tv.eReport.sk

Róbert Fico odkazuje Ódorovi: Zodvihnite konečne už zadok a začnite niečo robiť!

V centre diania – rozhovory, brífingy, udalosti – 12. 9. 2023

Ako vždy bez cenzúry.

Ďakujeme, že nás sledujete.


Komentáre

 • Nič iné len zbaviť funkcií , postaviť pred súd, zabaviť majetok a poslať do basy. Žiaľ ani jedno sa nesplní. Budú si uživať svoju vlasti zradu všetci títo Čaputkovia, Odorovia, Hamranovia a všetci bývalí politici vládnej junty. A budú kritizovať a hádzať polená pod nohy každej vláde, ktorá bude chcieť spraviť nápravu, prijať zákony a ich dodržiavanie na ochranu vlasti, národa.
  každý ich má plné zuby a len ukazujú kto ich tam postavil a ako sú neschopní konať. Jedine čo im ide je ich servilnosť, zrada voči občanom, zato vlezenie do riti sorosovom, američanom im ide jedna radosť.

 • Odor je chory človek!!! Skaza dalsia po Sklladke,Matovicovi,Hegerovi!!!! Uz nic horsie sa nemohlo stať!!!! Toto keby mali npr. v Nemecku,Francuzsku,uz by ich hnali,mozno aj horšie by im ukazali,ako sa maju spravat k ľudu !!! Spiny,!!!!

 • ? Ako vieme, že ilegálni migranti sú zo Sýrie? .. ? Ako? .. a teda, že sú vojnoví utečenci? .. ak nedostanú papier, komu sa budú sťažovať? .. a vôbec, od koho sa dozvedeli, že tu majú dostať nejaký „papier“? .. a prečo im ten „papier“ nedávajú už v Maďarsku? ..my sme prvá krajina dotyku? .. to už susedíme aj so Sýriou? .

 • Slovensko moje, otčina moja ,krásna si ,ako kvet . No teraz Slovensko moje Putin chce zmeniť svet. Slovensko moje, otčina moja, krásna si ,to mi ver. No teraz moja ,ľudia sa boja , že bude vládnuť SMER.? Slovensko moje, otčina moja, slobodná si ako vták. No Slovensko moje, za vlády SMERU,nebude veru tak. Slovensko moje, otčina moja slobodne si,to mi ver ,po voľbách hrozí , Slovensko moje ,že zaviaže ti krídla SMER.

  • @Jaroslav Mikulec To ty si asi zabudol ako Smer odstránil Jana KUCIAKA a Martinku Kušnirovu,to ty si asi zabudol,ako Smer rozkradol Slovensko,to ty si asi zabudol, ako SMER urobil zo Slovenska druhu najchudobnejšiu krajinu v EÚ,to ty si zabudol na more káuz ktoré sprevádzali SMER za vlády FICA,to ty si zabudol , že sme mali najnižšie platy a dôchodcovia dôchodky za vlády SMERU ,to ty si zabudol na tú špinu a prázdnu rozkradnutu štátnu pokladnicu,to ty si zabudol, že kým SMER s staval vili,vo vychytených destináciách a chodil s milenkami na luxusné dovolenky aj za tvoje dane a napchávať sa jedlom o akom sa ti ani nesnívalo,tak ty doma si žral halušky s kapustou zaplatil nájom a zostala ti do konca mesiaca hola prdel,to ty si zabudol,na smerácke účty v daňových rajoch,kde končili všetké eurofondy, to ty si zabudol, že ten ZMRD FICO, NIKDY NEKOPAL ZA NÁROD, ALE KOPAL za ,, NAŠICH ĽUDÍ,,. To ty si zabudol,že SMER ani teraz NEKOPE ZA NÁROD, ALE KOPE ZA PUTINA ZA SEBA, aby ich rite nesrali do väzenských hajzľov.

  • Je dobré, že sa liberálno – progresívnym zmrdom o Smere už aj sníva. Nielenže sú posraní už aj za ušami, dokonca im hučí v tých vymletých hlavách a potom tu vymýšľajú takéto debilné básničky. Zato, čo tu navyvádzali, musí niekto niesť aj zodpovednosť. Slušní ľudia nepotrebujú žiadnych kajúcnikov, aby dokázali týmto zmrdom, ako zdevastovali Slovensko a priviedli ho na okraj priepasti. Všetci dokážeme jednoznačne na nich ukázať prstom a s vašimi paškvilmi, ktorými sa tu prezentujete, si vytrieme zadok a pošleme Vám ich späť. Následne ich môžete poslať do USA a do Bruselu.

 • Podla mna, ilegalna migracia je planovana, zamerna politika globalistov, aby vyvolavali s domacim obyvatelstvom,

  a konkretne u nas na Slovensku, aby sa tak vytvorila zamienka na zakrok silovych zloziek a aby nakoniec nasa provizorna vlada p.prez. Z. Caputovej, bude „nutena“ zrusit predcasne volby!!!
  A toto je skutocny zamer, naplanovany globalistickymi „Deep State“ generalmi a financnikmi…
  Toto treba odhalovat a otvorene ludom hovorit – a vyzyvat ich, aby ZA ZIADNU CENU SA NENECHALI VYPROVOKOVAT K NASILNYM UTOKOM VOCI MIGRANTOM, ANI NASIM OZBROJENYM ZLOZKAM… NEDAVAT IM ANI NAJMENSIU ZAMIENKU NA ZRUSENIE VOLIEB!!!

  PROSIM VAS, PAN FICO A VSETCI PREDSTAVITELIA VLASTENECKYCH, MIEROVYCH STRAN,
  USTRAZTE SI SVOJICH VOLICOV, ODHALUJTE MEDZI NIMI NASADENYCH PROVOKATEROV…
  A PROSIM, NEVYLUCUJTE Z POVOLEBNEJ SPOLUPRACE NIKOHO, KOMU ZALEZI NA ZDRAVEJ A STASTNEJ BUDUCNOSTI SLOVENSKA,
  AJ CELEHO LUDSTVA – ANO, PLANETA ZEM JE NASOU MATKOU, JE 50:27 GULATA A MA 4 SVETOVE STRANY – OBJIMA A UZIVI – PRI DOBROM, ALTRUISTICKOM HOSPODARENI – VSETKY SVOJE DETI!!!

  NENECHAJTE SA ROZOSTVAT PROTI SEBE, NEPRESADZUJTE SVOJE STRANICKE ZAUJMY NA UKOR SVOJICH PARTNERSKYCH STRAN A POKOJNEHO, USPESNEHO & SPRAVODLIVEHO ROZVOJA CELEHO SLOVENSKA!!!
  DRZME SI NAVZAJOM PALCE, FANDIME SI A PRIJIMAJME TIE NAJOPTIMALNEJSIE POSTUPY A RIESENIA, KTORE BUDU VYSLEDKOM SPOLOCNEHO, 2/3 KONSENZU – ABY PRE EGOCENTRICKU UKRIVDENOST NESTROSKOTALO SPOLOCNE USILIE – ZABRANIT VLADNUTIU PROGRESIVNEJ GENDER IDEOLOGIE, SIRIACEJ KULTURU NASILIA A LIKVIDACIU PRIRODZENEJ TROJGENERACNEJ RODINY A PRIRODZENEHO, DUCHOVNEHO A FYZICKEHO ZIVOTA, KTORE BOLI A SU STVORITELOM UVEDENE DO VZAJOMNEJ ZAVISLOSTI, SPOLUPRACE A HARMONIE – t.z.
  DO VNUTORNEHO AJ VONKAJSIEHO MIERU – NA VSETKYCH UROVNIACH – OD JEDNOTLIVCA – RODINU – SPOLOCNOST – NAROD – KRAJINU – SVET – AZ PO CELY KOZMOS….
  ????️??️???

 • Nepošleme vojakov, pokiaľ nebudú odsúhlasené príslušnými orgánmi, nato určene? dufam, že nebudú súhlasiť ani s mobilizaciu civilistov, ktorych by chceli poslať potom pod tzv.zlozkami Nato z krajin „ochotnych“, teda nie západné krajiny a USA, ale že pôjdu ľudia z krajín Polska, Pobaltia, ČR i SR. Tak ja verím, že Fico toto neurobí a pôjde ako Orbán a Maďarsko. Inak bude s nami amen.

 • Po Nových Zámkoch sa potulujú migranti voľne. Ako je to možné pán Ódor, Harman, pani Čaputová? Ak prekročia hranicu môjho pozemku skončia veľmi zle. Ak by ste chceli nelegálne prekročiť hranicu Turecka tak vás uväznia to v lepšom prípade. Ak prekročíte Maroko Alžírsku hranicu tak vás rovno zastrelia. Ak si Nemci myslia, že títo migraanti budú pracovať tak sa mýlia.

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi