tv.eReport.sk

Branislav Ondruš: Europoslanec na Slovensku je ako Columbova žena

Juraj Draxler a Branislav Ondruš v piatom rozhovore zo série – Mier, prosperita, stabilita, suverenita pre Slovensko – Kto z nich to dokáže. Skúsený politik vidí jasne svoju úlohu v Bruseli. Chce, aby EÚ viac investovala do oblasti dlhodobej starostlivosti – Ak má byť Európska únia stabilná, musia v nej žiť obyvatelia, ktorí sú spokojní so životnými podmienkami.


Komentáre

  • Eu nemá své zdroje, tak že, z EU není nic financováno. My, jednotlivé státy do EU peníze odvedeme a EU jich část utratí za režii EU parlamentu, část rozkradou a zbytek přerozdělí zpět na státy a to jim ještě nařídí za co je musí utratit. SOCIALISMUS PO KAPITALISTICKY.

  • európska únia nie je žiadne stabilné spoločenstvo. A nikdy ním ani nemala byť. Zámer bol úplne iný a ten zámer sa pomaly a nenápadne realizoval. Ohuroval a ohuruje dotáciami, ktoré podmieňuje skutočným otroctvom. Buď sa podriadiš alebo nedostaneš nič. Diktuje pomaly, či môžeš dýchať alebo nie. Takto sa predsa nespráva niekto, kto chce pomôcť. A môže mi básniť o únii kto chce, čo chce, v súčasnej podobe je to jedna diktátorská inštitúcia – nič viac. Pokiaľ sa netransformuje v zmysle, že bude akceptovať každý jeden štát ako rovnocenného partnera, pokiaľ nebudú podmienky pre to, aby bola pomocnou rukou pre štáty, ktoré v nej sú, tak nech ju berie čert. Aj tak si myslím, že už ani neexistuje…..iba sa pár ľudí ešte na niečo hrá. Mám pocit, že tieto voľby sú jej derniérou…….

VAŠE KOMENTÁRE

NEZMEŠKAJTE NOVÉ VIDEÁ A ŽIVÉ VYSIELANIE

PRIHLÁSTE SA NA ODBER UPOZORNENÍ

VAŠE KOMENTÁRE

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi