Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.
Budete informovať o veterných parkoch a očkovaní mRNA .Aj to by sme chceli vedieť ,ako sa zachovajú politici ,ktorí majú vládnuť v prospech občanov a ich zdravia.
Za tie telefony viac platila synovi ako dostal za svoju pracu syn pana fica este cim pride este te miso simecka a cudujem sa ze mu par deti zerie tie jwho bludy
Spinavci z ps cucaju tento štát a to ešte niesu vo vláde co sa udeje ak budú? Katastrofa idioti ktorý chcú voliť túto zgerbu haloooooo nič? Všetko je ôk? To ste fakt taky tupy+
Krásne úplne úžasné. Lebo Fico, lebo Simecka a podobne. Čakal by som ďaleko viac ale od koho vlastne. Tak ako ste tam všetci 150 v parlamente ste spôsobili škodu 150 miliárd eur.
Nešhanbite sa to až teraz zisťovať po dva a pol rokoch? Ostuda tejto vlády. Ste spolupachatelia, lebo ste to vedeli a kryli.
Národ vám to vypisoval a vy ste nereagovali.
STVR sa nezmenila,je tam samý progresívne,myslela som že aspoň tam sa budú snažiť objektívne informovať a pozriem si správy.Opak je pravdou,podobne výmysly jak Markíza,Joj atď…veľmi smutné….👎👎👎
Pán Kažimír pán Žiga pán pellegrini pani jankovská. Šašo Pan jánoš a jeho alobaly Slota hotový kráľ lebo nejako domotal Fica a nerozdeľilsa s ním. Nominanti smeru slobodník imrece a 46 odsúdených nominantov tejto vlády. A kauzy miliardové ako zachránkový tender mýto predražené pisoáre kukurica predražené nákupy a ďalej už kauzy radšej nie lebo ich je cez 300 a nechce sa mi tu písať takýto ste vy frajeri a idete tam robiť jednu plačovku cely nádržaný koli 120 tis šimečkovej lebo na nič iné ste sa ani nezmohli tak sa tešíte ako somári kope sena a oproti vám to je ako keby šimečková ukradla jednu rolku toaletného papiera a vy celú fabriku a nie jednu aspoň 10.
Progresivny chory neomarxisti horsi ako komunisti oni aspon si ctili Bozie prikazania aj ked bola cenzura krestanstva Progresivci su zlocinci aj vrahovia velke zlo
Este existuje Urad na oznamovanie trestnej cinnosti,tieto najmy ,tie ceny,to nie je korupcia alebo podvody,taky najom by chceli urcite aj prevadzkovatelia kaviarni ,alebo butikov.
Nie prelustrovať, ale jednoznačne mu zobrať akreditáciu. Je to protištátny plátok, médium PS šíriaci dezinformácie, čtvavé články, veľmi často hoaxy!! Nech funguje na základe predplatiteľov!!
Jasne a stručne – PS protislovenská sekta plná hlupákov, zlodejov a klamárov . Čo tak asi robí polícia pán Eštok a slávna prokuratúra pán Žilinka? Žeby boli v spolku s nimi?
nerozumiem, policia nic nezistuje ?? no smeraci kazdy den nove a nove skutocnosti, odkial to beru ?? asi viem odkial – no taka je uz politika, cely cas riesia svoju beztrestnost a udrzanie sa pri moci ??!! pani a co tak predvolebne ficove chlebove temy – toto vas nezaujima vsak ??!!
Prečo pani Šimečková chodí stále po slobode a kľudne môže ovplyvňovať svedkov? Ako je možné, že nič okrem subvenčného podvodu OČTK nestíhajú? Aha, lebo…..lebo ide o mamu šéfa PS, nie? Prečo stále sedia na pozíciách na prokuratúre, v polícii a na súdoch ľudia, ktorí sa tvária, že ich sa to netýka?
