Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.
System to dovoluje ze viac krat namocena osoba v korupcii si moze dovolit vsetko.Kde je ludovy sud ,detektor lzi,hmotna zodpovednost ,serum pravdy podavane politikom a vsetkym volitelnym a nevolitelnym statnym uradnikom?.
System to dovoluje ze viac krat namocena osoba v korupcii si moze dovolit vsetko.Kde je ludovy sud ,detektor lzi,hmotna zodpovednost ,serum pravdy podavane politikom a vsetkym volitelnym a nevolitelnym statnym uradnikom.
Akú dôveru môžu mať občania v EU či vlády a štátne inštitúcie..keď všetko riadia zločinci..ktorí páchajú tie najhoršie trestné činy a nič sa im nestane..??
celkom racionalne uvazovanie od tohto Branislava.Skoda však, že nemame ako v USA zastupenie rovnake za stat a nie pomerne podla poctu obyvatelov. Takze SMER, Republika a tento 1 Hlas je nepomerné aby nás tam zastupovali hoc sa snazia, ale PLUS PS je s EK atd. Mozno by sa to zmenit len na EU radu a komisa aj EP parlament zrusit vyhodene peniaze.Alebo do EP ale presne rovnako za kazdy stat.
celkom racionalne uvazovanie od tohto Branislava.Skoda však, že nemame ako v USA zastupenie rovnake za stat a nie pomerne podla poctu obyvatelov. Takze SMER, Republika a tento 1 Hlas je nepomerné aby nás tam zastupovali hoc sa snazia, ale PLUS PS je s EK atd.
Kriedou: 😎 V konečnom štádiu koľko asi tak možno vari státisíc €€-čov bude stáť Slovákov celá táto aura akcie “Projekt fórum”, kým sa to už raz konečne všetko uzatvorí? Vyšetrovanie, tlačovky, kontra-tlačovky, kontra-kontra-tlačovky, predkladanie dôkazov, vyvracanie dôkazov, fúra besied a sedení tých ľudí (súkromíkov sa to netýka), ktorí sú štátom, teda nami, platení za úplne inú pracovnú činnosť ako práve konajú. To sa znova pýtam ako človek, ktorý ako jediný celé roky, soboty, nedele slúžil štátu oficiálne za troch od Budějovic až po Košice, aby sa teraz díval na tieto rôzne slizké politické svine, ktorým slovo česť a aj pravda dôkazov nič nehovorí, hoci ich majú tesne priamo pred očami. Nsjsmutnejšie však je, že v “tejto krajine” stále ešte žije dosť zblbnutých ľudí, ktorí ich podporujú a snažia sa nám na drzovku arogantne dokazovať, že práve oni vedia a dokážu v chlieve medzi prasatami vychovať ->> kamzíka a očakávajú zrejme, že čím dlhšie nám to budú opakovať, tým viacej z nás im to po čase uverí. A nájdu sa aj takí. Po chvíli sa vyfarbia ako progresívci, no ihneď zistíte, že veru nie sú kamzík. – – pekný deň!
Pán Gašpar nepovedal, že dôchodok okresať, ale že sa dá uvažovať o adresnosti, ale že by to musela byť široká diskusia! Bola to len taká poznámka, Smer sa vyjadril, že nič sa meniť nebude!!! Téma 13.dôchodku je už roky témou Smeru, ešte keď bol p. Tomáš v Smere! Nie, to nie je témou Hlasu, oni sa k tomu pridali! Ináč si vážim príspevky p. Ondruša z EP !👍👍👍
Len 13 dôchodky vás stavu !!! A vaše exkluzívne platy za NIC vás nestvu ????? Poslanci v parlamente si zvyšujú platy za ten cirkus vás nestvu ???Ľudia, ktorí desaťročia nedokážu si zlepsit svoj veľmi nízky štandard života bez prace ??? Finančné sa podporujú politické bezvýznamné neziskovky a SUKROMNE spoločnosti ?????? Peňazí je dosť.
Súhlas..stovky miliónov na Ukrajinu..na zbrane..na vojnu..na zabíjanie ich nestvu..ale zopár šupiek idú donekonečna vykrikovať dôchodcom..😮Prečo nemajú dôchodky aké si zaslúžia..?? Hodia im trináste dôchodky jak psom kosti..ale len raz do roka..a potom im ich vytiahnu z peňaženiek raz toľko..a nehanbia sa vyhadzovať im ich stále na oči..aj keď sú tie dôchodky obyčajná úžera..za tristo vrátiť šesťsto..
Pán Ondruš, vaša mimika, sústavná gestikulácia, čiastočne agresívne hlasitá verbálna komunikácia odpudzuje poslucháčov a divákov. Čo ak Uršula by tu predvedený štýl komunikácie vypočula a snáď odstúpila?!?!🤗
Že vám nie je hanba, štát nemá už na 11 a 12ty dôchodok, vyplácate ich na dlh, ale vy ešte dáte 13ty dôchodok pracujúcim dôchodcom a čo je už vrchol, že inv. dôchodcovia pracujú na plné úväzky, tak, keď sú schopní robiť, nech neberie dôchodok a ešte im dajte 13ty dôchodok, vrchol, porovnávajte aj platy v Rakúsku, nie len dôchodky a ešte nadrábame 10 rokov od terajších dôchodcov
prečo nepoviete že na dôchodky nieje preto že SZČO odvody neplatia, a ak platia – tak v min. sumách oproti zamestnancom!!!
ak by SZČO platili odvody v rovnakej výške ako zamestnanci, tak soc.poist. môže vyplácať aj 14te dôchodky, a ešte bude každý rok v prebytku!!!
Vy závidíte vozíčkarom že robia telefonistu napríklad?! viete kolko ďalších činností nemôžu vykonávať?!!
Pani..a vám nie je hanba..brali by ste tak ako vláda..tým..čo majú najmenej..😮Prečo vás netrápia vysoké platy politikov..bezbrehé šafárenie so štátnymi financiami..stámiliónove dotácie na podporu vojny..vymoženosti a výhody pre utečencov či migrantov..navyšovanie štátneho dlhu pre zlodejiny..nehospodárne nakladanie s financiami v rezortoch..pokuty..predražené tendery..atď atď..😮 Poukazujete na pracujúcich inv.dochodcov..ale viete aj..aké sú tie inv.dochodky..? A viete..že inv.dochodcovia aj starobní dôchodcovia nie sú ušetrení od konsolidacie či vysokých cien potravín a daní..? A viete aj to..že ten trinásty dôchodok im štát vezme dvakrát späť na poplatkoch..ako im dal..? A čím sú oni na vine..že my už musíme a budeme robiť stále dlhšie a viac..?
Keby ste sa starali aj o pracujúcich, ktorí zarábajú menej, ako sú dôchodky, o rodiny s deťmi, jaj, zabudla som, deti nevolia, dôchodcovia sú istí voliči.
Prečo ste nie vnímaví a citliví keď sa zvyšujú dôchodky od januára. Prečo sa nezvyšuje o rovnakú sumu každému. Prečo ten čo má vyšší dôchodok má vzdy viac?
Zvyšuje sa každému rovnako? Ale iba PERCENTUÁLNE! Ten, kto má dôchodok 500 eur dostane napr. 2% z 500 a ten, kto má 1500 dostane napr. 2% z 1500! Kto má viac v peňaženke? Takže je pravda, že kto má malý dôchodok, dostane málo a kto má veľký dôchodok dostane veľa. Tak ako?
Zvyšuje sa rovnako..podľa dôchodku..čím vyšší..tým viac..ale je to jedno.. Podvyska je vskutku zanedbateľná..dôchodcom najmä tým žijúcim samým a s minimálnymi dôchodkami tých dvadsať tridsať eur nepomôže..vychádza to každému približne šesťdesiat šesť centov na deň..čo si dôchodca kúpi za tú sumu..ani chlieb..keď si vláda zvýšila platy o päťtisíc eur..prečo dôchodcom nie aspoň o päťdesiat..?? 😮
Prečo Europsky súd po vyrieknutí že Ursula porušuje práva EK ale nevyriekol žiadny trest. Bordel ako vyšitý, nemajú právo dusiť štáty a ich molestovať za právny štát.
Už sa nedá dôverovať ani Európskemu súdu..už sa spravodlivosti nedovolate nikde..zločinca nechajú naďalej vo funkcii..v ktorej páchal trestnú činnosť..😮Aj keď sa stane..že niekedy niečo vyhlásia..aj keď sa denne dozvedáme o korupcii či zneužívaní moci..vynesie sa rozsudok..natočia sa videjka..a to je všetko..príde mi to ako príklad pre svet..cinte zlo a nič sa vám nestane..
