Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.
Viac je žien tých exibionistov. Tak ako sa chovajú tie sedlane neinteligentna. Presadzujú svoje svinstvá jedným slovom zurivostOU pretože pozastavili s ICH Padanie peniažkov do lona. A čo si myslia že národ je s tým spokojní keď kde aká Marysa bude brať peniazky a nik nevie za čo.p vserci obyvatelia chcú tak isto peniažky ako oni dostávajú a nik nevie za čo. Strašne by som chcela aby Simeckova frajerka tancovala. Chcela by som sa tie tance od nej naučiť a tešili by mňa keby som si takto prilepšiť.To keddy príliš na to že sa takto budú chovať.
No tak to už stačilo. Každý má právo voliť, ale aké právo voliť na Slovensku má človek/volič, ktorý žije ,20, 30 v zahraniči , neplatí dane v našom štáte, dokonca to môže byť i potomok predvojnových vysťahovalcov 😂😂😂😂, veď to je absurdné,. Voľba poštou nie !!!!!, je to príležitosť na podvod.
Pan Jariabek musim kriticky povedat ,ze teraz sa sťazujete na opoziciu ,ktorá vzišla s mimovladok ,ktoré hola stedro financovana Ficom a dodtujete politicke mimovladky aj v súčasnosti. Znova vina vlad Fica ,ze v súčasnosti sa prevalil kauza pani Šimeckovej žiadna alebo slabá kontrola .Väčšinu času ste sa venovali vasim kamošom z oligarchie a ďalšími vasim ľuďom Za všetko čo sa dnes deje môžu vlády pana Fica , dobieha vas to bohužiaľ.
Vykecávajú sa tu jedni a tí istí. Ani nevedia, že Max 2 volené obdobia. A majú odísť. 💯‼️No im sa nechce. Veď 12 tis eur mesačne ich nepustí a sú presvedčení, že oni hovoria múdro a nevedia o čom je reálny život 📍👎
Pán Jariabek ľahko povedať jed vy máte 5000€ plat. Ja zo Švajčiarska ti mám za najmenej 500€ cestovať, a dôchodok mám 309€?? Tu masový štát ktorý mi platí byť, zdravotnú starostlivosť,elektrinu vodu. Tsk asi za čo mám cestovať?? Rozprávať je ľahké,ale skuyicnost je iná. Keď by to bolo na našich MNV tsk sa to realizovať. Každý Kanton a každá dedina má MNV.
Jeden film o Nepelovi je o jeho homosexualite. Druhý je celostný, o jeho živote.
Pozrite si aj video s Janou Nagyovou, ktorá hrala Hildu Múdru.
Rozhovor je na YouTube.
Ja som rada, že máme 2 filmy o Ondrejovi Nepelovi.
Film Duchoň je prepadák.
Snáď niekto natočí aj lepší film.
Pán Jarjabek sedí v parlamente 27 rokov.
Jeden z najlenivejších poslancov!
Príde na rozhovor a fňuká, poukazuje, vyčíta, či ospevuje – to je MÁLO! Veď filmy, ktoré nebolí natočené, mohol presadiť! Veď Jauurová dostala financie aj za činnosti pána Jarjabka! A darebáka MAĎARIČA!
Oceňujem jedine distingvovaný prejav.
Dva filmy o Nepelovi? Je to boj o slobodu umenia alebo neúcta?
A ja si myslím, že je to totálna neschopnosť spolupráce a rešpektu.
A možno iba neefektívne nakladanie s finančnými prostriedkami.
Rozhodne to však nahnevalo ľudí, ktorí nemajú na lieky pre svoje deti.
Podla mna ked tu nezije a nevitvara hodnoty pre tento stat adane odvadza pre iny stat by mal zasahovat do zivota obcanou co tu pacuju azdielaju svoje problemi napiklad musi si vybavit volebny preukaz, raz za 4 roky si moze navstivit svoj rodny kraj nezda sa vam
Ten film “Svatá” som videla. Pani herečka! Ako keby pani Bohdalová nestarla. Dokázala stvárniť toľko úloh, toľko talentu v jednej osobe. Moja obľúbená herečka, moja Sofia Loren. Skutočne by si zaslúžila ocenenie.😘
Ak poslanec národnej rady nepracuje v prospech Slovenska a jeho občanov, zoberme mu mzdu a pri opakovanej nečinnosti zbaviť mandátu.
Všimli ste si zasadnutia parlamentu, ten patent na rozum? A výsledok pre spoločnosť a štát je hotové nešťastie, hlúposť, hlúposť a len hlúposť.Bože prosím pomáhaj.
S volicskymi listkami sa v zahranici nakladalo tak ako v minulosti s 2%. U nas v praci väcsina ludi hovorila mne je jedno kumu to pojde daj sem ja to podpisem A mzdarky si to posielali svojim.
