VŠETKY PODKLADY a odkazy na ZDROJE SÚ UVEDENÉ na konci textu:
„Vakcína je sloboda“ – najväčší omyl alebo cielený úmysel … Kto kontroloval moc počas pandémie … Občan a súdna ochrana … Kto bude zodpovedný za roky 2020 až 2023 … Pfizer, štát aj mainstream stále mlčia, prečo … Informovaný súhlas občana alebo iba podpis na papieri … Od pandémie po Lučanského: kde bola ochrana ľudských práv … Rozhovor, ktorý mainstream určite obíde … Čo na to odborníci.
Okrem týchto šokujúcich zistení sa JUDr. Marica Pirošíková, bývalá zástupkyňa SR pred Európskym súdom pre ľudské práva sa v rozhovore výrazne zameriava na nové mRNA vakcíny proti Covid-19: Boli preskúmané a schválené v súlade s platnými medzinárodnými pokynmi alebo…
–https://www.youtube.com/live/j88YQ2BAod4?is=E7tQdHtfLHmZ3QpP
–https://www.youtube.com/live/YXIxx-_WAtA?is=bsebPyX2_sTAA-2u
–https://www.extraplus.sk/clanok/profesor-fischer-propagatori-ockovania-proti-covidu-sa-boja-konfrontácie
Zdroj: Ministerstvo spravodlivosti (.gov) –https://share.google/rKnTBZbQCWL37iENR
SLEDUJTE S NAMI! : Rozhovor je súčasťou relácie “BEZ CENZÚRY”, kde sa odborníci, lídri a osobnosti slovenskej politiky vyjadrujú k aktuálnym témam.
Napíšte svoj názor v komentároch nižšie!
Určite si pozrite aj naše ďalšie videá.
@eReportTV je vždy BEZ CENZÚRY!
Produkcia: ADA.MEK
ZDROJE:
1. Generálny prokurátor Ken Paxton pokračuje v súdnom spore proti spoločnosti Pfizer za vedomé skresľovanie účinnosti vakcíny proti COVID-19 | Kancelária generálneho prokurátora: https://share.google/P2fxHGk8QArQ69dS3
Zdroj: Generálny prokurátor štátu Kansas (.gov) https://share.google/zmcJbA3WjD8ZNU4X7
2. FDA musí zverejniť viac záznamov o vakcíne proti COVID-19, nariadil americký sudca | Reuters https://www.reuters.com/legal/government/fda-must-disclose-more-covid-19-vaccine-records-us-judge-rules-2024-12-06/?utm_source=chatgpt.com
3. Komisia EÚ prehrala vo všetkých bodoch žaloby v súdnom spore Pfizergate | Euronews https://share.google/8jmPlbTNZJasJEVNW
4. Súd EÚ zrušil rozhodnutie Komisie o zadržaní textových správ medzi Von der Leyen a spoločnosťou Pfizer https://share.google/Nw2cV2g0m4ZsmJMSt
5. ZÁVEREČNÁ SPRÁVA: COVID Select uzatvára 2-ročné vyšetrovanie, vydáva viac ako 500-stranovú záverečnú správu o získaných poznatkoch a ceste vpred – Výbor Snemovne reprezentantov Spojených štátov pre dohľad a reformu vlády https://share.google/fDInsNyfcrhHgCxKn
6. „Wake-up call“: Ombudsman EÚ uznal Komisiu vinnou z nesprávneho úradného postupu v súvislosti s textovými správami spoločnosti Pfizer | Euronews https://share.google/Ii8oB3VYKzKLbnTkK
7. Komisia obstarala vakcíny proti vírusu netransparentné, štáty nevyžili ani polovicu dávok – NKU – SR https://share.google/2BjYfcBZo8x1Z7gFr
8. Vyjadrenie Dr.HelmutaSterza bývalého hlavného toxikológa spoločnosti Pfizer Europe pred Vyšetrovacím výborom Nemeckého Bundestagu z 19.marca2026.
Na tomto odkaze: https://www.bundestag.de/resource/blob/1155868/21-27-30_Stellungnahme-SV-Dr-Sterz.pdf sa nachádza oficiálny dokument s nasledujúcim obsahom, ktorý vyvracia tvrdenia ŠUKL, že konali v súlade so svojimi povinnosťami podľa zákona o liekoch a úplne spochybňuje analýzu SAV o účinnosti a bezpečnosti vakcíny:
„Dr. med. veterinár, toxikológ
Vyjadrenie pred vyšetrovacou komisiou z 19. marca 2026 na tému: Výkonnosť zdravotného systému, očkovacia stratégia a výskum
9. https://www-youtube.com/live/j88YQ2BAod4?is=E7tQdHtfLHmZ3QpP
10. https://www-youtube.com/live/YXIxx-_WAtA?is=bsebPyX2_sTAA-2u
11. https://www-www.extraplus.sk/clanok/profesor-fischer-propagatori-ockovania-proti-covidu-sa-boja-konfrontacie
12. Zdroj: Department of Justice (.gov) https://share.google/rKnTBZbQCWL37iENR
13. https://www.bystricoviny.sk/spravy/dve-pravnicky-sudna-kontrola-zakonnosti-pandemickych-opatreni-na-slovensku-nie-je-ucinna/
14. https://www.bystricoviny.sk/titulka/marica-pirosikova-staznost-francuzskeho-hasica-eslp-uz-oznamil-francuzskej-vlade/
15. https://www.facebook.com/100066823005695/videos/o%C4%8Dkovanie-by-malo-by%C5%A5-dobrovo%C4%BEn%C3%A9/236087348245077/
16. https://www.bystricoviny.sk/titulka/marica-pirosikova-nie-je-mozne-rozlicne-zaobchadzat-so-zaockovanymi-a-nezaockovanymi/
17. https://www.cbreurope.sk/index.php/Pirosikova_parlamentu_Okamzite_zastavte_neopodstatnenu_diskriminaciu_nezaockovanych
#covid19 #vakcina #fisher #bezcenzury
Je veľmi smutné že corona zločinci stále behajú po slobode.
Je to hanba 21 .storočia
Je pravda , že na západe vyhľadávajú darcov krvy od neočkovaných ? Sú klienti ,ktorí nechcú krv od očkovaných ?
Covid je genocída z neskorším nástupom bez trestu? Mengele medicína s ochotnými lekármi, politikmi.
Zastavili dnes očkovania, Mengele MUDr. kultúra (lekár z Košíc
hanbím sa za vás pán Kotlár.
MUDr. prasa z Košíc).
Pán Žilinka nekonáte , posluhujete zlu . Schovajú vás papierovo ako Trnku, či Leopoldov kúpele vás čakajú ?
Je pravda , že na západe vyhľadávajú darcov krvy od neočkovaných ? Sú klienti ,ktorí nechcú krv od očkovaných ?
Covid je genocída z neskorším nástupom bez trestu? Mengele medicína s ochotnými lekármi, politikmi.
Zastavili dnes očkovania, Mengele MUDr. kultúra (lekár z Košíc
hanbím sa za vás pán Kotlár.
MUDr. prasa z Košíc).
Pán Žilinka nekonáte , posluhujete zlú. Schovajú vás papierovo ako Trnku, či Leopoldov kúpele vás čakajú ?
Je pravda , že na západe vyhľadávajú darcov krvy od neočkovaných ? Sú klienti ,ktorí nechcú krv od očkovaných ?
Covid je genocída z neskorším nástupom bez trestu? Mengele medicína s ochotnými lekármi, politikmi.
Zastavili dnes očkovania, Mengele MUDr. kultúra (lekár z Košíc
hanbím sa za vás pán Kotlár.
MUDr. prasa z Košíc).
Je pravda , že na západe vyhľadávajú darcov krvy od neočkovaných ? Sú klienti ,ktorí nechcú krv od očkovaných ?
Covid je genocída z neskorším nástupom bez trestu? Mengele medicína s ochotnými lekármi, politikmi.
Len hlúpy občan sa nechá oklamať…! Dnes a aj zajtra. Ak už nie, občan sa začal starať o seba, o svôj štát… čo tak skoro nenastane! Takže o čom je reč? O ničom!
Nik nemá právo niekoho klamať, ohrozovať zdravotne ani hlúpeho.
Vážena pani, ale treba konat razne, tam sa ozyvat, kde treba! Preco ked ma pan Peter Kotlár tlacovku, tak pridem na ňu, a ked ho novinári urážali a ponižovali, hned sa postavím proti novinarom a naložím im.
Novinári , vlastizradcovia politici nemajú sa odkladať k zodpovednosti
Špeciálne súdu netreba , pravda je jedna .
Novinári , vlastizradcovia politici nemajú sa odkladať k zodpovednosti
Špeciálne súdy netreba , pravda je jedna . Klamstvo je tolerované proti zákonne.
Ako je možné, keď toto už dávno vieme, minister Šaško stále odporúča a umožňuje očkovanie touto vakcínou a pamatám si, keď nastúpila exministerka Dolinková do úradu, to bolo najdoležitejšie uistenie verejnosti, že očkovanie vakcínou može pokračovať.
Núdzový stav bol umelo vytvorený. Bola to psychologická operácia na ovládanie más občanov.
V roku 2005 bola epidémia Sars, bolo viac obetí ako pri Covide, ale nerobil sa taký cirkus ako pri Covide. Išlo o zisky výrobcov vakcín, ktorí svojimi bývalými zamestnancami ovládali WHO.
Matovičova vláda a náš establišment si uľahčili ovládanie občanov tým, že vyhlásili “My covid liečiť nevieme” a neliečili (česť výnimkám). Potom úmrtia na covid úmyselne zaevidovali s príčinou covidu, dokonca navyšovali evidenciu aj tak, že raz zaevidovali po prijatí na liečenie, po preložení na iné oddelenie druhý raz atď…
R. Kenedy junior teraz minister zdravotníctva USA vyhral súd s farmaceutmi, súd rozhodol že vakcíny sa nemali použiť proti ľuďom. Odvolací súd USA rozhodol, že vakcíny neboli vakcínami. Čím teda boli? Prečo naši politici na tieto rozhodnutia nereagovali?
Bývalý majiteľ Microsoftu ho predal za cca 2 miliardy $, investoval do Pfizeru a Moderny, za rok mal zisk cca 10 miliárd.
3 roky pred pandémiou bol natočený film o pandémii (vysielal sa v USA aj ako seriál), v ktorom dej prebiehal presne tak ako neskôr počas vyhlásenej pandémie. Vakcíny, rúška, obmedzenie pohybu… Bola to propagácia na budúce dianie.
Mike Adams z agentúry NaturaNews uverejňoval rozhovory s osobnosťami z odboru zdravotníctva aj vedcov, ktorí spochybňovali vakcíny, štatisticky dokazovali na úmrtiach, aj dokazovali škodlivosť vakcín.
Napríklad vireologočka ktorá pracovala pre Pentagon sa neuspokojila so začiernenými miestami v správe Pfizeru, začala preverovať čísla kódov od výrobcov, z ktorých boli vakcíny vyrobené. Jeden z kódov sa zhodoval s výrobným kódom grafénu od výrobcu vo VU-CHAN.
Grafén je nanotechnológiou vyrobený z uhlíka, tvrdý, s vysokou teplotou tavenia, miniatúrne čiastočky, prakticky sa správa ako žiletky vo vzťahu ku krvinkám. Dokázala skúmaním pod mikroskopom, že poškodzuje krvinky a zlučuje sa so železom v hemoglobíne. Súčasne zväčšuje objem a upcháva cievy. Tým že sa vyplaví do celého tela, tak zlyhávajú orgány tam kde sa to dialo. Potom lekári do evidencie príčin úmrtia uviedli že zlyhal ten ktorý orgán, neuviedli príčinu že vakcína.
Mike Adams zverejnil dôkazy lekára patológa z USA, ktorý si robil štatistiku desiatky rokov. Zistil, že očkovaní mali 40% úmrtnosť na upchatie ciev. Dokladoval to fotografiami z pitvy, kde pinzetou vyťahoval čiernu hmotu z cievy dlhú ako dažďovka. Upozornil ministerstvo zdravotníctva za Bidena, nedostal odpoveď, tak to zverejnil na NaturaNews.
Zaujímavé je, že vireologička objavila Pfizerom priznaný grafén vo vakcíne (nie názvom ale kódom), no náš ŠÚKL napriek dotáciám 350000€ to nezistil a popiera že bol vo vakcínach. Výrobca to uvedie, naši odborníci obhajujú výrobcu a nechránia občanov.
Máme istotu pri budúcich plán-démiách?
Najviac spochybňujú Dr. Kotlára Drucker, Eštok, Pelegríni aj iné osobnosti.
Voliči grilujte politikov aj s ohľadom na postoj k pandémie!
To, čo robil a organizoval Epštein, sa dialo stáročia a pravdepodobne ešte dlhšie. Ľudia jeho kmeňa ostatných považujú sa viac vyvinuté opice, preto nemajú problém použiť nás pri svojich krvavých rituáloch ako obety ich rohatému bohu.
Ďakujem pani Pirošíkovej za jej informačnú aktivitu. Prosil by som však jej názor na to, ako sa mám postaviť v prípade obdobného nariadenia UVZ po vzniku novej pandémie. Akým legislatívnym aktom je stanovené, že nariadenie na prekrytie nosa handrou je porušenie základných ľudských práv…
výborné informácie
MUDr Sabaka sa vyjadril jasne, že zaočkovaný má 100 percentnú imunitu a nešíri covid 19. Ja sa pýtam, čo s tým zasratým hajzlom a vrahom Sabakom ???????
Tu si môžte uvedomiť ako funguje realne ochrana štátu. Presne ako Mafia alebo inak povedalne feudalna spolocnost. To je jedno či to je covid era či hocičo iné ako STK a licencie hociake.
Takže štát niečo vymysly pre vašu “ochranu” a ked chcete to vyvratiť cez sudy lebo vam ta ochrana robi presný opak tak musite to riešiť dlhe roky, pričom ta možnosť ani nemusi existovať, system je skorumpovany takže to nikde nevedie, potrebujete to okamzite vyriešiť lebo nemôžte žiť a samozrejme musite na to mať € a znalosti a plno času. Pre bežneho človeka realne nemate žiadne prostriedky na napravu. Vzali vam právo a zmenili ho na privilegium a plne kontroluju vaše veci a vaš život do najmenšich detailov. Každa nova legislativa a zakon je o obmedzovani vašej slobody, vykoristovani cez finančny system a dane, pokuty, poplatky a nič ine. Ste moderny otrok, pričom ustava vychadza zo prirodzeneho prava človeka čo znamena že musia ziskat suhlas, zvaženie jednotlinca bez manipulacie, natlaku.. ale v tej ustave vám aj beru to prirodzene pravo lebo si ustanovili v pripade ochrany, ohrozenia, bezpečnosti to pravo vam beru iba tak a na zaklade toho vytvarajú všetky tie podzakony.
