tv.eReport.sk

eReport v centre diania

Protesty v Bratislave ku Dňu boja za slobodu a demokraciu – 17. november 2022


Komentáre

 • Je treba vyhnať z republiky PENTU , JaT, a ďalšie finančné skupiny, ktoré tu okrádajú národ cez zdravotníctvo, naše dane, atď. ? od roku 1993, a ešte z čias ČSFR, teda vlád Klausa , Mikloša,.. a ich ,,kupónovej privatizácie“ !!!, Tam to rozkrádanie štátneho majetku začalo !!! Rozkradli všetko to, čo tu postavili naši otcovia, dedovia, aj s tými Havlovymi ,,kralikarnami“ !!!.. Banda fašistická-oligarchistická !!!

 • Je treba vyhnať z republiky PENTU , JaT, a ďalšie finančné skupiny, ktoré tu okrádajú národ od roku 1993, a ešte z čias ČSFR, teda vlád Klausa , Mikloša,.. a ich ,,kupónovej privatizácie“ !!!, Tam to rozkrádanie štátneho majetku začalo !!! Rozkradli všetko to, čo tu postavili naši otcovia, dedovia, aj s tými Havlovymi ,,kralikarnami“ !!!.. Banda fašistická-oligarchistická !!!

 • Drahý priatelia, lekári. Vás lekárov ako aj nás s inými profesiami táto súčasná vláda podlo oklamala s falošnou lekárskou technológiou, ktorá sa volá INJEKCIA pFIZER. Bol to len totalitný nástroj na ožobračenie štátnej kasy a nielen na Slovensku ale vo väčšine štátov EU a USA. Priatelia lekári, možno už viete, že ste sa stali obeťou kolaborácie s touto podlou falošnou vládou, ktorá ide aj cez mŕtvoly a ktorá je platená zo Sorošom spravovaných Oligarchických fondov, slúžiacim na platenie zradcov, ktorý rozkradli Slovenskú štátnu kasu. Pani šéfku EU Lajnovú a pána riaditeľa pFIZERu Barlu už poslanci EU obvinili s netransparentnosti a zatajenia chemického zloženia injekcie pFizer a korupčného obchodu a hrozí in natvrdo basa. Priatelia lekári, nikdy viac nedopusťte injekčné vydieranie so stratou zamestnania pre neočkovaných a injekčný teror a iné medicínske násilie hodnosti doktora Mengeleho. Pozdravujem Sabaku a Krčmériho, sú platený pFizerom.

 • Tomu pánovi čo zakričal „kde ste boli počas 10r. Smeru“ kto ho pozná dohovorte.. Povedzte mu že počas covidu zvyšovali všetky krajiny platy, len my sme sa zadlžovali na testovaniach.. Z celej V4 zarábajú najmenej na SR… radšej SMER ako sociopati zo SAS, sme Rodina, olano, za ľudí bez ľudí, PS

 • S pacientami i zdravotníctvom majú global.a superpracháčski „šéfovia sveta“úplné iné záujmy.Vďaka vám všetkým pod i na pódiu.Mladí a intel.a nebojácni Slováci sa prebúdzajú;naozaj hlavne z vás sa tlačí i slzička do oči

 • Pripomínam, že takzvaní seniori sú už tí, ktorí robili november 89 a začali takzvanú dekompozíciu ÚNZ s ideálom rodinných lekárov, ale nepodarilo sa s výnimkou laboratórií, ktoré sa osamostatnili a akreditovali caz SNAS.vyzerá to tak, že dostupnosť zdravotníctva sa neudrží. Peniaze hovoria, peniaze vládnu.

 • Odstráňte firmy, ktoré parazitujú na slovenskom zdravotníctve, vyciciavajú zdravotníctvo, nemocnice z peňazí. Kto podpisuje takto nevýhodné zmluvy ??? Prečo sa nezverejňujú tie firmy, ktoré okrádajú ako pacientov, tak nemocnice??? Kto za nimi stojí, ktorí oligrachovia a milionári??? Slovenskí lekári sú už ako profesionálny hokejisti utekajú tam, kde sú vyššie zárobky a kašľú na slovenských pacientov.

