Táto hexa Luscikova z hlavou jak bohyňa pomsti, drzá arogantná čo všetko vie najlepšie ale srsi sprostosti jednu za druhou nekonečne. Jak Gregorova rovnako. Hlúpe drzé neskutočné.
Pan premier, aj my potrebujeme,
,,nezávislý úrad Dohľad nad policiou, sudcami a prokuratormi” ja chcem, aby sme mali na Slovensku kontrolu štátnych zamestnancov. To tu už nikto nebude kontrolovať políciu, prokurátorov a sudcov??? Kto sú oni , aby si robili čo chcú . Kto ich platí my , tak chceme poriadok v tomto štáte . A toto máte v moci spraviť poriadok . Treba tiež ich pokutovať a prepstiť a v prípade aj zatvoriť .
Ľudkovia !!! Úlohou opozície je škodiť !!! A za to ich platí štát ako poslancov , a platí ich zahraničie !!! Za dva platy zapredaju aj vlastnú mater !!! Čert ber Slovensko a ľudí v ňom !!! Hlavne , že ja sa mám dobre !!! Treba vyhovieť západu a povaliť vládu !!!
‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Pan premier, aj my potrebujeme,
,,nezávislý úrad Dohľad nad policiou, sudcami a prokuratormi” ja chcem, aby sme mali na Slovensku kontrolu štátnych zamestnancov. To tu uz nikto nebude kontrolovať políciu, prokurátorov a sudcov???
Na hlúpe otázky, by ste nemali vôbec odpovedať. Lebo načo a prečo????
Ti progresivci sú veľmi zvláštne bytosti …!
To PS JE STRAŠNE ALE STRAŠNE SPROSTE NEVZDELANÉ OSOBY!!!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Druker tebe by som neverila, že máš aj nos medzi očami PS. 👌👍🤮
👍▶▶ 🤡- 💩- 🚽-🔨▶▶ PS ▶▶ Protištátne Slovensko
Táto hexa Luscikova z hlavou jak bohyňa pomsti, drzá arogantná čo všetko vie najlepšie ale srsi sprostosti jednu za druhou nekonečne. Jak Gregorova rovnako. Hlúpe drzé neskutočné.
Pan premier, aj my potrebujeme,
,,nezávislý úrad Dohľad nad policiou, sudcami a prokuratormi” ja chcem, aby sme mali na Slovensku kontrolu štátnych zamestnancov. To tu už nikto nebude kontrolovať políciu, prokurátorov a sudcov??? Kto sú oni , aby si robili čo chcú . Kto ich platí my , tak chceme poriadok v tomto štáte . A toto máte v moci spraviť poriadok . Treba tiež ich pokutovať a prepstiť a v prípade aj zatvoriť .
Ľudkovia !!! Úlohou opozície je škodiť !!! A za to ich platí štát ako poslancov , a platí ich zahraničie !!! Za dva platy zapredaju aj vlastnú mater !!! Čert ber Slovensko a ľudí v ňom !!! Hlavne , že ja sa mám dobre !!! Treba vyhovieť západu a povaliť vládu !!!
To o tom rozdaní hovoril aj Orban
Ta opozicna tragedia je neskutocna 😀 😀
Pani progresívna, potom sa čudujete, že vás máme za hydináreň..
nechce ta mudrlantka aby tie debaty viedla tá chudina čo falšuje faktury
Majster Fico perfect ako stale …
No, takú prízemnú spodinu v parlamente Slovensko ešte nemalo ! Śkodiť, klamať, znevažovať, zavádzať – to je pracovná metóda opozície !
To máte 100percentnu pravdu politiku sledujem dlhé roky viem o čom hovorím!!!👍👍👍🙏
Hlúpa PS hlúpy ľudia.
Tá Tupana je nová Verona?čo pýtala kaliho?..
Toto PS je uplne mimo
Neskutočná závisť, namiesto pokory a učenia sa od štátnikov. To je zánik PS.
‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Pan premier, aj my potrebujeme,
,,nezávislý úrad Dohľad nad policiou, sudcami a prokuratormi” ja chcem, aby sme mali na Slovensku kontrolu štátnych zamestnancov. To tu uz nikto nebude kontrolovať políciu, prokurátorov a sudcov???
Pan premier je PAN PREMIER
PS rozpustit
Niektoré opozičné poslankyne a poslanci sú tak tupí, že i ostrejšie “komenty” verejnosti nevystihujú ich hlúposť!
Neskutočná tuposť PS