Trpezlivosť, občania, trpezlivosť…Buďte chudobní teraz, buďte vďační neskôr!….Dlhé slová, prázdne vrecká….Sľub EÚ o chudobe odhalený!…Riešenie na papieri, ktoré už nik neoverí…Toto je politický výsmech…Prečo sa EÚ vyhýba diskusii o tom, kto spôsobil súčasné ekonomické problémy…Brutálna otázka o Ukrajine…Čím dlhší termín, tým menšia zodpovednosť…Stretneme sa v budúcnosti…Bruselský sen verzus európska realita…
Generál Jozef Viktorín ostro kritizuje stratégiu Európskej komisie na boj proti chudobe pričom ignoruje politiky, ktoré dnes robia Európanov chudobnejšími. Ako sa politika, geopolitika odtrhnutá od reality dotýka priamo obyvateľov.
Sledujte s nami.
Rozhovor je súčasťou relácie “Bez cenzúry”, kde sa lídri a osobnosti slovenskej politiky vyjadrujú k aktuálnym témam.
@eReportTV je vždy BEZ CENZÚRY!
Napíšte svoj názor v komentároch nižšie!
Určite si pozrite aj naše ďalšie videá.
#zelensky #europe #putin #bezcenzury #general
Toto sú len politické reči o tom ,čo už ľudia dávno vedia . Skutočnosť na Slovensku je taká , že priemerné mzdy a dôchodky na Slovensku sú najnižšie z okolitých štátov EU ! Slovensko sa trvale zaraďuje k najchudobnejším štátom v strednej Európe . Ale Slovenská vláda a parlament ,právnici , sudcovia ,lekári ,štátny zamestnanci majú naopak platy na úrovni EU , nehovoriac o slovenských europoslancoch ! Čiže malé chudobné a riadne zadĺžené Slovensko má bohatú vrstvu ,ktorú doslovne živí chudobní národ ! Štátnych zamestnancov na Slovensku je toľko ,čo v Česku ale tam majú raz toľko obyvateľov . A náš suverénny premiér, so svojou štátnou letkou, sa vozí po svete a sem tam zoberie na palubu aj ” chudobných ” rakúskych alebo českých politikov ,pretože chudobné Slovensko na to predsa má ! Do psej matere ! Nehovoriac o tvrdení nášho suverénneho premiéra ,že na Slovensku klesá nezamestnanosť . Hovorí tu vôbec niekto o skutočnom reálnom živote na Slovensku ohľadne 80 % pracujúcich obyvateľov s najnižšími zárobkami v strede EU ?
Ja si myslim teda viem ze EU ma pravdu nebude chudoba leba vsetka zomrie a zostanu len politici a oligarchovia .
Poznám ľudí, čo majú na mesiac 90 € (príspevok na bývanie) a musí ich dotovať okolie, aby prežili, potom vidím v obci starú pani, ktorá v rámci aktivačných prác sa ledva hýbe a rýpe sa v zemi okopáva burinu a potom sú tu ludia ako starostovia s platmi vyššími ako starostovia v Polsku, Madarsku… 8000-10000 e mesačne alebo lekári s platmi ovela vyššími ?… Humanizmus 21. storočia. Všimli ste si, že Merkel babu, alebo skrz naskrz skorumpovanú Uršulu von Pfizer zaujímali napríklad naši Cigáni žijúci v drevených búdach bez vody, hygieny a pod. ? Už nie… Len dúhové kecy, klimatické nezmysly a štvanie proti Rusku a nalievanie miliárd do čiernej banderovskej ukro diery… a takto si tu žijeme… rýchlo sa zabudlo na Epstein files, na genocídu Palestínčanov,.. miznú vedci v USA, a Dr. Fauci, Kill Bill Gates, Zelenskí, nedotknuteľní a šup nový vírus, možná čoskoro vyhlásia ďalšiu pandémiu.
Super, stručne zhrnuté….
Chudobu prekonamme tak že na ukrajinu 90 miliard aby Zelensky dostaval ten rezort a namontoval zlate hajzle.
Je to len v ludoch lebo sama ovca nic viac
Keď budeme chudobnieť 24 rokov tak naprávať sa to musí najmenej ďalších 24 rokov.
Otázka, bude ešte vobwc existovať Európa?
Samozréjme že už nebude EÚ existovať. Preto to tak lajnová datuje.
KÖSSZÖNÖM pán viktorin
já myslím, že kdybychom vropskou komisy vykopali hned tak do té chudoby nemusíme ani padnout
Zarábame stále menej a roboty pribúda. Treba brať pracujúcim ešte viac a aj deťom. Hlavne Fikovi a spol+ všetkým 🐖 v parlamente treba pridať tisíce.
👍👍👍
Jebnutá EU, v roku 2050 tu bude Allah Akbar 😂
to už tu je…..:/
Však my sme už dávno Švajčiarsko !!! Po troch rokoch od revolúcie v 1989 !!! Ostali len sľuby a chudobným modlitba – Trp duša , budeš spasena !!! Niekto v blahobyte , ostatní v chudobe !!!
@kevinn2569 Presne tak. Dobre si pamatam ako ešte za federálnej vlady rozprávali, že dobehnene nemecko do 12-15 rokov.. 😀
Pritom tu demokracia a kapitalizmus zúria už 37 rokov, čo je čas skoro rovnaký, ako tu boli komunisti. A realita? Čo sa tu vybudovalo, okrem diaľnic? Absolútne nič, predali sme si všetko, vratane strategických podnikov ukradnutých Dzurindom. Máme tu pár plechových hál – montovní, kde ľudia makajú za 1/3 mzdy skopčákov a kde sa majiteľ môže zo dňa na deň rozhodnúť “dovi” a zbalí sa na počkanie, ako Samsung..
Hnus.
@pivniciarPresne tak !!! Plný súhlas !!!👍👍👍
No privatizéri majú Švajčiarsko ,ale okradnutý národ má holú R.Ť.
@pivniciarAž v roku 2016 sme si za výplaty mohli kúpiť to čo ,v 89 . Tá revolúcia bola teda výhra 😢😢😢
Brusel ničí celé EU štáty
POTREBUJEME PENIAZE – POTREBUJEME ICH HNED! DOSTANEME POZICKU NA OBNOVU OD EU AKO UKRAJINA? AK NIE – TAK PRECO??? SME CLENOM EU…
Je nutné zničiť EÚ čím skôr!
Anó, stratégiou boja proti chudobe je podľa Európskej únie aj nelievanie našich peňazí do Ukrajiny (Čiernej diery), alebo na sociálne dávky pre nelegálnych migrantov…fakt skvelá investícia…za chvíľku sme za vodou 😉
Alebo pod vodou😂😂😂
Tteba nayebat do fasistickej Ukrajiny dalsich 500 miliard a urcite zbohatneme.
Ľudia budú vyhadzovať postele, lebo aj to im zdania.
No po 20r zivota v nemecku poviem ze krasne rozpravky…od kedy prislo euro setko ide dolu vodou… Oni nemaju na dochodky,dotuju pristahovalcov a realne nastava upadok zapadu…takze maju svoje plany ale tie nam nepovedia…urcite nebudu ruzove.
🙄👍A preto chcú zase vojnu s Ruskom…😩
Šĺuby sa sĺubujú, blazni sa radujú, š
Šlubov sme sýty, tymi nás krmia roky
Keby Ukrajinu zrovnali zo zemou pred 4 rokmi, bohatí by sme boli stále, len keby sme nekŕmili ukrajinských oligarchov
Na čo je komu Ukrajina,Pan generál???!!!! Ľudia sú chudobný duchom, čiže sprostý a toto je dôsledok ich sprostosti.Blahozelam hlúpaci.O 25 rokov už dúfam bude po tretej svetovej a na planéte budú len šváby a potkany 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
@lubosmarak4224 pravda je že EU DOTUJE ŠTÁT ČO NIEJE V EU A ŠTÁT EU JE POD DIKTATÚRA A EU JE TU PRETO ABY ZNIČIL EU NIE ABY POMÁHAL .. MAME ČO NAJMENEJ DOVÁŽAŤ A VIAC VIVAŽAT
Áno? Dúfaš, že bude tretia svetová vojna? Všetci sú gangsta pokiaľ im nezačínajú skapínať v kŕčoch pred očami rodinní príslušníci. A ešte ty nadávaš ľuďom do sprostých?
Žiadna sláva.
Keby sme hneď vystúpili z EÚ, tak za 24 rokov bude z nás a zo Slovenska bohatý, prosperujúci štát aj bez Únie.
Politici vo všetkých štátoch EÚ nepracujú pre ľudí ,ktorí ich volili ,ale pre seba a korporácie!! IV. Ríši zlá to jest EÚ treba zrušiť!!
2050 UŽ NEBUĎE CHUDOBA PRETO ŽE UŽ NEBUDU NIČ VIASTNIŤ.
🙄👍Nebude mať už kto byť chudobný, lebo po tretej svetovej vojne neostane nikto, len pár ľudí v jaskyniach, a tí budú žiť ako zvieratá, behať po lúkach a loviť zmutovanú zver. 😁
len zo zaujímavosti čo sa vlastne stalo s reportérom Ereportu Dominikom Papalom? čo sa nedohodli na pracovnej zmluve alebo čo sa vlastne stalo?
Ako načo sa zaoberať niečím čo vygrcia EÚ?
Ved je to smiešne,sami dennodenne potvrdzujú akí sú hlúpi.Treba si po svojom robiť a arivederci.
A sukinsyna Zelenského s partiou je treba odstaviť,ako psychycky,tak fyzycky,čudujem sa Rusom ze ich stále tato hra s nevzdelaným,tupým kkotkom bez štipky inteligencie ešte baví.
A možno práve preto,blbeček urobí čo chceš.
No myslím že je to vyčkávacia taktika.Európa sa odzbrojila vlastnou hlúposťou.A nieje lepší spôsob ako odzbrojiť nepriateľa ako ho nechať vykrvácať finančne.Všetky sankcie proti Rusku poškodzujú Európu,Európa sa zadĺžuje kôli UA.Zelena politika,migranti ,LGBTQ,zničenie poľnohospodárstva.Aj keď to píšem nerada ,tak si kopeme vlastný hrob ,a ešte si platíme aj pohreb 😢😢😢.
O 24 rokov už EÚ nebude existovať, čiže v neexistujúcej organizácii ani chudoba nemôže existovať. Chudoba tu bude ale stále, lebo tá existovala v každom režime. Stála platí totiž jedno – ak existujú páni, existuje aj chudoba.
Ukrajina vycuca a vyzere celú EÚ ,lebo mame hlúpych zapredanych politikou.
Brusel je gestápacke sídlo, preto preč z Eú.
Viktorín ,Viktorií tento váš výklad je uplne nudný!!!
Nás Európanov? Nevolená európska komisia rozhodujete kto ako bude žiť v eú. No a národní politici a poslanci budú mať pracovnú agendu za ktorú budú brať veľké peniaze, že za vsetko môže európska komisia 😅😅😅😅😅😮
Svine nenažraté…nech sa vzdajú svojich platov, nech odovzdajú všetko čo majú,, nasporené, ” nakradnuté…a nech žijú z toho a tak , ako tie chudobné rodiny,..no a tak nech žijú do toho roku 2050… 🙏🙏🙏. …Boh im pri tom pomáhaj…
EÚ sa samá rozpadne.
Sama to k tomu vedie, tuposť nemôže do nekonečná celú Európu, punktum.
Otázka! Len kedy to bude? Ludia sa už dočkať nemôžu….
@jankayoutube9960😂😂😂🎉👍
O 24 rokov už chudobní nebudete lebo už /NEBUDETE/.
Toto vyhlásil kto ?!! Ty ?!
@zdenkalazarova9092 Mila Zdenka ludia po 50+ sa toho ťažko dožijú a mladí ak pojdu na front tiež nemajú svetle výhliadky.
Ja stale hovorim, ze EK riadia reptiliani,šialenci a homosexuali🤬🤮💩
Len aby tá Gayrópa o 24 rokov vôbec ešte existovala… 😁
Inak čo to tam máte za kvíz? Akákoľvek iná odpoveď ako “áno” je nesprávna?
Politický lotri nás zadlžili a teraz pýtajme peniaze od nich naspať
Už tu máme to sľubované ŠVAJČIARSKO PARÁDA!!! 👎Stratil som peňaženku ale nehľadám ju lebo bola PRÁZDNA ✨✨✨⚡
To sú podobné začiatky ako z obdobia☝” Národného Socializmu ” v GER 😲😳‼Tí , čo najviac pamätajú & pindajú (aj ja🤣) , do roku 2050 už budú dávno v polohe ležiaceho strelca – naveky🙏🤣, a terajšia mladá generácia , ktorá nezažila časy spred ´89 , bude tichúčko poslušná a nechá si
skákať po hlave🤔, lebo ” digitálnu cestu životom ” bude určovať a kontrolovať EK/EU/ alebo iný zmetek‼😒. Znie to ozaj hrozivo🤣☝, ale niečo okolo toho sa už hovorí (píše) dávnejšie. Ide to postupne , salámovou metódou a do roku 2050 to určite stihnú‼🤣😂🤣.
Nikto ti nemoze tolko dat ako ti mozem slubit
Nikto ti nemóže toĺko dať ako ti môžem vziať!!!!!!!!!!
Najprv chudobu spôsobí a potom dávaju takéto vyhlásenie, sprostí sú ako Telče,,,
❤
Takže v pondelok hovoria o robotoch, ktoré nahradia ľudí pri práci a v utorok hovoria, že za 24 rokov budú mať všetci prácu !!! TO MI NEVYCHÁDZA .🤦🥳
Do 5 rokov Max to skrachuje alebo voliť výstup s eu aj skorej lebo ľudia sa zburia
To byna Ukrajině nesměla být korupce od sora dolů. Zatím tu korupci Ukrajiny platíme my občané EU díky Leynové. Zelensky nebude mít nikdy dost a bude žebrat dál.
Chudoba bude akože 24 rokov a tí preživší už budú na to zvyknutí.Vďaka EÚ 😂😱😂
V tom čase už bude Uršula po smrti, alebo tesne pred, no a bude po chudobe!
V tom čase už EU existovat. nebude,,,,
Ako vždy excelentne, lebo SR POTREBUJE DNES GENERÁLOV…!- lebo vedia Strategicky UVAŽOVAŤ!
ALE NIE TAKÝCH AKO JE GENERÁL MACKO
A prečo? A ako to vedia už dopredu? Vedia asi Ako zle budu Gazdovať?…sefka ma hneď rezignovať ,pri takom GAZDOVANI EU UZ N3BUDE EXISTOVAŤ, riešenie = dnes, hneď ZRUŠIŤ SÍDLA EU KOMISIE všetky! A stačí iba jedno- napríklad vo Štrasburg.
🤣 však 1.apríl už bol, odkazujem do EU
Hlavne ze Zelensky bude bohaty, my to nejako vydrzime….
Ak to prežije 😏
A zaplatíme
Jediné čo ma uťešuje, že za 25 rokov zdochne aj lajno…..va
V roku 2050 Európa nebude chudobná.
V roku 2050 Európa nebude vôbec!
V roku 2050 Európa nebude chudobná.
V roku 2950 Európa nebude vôbec!
😯😃
EÚ robí všetky kroky pre to aby Európa padla na samotné dno
Áno,my sa na to dívame,komentujeme a čakáme ! Čo tak niečo urobiť !!
@zdenkalazarova9092dá sa útokom na Brussel 💪 ale spolueurópania anglosaského typu stále žijú v bublinke že všetko je ok pokiaľ ich muslimská enkláva nerozoberie na súčiastky alebo Green deal nepoloží
Ten Zelenský sa nemal narodiť !!!!!!!!!
Aj tí idioti čo ho za naše spoločné podporujúúúúúú všetci spoločne by mali visieť na jednej hrade naraz slávnostne a muzika by mala hrať!!!!!!!
Nech potom dlh platia liberáli