 • Co sa ohanate pani doktori „kovidom“???!!!pamatame vase spravanie, zradili ste nas, pacientov a hrali celosvetovy odrb aby farmafirmy zarobili. A pritom ste to mohli zastavit ako odbornici a nie ustupit a ohnut chrbat babkovym politikom. Ako vam verit? Ako sa vam zverit so svojim telom???Aspon sa ospravedlnte a proste o odpustenie!

 • Za socializmu bolo treba človeka vyliečiť, aby pracoval a dnes to už nie je pacient, ale klient ako v banke ktorého si treba čo najdlhšie udržať teda liečiť brať na neho peniaze , ale nevyliečiť. Marián Kollár bývalý prezident lekárskych odborov povedal, že za socializmu bola úroveň zdravotníctva na vysokej európskej úrovni. Toto dnes sú len hraboši a využívajú možnosť držať ľudí ako rukojemníkov a vydierať.

  • Súhlasím vydieraju nás platíme vysoké odvody do ZP a keď ochorieme tak vysoké doplatky preco dodnes nemajú registračné pokladne????? Nech vidí stat ako zdieraju ludi nap kolega mal problém s chrbtom a kazda injekcia obstrek 70e vybral 6 ľudia už na chrípku ani nejdu lebo maródka sa nevyplatí radšej dovolenku a čaj lebo lekári majú biznis za co chcú vlastne zvýšenie platov ? Lebo sa im prestali sypať peniaze za covid pacientov???

 • Lekári sú potrebný ale ja som nezabudla čo stvárali dva roky dozadu. Boli ako gestapáci v koncentračných táboroch..To strašné nezmyselné „“ očkovanie““ ktoré veľmi dobre vedeli že nie .je prospešné a koľko má vedľajších účinkov a len ho presadzovali. TOTO IM NIKDY NEZABUDNEM !! Moju sestru „“ odložili““ tri krát na operáciu..Brat nemohol ísť vlastnému synovi na pohreb..Liečenie cez telefón!! Arogantné chovanie lekárov a sestričiek je ešte aj teraz akože normálne !! Dlhé čakacie doby na vyšetrenia !! TOTO JE REALITA ZDRAVOTNÍCTVA..A TOTO ROBIA ZDRAVOTNÍCI !!

  • Nerobili to všetci lekári, niektorí normálne liečili a nepresadzovali očkovanie, práve naopak dokonca boli proti tomu, resp. hovorili aj o vedľajších účinkoch. Tie čakacie doby sú práve aj kvôli nášmu systému zdravotníctva a za to oni naozaj nemôžu

  • @Gréta Grey Máte pravdu..Česť výnimkám..Idete s dieťaťom iba pre potvrdenie a lekárka OČKOVAŤ OČKOVAŤ MUSÍTE !! A prečo ?? Odpoveď– Lebo je to treba..A vedľajšie účinky ma oboznámte a náhrada škody,, budete niesť zodpovednosť ?? Žiadne nie sú !! Tak to bola odpoveď na ktorú nikdy nezabudnem !! Našťastie sme boli zdravý a neptrebovali sme ani zbytočné testovanie a pracovali sme a pohybovali sme sa čo najviac na čerstvom vzduchu.. Veľa som čítala,, veľa som sa..informovala a počúvala som.

  • Na MZSR nájdete zoznam propagandistov vakcíny a aj ich odmeny. Hnus! Robiť biznis na životoch ľudí. Takým by mali vziať diplomy. Pandémia? Zo 7 miliárd ľudí zomrelo na covid 1,5 miliónov ľudí ? Mortalita? Klamstvo na n-tu. Lož! Biznis! Hnus!

  • Pekne povedané. Ľudia sa za posledné dva roky úplne zbláznili a zbrojili jeden voči druhému. Mnohým nám však uniklo, že sa momentálne nachádzame v tretej svetovej vojne. Nie vojne medzi kresťanom a moslimom, Ukrajincom a Rusom, zaočkovaním a nezaočkovanim, Americanom a Europanom ,ale vo vojne medzi ľudstvom a umelou inteligenciou.
   63 percent internetovéj premávky sú roboti ktorí predstierajú byť ľudia.
   Ako ľudstvo sa nachádzame na pokraji priepasti. Je veľmi dôležité aby sme sa čím skôr zobudili a spojili pokiaľ nebude príliš neskoro! V opačnom prípade sa stanú ľudské bytosti vyhynutím druhom.

  • @Jozefa Šteruská Ste rozumná žena a zodpovedná matka. Boli však aj také, ktoré verili tým tzv. odborníkom, poslancom, ministrom, hercom, prezidentke a nechali svoje deti vakcínovať aj 3 krát, dokonca sa tým chválili na sociálnych sieťach. Dúfam, že tie deti nebudú trpieť pre hlúposť vlastných matiek.

  • Dobre pisete som s Vama doktori su obycajne ludre, beru same uplatke a voza sa v Mercedesoch ja by som ich zatviral do base, Bromexiny s Borovicku treba davat ako predpisoval MuDr Rengavy. Urcite ich Pfizery placa aby robili konspiracije na Slovianskom naroďe aby mali este vacsiu kontrolu a ovladali nas❤😘

 • Tak odidte dokedy chcete vydierať!?skúste ich k pásu za 700 a budete si vážiť inak prácu 2 roky ste neliecili iba terorizovali ludi !! Koli vasim lockdownom sme v riti !! Zarábajú až privela vydieraci a co nemáte na hubách vaše milované rúška prr ktoré ste ludi terorizovali!!!! Zlodeji nie lekári!!!mali by ste vracať covidive príspevky!!!! Bola to vaša povinnosť liečiť predavačka v potravinách tiež ich nemala a chodili aj nakazeni fuj hanba lekárom žiadam registračné pokladne u lekára akým právom také nekrestanske doplatky ??? My si platíme ZP až privela

 • Vám lekárom je málo!!! Nenazranci!!! Keď bol covid tak ste ľudí len cez telefón liečili!!! Špiny !!! Kde je Sabaka a ten šrek spuchmuty!!! Čo nariadil karantény ktoré teraz vyšlo najavo že boli protiprávne!!! Vám je málo???!! A čo zbytok občanov ktorý žijú z minimálnej mzdy!!! Prečo akým právom si pýtate viac!!! V tomto štáte spravodlivosť nikdy nebola a ani nebude!!! Spravodlivý je len Boh a ten nás bude súdiť všetkých!!! Preč s touto vládou preč s politikmi čo sa zahravaju zo životmi nás obyčajných ľudí!! Do pekla s Vami!!!! Nič vám nepatrí spomeňte si koľkých ľudí ste neliečili !!!

 • tich naivnych oviec na vopred pripravenom šapito… a nezmeni sa nic… za slobodu sa bojuje inak vy telata
  Aky bezcharakter musia mat tieto zvery ktore maju ešte tu drzost a volat sa doktor či len zdravotnik ? Su to Matovičove hlolokaust jednotky ktory každy do jedneho sa podielal na vraždeni Slovakov a Sloveniek ruka v ruke z Matovičom bez sudnosti bez svedomia , čo tu tito vrahovia naroda chcu ?

 • Bol to prehsprostý štátny prevrat a to že bol „Zamatový“ je len vďaka vedeniu KSČ ,ktoré nechcelo použiť všetrkú tú silu ktorú malo k dispozícii na vlastných občanov.Len pripomeniem : Vojská ČSĽA.VOJSKÁ MIN.VNÚTRA, ozbrojrná zložka KSČ – Ľudové Milície. CCA oko lo 700 000 vycvičených bojovníkov v plnej výzbroji. + 70 000 vojakov Sovietskej armády.Zopakujem Komunisti mohli všetko utopiť v krvi ako v Číne na námastí pokoja ,ale neurobilito! Tento cirkusový sviatok t.z.v. Demokracie je len vďaka K O M U NI S T O M!

