tv.eReport.sk

Gustáv Murín: Na moment, blogeri!

V premiére predstavujeme prvý diel novej relácie z dielne štúdia eReport – Na moment, blogeri! Spisovateľ Gustáv Murín si do nej pozýva úspešných blogerov, ktorí majú čo-to povedať slovenskej verejnosti. Rovnako, ako spisovateľ sám, idú cestou mimo žltých médií, a tak často bojujú s neslobodou slova, s cenzúrou svojich myšlienok a názorov. Veríme, že vás nová relácia osloví a časom si nájde miesto v programoch, ktoré sledujete.
Dajme jej šancu!

Dnešným hosťom Gustáva Murína je PhDr. Lukáš Perný, PhD., slovenský spisovateľ, spoločenský vedec a hudobník. Autor kníh Utopisti, vizionári sveta budúcnosti; Vybrané kapitoly zo súčasnej anglo-americkej sociálnej filozofie; Kultúrna revolúcia Ladislava Novomeského a Hudobná kontrakultúra na prelome 60. a 70. rokov 20. storočia v kulturologickej perspektíve. Spolu autor tretieho vydania knihy Štúrovci a Hegel, autor predslovov a doslov k slovenským prekladom základných utopických textov, recenzent, esejista.

Pre tých, z radov blogerov, ktorí by chceli byť hosťom v novej relácii Gustáva Murína, pripájame kontaktnú adresu: [email protected].

Tvorcovia relácie


Komentáre

VAŠE KOMENTÁRE

NEZMEŠKAJTE NOVÉ VIDEÁ A ŽIVÉ VYSIELANIE

PRIHLÁSTE SA NA ODBER UPOZORNENÍ

VAŠE KOMENTÁRE

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi