tv.eReport.sk

Rozhovory z bratislavskej kaviarne: Dohoda s USA

eReport v novom diskusnom formáte predstavil diskutujúcich hostí. Prvý okrúhly stôl sa venoval tématike Dohody o obrannej spolupráci s USA. Moderátorka Mimi Šramová vyspovedala hostí docenta Jána Drgonca, diplomata Petra Weissa, generála Jozefa Viktorína a politológa Eduarda Chmelára.


Komentáre

 • Petra Weissa považujem za vlastizradcu a amerického lokaja ktorý by nemal byť pozývaný do takejto diskusie. Povolil prelety lietadiel NATO na vraždenie juhoslovanov, tak nech ide do prdele s jeho pridrbanými názormi. Žiadna zmluva DCA nesmela byť podpísaná! Akákoľvek diskusia o tom čo nesmie byť podpísané je úplne zbytočná.

 • Chmelár klamal, že Rusko porušuje medzinárodné právo v prípade Krymu. Ľud Krymu nikdy neboli otroci Ukrajiny a Nikita Chruščov nebol cár, ktorý by v ZSSR mohol rozdávať léna svojim vazalom. Ľud Krymu v úplne platnom referende sa slobodne rozhodol zhodiť ukrajinské jarmo a chrániť sa pred banderovskými neonacistami na Ukrajine. Každý národ má právo na secesiu v referende. Ak toto Chmelár považuje za porušenie medzinárodného práva, tak nech ide s jeho pridrbanými domnienkami do prdele!

 • CIA sa opäť podaril ťah, urobili si so Slovenska ďalšiu základňu. Môžu aj vďaka našim zapredaným politikom rozpútať ďalšiu vojnu, ako v Kórei, Vietname Iraku a mnohých ďalších miestach vo svete, kde priniesli smrť, hlad, biedu a skazu. Chcú za každú cenu ovládnuť celý svet. Hlúpa Slovač (ktorú nazývajú lúzou, keď si ich zvolili) im na to naletela a vybrala si túto zapredanú svoloč. Mám pochybnosti aj okolo Kuciakovej vraždy, pretože je veľmi zaujímavé, ako ju využili k uchopeniu moci a či praví objednávatelia neboli Americkí agenti. (Kočnerovi to nedokázali ) Nebolo by to po prvý raz, takéto praktiky im nie sú cudzie.

 • Porušlli ÚSTAVU SR porušili celistvosť štátu,nik nehovorí,kto bude zodpovedný ak poškodia podzemné VODY, môžu tam unášať vraždiť Naučiť ľudí vyrábať biolog Zbrane..čokoľvek tiež od polky= ?ZVTV Prof PETER STANĚK ?

 • Obdivujem ako excelentne , zrozumiteľne a právne ste občanom vysvetlili tzv.rámcovu dohodu s USA.
  Falošnosť prezidentky nemá hraníc. Jednoznačne zapredala Slovensko a preto si nezaslúži byť prezidentkou!!!!!!!!!!

 • Nesúhlasím s názormi tohoto politického prúdu,ale rešpektujem ich názor. Ale čo mne prekáža,že vo väčšine sa táto skupina odvoláva na potreby „národa,Krajiny“ a zabúdajú,že nezastávajú názory všetkých. Prečo automaticky hovoria o všetkých. Chmelár je známy socialista (komunista) a jeho názory niesu nestranné,ale priamo názorom vychádzajúcim z ideológie socializmu. Stále neviem čo takým odporcom vlastne vyhovuje,lebo ak si trocha dám dokopy, kto je proti tejto dohode, tak sú to skupiny neonacistov,komunistov,socialistov,možné zblúdilé duše smeru a hlasu,ktoré si neuvedomujú, že túto dohodu začali smeráci. Kde je tá poita. Ešte by som bral požiadavok vojenskej neutrality a zákaz propagácií cudzích armád,štátov na našom území. Takto to beriem ako geopolitický boj Ruska a USA o naše územie,ktorý využili naši politici pre vlastné mocenské boje.