Covidfašistická odvolaná vládna koalícia rozkradla 33 miliárd eur za 3,5 roka a zavraždila 22 000 ľudí Covidvakcínami.
Pani Pirošíková, vďaka za Vaše postoje.
Dokiaľ ľudia tolerujú zločiny, dovtedy sa zločiny páchajú.
Mafián Matovič do basy.
Hlásim sa v tom väzení dobrovoľne za bachara.
@MariánKostelník
Súhlasím.
Nikto nemoze povedat ze tu pademia vo svete nebol
Ano ze bola zomrelo na celom svete vela ludi.Aj ja poznam ludi ktori to lefva prezili.Len hlupi ludia vumyslaju ze tu bola chripocka. My sme sa dali ockovat prezili sme a ziadne potiaze sme z ockovania nemali.Nechcem tym povedat ze amo niektori mali.Budme radi ze sme to prezili na rozdiel od ostatnych. NECH NAS PAN BOH varuje od toho aby sa to opakovalo.Vsetky ine verzie popieram.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Covidsvedkovia ďalšia sekta
To ešte uvidíš čo sa ti teraz v tele deje hneď to nemusí byť 😮
Samozrejme Amerika potrebovali miliardy zarobiť na vakcinach tak ako zarábajú na zbraniach ktoré vyvážajú na Ukrajinu a terás ich používajú na Irán zarábajú na likvidáciu obyvateľstva a u nás covid bývalá vláda je zodpovedná za obete nie kovidu ale chamtivosť Amerických miliardarov plus Lajnova postaviť ich pred súdny tribunál v Hagu kde bola Lajnova keď mučili pána Lučanského nevinných zatvárali v noci vykopavali dvere kde boli ľudské práva cusali ako aj Caputka je to banda tyranov
súkromný sektor nie je Amerika, určite nie čo sa týka zahraničnej politiky a vedenia vojen. Pfizer môže mať na háku financovať nejakú vojnu. Miešate všetko dopkopy.
@user-jz2ee2me4r
USA darovali už v roku 1920 Nemecku 20 000 000 $, na vybudovanie zbrojarskych firem.
Máš dojem že je to náhoda ?
Kto zariadil na burze “cenych” papierov krach predajom bezcenych papierov občanom USA s naedkom celosvetovej hospodárskej krízy v rokoch 1929 – 1933 a hladomor na celom svete ?
@jozefmalik8443 vy ste tiež s tých, ktorí pletú piate cez deviate? Ja sa pýtam, ako Pfizer financoval vojnu na UA. Ak nedokážete odpovedať na konkrétnu otázku, tak sú zbytočné vaše historické “analýzy”.
Okrem toho, my sme si potykali?
Clovece pomoz si, ajpan boh ti pomoze😂
Covid bol pokus na luďoch.Celosvetový pokus.Sociálne inžierstvo.Gloɓálna lichva a oligarchia si vyskúšala ako bude populácia sveta reagovať na strach vyvolaný cez média.Poslušnosť voči autorite.Ako budú ovce reagovať na strach zo smrti vsade naokolo.Ludia sa budú navzájom kontrolovať a budú sa navzájom udávať.Ty nemáš rúško,ty ma nakazíš,nie si zodpovedný voči okoliu,mne,každému občanovi.Luďom nasadili cez televízor strach do hlavy a bolo vymalované.Hitlerovi trvalo roky aby zmanipuloval nemecký národ a týmto sa to podarilo za pár dní.Viete si predstaviť čo príde v budúcností?Emócie strachu zvíťazili nad rozumom.✌️✌️✌️🙉🙉🙉
Čo som si len “vytrpel” počas covidu preto, že som ignoroval tie ich nariadenia…
Koľkí “kamaráti” sa dodnes so mnou nerozprávajú, keď som sa im snažil otvoriť oči…
@jozefvarga181treba ich nechať tak. Nepresviedčať. Tak, ako oni vás nepresvedčia o “svojej pravde”, tak nepresvedčíte ani vy ich.
Statočná, múdra a pekná dáma.
Lengvarský: ” ak povie Pfizer, že doporučuje aplikovať tretiu dávku, tak my to vykonáme”
lengvarský je typický lampasák: zákon padajúceho hovna.
Takže vo vláde Matoviča, ktorý mali čo dočinenia s očkovaním, MZ, jeho podriadení ( niektori lekari, medzi nimi aj Dr.Szalay, Dr.Sabaka ) sú zlocinci, taktiež ŠUKL Pa europoslanec Blaha ma vyborny podklad na súd vs Matovič.
Konečne dobrá debata a zhodnotenie stavu pravdy o hazarde so zdravím človeka. Vďaka za vašu prácu.
Občan v SR nemá žiadnu právnu ochranu. V SR sa obyčajný občan spravodlivosti nedočká. Tu vládnu všade oligarchovia.
Za nase peniaze vladnu a okradaju nas vsetci bez vynimky a my sa len mlcky prizerame ako dementi…..
@elenalaukova7310správne ste to napísali ja to hovorím už dávno.
PRESNE TAK
Keby len oligarchovia. Ale hlupáci!
Vieš, že najnebezpečnejšie je, keď má moc v rukách hlupák?
@jozefvarga181
Áno z kmeňa vyvolených obrezancov.
Podplatený zločinec, vrah, minister zdravotníctva a zločinec, vrah Szalay budú stále tlačiť na očkovanie s týmto svinstvom.
ako mohli ľudia vyhlášky ignorovať, keď kvôli rúšku policajti miesto ochrany zákona, človeku vybili zuby, alebo prekopli koleno? na základe čoho?
Sabaka v jednej relácii: “Očkovaní sú chránení, neprenášajú ochorenie a tým pádom rúška už nie sú také dôležité”
a on je ochotný to opakovať ešte dnes. Kariérne hovado.
@user-jz2ee2me4r Plus jeho kolega, “vedec” Čekan!
@jozefvarga181 ďalšie arogantné hovado
Sabaka pes Baskerwilský.
😎 Môže mudrovať ktorákoľvek odborná kovidová lekárska osobnosť o čomkoľvek, platí jedna zásada: Ani jeden jediný nezaočkovaný človek na celej tejto planéte nezomrel na následky vakcíny proti kovidu. Toto isté sa však už nedá povedať v žiadnom jazyku o tých zaočkovaných v ktorejkoľvek krajine, ktorí možno na následky vakcíny zomreli. Možno, ale istotu tu nikto nemá. Veď, kto už by viedol evidenciu nárastu turborakovín u mladých zaočkovaných športovcov?
Skvela relacia-diskusia pan Hubel a skvely host. Toto je prejav bez mektania , koktania, odvracania zraku , zahmlievania a osocovania. Pani Pirosikova je uplne vo veci doma a kazde slovo co z nej vychadza je bneprekrutena pravda. Velmi si zelam verit ze toto este dostane do konfrontacie tych uplatnych judasov a farizejov co za par chechtakov a priestoru na obrazovke boli ochotny obetovat zivoty ludi. Drzim palce a zelam vela zdravia a entuziazmu . Skutecne vyborna diskusia.
Kedy kto zacne riesit COVID spinavcov a fanatikov uplatenych z 2020-2023 na cele s MAtelkom, Szalayom, Cekovskym, JArcuska, Sabaka,Lenguarsky, Krajci, Caputova… a dalsi. ??????????
Vo vlade je mrte pravnikov a chceli vyhlasit covid amnestiu 🤦♀️pre tych,co nespachali ziadny trestny cin,lebo nosenie ruska a pod.nebolo dane zakonom.Tak potom bud su blbi,alebo sa kryju navzajom…Ved to snad uz vsetci vedia.Ziadna pandemia tu nebola,ani ju nevyhlasil ten zufalec z WHO.
Prečo na Slovensku nie je vyše takýchto ľudí čo sa neboja hovoriť pravdu??? Ďakujem za všetkých Slovenských občanov čo im nie je jedno čo sa tu dialo v rokoch 2020 až 2023!!!
Alternatíva upozorňovala na covid podvod.
……a to uz daaaaaaavno pred zavedenim tychto stredovekych metod a pristupovo prezentovanych psychopatmi z 2020-2023. Co robi Fico a spol doteraz napriek tomu ze tieto arguemtny pouzili uz v predvolebnej kampani ??? NAd timto sa dne zamyslam. PAni PIrosikovu som pocul aj na IV v 2019
@pavolsedo6654 fico je alibista, ktorý hrá na všetky strany. Sám to povedal: politika na všetky svetové strany.
@pavolsedo6654 Fico covid problém otvorí znova na budúci rok
v predvolebnej kampani.
Kde sa toto hovorilo cez kovid? 2021-2023, prečo nie sú vo väzení ti co to podporovali a z ľudí robili blbcov? kde bola táto pani v tých rokoch? prečo sa verejne nevyjadrovala? Putin nám ukončil tu debilnu dobu, deň na to už kovid nebol 😀
Táto pani sa takto vyjadrovala už vtedy, na nete i v časopise Z&V.
🎉🙏☘️🇸🇰❤️👍
Pirošíková, keby ste ju sledovali, sa vyjadrovala k najrôznejším témam, čo sa týka porušovania ľudských práv, už dávno predtým. Vy tiež len opakujete otrepané frázy, ktoré ste niekde čítali: “Putin nám ukončil tu debilnu dobu, deň na to už kovid nebol”,
Nečítajte len bulvár, ale aj iné zdroje. Potom by ste vedeli, kto najviac bojoval proti covid šialenstvu a nepísali by ste sprostosti.
Informácií bolo veľa od zaciatku
Práveže sa táto pani vyjadrovala všade tam, kde mala možnosť. Vy si myslíte, že ju zavolala Slovenská televízia a Markíza?
Kde sa toto hovorilo cez kovid? 2021-2023, prečo nie sú vo väzení ti co to podporovali a z ľudí robili blbcov? kde bola táto pani v tých rokoch? prečo sa verejne nevyjadrovala?
Mńa by skôr zaujímalo, keby bude zahájený na medzinárodnej úrovni “norimberský” proces s masovými vrahmii, ktorí sú zodpovední za vývoj, výrobu a únik coronavírusu a tým za smrť miliónov ľudí. O tom je “ticho po pěšine”
Hned len čo dajú Ukrajinu do poriadku začnú upratovať Europu ( aj Slovensko ) Zatiaľ sa všetci chránia navzájom ! Koalícia Opozícia Ps EU všetci sú jeden spolok ……
Nech vam pomaha v tom pan Boh
Kde nájdem záznam konferencie z bratislavského hradu ?
Dobré zhrnutie.
Prvá na rade musí byť tá Čaputová. Keď bude v base, to bude inakosť, ako krištáľ!
Vďaka 💯✅
Mengele Salay a spol.
Vážená pani Marcinkova! Máte môj úprimný obdiv a ďakujem Vám! S pozdravom Mkej z BB.
To je pani Pirosikova Marica
@jozefbeles9103
👍JUDr.
Ďakujem! Som rada že vidím p. Pirošíkovú. Považujem ju za osobu, ktorá pozná medzinárodné právo a od samého začiatku sa venuje kauze jeho porušovania v čase kovidu. Tiež som rada,že pracuje na ministerstve spravodlivosti. Bola by som ešte radšej,keby pomohla p.Kotlarovi v boji s celou plejádou subjektov, ktoré v čase kovidu konali protiprávne! A tiež lekárov, ktorí sa spreneverili svojmu poslaniu!
Co im zratala???
Bol niekto potrestany za to?!
NEBOL A ANI NIKDY NEBUDE!!!
Len divadlo pre plebs…vsak volby sa blizia😎
Pirošíková finguje už desaťročia v podobných funkciách, a prácu si robí dobre. Venuje sa najrôznejším témam, v ktorých sa porušujú ľudské práva. Nikdy som nezaznamenal nejakú snahu z jej strany, ísť do politiky (ak máme na mysli funkciu poslanca alebo europoslanca alebo ministra…). nikdy nedáva ľuďom sľuby, veci výstižne komentuje a prekladá suché fakty. Vďaka nej ľudia môžu pochopiť právo.
To že vidíte v každom cirkusanta, ktorý robí divadlo pre plebs, je váš problém.
@user-jz2ee2me4rAno…funguje uz roky…a praktixky vyznampre Slovensko???
Ona ma skvelu karieru a my plebs pozerane vase videjka…a???
A nič😎
@alzbetamakova5970 skúšali ste niečo zmeniť vo vašom najbližšom okolí? Nejakú úplne banálnu maličkosť? Ak áno, podeľte sa so skúsenosťami.
@alzbetamakova5970
GP Žilinka je komplic vraha Lipšica od roku 2010.
Preto GP Žilinka nekoná ako mu ZÁKON KÁŽE a chráni vrahov Lipšicovej mafie ,,Kosher Nostra ” a zločineckej organizácie Čurilovcov s bossom Hamranom.
Máš dojem že pani Alžbeta Pirošiková má právo vyšetrovať, obžalovať a odsúdiť ?
Tak som pred rokmi odmietol vakcinu Covid-19 , nastudoval som si cez internet vakcina obsahovala “jedy” , ako bolo povedane v eReport nikdy nebola poriadne testovana. Byvala vlada, politici si nahrabali miliony.
Po dlhom case je tu nadej, ze su tu ludia, ktori nemlcia, nedaju sa kupit, stoja za narodom. Nechut zo strany politikov riesit toto fa… konanie voci triezvo rozmyslajucim ludom otvara temu skorumpovanost koalicia aj opozicie. Vsetci v tom lietaju spolu. Bola to hrozna doba a teror zo strany statu voci svojmu narodu. Vsetci vedeli o co ide a robili to. Doba hnusu
Lekári, ktorí spochybňujú očkovanie, strácajú licencie – nie pre zanedbanie lekárskej starostlivosti alebo poškodenie pacientov, ale za zdokumentovanie zdravotných výsledkov. Vedci, ktorí zistia problémy s očkovaním, strácajú financovanie, možnosti publikovania, a samozrejme kariéru. Tí, ktorí vidia a hovoria pravdu, musia pochopiť, že cena za jej vyslovenie a propagovanie je príliš vysoká.
Áno ale cena za klamstvo a vedome ublizovanie bude oveľa vyššia, len tie Božie mlyny nevidíme.
Ja som dezolat ale bohuzial nacisti ovladaju urady televizie prokuraturu nic sa nezmeni….musi byt obcianska vojna vtedy tyto nacisti poxopia o co ide…. je to luto ale bude to tak
Nazývať sám seba dezolát??? To je uznať pravdu tých čo Vás tak nazývajú.
Najmä STVR BY MALA VYTVORIŤ PRIESTOR NA DISKUSIU o tejto závažnej problematike. Skvelý rozhovor, ďakujem p. doktorke, že jej na nás všetkých záleží, vďaka jej úžasnej práci a odbornosti som optimistická, že sa toto dorieši v prospech ZDRAVÝCH SLOVÁKOV. Ešte raz obrovská vďaka!
Už len to, že odborné organizácie pre ľudské práva došli k poznaniu, že tieto práva boli porušované v období rokov 2020 – 2023 COVID – 19 je obrovským prínosom a môžu ho verejné komentovať. Dáva to nádej, že v budúcnosti spoločnosť bude vedieť podobným situáciám predchádzať. Vďaka všetkým odvážnym a vytrvalým.
Vynikajúci rozhovor. Pani doktorka, všetka česť Vám. NA základe toho by sa mohla vyvodiť zodpovednosť osôb, ktoré takto nezákonne rozhodovali.❤🎉❤
👌🏻
Pán moderátor vynikajúci rozhovor s JUDr. Pirišíkovou, neskutočne kvalitná a múdra právnička. Ďakujeme
Pán moderátor vynikajúci rozhovor s JUDr. Pirišíkovou, neskutočne kvalitná a núdra právnička. Ďakujeme
Vazena pani Pirosikova,mate moju uctu ,za to co ste robila v minulosti ,a za to co robite teraz. Velka vdaka.
Oskarknuesner. Prečo sa pýtate???ved vládli liberalnoprogresivisticke živly a stále silne rozvracajú všetko čo sa im podarí
Na Ukrajine boli laboratória na covid preto to Putin zrušil treba voliť nové výstup s vho eu nato
Bola to súčasť a predpríprava na ProtiRuskú vojnu v Európe, počas lockdownov sa voj. konvoje na východ znásobili, presúvalo sa vojsko a technika, a v neposledom rade ani exodus inoEuróskych invazistov sa neobmedzil, skôr zosilnel …
Prečo to nevysielala stvr ?!
Výborný rozhovor👍🫶
JUDr. Krajníková na všetko upozorňovala od začiatku, a preto ju doslova odstavili.
Lekári, ktorí nesúhlasili v opatreniami, sa dostali na čiernu listinu, a sú perzekuovaní dodnes.
Toto je “demokracia” na anglosaský spôsob.
Putin ukoncil neexistujucu covid pandemiu zo dňa na deň a hotovo… covid bol podvod!!
Je to krádež špina‼️‼️😈😈👎🏻👎🏻🙈
P.Putin 👍🏻👍🏻🌹🌹❤️❤️
Celé to svinstvo s covidom sa zahráva do autu. Lajno – vú cez riť natiahnuť na kôl a hneď by zaspievala kto za tým stojí. Počas covid teroru tu jednali s namy,ako z bezprávnymi hovädami a my sa s tými prascami bavýme v rukavičkách !!! Vyvraždili tisíce ľudí,ďalši zomierajú a chorľavejú na následky očkovania,ale tu sa riešia nepodstatné sprostosti. Ak nebudú zmrdi,ktorí za tým celím stoja exemplárne potrestaní,môžeme čakať,že si to znova zopakujú a ešte vo vätšom merítku a smrtelnejšom. 🤔🤦⏳
Najvacsiu vinu na tom vsetkom co sa deje zle vo svete, maju volici stran, ktore podporuju politicku korektnost, migraciu a cenzuru
@Junkey-o8k4eNajvätšju vynu majú tí,ktorí sladkými motúzikmi klamú voličov a ktorí celí ten svetoví chaos riadia.🤔🇬🇧🇺🇸🇪🇺
Matovič sa na svojej tlačovke 26.1.2021 dokonca aj sám priznal,
video: “SMUTNÉ A TRAGICKÉ ZRKADLO MATOVIČOVEJ NEČINNOST”
On sa činil až nad mieru,chcel byť jednotka vo svete,tak naháňal ľudí ako stádo, akú to máte pamäť?
@terezialuptakova7103popieraš dôkaz?
Odškodniť poškodených by mali tí,ktorí sa na tom výsostne nabalili!
Presne ako tu už niekto písal. Odvysielať v STVR
Nič nekončí,WHO presadí povinné očkovanie a vyludnime sa ..
p.Anicka tomu neverte 8mld aby nezakrocilo voci 10 siatim.?
netrepte
@henrietaherverthova3760no takto to tym ludom mysli, pomoooc. Jeee oni nas opichaju a ja sa budem klanat a este aj rit vystrkovat, sem si prosim pan velkomozny, strasne.
@henrietaherverthova3760Kto prosim trepe?
@lubosputera4643 to je čo za idiotskú otázku? Opichaných je niekoľko miliárd ľudí. Tí prečo nezakročili? Alebo na druhý pokus sa to zmení?
Celá relácia by mala odznieť v RTVS.Pani Pirošíková, ďakujeme.❤💯
Výborný rozhovor 👍 … vďaka aj p. Pirošikovej ❤
Nepáči sa mi vôbec, že aj ľudia, ktorí neveria v to, že tu bola pandémia, používajú to slovo namiesto plandémie, covid fašizmu, teroru a podobne. 👎
davkovali to do ludi tymi sparadlami
@henrietaherverthova3760a rôznymi šaržami!!!!
Mikasa zatvoriť.
Dufam ,ze si toto vypocuje Sabaka aj Magorovic
Podla mna to oni vedia.
im je to úplne jedno
Všetko prešetriť… modliť sa a postiť 🙏
Pozatvárať ich Matoviča a spol aj terajšieho Saška,ľud sa musí vzburit.Pelegrini tiež v tom ide a ti odborníci zo SAV musia byť zatvorený hanba hlasu.
Nakomplet vsetci
Pozatvárať ich Matoviča a spol aj terajšieho Saška,ľud sa musí vzburit.
Pozatvárať ich Matoviča a spol aj terajšieho Saška,ľud sa musí znieť.
pani doktorka je vzdelaná a človek na správnom mieste…zrozumiteľné a jasné….nemýlil som sa….očkovanie, očkovanie, ale choroby sa liečia aj liekmi, ktoré boli k dispozícii /Isoprinosin atď…/, nie, že lekár vás poslal domov a čakajte… a to bolo liečenie…mohlo byť podstatne menej ľudí, ktorí skonali…
Pytam sa co robi minister spravodlivosti -smer, minister vnutra- hlas?
Toto treba poslať m. Zdravotníctva Saškovi ešte stále propaguje očkovanie‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️👎🏻
Nic neposielat, zadrzat a do vysetrovacej vazby s nim a ostatnymi, tam mozu pocuvat.
A Fico ešte dá urobiť ich analýzu SAV🤦😡 divadlo 😡
@lubosputera4643 Ja by som mu napichal aspon 10 sračiek kovid cirkusových (min. zdr.) , ako koštovku …a tie ktore su farebne (4 šarže) odlišené ako učinnosť do 1 týždňa …to by bola komedia …
@mgr.tatianagajdosovatreba vidiet aj “za oponu”. Mam subjektivny pocit, ze vedel , co robi. Ide o na prvy pohlad neviditelnu sachovu partiu. Ved k comu doslo? Prinutil SAV vylozit karty na stol. Ukazali svoju nekompetentnost a su dokazy, ze na svoje “pokusy” pouzili ine sarze vakcin, ako boli v skutocnosti pouzite. Takto sa minimalne v ociach sudnej verejnosti uplne diskvalifikovali, ba az zhovadili. Okrem toho, ukazali, ze nemozu pravne konkurovat urovni sudneho znalectva, pretoze na to nemaju poveremie a potrebnu peciatku.
@ladislavpastirik26 to je vaša interpretácia. To že SAV vyložili “karty na stôl”, im neuškodilo, pokiaľ stále majú podporu rozhodujúcich globalistických inštitúcií, ako je WHO alebo Pfizer alebo Európska lieková agentúra…Pokiaľ sa celková situácia neotočí, tak sú za vodou. Ak si naivne myslíte, že Fico to urobil geniálne, tak sa mýlite. Fico to urobil práve tak alibisticky, aby si neublížil, a aby neublížil vinníkom. Keby chcel Kotlára naozaj podporiť, tak to neposunie ministerstvu zdravotníctva, ale nezávislému, a hlavne kompetentnému laboratóriu. SAV kompetentná na toto nebola, ani vybavením, ani skúsenosťami. A ešte to stálo rádovo 30x viac, ako Pékovú.
@stefansedlak8549Len v tom prípade by sme videli,kde je pravda, že. Ked to nebolo nebezpečné nemuseli by sa báť.Najde sa niekto,kto sa to odváži?
Ďakujeme za hosťa vynikajúce👍🏻🌹❤️🇸🇰
Matoviča treba hnať na zodpovednosť.Rozhadzane miliatdy a umrelo spusta ĺudi.Kto ho konečne zoberie na zodpovednosť
NIELEN MATOVIČA ALE CELU OPOZICIU A ZDRAVOTNIKOV KTORY TO DOVOLILI A PROPAGOVALI. 🤔🤔🤔
@miroky-f1oa novinárov že klamali a zavádzali .A tých čo nadávali ľuďom čo sa nedali očkovať a reklamnym čo ešte natom aj zarábali a zavadzali ľudí
@miroky-f1oPresne!
@michaelanovakova9819Podľa mňa to bolo riadené vraždenie ľudí, a za to nikto nezodpovedá?
Ďakujeme pani Pirošíková, za Vaše odhodlanie a čas investovaný v danej tématike… ktorej sa skoro, z nepochopiteľných dôvodov, nikto nevenoval.
Venovala sa tomu Dr.Krajnikova a preto ju dehonestovali a nazyvali nulitnou.Aj Harabin aj ona tvrdia od zaciatku,ze vyhlasky boli nulitne.