 • Veľmi, veľmi som s vami, vďaka vám za vašu nezištnú prácu. Vďaka vám, že ste mi zachránili život, vždy ste pri nás keď potrebujeme vašu pomoc, veď vďaka vám sme priviedli na svet naše deti, vnúčatá. Treba všetkým kompetentným pripomenúť,že chorý, nevzdelany a nekulturny národ je začiatkom konca. Sme s vami, vďaka.👍👍👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️

 • Je povinné nosenie rúšok a respirátorov ozaj, ozaj nezbytné aj pre pacientov s CHOP, ktorí majú problém s dýchanímaj aj bez respirátora. Naozaj, je to nevyhnutné, to vytvorenie „ako keby kultúry“. My sa pod rúškom dusíme a počujeme, že je to tak nariadené. Ten, čo to nariadil má tiež obštrukciu pľúc? Čo myslíte? A hlavne, čo poviete? Nemôžem ísť na liečenie do Tatier lebo v liečebnom dome vyžadujú respirátor, čo to je pre moje zdravie za pomoc, keď ma to dusí? A práve kvôli tomuto nezmyslu môžem byť jedným z tých piatich tisícov, čo ste spomínali. Tak ako ..?

  • @Vladimír Lumos Kam ste chodil nakupovať a kde a u koho ste zamestnaný? Koľkokrát denne ste stretol policajnú hliadku? Zájdite si na skúšku na vyštrenie do nemocnice U sv. Michala v tomto období a pokazia vám náladu. Skúste …

  • @Július Tandlmár Takže… nákupy tam, kde boli normálni…a našlo sa ich dosť… zamestnávateľ bol normálny a aj takých bolo …z MHD ma šofér, kovidový maniak vyhodil len raz, mám jeho číslo, linku a čas… už sa to začína riešiť na vyššej úrovni (právo je beh na dlhé trate)…ja striktne dodržiavam ZÁKON, a tieto „nariadenia“, „vyhlášky“ a iné nezmysly tučného bieleho koňa NEMAJÚ OPORU V ZÁKONE (NIE SÚ VšZPP) a preto ich nik nemusí dodržiavať ….ja sa Vám úprimne čudujem, s touto diagnózou by som ich poslal….viete kde…. mimochodom, v poslednom polroku som bol na vyšetreniach postupne u 6 odborných lekárov a nikde mi nikto nič nepovedal…a lekári i sestry BEZ HANDRY….pacienti pol na pol… niektorí sú v hypnóze furt… takže je treba sa konečne zobudiť a dodržiavať LEN ZÁKONNÉ POVINNOSTI….inak tento extrémny podvod v dejinách ľudstva sa začína vyšetrovať , dokazovať a všetci, ktorí to pretláčali, budú braní na zodpovednosť…. zdravím !

  • @Július Tandlmár Takže… nákupy tam, kde boli normálni…a našlo sa ich dosť… zamestnávateľ bol normálny a aj takých bolo …z MHD ma šofér, kovidový maniak vyhodil len raz, mám jeho číslo, linku a čas… už sa to začína riešiť na vyššej úrovni (právo je beh na dlhé trate)…ja striktne dodržiavam ZÁKON, a tieto „nariadenia“, „vyhlášky“ a iné nezmysly tučného bieleho koňa NEMAJÚ OPORU V ZÁKONE (NIE SÚ VšZPP) a preto ich nik nemusí dodržiavať ….ja sa Vám úprimne čudujem, s touto diagnózou by som ich poslal….viete kde…. mimochodom, v poslednom polroku som bol na vyšetreniach postupne u 6 odborných lekárov a nikde mi nikto nič nepovedal…a lekári i sestry BEZ HANDRY….pacienti pol na pol… niektorí sú v hypnóze furt… takže je treba sa konečne zobudiť a dodržiavať LEN ZÁKONNÉ POVINNOSTI….inak tento extrémny podvod v dejinách ľudstva sa začína vyšetrovať , dokazovať a všetci, ktorí to pretláčali, budú braní na zodpovednosť…. zdravím ! … ešte som zabudol na tie policajné hliadky…hej, stretol som z okresu do okresu…oni tí normálni veľmi dobre vedeli, čo je zákon a čo nie…chodil som bez obmedzenia…po právnej stránke sme si to vysvetlili a bolo vymaľované…alebo som mal šťastie, neviem 😆😆😆

