tv.eReport.sk

eReport.sk v centre diania: Mimoriadna schôdza NR SR k obrannej dohode s USA

Živé vysielanie tv.eReport.sk


Komentáre

 • NR Slovenska před pár minutami schválila Obrannou dohodu s USA!👍👍 Blahopřeji.! Nyní jsme na řadě My (ČR) abychom dokázali kde patříme nebo chceme patřit, jestli na západ s jeho hodnotami (+/-) a nebo do RF a jejím prezidentem budovaného Sovětského svazu 2.0!!

  • Záleží na lidech. Dělat demonstrace až je to už podepsaný v USA je k ničemu. Když se ale zvedne masa lidí zavčas a to nemluvím o nějakých 10 000, ale až se zaplní Letná, tj. statisíce lidí, případně generální stávka, tak lze sesadit i vládu. Jenže k tomu není vůle. Až se lidi probudí, nebo nebudou mít co papat, případně z čeho zaplatit energie a nájemné, budou přicházet o byty a domy, tak už bude pozdě. Zatím to lze řešit, ale moc času nezbývá. Národe probuď se a postavte se za Vaše děti a vnoučata, jinak nás za to chování budou nenávidět.

  • ​@Jiří Pavlík Nerozumím reakci na můj příspěvek. Letná byla plná už několikrát (byl jsem tam také), tak jí můžete rovněž zaplnit Vašimi příznivci. Proč by lidé v ČR nebo EU neměli co jíst ? V dnešní době kdy je zoufalý nedostatek zaměstnanců, řemeslníků,…. ten kdo chce pracovat se uživí, ten kdo je zručný a chce pracovat si vydělá spousty peněz a zvýší tím svůj životní komfort, není důvod aby lidé přicházeli o své majetky (samozřejmě pokud neudělali v minulosti špatná rozhodnutí spotřebitelské půjčky,….).

 • Chviľka poezie.
  Každý národ ma takú vládu akú si zásluží. Na druhej strane, vláda robí len to čo jej ľud dovolí. Akú zmluvu s USA mal Saddam Hussein ked mu Američania prv postavili pozlatený palác, potom mu zobrali olej, potom na odvetu mu dali chemické zbrane (samozrejme obranného charakteru) ale potom sa Američania pre niečo urazili na pána Husseina (Dodnes nevedia prečo?) a napokon celý Irak roztrielali (samozrejme aj sklady kde v pokoji odpocčivali chemické zbrane) a nakoniec pána Husseina ktorý už bol pre nich starý a začal sa chovať ako decko (vždy totiž ponich chcel ak dačo tak za dačo) čo múdrcom v bielom dome nevyhovovalo a tak starého páana jednoducho obesili. No počase, sa Američania nepriamo Iraku ospravedlnili, že oni to tak nemyslelii a rozhodli sa, že budú s Irakom vyjednávať. Ale jednania boli tak zdlhavé a náročné, že ich to donútilo postaviť si tu najvätšiu ambasádu na svete, čím sa aj zapísali do guinness book of world records.
  Madeleine Albrightová je známa svojími výrokmi a dokonca vie aj predpovedať budúcnosť.
  Madeline Albrightová v televíznej relácii 60 minút. Na otázku „Stála ta cena za to, aby v Iraku zomrelo milion ľudí, hlavne detí a ženy, nehovoriac o následkoch?“ Madeline Albrightová je rodená diplomatka a ani dvakrát nerozmýšľala nad otázkou a okamžite odpovedala „áno“.
  Mäsiarka Madeline Albrightová, česká hrdinka z Amerického románu (Škandáli Clintona Švejka) ktorá obetovala aj Slovenskú a Českú menšinu v Srbsku.
  Paní Albrightová sa osobne prišla podakovať Mikulášovi Dzurindovi, že podporoval mierovú misíju USA na Srbsko kde museli zomrieť aj Slovenský krajania. A napokon ako dcéra veľvyslanca v Srbskú aj žila. Odmenov Dzurindovi bolo vystupenie v Larry King Live, ktorý ani nevedel z kade Dzurinda pochádza.
  Pekne sa vyjadrila aj o Slovensku „Kedykoľvek prídem do Bratislavy, mám pocit, že sa vraciam domov,“ povedala počas vysoko symbolickej jednodňovej návštevy Slovenska 22. novembra ako ministerka zahraničných vecí USA. Zaujimavé, lebo Madeleine bola na Slovenskú prvýkrát. V slovenskom prejave k študentom Univerzity Komenského v hlavnom meste SR Albrightová povedala: „Narodila som sa v Prahe… keď som bola mladá, bola som Čechoslovákom, a preto navždy zostanem… Urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som vás podporila.“ A stalo sa. Jedných bratoch vyhnala u druhých pritiahla. A, že vie aj predpovedať budúcnosť? Svädčí aj výrok v ktorom vyzdvihla Slovakoch. Toto je jej slavný výrok. „Slovensko je čierná diera.“ Hmmm, stručné a vystižné.Ale ako to len myslela?
  Slovensko má veľa nerastných surovín a USA je toho času na bankropci. V taký čas vojna vždy dobré padne. Podme Slovania do toho!!! Ale, ale páni a kto sa tu vlastne bije? Nevieme, ale Slovania vyhravajú.
  Skladnička Čaputová (podpapučová pre USA) je na čele Slovenskej armády ( Náčelnik veľký had ), ktorá je toho času na služobnej ceste. Sráži totiž Ruské hranice. To nič, Slovenské hranice zatiaľ budú pod zvrchovanov ochranov USA.
  Na jedno nezabudajte, ak by náhodou jedná srela zasiahla atomovú elektráreň alebo priehradu na Dunaji tak tam vznikne pred tým už spominaná čierná diera.

  • @Pavel Svoboda pán Svoboda, viem prečo sa o tomto opičákovi takto vyjadrujem!!! Mimochodom keď si on tento dotyčný proamerický fanatik a zradca slovenského národa vyjadruje o vlastných spoluobčanoch, že sú opice tak mu budem oponovať a taktiež ho tak budem nazývať. To je všetko. Zamyslite sa nad tým. Títo tzv.ministri zničili mnohé ľudské životy jednoduchým obyčajným ľuďom. Vyše 90% ľudí ich nechce a vy z vašimi argumentami ste docela mimo mísu jak to tvrdíte vy Češi. Pekný deň a trošku pouvažujte a rozmýšľajte.

  • @Pavel Svoboda pán Svoboda, viem prečo sa o tomto opičákovi takto vyjadrujem!!! Mimochodom keď si on tento dotyčný proamerický fanatik a zradca slovenského národa vyjadruje o vlastných spoluobčanoch, že sú opice tak mu budem oponovať a taktiež ho tak budem nazývať. To je všetko. Zamyslite sa nad tým. Títo tzv.ministri zničili mnohé ľudské životy jednoduchým obyčajným ľuďom. Vyše 90% ľudí ich nechce a vy z vašimi argumentami ste docela mimo mísu jak to tvrdíte vy Češi. Pekný deň a trošku pouvažujte a rozmýšľajte.

VAŠE KOMENTÁRE

NEZMEŠKAJTE NOVÉ VIDEÁ A ŽIVÉ VYSIELANIE

PRIHLÁSTE SA NA ODBER UPOZORNENÍ

VAŠE KOMENTÁRE

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi