tv.eReport.sk

LOVESTREAM FESTIVAL BRATISLAVA

Nový mestský typ hudobného festivalu LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy 3 dni skvelej hudobnej nádielky priamo na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave.

Samotný festival budú tvoriť tri samostatné hudobné dni s cieľom ponúknuť návštevníkom možnosť vychutnať si hudobný zážitok slovenských, ale aj svetových kapiel.

Prvý deň Vám ponúkne fantastické koncerty najúspešnejších slovenských a českých skupín ako HEĽENINE OČI, ČECHOMOR, KRYŠTOF, LUCIE a IMT SMILE! Sobota zaručí divákom plnohodnotný koncert momentálne nažiadanejšej, najsťahovanejšej a najhranejšej hviezdy súčasnosti DUA LIPA a nedeľa bude patriť legende RED HOT CHILI PEPPERS!

Okrem avizovaných svetových mien už čoskoro pribudne ešte zopár lahôdok, a možno sľúbiť, že na tento festival bude Slovensko spomínať ešte poriadne dlho!

Že sa nejedná o klasický festival o tom vypovedá nielen poloha v hlavnom meste Slovenska, ale aj miesto konania, ktorým je národný futbalový štadión. NFS v júni otvorí svoje brány pre verejnosť, aby sa stal svedkom a súčasťou možno najväčšieho hudobného sviatku v roku 2022 na Slovensku.

LOVESTREAM Festival – pretože ŽIŤ S HUDBOU NÁS BAVÍ.

https://lovestream.sk/


Komentuj

ARCHÍV