AJ JA SOM SLOVENSKO: TANCUJ A SPIEVAJ S NAMI | tv.eReport.sk
tv.eReport.sk

AJ JA SOM SLOVENSKO: TANCUJ A SPIEVAJ S NAMI

Aj ja som Slovensko je pieseň, ktorá dáva priestor všetkým Vám, čo radi spievajú, tancujú či natáčajú pekné videá.

Každý má šancu ukázať že „JE SLOVENSKO“ a svojím kúskom prispieť peknou choreografiou, spevom či orgiginálnymi zábermi, ktoré by si želal vo videu k piesni Aj ja som Slovensko.

Zábery majú obsahovať presne „to“ prečo ste aj Vy Slovensko.

Všetko budeme starostlivo sledovať a následne spracujeme do videoklipu, ktorý patrí Všetkym Vám čo chcete ukázať, že aj Vy ste Slovensko a záleží Vám, aby sa z neho stala krajina kde sa oplatí žiť.

Skladba je obraz Slovenska – nádhernej krajiny v ktorej žijeme, ale aj toho, čo práve prežívame a v akej dobe sme sa ocitli. Ilustračné video je ukážkou fenoménu dnešnej doby – internetu ako takého – kde si viete vyskladať svet podľa svojich predstáv, alebo ako sa Vám to hodí a ako to potrebujete. Poukazuje ako móze byť ovplyvnený Váš život a čo všetko je možné vďaka internetu dosiahnuť.

Tejto téme sa samostatne venuje aj celá kapitola č.14, dokumentu: Slovensko regiónov z dieľne JUDr. Fedora Flašíka, ktorý je súhrnom jeho osobných postrehov, názorov a odporúčaní ako politického marketéra, čo a ako je potrebné urobiť, aby Slovensko bolo krajinou akú si zaslúžime.

viac na sa dozviete :
www.ajjasomslovensko.sk


Komentáre

NEZMEŠKAJTE NOVÉ VIDEÁ A ŽIVÉ VYSIELANIE

PRIHLÁSTE SA NA ODBER UPOZORNENÍ

ARCHÍV

Click to access the login or register cheese