Dobrý deň všetkým, prosím páni z SMER-u, prestaňte už venovať toľkú pozornosť šimečkovcom a im podobným a tým im jednak robíte reklamu, staviate ich sebe na roveň,. To naozaj niet inej témy, to je to čo najviac zaujíma občanov Slovenska? Je potrebné to všetko objektívne vyšetriť a potrestať. Koľko o tom už rečníte a dali ste už trestné oznámenie na nich? Treba pokročiť od rečí k činom. A radšej začnite otvárať témy, ktoré sú pre našu budúcnosť dôležité – ponúknnite ľuďom seriźny a reálny program a s ním aj vaši ch ľudí – odborníkov na jednotlivé oblasti, ľudí ktorí sú perspektívni a ktorých ešte verejnosť nepozná a ktorých máte v o vašich radoch isto dosť. Lebo aj čo sa týka vašich vystúpení – stále tie isté. To robí zdanie, že nič nové a perspektívne neviete ponúknuť. A vás, vážení občania poprosím, domáhajte sa aj vy aby sme dostávali viac informácií dôležitých pre našu budúcnosť. Alebo si myslíte, že keď napíšete aký je ten-ktzorý prejav skvelý, že to pomôže.
Šimečky sa držia starého heslla z komunistickej doby,kto nekradne,okráda svoju rodinu,starí Simi je neprekonateľný…udávac ako jeho otec,z čias prvého štátu…
😂😂😂😂 vam to v tom Smere pekne skace 😂😂😂😂
Riešite stale p.Simeckovu, aby ste prekryli kazdy jeden pruser, co ste spôsobili!
Uz sa preberte, nas to NEZAUJIMA! My chceme vedieť, ako pomôžete ludom, prorastove opatrenia, poplatky u lekárov, zníženie cien potravín, benzínu, poplatkov na úradoch…
Uz nas PRESTANTE kŕmiť hovadinami!😡😡😡
TATO ŠIMEČKA POVALIL VLADU SR ZO ŠOROŠOVYCH PEŇAZÍ ,MAMA ŠIMEČKU OKRADALA ŠTÁT TEDA OKRADALA OBČANOV SLOVENSKA ,MIŠKO POUŽIVAL MOBIL Z NAKRADNUTYCH PEŇAZI, PARTNERKA ŠIMEČKU BRALA PENIAZE ZA NATRASANIE V GATIACH. TOTO. JE. PRIŽIVNICKA RODINA ŠIMEČKOVCOV UŽ. MALI BYŤ VO VÄZBE. ?
Dokedy budeme toto počúvať o Simeckovej veď sú na to všetko dôkazy treba to vyšetrít a pán generálny prokurátor Zilinka bude mať prácu nech už konečne niečo robí keď plače že nie je korupcia !!!!!!
Toto sú problémy a útoky krásne zasadené sami sebe a nejde tu o politickú stranu. Sami sebe si ubližujme pekné Slovensko namiesto dohody. Treba sa biť a agresiou vyvolať super atmosféru ďalšieho boja. Ja ďakujem smeru.
Nie je podstatné, že mu mama platila účty za telefón, ale podstatné je z čoho mu to platila❗️Platila mu to s európskych grantov❗️❗️❗️nechutní podvodníci
Vy tupci a to ze je Gaspar vo vlade a zaroven obzalovany, nie je v konfliktne zaujmov? To ze jeho syn, je sefom SIS, nie je v konflikte zaujmov ? To hovorte vasim tupovolicom, ze synacik netrepe Tibimu tajne informacie. Trepete, ze plati prezumpcia nevinny od rana do vecera, ale v pripade Simeckovej, uz je to jasna vec. Nechajte to na sudoch a policii. Najprv si upracte pred vlastnym prahom a potom kritizujte.
A teraz otázka, už viete prečo je taka široká kampaň proti ministerke kultúry Martiny Šimkovičovej? Ona otvorila túto kauzu s mimovladkami. Chvala Bohu, nech uz idu , ctihodni obcania Šimečkovci do psej matere.
Víte milí slováci,kdy teprve začne divadlo se špatným koncem pro celý SMER,HLAS A SNS?Až GAŠPARA zavřou do basy a ten začne mluvit,aby se z ní rychle dostal.Až začne mluvit o mafiánech,o svých kamarádech z podnikatelské sféry a o SMERÁCKÝCH praktikách.Pak ho ochraňuj bůh
Na výplatnej páske je aj Magda Vašaryova. Keď kradne židak Šimečka tak to je v poriadku lebo podľa jeho vyjadrenia sú Slováci dezolati. Prečo tohoto sorošovca ešte neodstihali.
Prečo v stvr stále pracujú p. Makara a p.Jančkárová?? Neželáme si ich vidieť na obrazovke!!! Skrytejšej forme, ale stále sú moderátori z obdobia 2020 – 2023, no správajú sa veľmi podobne ako v období temna. Naozaj nie je nikto, kto by tieto osoby odstavil z verejno-právneho média?? Halóóó kompetentní preberte sa a spravte už definitívny poriadok. Alebo čakáte na návrat starých dôb?
Výborne páni, SMER-SSD podvody progresívnych deviantov je potrebné neustále zdôrazňovať a opakovať, aby sa čo najviac dostali do povedomia verejnosti… a OČTK nech si plnia zákonné povinností!
Osobne by som na takéto otázky nereagovala. Ak chce novinár položiť otázku a dostať odpoveď, má sa zúčastniť tlačovej besedy. A ak nemá čas, nech otázky kladie písomne.
Plačové konferencie Smerohlasu majú už viac dielov ako Jednoduchá Mária, Esmeralda aj Perla dokopy. A teraz akože čo. Máme prísť do parlamentu my, a urobiť tam poriadok, lebo vy ste posratí a vlastnej moci sa bojíte?
@motarromafiánske banda zlodejov čoskoro skončí potom to bude ešte dlhý boj vyplienit tieto mafiánske štruktúri z krajiny pár ich pôjde sedieť pár sa zoberú majetky nakradnute
Treba vyšetriť a urobiť s nimi poriadok.Strana PS niet o čom písať. Mohli by sa hanbiť. Špinia SR kadiaľ chodia..Ked sa im tu nepáči nech idú preč. Nikto nebude za nimi plakať.
Budete informovať o veterných parkoch a očkovaní mRNA .Aj to by sme chceli vedieť ,ako sa zachovajú politici ,ktorí majú vládnuť v prospech občanov a ich zdravia.
Za tie telefony viac platila synovi ako dostal za svoju pracu syn pana fica este cim pride este te miso simecka a cudujem sa ze mu par deti zerie tie jwho bludy
Ocistec sa zacina
misinko,zahod dobre daleko kladivo,lebo je pre tvoje blizke okolie velmi nebezpecne a nezabudni si zaplatit pavsal
😮
Spinavci z ps cucaju tento štát a to ešte niesu vo vláde co sa udeje ak budú? Katastrofa idioti ktorý chcú voliť túto zgerbu haloooooo nič? Všetko je ôk? To ste fakt taky tupy+
Krásne úplne úžasné. Lebo Fico, lebo Simecka a podobne. Čakal by som ďaleko viac ale od koho vlastne. Tak ako ste tam všetci 150 v parlamente ste spôsobili škodu 150 miliárd eur.
Nešhanbite sa to až teraz zisťovať po dva a pol rokoch? Ostuda tejto vlády. Ste spolupachatelia, lebo ste to vedeli a kryli.
Národ vám to vypisoval a vy ste nereagovali.
Je trestné robit si vodičský vo veku 36 rokov? Ako tým poškodzuje svoj národ?
Čo ste vláda, alebo panoptikum a dokolečka len blá- blá -blá a skutky sú v zadku..! Vládnete, alebo ste tam úplne zbytočne platená banda?!
STVR sa nezmenila,je tam samý progresívne,myslela som že aspoň tam sa budú snažiť objektívne informovať a pozriem si správy.Opak je pravdou,podobne výmysly jak Markíza,Joj atď…veľmi smutné….👎👎👎
šimečkovci ani nie su slováci su to boľševici z C.R.
Čisté ľalie zo Smeru.😂😂😂
prestaňte otravovať a choďte s tým na súd, koho to zaujíma, pozametajte pred svojim prahom
Pán Kažimír pán Žiga pán pellegrini pani jankovská. Šašo Pan jánoš a jeho alobaly Slota hotový kráľ lebo nejako domotal Fica a nerozdeľilsa s ním. Nominanti smeru slobodník imrece a 46 odsúdených nominantov tejto vlády. A kauzy miliardové ako zachránkový tender mýto predražené pisoáre kukurica predražené nákupy a ďalej už kauzy radšej nie lebo ich je cez 300 a nechce sa mi tu písať takýto ste vy frajeri a idete tam robiť jednu plačovku cely nádržaný koli 120 tis šimečkovej lebo na nič iné ste sa ani nezmohli tak sa tešíte ako somári kope sena a oproti vám to je ako keby šimečková ukradla jednu rolku toaletného papiera a vy celú fabriku a nie jednu aspoň 10.
Čo stále vyplakávate??? Vyhrali ste voľby, tak konajte,alebo choďte do psej matere!!!!
Podpora chlapcom zo SMERU!
to jsou zlí lidé 🙁
Neviem či to že tam vrtaju je naschvál ale robia si tam z vás všetci srandu a vy sa neviete ani brániť
Mimochodem, komu jsi natankoval vcera, Gluck, bum bum bum?
Venujete se vubec nekdy rizeni statu? Jste tam uz 3 roky a den co den jen sama tiskovka a plac nad tim, jak Nemecko muze za slovenske problemy.
👍👍👍👍👍
Progresivny chory neomarxisti horsi ako komunisti oni aspon si ctili Bozie prikazania aj ked bola cenzura krestanstva Progresivci su zlocinci aj vrahovia velke zlo
Pani redaktorka, kto určil kto a čo je dezinfoscéna?
Este existuje Urad na oznamovanie trestnej cinnosti,tieto najmy ,tie ceny,to nie je korupcia alebo podvody,taky najom by chceli urcite aj prevadzkovatelia kaviarni ,alebo butikov.
Denník N treba prelustrovať.
Treba ho zrusit koli dezinformaciam; klamstvam a manipulaciam s informaciami
Zrusit
Nie prelustrovať, ale jednoznačne mu zobrať akreditáciu. Je to protištátny plátok, médium PS šíriaci dezinformácie, čtvavé články, veľmi často hoaxy!! Nech funguje na základe predplatiteľov!!
Stále o tom istom a čo z toho?!
Pani co z toho keď tu všetci ty ktorých obviňujete behajú po slobode….. Estok je zasran
Jak je možný, že ještě není popravená!!!???
Jasne a stručne – PS protislovenská sekta plná hlupákov, zlodejov a klamárov . Čo tak asi robí polícia pán Eštok a slávna prokuratúra pán Žilinka? Žeby boli v spolku s nimi?
Chybou je , že PS nevyhralo voľby. Takéto Marty s tym rátali a tak sa aj spravali.Malo to byť zametené..aj tak sa im to dlho darilo tutlať
nerozumiem, policia nic nezistuje ?? no smeraci kazdy den nove a nove skutocnosti, odkial to beru ?? asi viem odkial – no taka je uz politika, cely cas riesia svoju beztrestnost a udrzanie sa pri moci ??!! pani a co tak predvolebne ficove chlebove temy – toto vas nezaujima vsak ??!!
Prečo pani Šimečková chodí stále po slobode a kľudne môže ovplyvňovať svedkov? Ako je možné, že nič okrem subvenčného podvodu OČTK nestíhajú? Aha, lebo…..lebo ide o mamu šéfa PS, nie? Prečo stále sedia na pozíciách na prokuratúre, v polícii a na súdoch ľudia, ktorí sa tvária, že ich sa to netýka?
Dobrý deň všetkým, prosím páni z SMER-u, prestaňte už venovať toľkú pozornosť šimečkovcom a im podobným a tým im jednak robíte reklamu, staviate ich sebe na roveň,. To naozaj niet inej témy, to je to čo najviac zaujíma občanov Slovenska? Je potrebné to všetko objektívne vyšetriť a potrestať. Koľko o tom už rečníte a dali ste už trestné oznámenie na nich? Treba pokročiť od rečí k činom. A radšej začnite otvárať témy, ktoré sú pre našu budúcnosť dôležité – ponúknnite ľuďom seriźny a reálny program a s ním aj vaši ch ľudí – odborníkov na jednotlivé oblasti, ľudí ktorí sú perspektívni a ktorých ešte verejnosť nepozná a ktorých máte v o vašich radoch isto dosť. Lebo aj čo sa týka vašich vystúpení – stále tie isté. To robí zdanie, že nič nové a perspektívne neviete ponúknuť. A vás, vážení občania poprosím, domáhajte sa aj vy aby sme dostávali viac informácií dôležitých pre našu budúcnosť. Alebo si myslíte, že keď napíšete aký je ten-ktzorý prejav skvelý, že to pomôže.
1. Šimečkovci sú Česi, tak akä ich krajina. 2. robiť si v 36 rokoch vodičák, keď som z pomocnej školy je normálne. 😂
A co taky Estok? O tom nam neporozpravate? Exekucia (uz) 130.tisic, marenie rozhodnuti sudov, predrazene nakupy, pochybne zakazky atd.
Sa uz zobudte!
Šimečky sa držia starého heslla z komunistickej doby,kto nekradne,okráda svoju rodinu,starí Simi je neprekonateľný…udávac ako jeho otec,z čias prvého štátu…
😂😂😂😂 vam to v tom Smere pekne skace 😂😂😂😂
Riešite stale p.Simeckovu, aby ste prekryli kazdy jeden pruser, co ste spôsobili!
Uz sa preberte, nas to NEZAUJIMA! My chceme vedieť, ako pomôžete ludom, prorastove opatrenia, poplatky u lekárov, zníženie cien potravín, benzínu, poplatkov na úradoch…
Uz nas PRESTANTE kŕmiť hovadinami!😡😡😡
Súhlas..nuž dovtedy budú svojich voličov kŕmiť klamstvami..kým im to tí budú žrať..čiže najskôr stále..
Mňa a isto veľa ľudí to zaujíma. OCTK je skorumpované tak ako prokurátori a súdy. Toto je veľmi dôležité.
Nakrmia ta Simeckovci😅
TATO ŠIMEČKA POVALIL VLADU SR ZO ŠOROŠOVYCH PEŇAZÍ ,MAMA ŠIMEČKU OKRADALA ŠTÁT TEDA OKRADALA OBČANOV SLOVENSKA ,MIŠKO POUŽIVAL MOBIL Z NAKRADNUTYCH PEŇAZI, PARTNERKA ŠIMEČKU BRALA PENIAZE ZA NATRASANIE V GATIACH. TOTO. JE. PRIŽIVNICKA RODINA ŠIMEČKOVCOV UŽ. MALI BYŤ VO VÄZBE. ?
Dokedy budeme toto počúvať o Simeckovej veď sú na to všetko dôkazy treba to vyšetrít a pán generálny prokurátor Zilinka bude mať prácu nech už konečne niečo robí keď plače že nie je korupcia !!!!!!
😂dezinfoscénou myslela koza dennikN a aktuality ???
No a už si môže Gašparko mávať s Martickou cez nádvorie basy spoza mreží 😂
super TK o novinkach, ale tie práce v pozadi mohli pozastavit počas tohto vystupu. je to rušivé ako tam vŕtajú
Nerobte TB, konajte! Kde je ten neschopak Estok? Simeckova, Nagy, Matovič, ďalší mali byť zatvorení!!!!
Toto sú problémy a útoky krásne zasadené sami sebe a nejde tu o politickú stranu. Sami sebe si ubližujme pekné Slovensko namiesto dohody. Treba sa biť a agresiou vyvolať super atmosféru ďalšieho boja. Ja ďakujem smeru.
Šimečkova rodina sú králi zlodejov a podvodníkov a média stále nič!
K haciendam za miliony sa kedy vyjadríte.
Myslite tie Matovicom nafotene???😅😅😅 tie patria niekomu inemu, ale na jeho reklamny to staci pre blbejsich obcanov
Nie je podstatné, že mu mama platila účty za telefón, ale podstatné je z čoho mu to platila❗️Platila mu to s európskych grantov❗️❗️❗️nechutní podvodníci
Jebliny holiace PS si ale toto nepripustia
Vy tupci a to ze je Gaspar vo vlade a zaroven obzalovany, nie je v konfliktne zaujmov? To ze jeho syn, je sefom SIS, nie je v konflikte zaujmov ? To hovorte vasim tupovolicom, ze synacik netrepe Tibimu tajne informacie. Trepete, ze plati prezumpcia nevinny od rana do vecera, ale v pripade Simeckovej, uz je to jasna vec. Nechajte to na sudoch a policii. Najprv si upracte pred vlastnym prahom a potom kritizujte.
A teraz otázka, už viete prečo je taka široká kampaň proti ministerke kultúry Martiny Šimkovičovej? Ona otvorila túto kauzu s mimovladkami. Chvala Bohu, nech uz idu , ctihodni obcania Šimečkovci do psej matere.
Počúvaj Ty múdry novinár a keď opozícia neustále niekoho odvoláva ako sa ich pýtaš prečo to robia?
Kradne otec kradne matka to je taka banda skratka.
Kudy chodil tudy krád byl to pravý sociálny demokrat.
A dnes jej syn bol vyhlásený ako najdôverihodný…toľko Slovákov už osprostelo alebo si to s tých nakradnutých zaplatili?!😂😂😂
” B” je spravne
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Koho toto zaujima?to fakt len vasi volici sa z tohoto najedia..
Tomas ,daj 40 000 ,dam ti laik🤦♀️
Teba nakrmia Simeckovci😂😂😂
Víte milí slováci,kdy teprve začne divadlo se špatným koncem pro celý SMER,HLAS A SNS?Až GAŠPARA zavřou do basy a ten začne mluvit,aby se z ní rychle dostal.Až začne mluvit o mafiánech,o svých kamarádech z podnikatelské sféry a o SMERÁCKÝCH praktikách.Pak ho ochraňuj bůh
tí progresivci sú rozlezení všade, ako rakovina
Na výplatnej páske je aj Magda Vašaryova. Keď kradne židak Šimečka tak to je v poriadku lebo podľa jeho vyjadrenia sú Slováci dezolati. Prečo tohoto sorošovca ešte neodstihali.
Kde je bicyklista Žilinka🙈
Ma defekt 😂
@BorisJakus-z9xpočul som, že sa už obesil, hovoria ľudia, cvirikaju vrabce,….
Menoval nového krajského prokurátora remeta druhého špinavca po gambatom špeciáli
Pripravuje sa na Giro d’Italia aj Tour de France.
Doteraz ,ani ,ťuk?Začo berie naše peniaze,pán prokurátor?Začo?Veď ,aspoň ,keby dal jednu vetu…….riešim
Kdo dovolil SMERÁKŮM dělat si ZADARMO tlačovky na místě,které patří tlačovkám celé NÁRODNÍ RADY?ŘEKLI SMERÁCI NĚCO O STAVU SLOVENSKA???
Pán ,Tomáš ,odkiaĺ ste?Aby ,sme mohli reagovať…
Pan igelitka Dubéci😂
Teplosou poskok vystrkuje rozky blbecek
Všetci tu iba vyplakàvate, ale nerobíte vôbec nič. Nedà sa to počúvať. Musím Vàs vypnúť.
4😂😊
Zlodeji hlasacky hnus
Reaguj NATO pre ľudí čo urobíš
CITANIE DENNICKA NEANDERTALCA SPOSOBUJE PORUCHU MYSLENIA.
Jaurová je expertka na financie. Má to v génoch po otcovi Markušovi, ktorý rozkradol Maticu Slovenskú.
Treba vyzvať Eštoka, nech začne pracovať už by bolo načase.
Kedy sa stane STVR Objektivnou
A proslovenskou televiziou a nie
iba poslom zlých sprav hlavne čo
sa tyka Slovenska avlady.
Prečo v stvr stále pracujú p. Makara a p.Jančkárová?? Neželáme si ich vidieť na obrazovke!!! Skrytejšej forme, ale stále sú moderátori z obdobia 2020 – 2023, no správajú sa veľmi podobne ako v období temna. Naozaj nie je nikto, kto by tieto osoby odstavil z verejno-právneho média?? Halóóó kompetentní preberte sa a spravte už definitívny poriadok. Alebo čakáte na návrat starých dôb?
Výborne páni, SMER-SSD podvody progresívnych deviantov je potrebné neustále zdôrazňovať a opakovať, aby sa čo najviac dostali do povedomia verejnosti… a OČTK nech si plnia zákonné povinností!
Takto sa najlepšie zakrývajú prešľapy hlavne tie Smerácke naše a idú predsa voľby.
Už to všetko vieme,radšej robte niečo inné užitočnejšie pre Slovákov‼️‼️‼️‼️‼️‼️
no, treba to neustále opakovať a prinášať nové podvody progresívnych deviantov…
@jaroslavfecko9829presne tak
Prave že ešte všetko nevieme a keď sa takito dostanu do vlady,tak ešte len potom sa dozvieme.
Jenže oni nic jiného neumí.SMER podle svého nového předsedy GAŠPARA nic jiného než čmuchat a pak to ,,veřejně” před novináři neumí.
@jaroslavfecko9829na půdě NÁRODNÍ RADY ????
Slovenský rozhlas má pre istotou stále otázku od kolegu 😅 preco sa nepýtate na jeho meno a jeho zamestnávateľa?
Osobne by som na takéto otázky nereagovala. Ak chce novinár položiť otázku a dostať odpoveď, má sa zúčastniť tlačovej besedy. A ak nemá čas, nech otázky kladie písomne.
Plačové konferencie Smerohlasu majú už viac dielov ako Jednoduchá Mária, Esmeralda aj Perla dokopy. A teraz akože čo. Máme prísť do parlamentu my, a urobiť tam poriadok, lebo vy ste posratí a vlastnej moci sa bojíte?
Koho to zaujima
Mňa
@juliatrabalikova416tak pozeraj a nezabudni ked budu volby volit mafiu mozno ti fico potom ked budes bez penazi pomoze 😅
napr. mňa, a verím ti, že progresívnych deviantov určite nie…
…a koho zaujímajú tvoje kecy ?????
@motarromafiánske banda zlodejov čoskoro skončí potom to bude ešte dlhý boj vyplienit tieto mafiánske štruktúri z krajiny pár ich pôjde sedieť pár sa zoberú majetky nakradnute
Čo gruzinci či gaspar či čo nasivky ci sobáše či dneska koho brucho boli😅😅😅😅😅jaj simeckova tak dnes nakúpil plný košík hesl9 znie smer simeckova
Treba vyšetriť a urobiť s nimi poriadok.Strana PS niet o čom písať. Mohli by sa hanbiť. Špinia SR kadiaľ chodia..Ked sa im tu nepáči nech idú preč. Nikto nebude za nimi plakať.
Vyšetriť, odsúdiť, zavrieť, basa, potom Sibír.
Pruseri tejto vlady Ti nevadia?
Potkani veru budú plakať za nimi.
Qq😊
Pán Dubeci je zlý človek.
Ja ho volám tupeci…
@viliamvarga5740pre mňa je to Lenin ,to je prvé keď ho vidím
Ale lebku má nádhernú.
@jarkakatrencinova3614 ale klonovaný, lebo ten originál mal aspoň charizmu a čosi v ” majáku “. A tento… ???!!!!!
On nie je zli ale sprosty hlavov Lenina alespeazdnov,!!!!😈😈😈😈😈🐴🐴🐴