Presne tak..štátne financie rozhadzuje na štyri svetové strany..milion ľudí na hranici chudoby..a dôchodcov tiež necháva živoriť..lebo ako inak nazvať to..že každé euro musia obracať v dlani..aby vyžili..?
Ale ved dane vybrane pod hrozbou vazenia ,pokuty nesmu ist obcanovy musia ist na krivenie systemu a ludi .To je od pradavna vymyslene naj demokraciou na svete.
Ale ved dane vybrane pod hrozbou vazenia ,pokuty nesmu ist obcanovy musia ist na krivenie systemu a ludi .To je od pradavna vymyslene naj demokraciou na svete.Ludi na hranici chudoby je mozno tak z pat milionov dva a pol.
System to dovoluje ze viac krat namocena osoba v korupcii si moze dovolit vsetko.Kde je ludovy sud ,detektor lzi,hmotna zodpovednost ,serum pravdy podavane politikom a vsetkym volitelnym a nevolitelnym statnym uradnikom?.
System to dovoluje ze viac krat namocena osoba v korupcii si moze dovolit vsetko.Kde je ludovy sud ,detektor lzi,hmotna zodpovednost ,serum pravdy podavane politikom a vsetkym volitelnym a nevolitelnym statnym uradnikom.
Nekradnúť a bolo by 16 dôchodkov.
Nie nie na 36 dochodkov ak je v Nemecku dochodok 1500-2000€ tak u nas 7000-8000€.
Šéfka EK je nemorálny človek, ktorý by mal niesť trest za nelegálne kšefty, má veľmi negatívny dopad na dôveru v európsku komisiu.
Akú dôveru môžu mať občania v EU či vlády a štátne inštitúcie..keď všetko riadia zločinci..ktorí páchajú tie najhoršie trestné činy a nič sa im nestane..??
Nemorálny človek, ktorý by mal niesť trest za nelegálne kšefty, má veľmi negatívny dopad na dôveru v európsku komisiu.
P. Ondruš, milo ste ma prekvapil , klobúk dole.
celkom racionalne uvazovanie od tohto Branislava.Skoda však, že nemame ako v USA zastupenie rovnake za stat a nie pomerne podla poctu obyvatelov. Takze SMER, Republika a tento 1 Hlas je nepomerné aby nás tam zastupovali hoc sa snazia, ale PLUS PS je s EK atd. Mozno by sa to zmenit len na EU radu a komisa aj EP parlament zrusit vyhodene peniaze.Alebo do EP ale presne rovnako za kazdy stat.
celkom racionalne uvazovanie od tohto Branislava.Skoda však, že nemame ako v USA zastupenie rovnake za stat a nie pomerne podla poctu obyvatelov. Takze SMER, Republika a tento 1 Hlas je nepomerné aby nás tam zastupovali hoc sa snazia, ale PLUS PS je s EK atd.
Všetci ľudia by chceli vyšší príjem ! Ešte aj Rotschildovci by chceli viacej !
Pán Ondruš,ste fajn človek
Kriedou: 😎 Hitler žije? “Chyťte ho!” – – pekný deň!
Kriedou: 😎 V konečnom štádiu koľko asi tak možno vari státisíc €€-čov bude stáť Slovákov celá táto aura akcie “Projekt fórum”, kým sa to už raz konečne všetko uzatvorí? Vyšetrovanie, tlačovky, kontra-tlačovky, kontra-kontra-tlačovky, predkladanie dôkazov, vyvracanie dôkazov, fúra besied a sedení tých ľudí (súkromíkov sa to netýka), ktorí sú štátom, teda nami, platení za úplne inú pracovnú činnosť ako práve konajú. To sa znova pýtam ako človek, ktorý ako jediný celé roky, soboty, nedele slúžil štátu oficiálne za troch od Budějovic až po Košice, aby sa teraz díval na tieto rôzne slizké politické svine, ktorým slovo česť a aj pravda dôkazov nič nehovorí, hoci ich majú tesne priamo pred očami. Nsjsmutnejšie však je, že v “tejto krajine” stále ešte žije dosť zblbnutých ľudí, ktorí ich podporujú a snažia sa nám na drzovku arogantne dokazovať, že práve oni vedia a dokážu v chlieve medzi prasatami vychovať ->> kamzíka a očakávajú zrejme, že čím dlhšie nám to budú opakovať, tým viacej z nás im to po čase uverí. A nájdu sa aj takí. Po chvíli sa vyfarbia ako progresívci, no ihneď zistíte, že veru nie sú kamzík. – – pekný deň!
Pán Gašpar nepovedal, že dôchodok okresať, ale že sa dá uvažovať o adresnosti, ale že by to musela byť široká diskusia! Bola to len taká poznámka, Smer sa vyjadril, že nič sa meniť nebude!!! Téma 13.dôchodku je už roky témou Smeru, ešte keď bol p. Tomáš v Smere! Nie, to nie je témou Hlasu, oni sa k tomu pridali! Ináč si vážim príspevky p. Ondruša z EP !👍👍👍
Len 13 dôchodky vás stavu !!! A vaše exkluzívne platy za NIC vás nestvu ????? Poslanci v parlamente si zvyšujú platy za ten cirkus vás nestvu ???Ľudia, ktorí desaťročia nedokážu si zlepsit svoj veľmi nízky štandard života bez prace ??? Finančné sa podporujú politické bezvýznamné neziskovky a SUKROMNE spoločnosti ?????? Peňazí je dosť.
Len na nesprávnom mieste, všetko ide hore, mužské predné ide dole
Súhlas..stovky miliónov na Ukrajinu..na zbrane..na vojnu..na zabíjanie ich nestvu..ale zopár šupiek idú donekonečna vykrikovať dôchodcom..😮Prečo nemajú dôchodky aké si zaslúžia..?? Hodia im trináste dôchodky jak psom kosti..ale len raz do roka..a potom im ich vytiahnu z peňaženiek raz toľko..a nehanbia sa vyhadzovať im ich stále na oči..aj keď sú tie dôchodky obyčajná úžera..za tristo vrátiť šesťsto..
Pán Ondruš, vaša mimika, sústavná gestikulácia, čiastočne agresívne hlasitá verbálna komunikácia odpudzuje poslucháčov a divákov. Čo ak Uršula by tu predvedený štýl komunikácie vypočula a snáď odstúpila?!?!🤗
Kultivovany; racionalny a hodnotny rozhovor👍
Výborný hosť ! Ešte výbornejší europoslanec. Nehodí sa mi ale do Hlasu. Má na viac.
Pán Ondruš, zavádzate, povedal, že sa môže diskutovať o 13 dôchodku, napr. …. a že nie v tomto volebnom období!
Že vám nie je hanba, štát nemá už na 11 a 12ty dôchodok, vyplácate ich na dlh, ale vy ešte dáte 13ty dôchodok pracujúcim dôchodcom a čo je už vrchol, že inv. dôchodcovia pracujú na plné úväzky, tak, keď sú schopní robiť, nech neberie dôchodok a ešte im dajte 13ty dôchodok, vrchol, porovnávajte aj platy v Rakúsku, nie len dôchodky a ešte nadrábame 10 rokov od terajších dôchodcov
Máte pravdu,ako môže p.Ondruš dôchodky naše,a rakúske, keď tam majú úplne iné platy.
prečo nepoviete že na dôchodky nieje preto že SZČO odvody neplatia, a ak platia – tak v min. sumách oproti zamestnancom!!!
ak by SZČO platili odvody v rovnakej výške ako zamestnanci, tak soc.poist. môže vyplácať aj 14te dôchodky, a ešte bude každý rok v prebytku!!!
Vy závidíte vozíčkarom že robia telefonistu napríklad?! viete kolko ďalších činností nemôžu vykonávať?!!
@martinvencel4613Veď by živorili…a €€€ by dostali nohy…
Pri psychyckých problémoch sa doporučuje práca
Pani..a vám nie je hanba..brali by ste tak ako vláda..tým..čo majú najmenej..😮Prečo vás netrápia vysoké platy politikov..bezbrehé šafárenie so štátnymi financiami..stámiliónove dotácie na podporu vojny..vymoženosti a výhody pre utečencov či migrantov..navyšovanie štátneho dlhu pre zlodejiny..nehospodárne nakladanie s financiami v rezortoch..pokuty..predražené tendery..atď atď..😮 Poukazujete na pracujúcich inv.dochodcov..ale viete aj..aké sú tie inv.dochodky..? A viete..že inv.dochodcovia aj starobní dôchodcovia nie sú ušetrení od konsolidacie či vysokých cien potravín a daní..? A viete aj to..že ten trinásty dôchodok im štát vezme dvakrát späť na poplatkoch..ako im dal..? A čím sú oni na vine..že my už musíme a budeme robiť stále dlhšie a viac..?
Keby ste sa starali aj o pracujúcich, ktorí zarábajú menej, ako sú dôchodky, o rodiny s deťmi, jaj, zabudla som, deti nevolia, dôchodcovia sú istí voliči.
min. mzda je vyššia ako priem. dôchodok!! nikto nezarába menej ako je priem. dôchodok ktorý poberá možno 30-40% dôchodcov..
Pan Ondrus hlasovali ste spolu s Ps,zradcovia ste v hlase ,je vas tam dost ,ze sa vobec ukazujete niekde,ludia to o vas vedia.!!!
Je to pravda. Ondruš je falošný. Hlasoval spolu s opozíciou.
Oni sú všetci pokrytci..len sa niektorým ešte stále darí pretvarovat..
Prečo ste nie vnímaví a citliví keď sa zvyšujú dôchodky od januára. Prečo sa nezvyšuje o rovnakú sumu každému. Prečo ten čo má vyšší dôchodok má vzdy viac?
zvyšuje sa každému rovnako, percento zvýšenie je rovnaké pre všetkých!!!
O koľko eur sa zvýši dôchodok..?
Zvyšuje sa každému rovnako? Ale iba PERCENTUÁLNE! Ten, kto má dôchodok 500 eur dostane napr. 2% z 500 a ten, kto má 1500 dostane napr. 2% z 1500! Kto má viac v peňaženke? Takže je pravda, že kto má malý dôchodok, dostane málo a kto má veľký dôchodok dostane veľa. Tak ako?
Zvyšuje sa rovnako..podľa dôchodku..čím vyšší..tým viac..ale je to jedno.. Podvyska je vskutku zanedbateľná..dôchodcom najmä tým žijúcim samým a s minimálnymi dôchodkami tých dvadsať tridsať eur nepomôže..vychádza to každému približne šesťdesiat šesť centov na deň..čo si dôchodca kúpi za tú sumu..ani chlieb..keď si vláda zvýšila platy o päťtisíc eur..prečo dôchodcom nie aspoň o päťdesiat..?? 😮
Prečo Europsky súd po vyrieknutí že Ursula porušuje práva EK ale nevyriekol žiadny trest. Bordel ako vyšitý, nemajú právo dusiť štáty a ich molestovať za právny štát.
Už sa nedá dôverovať ani Európskemu súdu..už sa spravodlivosti nedovolate nikde..zločinca nechajú naďalej vo funkcii..v ktorej páchal trestnú činnosť..😮Aj keď sa stane..že niekedy niečo vyhlásia..aj keď sa denne dozvedáme o korupcii či zneužívaní moci..vynesie sa rozsudok..natočia sa videjka..a to je všetko..príde mi to ako príklad pre svet..cinte zlo a nič sa vám nestane..
Klamstvo je ich hlavná úloha.
Pán Ondruš hlasovať z pacientmi z PS že vám nie je hanba???
Za co hlasoval v PS?
@katarinazathurecka6918Vyhľadajte si…
Vláda by osekávala dôchodky aby mohla rozhadzovať naše peniaze pre neštátne televízie, médiá , mimovládky a.t.ď. môžu sa hanbiť.
a ešte ukrajinu a zbrane..
Presne tak..štátne financie rozhadzuje na štyri svetové strany..milion ľudí na hranici chudoby..a dôchodcov tiež necháva živoriť..lebo ako inak nazvať to..že každé euro musia obracať v dlani..aby vyžili..?
Ale ved dane vybrane pod hrozbou vazenia ,pokuty nesmu ist obcanovy musia ist na krivenie systemu a ludi .To je od pradavna vymyslene naj demokraciou na svete.
Ale ved dane vybrane pod hrozbou vazenia ,pokuty nesmu ist obcanovy musia ist na krivenie systemu a ludi .To je od pradavna vymyslene naj demokraciou na svete.Ludi na hranici chudoby je mozno tak z pat milionov dva a pol.
Pán Ondruš, prečo ste hlasovali spolu s PS❓
A čo hlasoval s PS
A co jako …
@IgorKovalovsky-fv9oh🐲🤮🐲🤮🐲🤮
Farizeji !!!