  • @Július Tandlmár Takže… nákupy tam, kde boli normálni…a našlo sa ich dosť… zamestnávateľ bol normálny a aj takých bolo …z MHD ma šofér, kovidový maniak vyhodil len raz, mám jeho číslo, linku a čas… už sa to začína riešiť na vyššej úrovni (právo je beh na dlhé trate)…ja striktne dodržiavam ZÁKON, a tieto „nariadenia“, „vyhlášky“ a iné nezmysly tučného bieleho koňa NEMAJÚ OPORU V ZÁKONE (NIE SÚ VšZPP) a preto ich nik nemusí dodržiavať ….ja sa Vám úprimne čudujem, s touto diagnózou by som ich poslal….viete kde…. mimochodom, v poslednom polroku som bol na vyšetreniach postupne u 6 odborných lekárov a nikde mi nikto nič nepovedal…a lekári i sestry BEZ HANDRY….pacienti pol na pol… niektorí sú v hypnóze furt… takže je treba sa konečne zobudiť a dodržiavať LEN ZÁKONNÉ POVINNOSTI….inak tento extrémny podvod v dejinách ľudstva sa začína vyšetrovať , dokazovať a všetci, ktorí to pretláčali, budú braní na zodpovednosť…. zdravím ! … ešte som zabudol na tie policajné hliadky…hej, stretol som z okresu do okresu…oni tí normálni veľmi dobre vedeli, čo je zákon a čo nie…chodil som bez obmedzenia…po právnej stránke sme si to vysvetlili a bolo vymaľované…alebo som mal šťastie, neviem 😆😆😆 a kde sú normálni lekári? Stredné Slovensko, viac nemôžem upresňovať, lebo náhodou Komárom csirkefogó sa začne realizovať….🤣🤣🤣

  • @Július Tandlmár Takže… nákupy tam, kde boli normálni…a našlo sa ich dosť… zamestnávateľ bol normálny a aj takých bolo …z MHD ma šofér, kovidový maniak vyhodil len raz, mám jeho číslo, linku a čas… už sa to začína riešiť na vyššej úrovni (právo je beh na dlhé trate)…ja striktne dodržiavam ZÁKON, a tieto „nariadenia“, „vyhlášky“ a iné nezmysly tučného bieleho koňa NEMAJÚ OPORU V ZÁKONE (NIE SÚ VšZPP) a preto ich nik nemusí dodržiavať ….ja sa Vám úprimne čudujem, s touto diagnózou by som ich poslal….viete kde…. mimochodom, v poslednom polroku som bol na vyšetreniach postupne u 6 odborných lekárov a nikde mi nikto nič nepovedal…a lekári i sestry BEZ HANDRY….pacienti pol na pol… niektorí sú v hypnóze furt… takže je treba sa konečne zobudiť a dodržiavať LEN ZÁKONNÉ POVINNOSTI….inak tento extrémny podvod v dejinách ľudstva sa začína vyšetrovať , dokazovať a všetci, ktorí to pretláčali, budú braní na zodpovednosť…. zdravím ! … ešte som zabudol na tie policajné hliadky…hej, stretol som z okresu do okresu…oni tí normálni veľmi dobre vedeli, čo je zákon a čo nie…chodil som bez obmedzenia…po právnej stránke sme si to vysvetlili a bolo vymaľované…alebo som mal šťastie, neviem 😆😆😆 a kde sú normálni lekári? Stredné Slovensko, viac nemôžem upresňovať, lebo náhodou Komárom csirkefogó sa začne realizovať….🤣🤣🤣 a nakoniec údaje o mojej osobe : ani raz testovaný, ani raz neprekryté dýchacie cesty…o génovej manipulácii ani nehovorím…..

  • @Július Tandlmár Takže… nákupy tam, kde boli normálni…a našlo sa ich dosť… zamestnávateľ bol normálny a aj takých bolo …z MHD ma šofér, kovidový maniak vyhodil len raz, mám jeho číslo, linku a čas… už sa to začína riešiť na vyššej úrovni (právo je beh na dlhé trate)…ja striktne dodržiavam ZÁKON, a tieto „nariadenia“, „vyhlášky“ a iné nezmysly tučného bieleho koňa NEMAJÚ OPORU V ZÁKONE (NIE SÚ VšZPP) a preto ich nik nemusí dodržiavať ….ja sa Vám úprimne čudujem, s touto diagnózou by som ich poslal….viete kde…. mimochodom, v poslednom polroku som bol na vyšetreniach postupne u 6 odborných lekárov a nikde mi nikto nič nepovedal…a lekári i sestry BEZ HANDRY….pacienti pol na pol… niektorí sú v hypnóze furt… takže je treba sa konečne zobudiť a dodržiavať LEN ZÁKONNÉ POVINNOSTI….inak tento extrémny podvod v dejinách ľudstva sa začína vyšetrovať , dokazovať a všetci, ktorí to pretláčali, budú braní na zodpovednosť…. zdravím ! … ešte som zabudol na tie policajné hliadky…hej, stretol som z okresu do okresu…oni tí normálni veľmi dobre vedeli, čo je zákon a čo nie…chodil som bez obmedzenia…po právnej stránke sme si to vysvetlili a bolo vymaľované…alebo som mal šťastie, neviem 😆😆😆 a kde sú normálni lekári? Stredné Slovensko, viac nemôžem upresňovať, lebo náhodou Komárom csirkefogó sa začne realizovať….🤣🤣🤣 a nakoniec údaje o mojej osobe : ani raz testovaný, ani raz neprekryté dýchacie cesty…o génovej manipulácii ani nehovorím…..virózy som mal za 3 roky dve, každá cca týždeň…liečba? Vitamíny, minerály, nefajčenie, pohyb a zdravý životný štýl….toť vsjo !!!

  • @Vladimír Lumos To ktorá štvrť Bratislavy bola taká ústretová? A lekári? Nevravím, že to všetko nepoznám, ani, že som rúško nosil všade. Práve, že som chodil bez neho. No mal som ho častejšie ako som chcel, to áno. A sralo ma to. Dokonca ma u lekárky napadol pacient a to dvakrát lebo som nemal respirátor, to isté často vtedy aj v potravinách. Sami kupujúci boli kovidoví odhodlanci. Čo spravíte v sedemdesiatke, pobijete sa zakaždým? Budete potom behať po súdoch. Je to svinsky dobre zákerne vymyslené … a ešte to neskončilo. Radšej buďme pripravení.

  • @Vladimír Lumos To ktorá štvrť Bratislavy bola taká ústretová? A lekári? Nevravím, že to všetko nepoznám, ani, že som rúško nosil všade. Práve, že som chodil bez neho. No mal som ho častejšie ako som chcel, to áno. A sralo ma to. Dokonca ma u lekárky napadol pacient a to dvakrát lebo som nemal respirátor, to isté často vtedy aj v potravinách. Sami kupujúci boli kovidoví odhodlanci. Čo spravíte v sedemdesiatke, pobijete sa zakaždým? Budete potom behať po súdoch. Je to svinsky dobre zákerne vymyslené … a ešte to neskončilo. Radšej buďme pripravení. Stojí za to pozrieť si ako sa potichu zmenili ustanovenia vyhlášok EÚ, kto ich za nás podpísal a nikto sa nás nepýtal. Nie je koniec …

  • @Vladimír Lumos To ktorá štvrť Bratislavy bola taká ústretová? A lekári? Nevravím, že to všetko nepoznám, ani, že som rúško nosil všade. Práve, že som chodil bez neho. No mal som ho častejšie ako som chcel, to áno. A sralo ma to. Dokonca ma u lekárky napadol pacient a to dvakrát lebo som nemal respirátor, to isté často vtedy aj v potravinách. Sami kupujúci boli kovidoví odhodlanci. Čo spravíte v sedemdesiatke, pobijete sa zakaždým? Budete potom behať po súdoch. Je to svinsky dobre zákerne vymyslené … a ešte to neskončilo. Radšej buďme pripravení. Stojí za to pozrieť si ako sa potichu zmenili ustanovenia vyhlášok EÚ, kto ich za nás podpísal a nikto sa nás nepýtal. Nie je koniec … iba útlm.

  • @Július Tandlmár Myslím, že som napísal všetko (na viac krát, tak si to ešte raz prečítajte)…a áno, máte 100% pravdu, je to svinsky zákerne vymyslené a koniec ešte nie je…. celých 33 rokov nás „bažiny“ lámali na svoj obraz a 90% zlomili …toto je na dlhú debatu z hľadiska Koncepcie sociálnej bezpečnosti, ako sú riadené sociálne supersystémy vo svete…tu sa vôbec nejedná len o SR a ČR….ale som rád, že uvažujete rozumne… držte sa hlavne NEBÁŤ SA -. PRÁVO JE NA NAŠEJ STRANE

ARCHÍV