rabuju bo koncia tito hladaci… Zbohom Slovensko.
Pekné hovoria ale polovicu ukradnú cez Oligarchov…. Ne pán Sasko sanitky slejada auta hasiči komplet rabuje že štát so smerom o čom blakas druker. Chto staval nemocnicu orban a hneď utiekol aj jeho firma ste zlodejska banda z BA….
Smer prišiel už pred rokmi s návrhom na 13. dôchodky a v živote by ich nezrušil! Zbytočná panika!
Súhlas s p.ministrom a zároveň sa pýtam…KEDY DÔJDE K ODSTRÁNENIU DISKRIMINÁCIE DÔCHODKOV DIPLOMATOV Z FMZV priznaných ešte v r.1992 po vzniku SR.V porovnaní s dôchodkami diplomatov dnes je podstatný rozdiel.Viem,že sa pýtam zbytočne.
Hlas by sa mal dobre rozpamätať koho vlajkovou loďou sú trináste dôchodky a mal by prestať tárať. No a Hlas nemusí odnikadiaľ odchádzať Hlas totižto skončil .
Drucker je jedna protislovenská špina.
Presov nova nemocnica ,co stim pani ako dalej z vistaubou 😊klobuk dole Hajrá Magyarország ,Slovensko dotoho 😊
Nemusíte, už sa tam nikdy nedostanete tak si to užívajte…
Je potvrdené…. zradca zradcom zostane.
Hlupáci! Nikto z vládnych strán nehovorí o zrušení 13. platu. A aj tí, ktorí majú mesačný dôchodok nemajú právo na 13 dôchodok a to je jedno, koľko tých dôchodcov je a koľko sa ušetrí, ale je to NESPRAVODLIVÉ voči tým, čo dostávajú 400-500eur! Nerozumiem, prečo dôchodca s ročným dôchodkom 18 000-24 000tisíc eur potrebuje 667eur 13 dôchodku? Takýto človek je ozaj odkázaný 667euríček, lebo je v situácií ohrozenia života hladom!? Že sa Hlasáci nehanbite!!
Ak si Hlas myslí,že ich kvôli 13. dôchodkom budem nebodaj voliť, tak je na omyle.
Žiadne veterné parky žiadne ojeby na ľudí inak pôjdete s parlamentu svinskym krokok ☝️☝️☝️
Dôchodci, ktorí majú nad 2000 eur dôchodok by vôbec nemali dostávať 13. dôchodok. Tých ušetrených 600 000 eur sa dajú použiť na poukazy pre zvýšenie fyzickej kondície dôchodcov.
Tu nejde o konfiškáciu jednej skupiny dôchodkov v prospech unej, ale o dlhopisy zahraničných unvearorov, ktoré treba postupne splácať. Inak nám zabavia aj Vysoké Tatry. Už ich vydávame so splatnosťou v roku 2068 a úroky sa platia točne. Nutné je udržať dydtém a nie ľudovú spravodlivosť umocnenú závisťou lebo inak všetci skončíme so 400€ dôchodkami bez ohľadu na platy.
ak berie niekto cez 2000 € dôchodku tak nemá mať nárok na 13. dôchodok NIKDY !!!! lebo je to buď mega podnikateľ , podvodník alebo celý život okrádal ostatných občanov a bol dostatočne dobre platený trebár štátom vo funkcii nejakého generála za hownorobenie , nejde o sumu úspory pre štát ale o charakter a ľudský rozmer !!! Drucker aj Šaško mal byť dávno odvolaný !!!!
Myslím si, že pracujúci dôchodcovia by nemali dostať 13 dôchodok. Berú plnohodnotný plat s prémiami + dôchodov a ešte aj 13. To vážne? Treba však odlišovať tých, ktorí majú malý dôchodok a preto musia pracovať, ale väčšinou sú to úradníci, ktorý pracujú v teplej, útulnej kancelárie. To nie sú to dôchodcovia, ktorí pracujú manuálne.
Áno malo by sa to týkať aj pracujúcich dôchodcov na úradoch.
Takto diskriminovať ľudí ?
Kriedou: 😎 Čo taká tvorba veterných parkov po Slovensku? To čo za mudrlantov sa chystá zasa raz rozhodovať proti rozumu, národu a prírode, ak je toto svinstvo pravda? A dôchodok? 😎No, čo s ním?! Ak človek venuje (jediný v celej ČSĽA, od Budějovic po Košice) v službe štátu celé roky oficiálne za troch ľudí nielen svoje najlepšie roky a potom funguje z úplne nezodpovedajúceho dôchodku, je potešujúce vidieť, aké rôzne existencie sa dostanú do politiky, aby poberali tisíce € za to, čo potom predvádzajú, bez hanby a studu, ako zástupcovia ľudu, napríklad, v parlamente. Toto tak vedieť skôr, kedysi .., no teraz, čo už?
O veterných parkoch nič. Dopustí vláda, aby si mohli stavať opachy kde chcú, hoci aj za našimi domami?
Darmozraci v akciji
to je jedno kolko ich je kto ma 1500 eur nemal by dostat 13 dochodkov
Ty dement on si na to zarobil nie ako ty a naprisposobivi občania
No národ Slovenska čaká kedy budete zatvárať tých čo tu narobili toľko zlá nič nerobíte len tlačovky Slováci vám to onedlho spočítajú a to nielen vám
Vedecko-vyskumný sektor- rozkrádanie prepieranie peňazí. Stále sa tam tlačia peniaze, ale žiadne výsledky… nič. Na aký výskum prišli, čo urobili doteraz …, veľké nič. Zbytočne vyhodené peniaze.
Ďakujeme Pán Eštok za dobrú prácu , zabudnúť podať výnimku z migračnej plánu , úžasne.
Ďakujeme Druckerovi za vynikajúcu prácu pre záujmové spoločnosti veterných parkov, zachvíľku sa nikoho pýtať nebudú či súhlasíš alebo nie. Verím že vám ľudia dajú takéto vynikajúce vysvedčenie…
Celá strana hlavných predstaviteľov Hlasu sú podrazáci, nebol náhodou terajší minister E .Tomáš iba hovorcom p. Fica a to ,že vydierali stranu smer je zrejmé pri zložení vlády niet čo dodať nemám rada falošných ľudí ak má niekto aféry vo vláde je to predovšetkým strana hlas
Žiadne vrtule! Je to škodlivé v mnohých smeroch a vie sa o tom❗
Hej bu… ropa uz tecie tyzden cena furt rovnaka je z vas na 🤮
Pán Eštók, prečo ste sa nechal vyprovokovať opozíciou, veď o tom už ráno hovorili z poslaneckého klubu SMER, aj tie čísla hovorili že v tomto volebnom období žiadna zmena nebude!
ZARAZIŤ výstavbu veterných parkov ‼️NIE VETERNÝM PARKOM ‼️
Zrušiť pandemický zákon a všetky s ním schválené dikátorské vyhlášky… ‼️
Zrušiť školský lgbti zákon‼️
Zbaviť sa Druckera, Sakovej, a ostatných protištátnych živlov, aby ODSTÚPILI‼️
ZAČAŤ ROBIŤ PORIADKY V PRÁVNOM ŠTÁTE‼️ HMOTNÁ ZODPOVEDNOSŤ ….‼️
13 DÔCHODKY NIE TÝM, ČO BERÚ VÝSLUHOVÉ DÔCHODKY.
Pan Tomas 👍🍀
Ak má človek dôchodok 1500 Euro nepotrebuje 13.ty dôchodok.Väčšina ludí nemá taký plat.Niekomu tam úplne dr-blo?
Aké platy majú politici v parlamente a vo vláde ? Niekto si myslí že potrebujú také platy?
Choď pracovať na Vysokú pec kde ti tečie tekuté železo okolo nôh. Ja som si na dôchodok zaplatil….
Hlasacky zlodeji.
PAN MINISTER BABKA K BABCE BUDU KAPCE AJ TO SU PENIAZE VED TI CO BERU 2000 MAJU DOST !!!!!!!!!!!!!!
Pán Tomáš, ja som invalid a mám otázku: Vy si naozaj myslíte, že občania ktorí dnes majú invalidné dôchodky po známosti o ne prídu? Veď Ti ich známi tam stále pracujú!!! a nám ostatným to zrátajú a verte, že to tak je aj bude, takže – ďakujeme Vám, je to smutné!!!
Preco druker hovori o nemocniciach, sasko nema usta?
Pán minister, to nie je zanedbateľná suma. Čo ich dať do detskej nemocnice?
Ide o splácanie dlhov voči investorom a nie o konfiškáciu dôchodkov a prerozdelenie peňazí. 83 milird dlhov a tam platia tvrdé zásady plus úroky. Aj keby sa celkom zrušili takzvané 13. dôchodky neboli by tie peniaze určené na dodatočnú spotrebu. Iní by požadovali ztušiť daňovoodvodové zaťaženie podnikateľov a ďalší trikrár ročne kúpele na mesiac s all inclusive. Dlhopisy už majú emisie až do roku 2068 a treba z nich kaťdý rok platiť úrok a to je tá pasca. Konkrétne je tam flhopis na 600 miliónov. S týmto dátumom.
Nie 13.dôchodky,Druckerov návrh do vlády čo sa týka veterných parkov by ste mali vysvetliť,pretože pán Drucker chce vziať samospráve rozhodovanie o tých skvelých vrtuliach.Čo vy na to páni z Hlasu.
Presne tak
Ja hovorim, nie dotovať mimovládky PS !!! To Vám nevadí, koľko tam ide peňazí. Iba tie čo robia pre ľudí a pomáhajú ľuďom !!! Celý život robili a vy im tie peniaze závidite. Keby sa nebudovalo za socializmu, tak sa vozite po ornej pôde !!! A budovy, byty ani nehovorím !!!