Tvmrkiza žaloba coulobilanatelodolaveknocledeccitacuvlitnelapcikvatocotnecducankolibatvmrkizatomoceduvnoc2020tvjojta32020tvdomatvdatoceduvanoccomliadelacobolitajanociktojefimtitcovnemocicatvjojtaprconecufilmiinemacolrikutiltocrabakolvapuckjermakoctidvnouolanedadvnovinizalobinacttvmrkizanehbiukazuvtzocebopicucibelej tvnova hokej fubal vojo zarobila na Slovensku Tvmrkiza Fico toukocitdvnpvojomakolcelijrovhojejufudaluficoztctoupneluzapnevectutitocolobanovelogotvmrkizacomagazikcodamomhvactelakucnadaluvlaveľakrát drzosti na Slovensku adelanikodimkolenikcipudujavacicubamtomozuhitikolenkicolbiopzecetrochu viac informácií pridať komentáre colobapvodimedijatvjojmalohutbinecudokoladadaladumtidavipvehumoleckitocuftimimednavezahubamicirkcohvlitatvmrkizanedapzeltvobec
Dobre, ale kazdy ma pravo na umelecke stvarnenie temy, a ked date jednemu na tu istu temu a druhemu nie, na zaklade coho to rozlisite? Ale suhlas, p.Maurery bola skvela…
Ako že už aj z Nepelu urobili buzeranta? Neuveriteľné! Veľmi zaujímavý rozhovor aj keď dnes ľudia potrebujú krátke videá lebo mienku si tvoria za minútu a to je podmienené mozgovou kapacitou.
Podľa mňa, zbytočné náklady a keď žijú v zahraničí odkiaľ vedia čo my tu potrebujeme a odkiaľ berú informácie? Zároveň to môžu byť ľudia ktorí opustili krajinu a z trucu jej chcú škodiť. Ak niekto chce voliť mal by prísť domov ak tu vôbec nejaký domov ešte má.
Ja som napríklad nevolil le dva krát v mojom živote, a mam prepáčte 63 rokov. 1 krát za prezidenta judr pana husacia, a za druhe za pana Mečiara, no povecte ? Komu som stim ublizil? Bol chleba za korunu ale bo pivo za 50 halierov, no nie!!
Daňovníkov aj tak zaujíma prečo “umelkyňa”, ktorá tradičná sa ako osika dostáva z peniazi ťažko zarábajúcich daňovníkov také finančné prostriedky. Veď predsa zase konsolidujeme, aj za ľudí ako táto tradíca sa saosika. To sú peniaze z potu poctivo zarábajúcich ľudí, ktorí v našej spoločnosti tvoria skutočne hodnoty a nezneuzivaju nás štát, … Lebo aj ona štátne peniaze zneužila na vec, ktoru dokáže každý, bez toho, aby to nazval umením. Treba to prešetriť a peniaze má vrátiť naspäť, ľuďom. Možno niekto iný by si to viac zaslúžil dostať možno aj za skutočné umenie, ktoré pre Slovensko tvorí. No žiaľ, takí ľudia podporu nedostanú. Len takýto darmožráči!
Načo majú voliť smradi zo zahraničia? Ved tu nežijú, ked sa rozhodli žiť v zahraničí nemajú právo rozhodovať o domovine a bodka. Keď sa im tu nepáčilo, nech podporujú vládu, kde žijú
D. Jarjabek, hovoril zaujímavo, ale nezabudol si rypnúť do bývalého režimu, vraj “…trpeli sme všetci !” Celkom nerozumiem, jeho pohnútkam, lebo, pokiaľ ma pamäť neklame, na Novej scéne, v Spevohre NS, bol veľmi obsadzovaný, akčný, vyťažený, na nedostatok príležitostí, predsa sa nemohol sťažovať, účinkoval s najatraktívnejšími kolegyňami M. Andrašovanovou, M. Schwejghoferovou, atď. Jednoducho, bol v popredí, nie v úzadí..!?
Vy umelci ste ako trpeli ,všetko ste mali ,kto nerypali do nich ,bolo všetko v poriadku ,na neskajsiu dobu treba ukázať ako nevinich ľudí zatvárajú viď,Lúčansky do toho nerypnete?!
Myslel tým určité veci s ktorými sa v minulosti určite nedalo suhlasit- zasahovania politických orgánov, ktoré mu určite vadilo avšak umenie sa napriek tomu dalo realizovať a asi v inej miere ako teraz pri zasahovani PS a pod.
Chceš voliť, zdvihni zadnicu, zober si OP alebo pas a máš šancu. Nežiješ na Slovensku, neplatiš dane, poistenia, tak sa do Slovenska nestaraj, aj tak pri ochorení sa tu obratom objaviš.
Hlas 🤔 ?! Nikdy !! Sakova, Drucker, Estok aj Petulko prezidentik, ktory bol v zaciatkoch Covid sikany a on mefzi prvimi co by vtedajsi premierik isiel obmedzovat ludí, nariadovať atď ! Drucker, Veterne parky, školstvo, umozni mimovlafkam aby chodili po skolach vymyvať 🧠našim detom, Sakova – Baterkareň, Veterne parky, paradnu vilu si stihla dat postavit v lukrativnej časti v BA, Eštok – najslabši MV, ale velke sebavedomie mu nechyba 😂
Proste Hlas je škodná vo vlade !!
Hlas 🤔 ?! Nikdy !! Sakova, Drucker, Estok aj Petulko prezidentik, ktory bol v zaciatkoch Covid sikany a on medzi prvimi co by vtedajsi premierik isiel obmedzovat ludí, nariadovať atď ! Drucker, Veterne parky, školstvo, umozni mimovlafkam aby chodili po skolach vymyvať 🧠našim detom 🧠 s LGBT, a preonačuju historiu ! Nase deti budu uplne pomýlené , nebudu poznať pravdu ! Sakova – Baterkareň, Veterne parky, paradnu vilu si stihla dat postavit v lukrativnej časti v BA, Eštok – najslabši MV, ale velke sebavedomie mu nechyba 😂
Proste Hlas je škodná vo vlade !!
Fero Mikloško bez hanby, ked nehlasoval za zvrchovanosť Slovenska??? A tento hajzel sedi v NR a berie 7000 plat, na ktorý mu ho musia Slovaci zarábať a on tam sedí ako hnilá 🐖🐖🐖🐖 a užíva si život 🐖🐖🐖🐖🐖🐖
Veľmi dobre pán Jariabek! Ste múdri človek a čestný, ako bol aj váš otec, výborný herec, majster svojho remesla . Nedovolte ! voliť poštou! Progresivci v zahraničí podporujú všetkých voličov, aby nevolili ! SMER SD a vôbec koaličnú stranu! Pročko je sprostý šašo , veď celá opozícia nevie, čo je to hanba. Kramár sa potreboval predviesť pred mladšími kolegyňami, on je zabezpečený finančne, keby niečo , a vlastne si robil reklamu ! Habera, tiež nech radšej mlčí…jeho politická minulosť…?! Pani ministerka Šimkovičova, nemá chybu! Je super. Slováci, buďte hrdí na svoju vlasť, Slovenskú republiku!!!
Zuzana je vo filme ON výborná. Som blízka Ondrejova príbuzná a už niečo o ňom viem. Inak to čo hovorí p. Jariabek je veľká pravda. Tiež som pár nezabudnuteľných chvíľ prežila vo V- ečku. Ondrej bol skvelý, ale tie filmy nevystihujú jeho osobnostnú podstatu. Už prestaňte s tou dcérou. On si ju vyženil. Tá jeho, akože manželka, potrebovala otca pre dieťa a Ondrík potreboval pas. Bol to výhodný obchod a nič viac. S tými punčákmi – Ondrej ešte OV nebol!
Podporu z FPU dostali len vyvolení. Keď pán Banáš písal knihu o technickom géniovi Stodolovi a často cestoval za info do Švajčiarska a požiadal o nejaké dotácie, dostal nulu.
Na film Miki sa našlo.
Vdaka za hosťa pan Hubel, Jana Nagyova povedala, že to nebola jeho dcéra, samozrejme bola z toho sklama a dozvedela sa to ked pricestovala do Bratislavy z Venezuely.
OK. Prvá podstatná a dosť dôležitá vec od Smerohlasu. 👏m. Konečne. Poznamenám si. Do konca volebného obdobia by mohli stihnúť ešte aspoň jednu, nech máme radosť.
Buďme 15. štát EÚ, ktorý nedovolí korešpondenčnú voľbu. Väčšina ju nedovoľuje. Nemáš čo voliť v štáte, v ktorom nežiješ, nepracuješ a neodvádzaš dane. Nemáš na cestu na Slovensko ? Neblázni ! Veď si išiel “do sveta” zarábať. To tam za čo robíš ? Za držkovú ? Nepustí ťa zamestnávateľ ? A to vraj pracuješ v štáte, kde je lepšia demokracia, ako na Slovensku, či nedajbože v Rusku ??? Ja si myslím, že si išiel robiť kreténa mimo Slovensko. A pokojne tam aj zostaň, na Slovensko sa ani nevracaj. Čo by sme tu robili s ďalším tupcom ?
Mladí ľudia v Kanade a USA? Koľko ich je? Starší cestujú do kostola každú nedeľu aj 500 km, ako nič. Do práce 150 km je aj norma.
Jednoducho PS chce klamať. Nakoniec, ako vždy a všade.
Nechcem hádzať všetkych hercov do jedneho vrrca česť ynimkam. ,ALE SÚ TO LEN DARMOŽRAČI ČO SI NEVAŽIA ŽE SU PLATENY Z NAŠICH PENAZI. MI SME NENI ZVEDAVYN NA ICH VYJEDRENIE A HLAVNE HEREČKA MAGDA SPROSTA AKO SLIEPKA NA HNOJISKU,
Robíte veľmi dobré a zaujímavé rozhovory na aktuálne témy a s veľmi dobrými hosťami. Nech sa aj naďalej darí. S tým Dánskom je to zaujímavé, tam keď niekto nemá 2 roky trvalý pobyt, nemôže už voliť. A zaujímavé, že európska komisia nemá žiadne námietky. A dokonca ani dánska opozícia proti tomu neprotestuje.
Pri voľbe poštou sa preukazuje totožnosť v dvoch fázach, podrobne si to nájdete na internete, to je taká klasika, nič neoverím, niečo trepnem a nech si to žije svojím životom🙂
@VolodimirZelenyjvy viete rozdiel vo význame slov tajnosť a totožnosť? 😀 Ja som hovorila o totožnosti, lebo pani písala, že sa nedá skontrolovať totožnosť a nie je to pravda.
Viac je žien tých exibionistov. Tak ako sa chovajú tie sedlane neinteligentna. Presadzujú svoje svinstvá jedným slovom zurivostOU pretože pozastavili s ICH Padanie peniažkov do lona. A čo si myslia že národ je s tým spokojní keď kde aká Marysa bude brať peniazky a nik nevie za čo.p vserci obyvatelia chcú tak isto peniažky ako oni dostávajú a nik nevie za čo. Strašne by som chcela aby Simeckova frajerka tancovala. Chcela by som sa tie tance od nej naučiť a tešili by mňa keby som si takto prilepšiť.To keddy príliš na to že sa takto budú chovať.
Presvedčenie je nezničiteľné, je v krvi….😂❤
Proč mají volit na Slovensku lidí,kteří žijí v cizině,ať si volí tam kde žijí 🤦🤦🤦🤦👎🤦🤦
Uz mali byt dávno pozatváraní….PS. a herci sa nemajú starať do politiky !!!!!
No tak to už stačilo. Každý má právo voliť, ale aké právo voliť na Slovensku má človek/volič, ktorý žije ,20, 30 v zahraniči , neplatí dane v našom štáte, dokonca to môže byť i potomok predvojnových vysťahovalcov 😂😂😂😂, veď to je absurdné,. Voľba poštou nie !!!!!, je to príležitosť na podvod.
Správné rozhodnutie našej vlády.Pán Jarjabek ďakujem za múdrý racionálný rozhovor.❤❤❤❤❤
Vďaka sa zaujímavý a inteligentný rozhovor, pán Hübel. Vedela by som si predstaviť aj pokračovanie…
Magda má veľké fôbie myslenia.Neskutočná lož, nenávisť a hlavne zlo.
Magda má veľké fôbie myslenia.Neskutočná lož a klamstvo a hlavne zlo.
Progresívne Slovensko vyradiť z národnej rady a vylodiť na Belize!tam môžu trepať,brechať do zblaznenia,viď profil Matelko lexman mončicak.,😅😅
p.Jariabek – budúci prezident Slovenskej republiky. Idealne by bolo mať múdreho a čestného človeka, inteligentného Slováka.
Pán Jariabek 👍👍👍❤🇸🇰🇸🇰🇸🇰❤🍀🍀🍀
Pan Jariabek musim kriticky povedat ,ze teraz sa sťazujete na opoziciu ,ktorá vzišla s mimovladok ,ktoré hola stedro financovana Ficom a dodtujete politicke mimovladky aj v súčasnosti. Znova vina vlad Fica ,ze v súčasnosti sa prevalil kauza pani Šimeckovej žiadna alebo slabá kontrola .Väčšinu času ste sa venovali vasim kamošom z oligarchie a ďalšími vasim ľuďom Za všetko čo sa dnes deje môžu vlády pana Fica , dobieha vas to bohužiaľ.
😍👍
To peklo v kultúre robia progresívci, o tom není pochýb…😂
Parádny rozhovor.
máte pravdu pán jariabek a ps sú chorý vykolajení ludia
zaujimave že progresivna Z,Kronerová sa nezastala filmu kde hral Kroner..
Že tí, ktorí v zahraničí majú problém s dochádzkou voľbám a netrápi ich, že majú rovnako ďaleko k vlastnej mame
Tento spuchnutý parazit čo rieši…
Vykecávajú sa tu jedni a tí istí. Ani nevedia, že Max 2 volené obdobia. A majú odísť. 💯‼️No im sa nechce. Veď 12 tis eur mesačne ich nepustí a sú presvedčení, že oni hovoria múdro a nevedia o čom je reálny život 📍👎
Chatár je chatár. Čo už.
Výborne Jariabek…..
… trochu rýchlejšie k veci…..
Pán Jariabek ľahko povedať jed vy máte 5000€ plat. Ja zo Švajčiarska ti mám za najmenej 500€ cestovať, a dôchodok mám 309€?? Tu masový štát ktorý mi platí byť, zdravotnú starostlivosť,elektrinu vodu. Tsk asi za čo mám cestovať?? Rozprávať je ľahké,ale skuyicnost je iná. Keď by to bolo na našich MNV tsk sa to realizovať. Každý Kanton a každá dedina má MNV.
Pán Jariabek, prečo to nenavrhnete pani ministerke Šimkovičovej, ohľadne zviditeľnenia našich umelcov vo filmoch?
Jeden film o Nepelovi je o jeho homosexualite. Druhý je celostný, o jeho živote.
Pozrite si aj video s Janou Nagyovou, ktorá hrala Hildu Múdru.
Rozhovor je na YouTube.
Ja som rada, že máme 2 filmy o Ondrejovi Nepelovi.
Film Duchoň je prepadák.
Snáď niekto natočí aj lepší film.
Pán Jarjabek sedí v parlamente 27 rokov.
Jeden z najlenivejších poslancov!
Príde na rozhovor a fňuká, poukazuje, vyčíta, či ospevuje – to je MÁLO! Veď filmy, ktoré nebolí natočené, mohol presadiť! Veď Jauurová dostala financie aj za činnosti pána Jarjabka! A darebáka MAĎARIČA!
Oceňujem jedine distingvovaný prejav.
Pročko v parlamente nemá čo robiť. Robí tam divadelné predstavenie. Mal by ti ísť robiť inde, ale tam by nedostal taký plat, ako v parlamente.
Poďakujte za bordel v parlamente Matovičovi.On je veduci.
Film Nepela je sláby a skôr o Hilde, ale určite nie o Nepelovi
Y
Dvaja čo boli Meciarove podrž tašky fuj
Dva filmy o Nepelovi? Je to boj o slobodu umenia alebo neúcta?
A ja si myslím, že je to totálna neschopnosť spolupráce a rešpektu.
A možno iba neefektívne nakladanie s finančnými prostriedkami.
Rozhodne to však nahnevalo ľudí, ktorí nemajú na lieky pre svoje deti.
Jeden z nich je naozaj o krasokorčuľovaní, ten druhý o jeho homosexualite.
Podla mna ked tu nezije a nevitvara hodnoty pre tento stat adane odvadza pre iny stat by mal zasahovat do zivota obcanou co tu pacuju azdielaju svoje problemi napiklad musi si vybavit volebny preukaz, raz za 4 roky si moze navstivit svoj rodny kraj nezda sa vam
Ten film “Svatá” som videla. Pani herečka! Ako keby pani Bohdalová nestarla. Dokázala stvárniť toľko úloh, toľko talentu v jednej osobe. Moja obľúbená herečka, moja Sofia Loren. Skutočne by si zaslúžila ocenenie.😘
Ak poslanec národnej rady nepracuje v prospech Slovenska a jeho občanov, zoberme mu mzdu a pri opakovanej nečinnosti zbaviť mandátu.
Všimli ste si zasadnutia parlamentu, ten patent na rozum? A výsledok pre spoločnosť a štát je hotové nešťastie, hlúposť, hlúposť a len hlúposť.Bože prosím pomáhaj.
Nech si volia tam kde žiju a platia dane. A hotovo.
Výborný, racionálny rozhovor, pán Jarjabek!🙏🙏🙏
S volicskymi listkami sa v zahranici nakladalo tak ako v minulosti s 2%. U nas v praci väcsina ludi hovorila mne je jedno kumu to pojde daj sem ja to podpisem A mzdarky si to posielali svojim.
Volit maju len ti,ktorych sa to tyka. Tych,ktori v danej krajine dennodenne ziju, pracuju stradaju…nie ti,co si ziju mimo – akoze v ,,lepsom,,svete
Pán Jarjabek👍👍👍👏👏👏👏👏
Človek Mikloško bol proti vzniku SR a teraz ho Slováci kráľovsky platia ako poslanca NRSR. Strašná demencia tohto národa, resp. tých, ktorí ho volili.
Pán Jarjabek, okrem poslušného hlasovania, čo ste priniesol za tie roky čo ste z HZDS preskočil do Smeru pre Slovensko? ja myslím že veľké nič….
Je to vec Vášho názoru, máte naňho právo…
Tvmrkiza žaloba coulobilanatelodolaveknocledeccitacuvlitnelapcikvatocotnecducankolibatvmrkizatomoceduvnoc2020tvjojta32020tvdomatvdatoceduvanoccomliadelacobolitajanociktojefimtitcovnemocicatvjojtaprconecufilmiinemacolrikutiltocrabakolvapuckjermakoctidvnouolanedadvnovinizalobinacttvmrkizanehbiukazuvtzocebopicucibelej tvnova hokej fubal vojo zarobila na Slovensku Tvmrkiza Fico toukocitdvnpvojomakolcelijrovhojejufudaluficoztctoupneluzapnevectutitocolobanovelogotvmrkizacomagazikcodamomhvactelakucnadaluvlaveľakrát drzosti na Slovensku adelanikodimkolenikcipudujavacicubamtomozuhitikolenkicolbiopzecetrochu viac informácií pridať komentáre colobapvodimedijatvjojmalohutbinecudokoladadaladumtidavipvehumoleckitocuftimimednavezahubamicirkcohvlitatvmrkizanedapzeltvobec
Ved listy chodili aj davno po volbach.Tulali sa svetom
Určite si to nepôjdem vôbec pozrieť
Dobre, ale kazdy ma pravo na umelecke stvarnenie temy, a ked date jednemu na tu istu temu a druhemu nie, na zaklade coho to rozlisite? Ale suhlas, p.Maurery bola skvela…
Ako že už aj z Nepelu urobili buzeranta? Neuveriteľné! Veľmi zaujímavý rozhovor aj keď dnes ľudia potrebujú krátke videá lebo mienku si tvoria za minútu a to je podmienené mozgovou kapacitou.
Jižina Bohdalová by mala určite mala byť ocenená aj Slovenskou republikou.
Podľa mňa, zbytočné náklady a keď žijú v zahraničí odkiaľ vedia čo my tu potrebujeme a odkiaľ berú informácie? Zároveň to môžu byť ľudia ktorí opustili krajinu a z trucu jej chcú škodiť. Ak niekto chce voliť mal by prísť domov ak tu vôbec nejaký domov ešte má.
Nemali by voliť vôbec,keď tu nemajú trvali pobyt
Presne tak, keď tu nežijú a neplatia dane.♥️🇸🇰🇸🇰🇸🇰♥️✊
Ja som napríklad nevolil le dva krát v mojom živote, a mam prepáčte 63 rokov. 1 krát za prezidenta judr pana husacia, a za druhe za pana Mečiara, no povecte ? Komu som stim ublizil? Bol chleba za korunu ale bo pivo za 50 halierov, no nie!!
Daňovníkov aj tak zaujíma prečo “umelkyňa”, ktorá tradičná sa ako osika dostáva z peniazi ťažko zarábajúcich daňovníkov také finančné prostriedky. Veď predsa zase konsolidujeme, aj za ľudí ako táto tradíca sa saosika. To sú peniaze z potu poctivo zarábajúcich ľudí, ktorí v našej spoločnosti tvoria skutočne hodnoty a nezneuzivaju nás štát, … Lebo aj ona štátne peniaze zneužila na vec, ktoru dokáže každý, bez toho, aby to nazval umením. Treba to prešetriť a peniaze má vrátiť naspäť, ľuďom. Možno niekto iný by si to viac zaslúžil dostať možno aj za skutočné umenie, ktoré pre Slovensko tvorí. No žiaľ, takí ľudia podporu nedostanú. Len takýto darmožráči!
Načo majú voliť smradi zo zahraničia? Ved tu nežijú, ked sa rozhodli žiť v zahraničí nemajú právo rozhodovať o domovine a bodka. Keď sa im tu nepáčilo, nech podporujú vládu, kde žijú
Habera a Kramár do koša a kôš do Dunaja.
a este nakopat do vajec predtym…
Kôš neotvárať !!!!!!!!!!!!!!
Múdra reč
D. Jarjabek, hovoril zaujímavo, ale nezabudol si rypnúť do bývalého režimu, vraj “…trpeli sme všetci !” Celkom nerozumiem, jeho pohnútkam, lebo, pokiaľ ma pamäť neklame, na Novej scéne, v Spevohre NS, bol veľmi obsadzovaný, akčný, vyťažený, na nedostatok príležitostí, predsa sa nemohol sťažovať, účinkoval s najatraktívnejšími kolegyňami M. Andrašovanovou, M. Schwejghoferovou, atď. Jednoducho, bol v popredí, nie v úzadí..!?
Vy umelci ste ako trpeli ,všetko ste mali ,kto nerypali do nich ,bolo všetko v poriadku ,na neskajsiu dobu treba ukázať ako nevinich ľudí zatvárajú viď,Lúčansky do toho nerypnete?!
Verte, že do ničoho som si nerypol. Aj v bývalom režime sme predsa vedeli kto je za 10 a kto ani za 0. Nie? A určite aj Vy predsa.
Myslel tým určité veci s ktorými sa v minulosti určite nedalo suhlasit- zasahovania politických orgánov, ktoré mu určite vadilo avšak umenie sa napriek tomu dalo realizovať a asi v inej miere ako teraz pri zasahovani PS a pod.
Chceš voliť, zdvihni zadnicu, zober si OP alebo pas a máš šancu. Nežiješ na Slovensku, neplatiš dane, poistenia, tak sa do Slovenska nestaraj, aj tak pri ochorení sa tu obratom objaviš.
Veľmi dobre napísané. Zastávam ten istý názor.
Išlo o to aby producentka Mistrikova si zabezpecila život??🐖🐖🐖🐖🐖🐖
Tie fotografie vôbec nie su vidieť ako ich ukazujete, kameraman to neberie!!!!!!
🇸🇰 SMER, Hlas, SNS👍 + Republika 🇸🇰 👍
Hlas 🤔 ?! Nikdy !! Sakova, Drucker, Estok aj Petulko prezidentik, ktory bol v zaciatkoch Covid sikany a on mefzi prvimi co by vtedajsi premierik isiel obmedzovat ludí, nariadovať atď ! Drucker, Veterne parky, školstvo, umozni mimovlafkam aby chodili po skolach vymyvať 🧠našim detom, Sakova – Baterkareň, Veterne parky, paradnu vilu si stihla dat postavit v lukrativnej časti v BA, Eštok – najslabši MV, ale velke sebavedomie mu nechyba 😂
Proste Hlas je škodná vo vlade !!
Hlas 🤔 ?! Nikdy !! Sakova, Drucker, Estok aj Petulko prezidentik, ktory bol v zaciatkoch Covid sikany a on medzi prvimi co by vtedajsi premierik isiel obmedzovat ludí, nariadovať atď ! Drucker, Veterne parky, školstvo, umozni mimovlafkam aby chodili po skolach vymyvať 🧠našim detom 🧠 s LGBT, a preonačuju historiu ! Nase deti budu uplne pomýlené , nebudu poznať pravdu ! Sakova – Baterkareň, Veterne parky, paradnu vilu si stihla dat postavit v lukrativnej časti v BA, Eštok – najslabši MV, ale velke sebavedomie mu nechyba 😂
Proste Hlas je škodná vo vlade !!
@vewa0101Ani ja, radšej SMER,SNS , alebo Republiku♥️🇸🇰🇸🇰🇸🇰♥️✊✊✊
Fero Mikloško bez hanby, ked nehlasoval za zvrchovanosť Slovenska??? A tento hajzel sedi v NR a berie 7000 plat, na ktorý mu ho musia Slovaci zarábať a on tam sedí ako hnilá 🐖🐖🐖🐖 a užíva si život 🐖🐖🐖🐖🐖🐖
Veľmi dobre pán Jariabek! Ste múdri človek a čestný, ako bol aj váš otec, výborný herec, majster svojho remesla . Nedovolte ! voliť poštou! Progresivci v zahraničí podporujú všetkých voličov, aby nevolili ! SMER SD a vôbec koaličnú stranu! Pročko je sprostý šašo , veď celá opozícia nevie, čo je to hanba. Kramár sa potreboval predviesť pred mladšími kolegyňami, on je zabezpečený finančne, keby niečo , a vlastne si robil reklamu ! Habera, tiež nech radšej mlčí…jeho politická minulosť…?! Pani ministerka Šimkovičova, nemá chybu! Je super. Slováci, buďte hrdí na svoju vlasť, Slovenskú republiku!!!
Zuzana je vo filme ON výborná. Som blízka Ondrejova príbuzná a už niečo o ňom viem. Inak to čo hovorí p. Jariabek je veľká pravda. Tiež som pár nezabudnuteľných chvíľ prežila vo V- ečku. Ondrej bol skvelý, ale tie filmy nevystihujú jeho osobnostnú podstatu. Už prestaňte s tou dcérou. On si ju vyženil. Tá jeho, akože manželka, potrebovala otca pre dieťa a Ondrík potreboval pas. Bol to výhodný obchod a nič viac. S tými punčákmi – Ondrej ešte OV nebol!
Podporu z FPU dostali len vyvolení. Keď pán Banáš písal knihu o technickom géniovi Stodolovi a často cestoval za info do Švajčiarska a požiadal o nejaké dotácie, dostal nulu.
Na film Miki sa našlo.
Doufám,že Miki shnije v base
PS ….ZA JEJ VLÁDY SA TO NATÁČALO !!!!
Kto tu nežije nemá čo HLASOVAŤ…..!!!!!!!
Vdaka za hosťa pan Hubel, Jana Nagyova povedala, že to nebola jeho dcéra, samozrejme bola z toho sklama a dozvedela sa to ked pricestovala do Bratislavy z Venezuely.
Som Ondríkova sesternica a viem, že to nieje jeho dcéra. Neplatil na ňu, nestretával sa s ňou.
Pan host je uzasny mudry inteligentny
Spevom sa súdruh neuživil, tak politika !!!
❤❤❤❤❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
OK. Prvá podstatná a dosť dôležitá vec od Smerohlasu. 👏m. Konečne. Poznamenám si. Do konca volebného obdobia by mohli stihnúť ešte aspoň jednu, nech máme radosť.
A koľko je tých v Dánsku?volbychtivich?cca…+,-,cca?panna Jurík,stevul či ostrigonka?..
Náhodou v Dánsku nezrušili poštu, či vo Švédsku?
@Milan-hy1jgale tajná voľba sa dá ovplyvniť,viď PS,posledné voľby…
Buďme 15. štát EÚ, ktorý nedovolí korešpondenčnú voľbu. Väčšina ju nedovoľuje. Nemáš čo voliť v štáte, v ktorom nežiješ, nepracuješ a neodvádzaš dane. Nemáš na cestu na Slovensko ? Neblázni ! Veď si išiel “do sveta” zarábať. To tam za čo robíš ? Za držkovú ? Nepustí ťa zamestnávateľ ? A to vraj pracuješ v štáte, kde je lepšia demokracia, ako na Slovensku, či nedajbože v Rusku ??? Ja si myslím, že si išiel robiť kreténa mimo Slovensko. A pokojne tam aj zostaň, na Slovensko sa ani nevracaj. Čo by sme tu robili s ďalším tupcom ?
Takyto darmozrac ne potrebný stojí rozpočet 7000eu a viac mesacne
Presne ste vystihol Galka,hlinu či Matoviča…pozor aby tá nad’fas nezaoral…
@viliamvarga5740trefné 😊
🤮🤮🤮
Mladí ľudia v Kanade a USA? Koľko ich je? Starší cestujú do kostola každú nedeľu aj 500 km, ako nič. Do práce 150 km je aj norma.
Jednoducho PS chce klamať. Nakoniec, ako vždy a všade.
Výstižné,ale čo kk jedna osoba má operáciu či akurát má bolesti zubov,či kolíky?a chudáčik nemôže ovplyvniť voľby?PS mafia si robia picuzvolicov..?..
Nechcem hádzať všetkych hercov do jedneho vrrca česť ynimkam. ,ALE SÚ TO LEN DARMOŽRAČI ČO SI NEVAŽIA ŽE SU PLATENY Z NAŠICH PENAZI. MI SME NENI ZVEDAVYN NA ICH VYJEDRENIE A HLAVNE HEREČKA MAGDA SPROSTA AKO SLIEPKA NA HNOJISKU,
Ps o filme? Kto nepozná svoju minulosť, si nezaslúži budúcnost. Ps sú zapredanci, bezmozgovci. Ľutujem svoje vnúčatka.
Pán Jariabek, ❤👍👍👍
Robíte veľmi dobré a zaujímavé rozhovory na aktuálne témy a s veľmi dobrými hosťami. Nech sa aj naďalej darí. S tým Dánskom je to zaujímavé, tam keď niekto nemá 2 roky trvalý pobyt, nemôže už voliť. A zaujímavé, že európska komisia nemá žiadne námietky. A dokonca ani dánska opozícia proti tomu neprotestuje.
Zaujímavé,treba povedať Jurík,či valasek…
Oni to veľmi dobre vedia, ale ich jediným cieľom je robiť zlo Slovensku.
Na tých fotografiách vôbec nie je nič vidiet
Pre mňa je najdôležitejšie, že volič musí preukázať svoju totožnosť! Pro voľbe poštou to nie je možné!
Pri voľbe poštou sa preukazuje totožnosť v dvoch fázach, podrobne si to nájdete na internete, to je taká klasika, nič neoverím, niečo trepnem a nech si to žije svojím životom🙂
@katarinapastorova8878 nieco dostanes do post.schranky a potom sa v krcme radite komu to hodite ..to je take progresivne tajne az je to smiesne
@VolodimirZelenyjvy viete rozdiel vo význame slov tajnosť a totožnosť? 😀 Ja som hovorila o totožnosti, lebo pani písala, že sa nedá skontrolovať totožnosť a nie je to pravda.
@katarinapastorova8878Na rovinu ! Daj !!!
@KatarínaKolenčíková-j3rto myslíš vážne, že “Daj!!!”