tv.eReport.sk

Erik Tomáš: Viac peňazí pre zdravotne postihnuté deti

Aktuálne politické spravodajstvo, poltické brífingy, informácie z národnej rady, úradu vlády, ministerstiev SR, politické aktuálne rozhovory. V centre diania s eReport TV a relácií jeho štúdia.

Ďakujeme, že nás sledujete.
eReport TV

Ďakujeme, že nás sledujete.
eReport TV


Komentáre

  • Nič v zlom ja len som zvedavý aké dane budú zavedené a o koľko viac budeme kade tade platiť v daniach a odvodoch, kiež by sme na to všetko mali, ale nemáme, no dáva sa kade komu a kade čomu ako keby sme boli Švajčiarsko. Som zvedavý dokedy to pôjde bez toho aby sme za leketirnu platili aspoň 3x toľko ako teraz, za plyn 5x toľko a vlastne za všetko. Potom som zvedavý na reakcie ľuíd čo sa teraztak tešia.

    • @@roman_kofyno d3bilko stačí nekradnúť….. však bývalí zadĺžili štát o 20 mld. € ďalej ide na zbrojenie na muníciu pre Ukrajinu ty asi sám budeš v kóme keď si myslíš že toto nepovedie k zvyšovaniu cien energií, daní, odvodov. Ja mám logiku práve že dobrú a po bývalej vláde darebákov by sme mali šetriť a nie rozhadzovať, ale ty asi sám budeš zdravotne postihnutý, takže to tebe chýba logika, ak ti nedochádza že takéto rozhadzovanie verejných financií povedie k tomu že d3bilov ako ty budú viac dojiť. Mne logika nechýba, ani nikdy nechýbala som vyštudoval jednú z najťažších technickýcyh univerzít na Slovensku, ty by si ju nedal ani s tým d3bilom čo ťa urobil, keby ste to študovali dvaja čo som ja úspešne vyštudoval. HoFna ako ty musia dostať po rypáku, až vám dvihnú ceny energií o 400%, dvihnú odvody a zavedú nové dane(emisné či za nehnuteľnosti), tak potom budeš mať že stačí nekradnúť, potom ma budeš brať vážnejšie ty obyčajný COCO TKO. Budeš v kóme ty keď nebudeš vedieť ako vyžiť s tou svojou d3bilnou rodinou.

    • @@erikajelenska3312 budeš mu davať palce hore keď vás budú zdierať na nových a vyšších daniach, odvodoch a cenách za energie pre domácnosti, totiž od nového roku bude pomoc len adresná, zvyšok si priplatíte d3bili. Potom si tie palce strč vieš kam do r1t1 aj do 3,14 či.

    • @@roman_kofyno ak si myslíš d3bilko že zrazu sa prestane tam hore v tomto štáte kradnúť, tak ty radšej nepíš nikomu o logike na úrovni 10 ročného, lebo ty asi sám si zamrzol v tom veku keď si tak d3bilný a naivný k tomu. Vy budete zamrznutí až vás začnú zdierať, lebo bude treba toto rozhadzovanie kompenzovať. To ako d3bil Matovič dal malým p@rch@ntom rodinné prídavky d3bilné rodiny sa z toho tešili a už v tomto roku im mestá a obce ktorým vzal Matovič peniaze, podvíhali ceny za odpad, vyššie dane a poplatky za školy a škôlky, zase majú tie mladé rodiny jedno veľké hoFno, ty mentálne postihnutý. Si mal hneď napísať že sa tešíš že dostaneš viac peňazí. 🤣

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi