tv.eReport.sk

Jozef Lenč: Rozhodnú nerozhodnutí…získajú progresívci ďalších 6%…VYHODNOTENIE VOLEBNEJ KAMPANE

Robert Fico
je trendsetter
a Miki Dzurinda zas Klekí-petra. Útočiť na druhýych je jednoduchšie, ako presvedčiť voliča programom. Prietrž mračien ovplyvní voľby viac ako akýkoľvek volebný prieskum. Nebezpečný fenomén – spomienkový optimizmus a krátka pamäť Slovákov. Stret internacionálno-liberálneho a národno-konzervatívneho sveta.
V relácii Bez cenzúry hodnotí PhDr. Jozef Lenč, PhD. faktory, ktoré by mohli v posledných chvíľach reálne ovplyvniť výsledky volieb a zamiešať karty pri zostavovaní novej vlády, povolebnej orientácii Slovenska ako aj celkovú volebnú kampaň. Divákovi isto neunikne, aký uhoľ pohľadu pán Lenč zastáva, ale jeho hodnotenie je striktne fundované a určite stojí za to, vypočuť si ho celé až do konca.

– volebná kampaň
– komunikačné zručnosti relevantných politických strán
– prečo sú kampane smerované proti niekomu
– akú pamäť má slovenský volič
– na čo spoliehajú politici a marketéri
– zapojenie tretieho sektora do volebnej kampane
– hoaxy a šírenie konšpirácií
– kde je hranica medzi slobodou slova a cenzúrou
– vládnutie a spravovanie štátu za posledných 3,5 roka
– vplyv atmosféry a emócií pred voľbami
– koľko % voličov sa rozhoduje na základe programov a racionálnych argumentov
– do akej miery ovplyvňujú predvolebné prieskumy rozhodovanie voliča
– aký je stret dvoch odlišných svetov v reáliách Slovenska
– ohrozuje SMER, Hlas, zahranično-politická orientáciu Slovenska?
– aké boli témy kampaní, ktoré dominovali a ktoré najviac hrali médiá.
– téma migranti, a vplyv na voľby
– oznámkovanie volebnej kampane (od 1až 5) – úroveň, profesionalita, kultúru…
– koľko percent voličov ktorí chcú ísť voliť sa ešte nerozhodlo
– aká je ich demografická a sociálna štruktúra
– sú tieto voľby skutočne zlomové?
– môžeme očakávať nejaké výrazné prekvapenie?
– vyjde 1.10.2023 nad Slovenskom slnko?

Ako vždy sa rozprávame bez cenzúry.

Ďakujeme, že nás sledujete 🙂

#politika #program #liberálny #konzervatívny


Komentáre

 • žužu čaputka, PS, SaS, olajno, LGBT+-IQ húpacieho koníka, ESET, PENTA a všetci ostatní liberáli, zbaľte si kufre a vypadnite hady ! letenky máte už bianko zabezpečené !!! zuza a spol., všetko sa dá odpustiť, zrada nie ! zrada nikdy !!!

 • Co může být horší, než to, co vládlo poslední 3 a půl roka. To už budou horší jenom progresivní a pak se můžem divit kde ten svět směřuje. Morálka a podobné lidské vlastnosti jsou nepodstatné ? 43:56 43:56

 • Neverím že PS ma toľkú podporu!Takých chorých jedincov nikto normálny voliť
  nemôže!Voľby budú zmanipulované!Viete ako to viem?Z troch dôvodov.
  Za 1.Neviem o nikom z okolia,rodiny ani od kolegov žeby išli voliť PS dokonca
  ani oni nikoho takeho nepoznaju čo maju zase ich rodiny kolegov a tak ďalej.
  2.Američania si nemozu dovolit aby sa Fico dostal k moci.Vojna je pre nich
  biznis a slovensko je aj vhodny tranzit aj vhodna poloha na vyrobnu tovaren aj
  na pripadny utok aj ako sklad.Zo strategickeho hladiska
  sice nepodstatna krajina ale v urcitych detailoch prospešná a ten prospech
  dotuju peniazmi a nie malymi takže vsetko co sem liali do PS do medii a čaputky
  by prišlo navnivoč.
  3.Pozeral som kolko ludi veri vo vitazstvo smeru co sa tyka podávania.Na
  tiketoch podalo na vitazstvo smeru 70% tiperov a na PS len nejakych 15 %.Tu
  niekde sa da vidiet skutocna realita a nie prieskumy.
  ĽUDIA VOĽTE,LEN NIE PROSIM VAS PS!

 • Konvertovany slovensky moslim vyprava o tom,ze ludia veria blbostiam ako je plocha zem😅
  No a co sa tyka „dezinformácií“ ockovani.
  Jedini co sirili dezinformacie boli rezimovi novinari,politicizl,mimovladkari.
  Napriklad zr vakcina je sloboda.Ze je 100% ucinna, ze 100% zabranuje prenosu pripadne,se handra na tvari a sedenie doma „splošti krivku“.
  Nakoniec sme sploštovali bamiesto 2 týždnov dva roky.
  Toto je odporny clovek.

  • Bože, bože, doteraz som si myslela, že si jeden objektívny politológ. Týmto rozhovorom si sa demaskoval si čistý progresívny liberál. Viac ťa nepovažujem za schopného hodnotiť objektívne politickú situáciu. Úplne si sa demaskoval. Hanba

 • Lenč je skorumpovany idiot, ktoreho netreba brať važne ! To, za koho “ kope“ je jasne a jasne je aj to,že je plateny z našich dani. Preto by mal byť okamžite vyhodený z prace a nikdy mu nedovoliť ohlupovať študentov.

 • I napriek všetkému, skutočnému, či fingovanému marazmu tejto republiky, začínam byť v ostatnej dobe akosi extra hrdý, na jedincov (filozofov) typu Pán Lenč, Edo Chmelár, a pod., ktorých tu máme… ♥☺

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a prekrúcanie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadni migranti tu nie sú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj kampaň, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil a vyložil ju po svojom. To je bilbordové strašenie a kampaň cez polovicu Slovenska. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované, proti komu je to cielené. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a prekrúcanie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadni migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj kampaň, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil a vyložil ju po svojom. To je bilbordové strašenie a kampaň cez polovicu Slovenska. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované, proti komu je to cielené. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a prekrúcanie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadni migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj kampaň, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil a vyložil ich po svojom. To je bilbordové strašenie a kampaň cez polovicu Slovenska. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované, proti komu je to cielené. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a prekrúcanie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadny migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj kampaň, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil a vyložil ich po svojom. To je bilbordové strašenie a kampaň cez polovicu Slovenska. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované, proti komu je to cielené. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a prekrúcanie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadny migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj tie bilboardy s tým, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. To už nie je strašenie a kampaň cez polovicu Slovenska. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované, proti komu je to cielené. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a prekrúcanie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadny migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj tie bilboardy s tým, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a ignorovanie problémov ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadny migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet celé hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, o pandémii ani nehovorím. Z progresívcov mám už pocit, že kvôli Ficovi, Republike atď. pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj tie bilboardy s tým, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie a ignorovanie problémov ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Jarko Naď nám tvrdí, že žiadny migranti tu niesú. Hamran nám tvrdí, že južná hranica sa nedá ochrániť, ale komplet hranice sa ochrániť dajú, keď sa koná Globsec, alebo počas pandémie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj tie bilboardy s tým, že nevyjde slnko atď. ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezaujatého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko… ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej progresívnej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko… ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere, klamú priamo do očí a NELEGÁLNE prekračujú štátnu hranicu. Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete hovorenie a poukazovanie na nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko… ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere a klamú priamo do očí… Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko… ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere a klamú priamo do očí… Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusy vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil si ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere a klamú priamo do očí… Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusi vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní hlavne opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger a spol. keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil si ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere a klamú priamo do očí… Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusi vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní len opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil si ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Počujem a vidím vás možno tretí krát v živote, ale ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Nie, pán Lenč, nikto nestraší migrantmi. Na tích, čo chcú emigrovať máme na Slovensku a v okolitých krajinách platné zákony. To, čo tu máme sú NELEGÁLNI migranti a je ich viac než dosť! Všetci sú zo Sýrie, záhadne nemajú papiere a klamú priamo do očí… Prevádzači ich tu NELEGÁLNE točia a vykladajú podobne ako autobusi vykladajú zamesnatnocov pred Volkswagenom. Videá ako trhajú a zahadzujú svoje doklady ešte pred vstupom do EU tiež existujú. Samozrejme z Markízy a Denníka N takéto informácie nedostanem. Keď považujete nelegálne činnosti za strašenie, to je vaša vec, ale netrepte. Zaujímavé, že vo vašom ponímaní len opozičné strany tzv. strašia. Lebo ja som si všimol opak. Strašenie ide skôr z opačného brehu, taký skrachovanec Heger keď otvorí ústa, tak 80% z toho je len strašenie. Z progresívcov mám už pocit, že pomaly nastáva koniec Slovenska a priľahlého vesmíru. Ešte aj bilboardy s tým, že nevyjde slnko ste nevinne prekrútil v ich prospech a vyložil si ich po svojom. Nehrajte komédie, každý presne vie, čo je tým myslené, ako a komu to je adresované. Ako politológ ste príšerný. Vaše hranie sa na nezávislého pozorovateľa je na úrovni ochotníckeho divadla, dobré tak do nejakej mimovládnej organizácie.

 • Zevraj politolog?Cisty pro USA, EU, UA a PS propagandista. FUJ, nejdem pocuvat, lebo by mi bolo z neho zle. Len som nejak nedopatrenim zavadil, tak hned odchadzam. Mne skodi uz len pohlad na tohoto chlapa. Dost ze stale smrdel v kazdych FEJ STRAMOVYCH mediach. Odbornik typu MESEZNIKOV. LESKO, MACKO, ten medvidek z AKO, atd. Je to strasna zumpa

  • ​@Fero Drobecveď Lenč to je KOVANÝ LIBERÁL. On vo VEĽKOM ŠTÝLE nadbieha PS, SaS, Demokratom a Smer SSD, Hlas SD, SNS sú ,, dezoláti, konšpirátori, opice, háveď “ a ĽS NS, Republika okrem týchto ,, titulov “ sú pre nich aj ,, fašisti “ aj keď majú Rozsudok Najvyššieho súdu SR že NIČ NENASVEDČUJE o VYZNÁVANÍ FAŠISTICKÉHO PROGRAMU na ROZDIEL od Matoviča ktorý sa ,, INŠPIROVAL “ FAŠISTICKOU stranou Nemecka z čias Adolfa Hitlera NSDA. Takže treba DAŤ NÁVRH na Najvyšší súd SR na ZRUŠENIE ,, RODINNEJ SEKTY “ a ostatných strán ktoré PROPAGUJÚ FAŠISTICKÚ IDEOLÓGIU a to sú OĽANO, Demokrati, PS, SaS a bol by PORIADOK na CELOM SLOVENSKU.

 • Lenc,,protislovenska,,, sviňa,,,veď,,on,,, vie,,,že,,,američania,,, pošlú,,,,, PS,,,aj,,,tisíce,,,hlasov,,,na,,,víťazstvo,,, PS,,,,ako,,to,,bolo,,,vpripade,,,kisku,,,alebo,,,,,,, caputovej,,,,,, ,,kto,,ich,,,volil,,,a,,oni,,,vyhrali,,,,,,,,voľby,,,sú,,,divadielko,,,,,,uvidíte,,,,po,,,30,,,septembri,,, že,,,amíci,,,zvitazia

 • Zakladne otazky tychto volieb:
  Chceme podporovať SR alebo Ukrajinu?
  Chceme sa vzdať práva veta v rade EU?
  Chceme viac migrantov na Slovensku?
  Chceme viac sankcií a zeléneho eko-terorizmu, povoleniek, medveďov a lykožrútov?
  Chceme deťom hovoriť, že aj muž môže byť žena a otehotnieť?
  Chceme financovať mimovládky alebo podporíme radšej mladé rodiny a dôchodcov?

  • a samozrejme nesuverénnu a „neizolovanú vládu“. Hlavne však izolovanú od zdravého rozumu, to vždy zabúdajú dodať, že to presne progresívci sú. Umelý konštrukt ktorý nemá opodstatnenie v reálnom svete. Odobrať právo VETA v rade EU, aby sme už boli totál že nesvojprávni a aby naši osvietení súdruhovia (poskokovia elít z Davosu, MMF a WHO) mohli rozhodovať už konečne o nás bez nás

VAŠE KOMENTÁRE

NEZMEŠKAJTE NOVÉ VIDEÁ A ŽIVÉ VYSIELANIE

PRIHLÁSTE SA NA ODBER UPOZORNENÍ

VAŠE KOMENTÁRE

TV
NA ŽIVO
SPRÁVY
RELÁCIE
Najdi