 • “ Mexicko-americká válka nebo Americko-mexická válka byl ozbrojený konflikt mezi Spojenými státy americkými a Mexikem v letech 1846–1848. Válka byla vyvolána sporem mezi USA a Mexikem o vládu nad územím Texasu. Mexiko neuznávalo odštěpení Texasu v roce 1836 a po celou dobu existence Texaské republiky (1836–1846) považovalo Texas za svoji vzbouřenou provincii. Zatímco mexičtí historici označují za příčinu války anexii Texasu ze strany USA v roce 1846, z jejich hlediska neoprávněnou, americká oficiální místa (která krátkodobou nezávislost Texasu uznala) považují i jimi tak označovanou anexi Texasu za provedenou se souhlasem Texasanů a tudíž za legitimní „. Nech najprv USA vráti Texas Mexiku!!!

 • Mexicko-americká válka nebo Americko-mexická válka byl ozbrojený konflikt mezi Spojenými státy americkými a Mexikem v letech 1846–1848. Válka byla vyvolána sporem mezi USA a Mexikem o vládu nad územím Texasu. Mexiko neuznávalo odštěpení Texasu v roce 1836 a po celou dobu existence Texaské republiky (1836–1846) považovalo Texas za svoji vzbouřenou provincii. Zatímco mexičtí historici označují za příčinu války anexii Texasu ze strany USA v roce 1846, z jejich hlediska neoprávněnou, americká oficiální místa (která krátkodobou nezávislost Texasu uznala) považují i jimi tak označovanou anexi Texasu za provedenou se souhlasem Texasanů a tudíž za legitimní. Nech najprv USA vráti Texas Mexiku!!!

 • Výborná dôležitá téma a obsadenie. Tá pezinská baba dobre vie čo robí, vieme
  odkiaľ je platená a spol. okolo nej sú cvičený v rámci sorosových organizácií.
  Slovensko je stratené, tak ako väčšina krajín EÚ.

 • Armádne systémy Ruskej federácie dokážu podľa potreby v Čiernom mori (a nielen tam) spôsobiť taký navigačný chaos, že žiaden kapitán nebude ani len tušiť, kam naviguje svoju loď. Píše o tom český web casopisargument.cz

  Niečo podobné zvládnu Rusi aj vo vzduchu – odskúšali si to na amerických bojových lietadlách v Sýrii.

  „V minulosti už k takým problémom práve v oblasti Čierneho mora došlo.“ Píše citovaný web.

  Kybernetická zbraň je funkčná a overená
  V roku 2017 o tom informoval web New Scientist s tým, že „ lode oklamané pri útoku GPS spoofingom naznačujú ruskú kybernetickú zbraň “.

 • Tu jasné vidieť že prezidentka je AMERICKÁ AGENTKA !!!!!!!!!!!!!! AMERIČANOV TREBA VYHNAŤ ZO VŠETKÝCH SLOVANSKÝCH ÚZEMÍ !!!!! AMERIČAN ZOSTAŇ ZA OCEÁNOM A DAJ POKOJ SLOVANSKÝM NÁRODNOM !!!!!!! Jednoznačne prezidentka a vláda SR podľa tejto zmluvy zapredali Slovensku republiku a z občanov spravili otrokov USA !!!!!! SLOVÁCI ak chcete demokraciu slobodu a MIER !!! Musíme sa postaviť na odpor ak bude treba tak BOJOVAŤ proti tejto vláde VLASTIZRADCOV !!!!!! Ak budeme pasívny tak SLOVENSKÁ REPUBLIKA BUDE TERCOM !!!!!!!!!

 • Tu jasné vidieť že prezidentka je AMERICKÁ AGENTKA !!!!!!!!!!!!!! AMERIČANOV TREBA VYHNAŤ ZO VŠETKÝCH SLOVANSKÝCH ÚZEMÍ !!!!! AMERIČAN ZOSTAŇ ZA OCEÁNOM A DAJ POKOJ SLOVANSKÝM NÁRODNOM !!!!!!! Jednoznačne prezidentka a vláda SR podľa tejto zmluvy zapredali Slovensku republiku a z občanov spravili otrokov USA !!!!!! SLOVÁCI ak chcete demokraciu slobodu a MIER !!! Musíme sa postaviť na odpor ak bude treba tak BOJOVAŤ proti tejto vláde VLASTIZRADCOV !!!!!!

 • Tu jasné vidieť že prezidentka je AMERICKÁ AGENTKA !!!!!!!!!!!!!! AMERIČANOV TREBA VYHNAŤ ZO VŠETKÝCH SLOVANSKÝCH ÚZEMÍ !!!!! AMERIČAN ZOSTAŇ ZA OCEÁNOM A DAJ POKOJ SLOVANSKÝM NÁRODNOM !!!!!!! Jednoznačne prezidentka a vláda SR podľa tejto zmluvy zapredali Slovensku republiku a z občanov spravili otrokov USA !!!!!! SLOVÁCI ak chcete demokraciu slobodu a MIER !!! Musíme sa postaviť na odpor ak bude treba tak BOJOVAŤ proti tejto vláde VLASTIZRADCOV !!!!!!!

 • UKRAINA je iba zamienkou na ziskanie ruskych zdrojov ! ! ! vsade kde vkroci noha americkeho vojaka, rozputa sa vojna, bieda, hladomor, vrazdenie!! Toto je USA!!!!! Moj odkaz pre amerckych ritolizacov: FUCK US ARMY!!! YANKEES GO HOME (NOW!)

 • Pfizer diktuje svoje podmienky Európskej komisii. Farmaceutické firmy nechcú zverejniť plné znenie zmluvy, tvrdí šéfka oddelenia medzinárodných vzťahov a záležitostí s EÚ slovenského ministerstva zdravotníctva.

 • pan chmelar co sa stalo v pripade krimu? anektia? po refende, v ktorom bolo viac nez 90% obcanov za pripojenie k rusku. nevola sa to nahodou secesia alebo oddelenie a nasledovne pripojenie k ruskej federatii?! ludia sa tam teraz nemusia bat, ze sa im stane to iste ako v donbase.

 • ✌⚠ Vazene vladne koalicne strany . Poprosime vasich vazenych poslancov aby v pripade vojny mal kazdy z Vas zbalenu velku polnu aj so samopalom proti nepriatelovi . Budete tak v pohotovosti okamzite ist do boja spolu s NATOm proti Rusku . Vopred dakujeme , pretoze my obycajny ludia a obcania Slovenska nepojdeme zomierat za vase odporne politicke ciele a ani za kapitalistickych bohacov tohto sveta !! UZ NIKDY VIAC vazene panstvo. …… Vopred za porozumenie dakujeme. ✌⚔ PS: Som Liberal.

 • Pán Weiss vy ste spolu z Dzurindom oklamali národ, že ak chceme vstúpiť do EÚ musíme byť v NATO čo nebola pravda a tým ste spoluzodpovedný za dnešné dianie. Rovnako ste pripustili, že sa nevyhlásilo referendum o vstupe do NATO. Opravte ma sa ak sa mýlim.

 • Nenájde sa iné miesto? Kto tam ruší? Rinčanie fľaší, cudzie hlasy. Kľudne tam môžu byť aj provokatéri. Z pohľadu diskutérov je vidieť, že aj im to vadí. Samostatná diskusia je výborná! Len pán generál Viktorín strašne rýchlo melie, špatne je mu rozumieť.

 • Nenájde sa iné miesto? Kto tam ruší? Rinčanie fľaší, cudzie hlasy. Kľudne tam môžu byť aj provokatéri. Z pohľadu diskutérov je vidieť, že aj im to vadí. Samostatná diskusia je výborná! Generálovi Viktorínovi je špatne rozumieť, strašne rýchlo rozpráva,…ľudovo, melie.

 • Vážený páni,hlboká moja úcta k Vašej múdrosti,ako ste zrozumiteľne vysvetlili ľuďom o tejto chystanej vlastizrade vládnou čvargou.Dúfam, že si to vypočujú aj zainteresovaní, ktorý chcú Slovensko a jej obyvateĺov priviesť do katastrófy, ktorá sa v prípade,že by im to vyšlo nedá nikdy zvrátiť.Vážený spoluobčania nikdy toto nedovoĺme a postavme sa na odpor?????????????

 • Od začiatku išlo o to ,to je Usa taktika ,špiniť urážať a prekrúcať už tam ma postavičky a tlači čo jej vyhovuje, čista vlastizrada a nik to nepovie, lebo je to obviňovanie ,ale klamára neodhalí človek ,čo rozpráva ale čo robí.

 • Chmelar tvrdi,ze „dohode oponuju akesi autority.“
  A vakcinacii take autority neoponuju?
  Alebo neoponuju skutocne autority nezmyselnemu pocinaniu zainteresovanych v pripade koluznych vazneni,napriklad?

  Otazkou je, kto chce z prostredia sucasnej „elity“ ,s takymi autoritami v sucansom systeme diskutovat?
  Tento system je preto nebezpecny,ze je vytvoreny len a len pre akesi samozvane „elity“.
  Tie nemaju zaujem diskutovat! V ziadnej oblasti nie su ochotni nasluchat.
  Iba diktovat!
  Pritom su to povacsine bud priami ucastnici,alebo potomkovia tych,ktori v 89tom vyvreskovali na namestiach a dozadovali sa plurality!
  To je tragedia,ze taka zdivocela pakaz nam dnes vladne a poucuje nas o nutnosti toho,coho sa kedysi – v casoch prevratu v 89tom – dozadovali zbavit !
  Pritom ta pakaz sa rada pasuje za „vzdelanu“ ,ci za „predstavitelov inteligencie“!!!!
  V skutocnosti kadejake hlupe individua,ktore nicomu nerozumeju,no su odhodlane vyplnat americke poziadavky do bodky.
  Je sice pekne,ako sa pani v diskusnej relacii rozhovorili,lenze su predstavitelmi tej skupiny ludi,ktora nijako nedokaze podchytit masy.
  Dnesny chory system je systemom „sikovnych“.Nie vzdelanych.
  Je to presne taky, system ,aky ste si kedysi ,mili spoluobcania,v 89tom priali.
  Predstava,ze budeme „zapadom'“ bez potreby nas zamocit do ich spinavosti,bola hlupa.Zo strany tych,ktori nam zapad vykreslovali ako slobodu,slo o klamstva.Zo strany tych,ktori tie klamstva prijmali,slo o neospravedlnitelnu hlupost!
  Bol by som rad,ak by sa akteri prevratu dnes snazili osto set ,aby tento chory trend zvratit.
  Nemienim zazit vojnu ,ci zapajat moju vlast ,rodinnych prislusnikov ,do americkych dobrodruzstiev,ktore nam sprostredkuju hlupaci typu Nad, Matovic,Mikulec,Remis v sukni ,akasi nekonzistentna Kolikova a podobna haved.

 • veľmi dobrá diskusia , avšak nerozumiem pánovi Weisovi , čo je nepochopiteľné na tom , že my nechceme byť vazalmi pre američanov , prečo dookola trepe a lobuje pre ameriku… no nechceme byť vazalmi ani cieľovým štátom pre vojnu … pán Weis ste minulosť a nechajte pracovať patriotov , vlastencov , národovcov

 • Dobry vecer. Co mi chyba v Tom rozhovore Co bol o nuclear bombs tak by som sa viac obaval chemickych a biologickych zbrani Co mozu priniest.Co mam dojaz tak amici maju uz na Ukraine Biologicke zaklade kde pracuju z kovidom. Kto vie po rusky tak si moze aj tu vyhladat na youtu.be.Dufam,ze sa aj toto spomenie biologicke hlavne!!!

 • Naša vláda je plná zradcov a debilov.Na územie SR nesmie vstúpiť noha amerických vojakov zabijákov.Americká demokracia vyvraždila a oskalpovala INDIANOV.Teraz chce zradná vláda SR dovoliť zabíjať a skalpovať SLOVAKOV? Slovensko patrí Slovákom nie debilom a americkým zabijákom.

 • Pre živého Boha ,kto nám to tu vládne? Tak nekompetentnych ,zapredanych, hlúpych a ulisnych predstaviteľov počnúc prezidentom ,ministrov a končiac ubohostou poslancov nevyrieši nič,snáď len zmenou volebného systému s priamym dosahom voliča na zvolených predstaviteľov

 • Ruská armáda stojí na hraniciach s Ukrajinou, ktorá s nami susedí a bola už v minulosti ruskou armádou napadnutá. USA je náš spojenec v NATO a je to jediná sila, ktorá je reálne schopná čeliť ruskej agresii. Takúto zmluvu podpísalo už 23 krajín vrátane Poľska a Maďarska a žiadne problémy, aké sa v relácii spomínajú, reálne nemajú. Mnoho ľudí je prorusky naladených a neuvedomujú si, že ide o krajinu, ktorá extrémne zbrojí a potom cíti silnú potrebu túto armádu používať. HDP Ruska je zhruba tak veľké ako HDP Talianska, čo je výsledok ich prezbrojovania. Mali by radšej rozvíjať svoje hospodársvo mimo zbrojenia, ich jadrový odstrašujúci potenciál je tak veľký, že sa nemusia báť napadnutia. Ale mám obavy o to, ako o nás rozmýšľajú ruskí plánovači. Ešte nedávno sme boli desiatky rokov okupovaní s veľmi negatívnymi politickými a ekologickými dôsledkami, vďaka Brežnevovej doktríne o obmedzenej suverenite. Táto diskusia je navyše veľmi čudná, pretože „diskutujú“ medzi sebou iba ľudia rovnakého razenia bez toho, aby im niekto s inými názoromi mohol oponovať, čiže je to len taká trápna agitka a nejde o žiadnu diskusiu.

 • je tu možnost aj ta , že ta sorošovska vlastizradkyna bola dosadena do palaca prave kvoli tomu aby zapredala cely štat aj s tou bandou dementov….ona velmi dobre vie čo robi a dufam , že raz bude za to platit …vlastizradcovia v historii končili na šibenici alebo pri mure a historia sa stale opakuje

 • Amirika nič nestratí, ich krajina v prípade vojny nebude zničená a ich ekonomika nepadne.. Amerike ide o to aby poštvala okolité krajiny teda aby Rusko viedlo vojnu s Európou a aby Rusko padlo do rúk Amerike za každú cenu. Amerike nezáleží na ostatných ludoch daných krajín

 • dlho tvrdím, že v stave v ako sme nepatríme ani do NATO ani do EU – patríme niekde k Srbsku, Albánsku, Bosne – to ako sa časť populistov a demagógov na čele s Ficom, Pellegrínim, Bláhom stavia k partnerom v EU a NATO nie je dôstojné a akceptovateľné – títo populisti na jednej strany si pochutnávajú na eurofondoch, posielajú deti za lepšou prácou na západ (nie smerom na východ do Ruska), za štúdiom na západ, vozia sa na drahých autách vyrobených v západnej európe, domácnosti majú vybavené zariadeniami vyrobenými práve firmami v západnej európe avšak populistický vidia náš vzor smerom na východ „Rusko“ – nech sa páči páni demagógovia, užite si preto naplno výdobytky a pokrok práve tejto krajiny

 • 1:34:26 Pokiaľ viem, my už nemáme vízovú povinnosť vyše 10 rokov. Vízum do USA potrebujú len tí občania Slovenska, ktorí navšívili Irán alebo Irak. V roku 2011 sme už boli na dovolenke bez víz, iba s povolením, čo bola iba formalita.

 • 1:34:26 Pokiaľ viem, my už nemáme vízovú povinnosť vyše 10 rokov. Vízum do USA potrebujú len občania, ktorí navšívili Irán alebo Irak. V roku 2011 sme boli na dovolenke bez víz, iba s povolením, čo bola iba formalita.

 • no mali by vystúpiť naši europoslanci v EU a povedať pravdu že táto zmluva neohrozuje len Slovensko ale aj celú Europu taká je nebezpečná, toto je už naozaj na otvorené povstanie, pretože sa jedná o budúcnosť našich detí , alebo ich bude chovať prezidentka s vládou ?????? Veď sú tu veci ktoré si nevieme teraz ani predstaviť. Nielen zbrane, sem ale aj právo vyvážať zbrane do okolitých štátov- možno aj Ukrajiny . to Slovensko naozaj chce brať zodpovednosť za takúto nespravodlivosť a životy ľudí ????? No toto ešte v histórii Slovákov nikdy nebolo,

 • no mali by vystúpiť naši europoslanci v EU a povedať pravdu že táto zmluva neohrozuje len Slovensko ale aj celú Europu taká je nebezpečná, toto je už naozaj na otvorené povstanie, pretože sa jedná o budúcnosť našich detí , alebo ich bude chovať prezidentka s vládou ??????

 • predsa Slovensko nie je samotné v EU, touto zmluvou predsa ohrozujeme aj bezpečnosť EU – toto je to nebezpečenstvo, predsa nie je možné, aby štáty v EU si robili zmluvu ako sa im chce a nepodliehalo to žiadnej kontrole komisárov v EU ?? na čo sú tam ?? ako je právne ošetrené prijatie takýchto zmlúv ? veď sa jedná o celú EU ktorej sme súčasťou.
  Tu vidíme doslova hlúpoš a nevedomosť s akou sa pristupuje k takýmto záležitosiam, výborná reakcia, vďaka páni, dúfam len že títo všetci vlastizradcovia a kolaboranti budú súdení vojenským súdom za vlastizradu, to je krásna vizitka do budúcnosti, že si národ sam vychoval vlastizradcov, no to je už čo povedať, hanba, myslím, že rodičia týchto všetkých vo vláde sa musia hanbiť za nich !!!!!!

 • Drobnosť – Zmluvu pripravoval Korčok bez vedomia Ficovej vlády v čase keď bol veľvyslancom vo Washingtone – požíval extrémne výhody, ubytovanie vo VIP zóne Washington DC v luxusnej vile – to preto lebo tú zmluvu pripravovali, a Ficovej vláde ju položili na stôl bez toho žeby s nimi komunikovali – to bola slabosť Lajčáka – Korčok si robil čo chcel bez vedomia zaminir Lajčáka, nevedel o tom ani zahr.výbor NR SR, dokonca ani USA-filný ritnolezec Šebej. Toto je pravda. ⚔

 • Keď nevezme do rúk dnes aspoň tie petície každý aspoň tucet, proti jednej hlúpej zmluve tak čakajte že zo Slovenska bude kontraktorsko moslimská útočná alebo okupačná vojenská základňa.. Minimálne dvaja emeritný sudcovia, dlhodobo vystrihaju pred touto hrozbou ale dôveru od znalcov práva nedostanú. Všetci hustý aj tak skutek utek..

 • A myslíte si, že Čaputová, Korčok, Naď, Heger, Matelko, Krúpa majú toľko sebareflexie po preštudovaní resp. pozretí tejto relácie rezignujú na svoje funkcie??? Pretože ak nie, tak skutočne sú zradcovia národa. A to sa týka i poslancov NR SR nech si dobre naštudujú túto reláciu a podľa toho i hlasujú. Taký podvod a klamstvo na našom národe tu ešte nebol a nebude.
  Som rád, že Ste spravili túto výbornú reláciu a za účasti týchto vynikajúcich ľudí, odborníkov a otvorili oči a dúfam, že i rozum, aby pochopili čo sa stalo a čo sa bude ešte len diať na našom krásnom Slovensku. Ak je nádej na vypovedanie tejto zmluvy je obrovská nádej pre celú našu vlasť.
  Hrozba ide z USA, ale i EÚ a nie z Ruska, je to len propagandistické zavádzanie a naše médiá sa aktívne zapájajú. Každý rozumný človek je si toho vedomý a musí si to sám v hlave usporiadať.
  Ja mám vlastnú skúsenosť a to, že som pracoval v Nemecku s afgáncami a tí mne hovorili ako sa pašujú drogy z Afganistanu, títo ľudia boli výrobcami drog. A sami povedali, že hlavní odberatelia boli americkí dôstojníci a vozili to vojenskými autami na letisko v Kábule a odtiaľ do USA alebo druhé miesto a to KOSOVO, kde je veľká letecká základňa USA. Takže cez vojenské základne sa dá priviesť a odviesť všetko, ale i teroristov, ich výcvik a odvoz. A blízkosť VVP Lešť tomu nasvedčuje.
  Takže do toho na protesty.

 • V tejto relácií chýba protistrana. Považujem ju za účelovú, nesprávnu a hlavne neobjektívnu. Môžete mať nekonečno hostí, ktorí budú argumentovať v neprospech zmluvy/prezidentky/vlády, ale ak tam nemáte ani jedného respondenta, ktorý vymenované aspekty obhajuje, vraciate sa ideológiou do čias socializmu a pomyselnej totality. Zvážte či budete ďalej presadzovať propagandu riadenú a platenú Moskvou, alebo budete robiť objektívne nezávislé spravodajstvo/reláciu ktorá naučí ľudí kriticky myslieť – školy nás to neučia, preto sme schopní veriť čomukoľvek, bez rozmýšľania. Budem Vám v tom držať palce. Nezastávam ani zmluvu, ani prezidentku a už vôbec nie Ameriku. Len poukazujem na skutočnosť, ktorú som vzhliadnutím tohto videa zaznamenal.

 • Je mi jasné, že ste všetci proti zmluve s USA. Teda ide len o ohováranie tejto zmluvy. Vznik dohody je obojstranný a ktorý sa začal ešte za vlád Fica-SMERu. Teda zmluva je prirodzeným vyvrcholením snaženia socialistických vlád. Ergo typ debaty je jednostranný a vlastne si diskutujúci len prihrávali svoje rusofilské emocie. Keď boli Rusi na Slovensku a mali tam aj jadrové zbrane, tak všetci mlčali a ešte profitovali zo stavu komunistických vlád, ktoré sa vôbec nikoho nepýtali a tak vlastne agresívne pôsobili na verejnosť. Celá debata vyzerala ako predvolebné hladenie ega jednotlivcov. Zmluva Slovenska s USA je výhodná pre obidve strany. Nakoniec aj výhodná pomoc pri budovaní letísk, bola ponuka veľmi výhodná pre Slovensko, ktoré v minulosti nakúpilo F-16 za drahé peniaze a nemali kde pristávať. Odvolávanie sa diskutujúcich na demokraciu je smiešné, lebo ani demokraciu nechápu, nevyrástli v nej, ale vyrástli v komunistickom zmätku. A to prinieslo aj zmätok v ich hlavách….Inak páni, ste typický kandidáti na volbu prezidenta a preto tá nenávisť proti prezidentke. Táto hysterická debata len jasne ukázala, že ste dobrí poslucháči VUML a mne to pripomínalo politické desaťminutovky komunistov pred začatím práce va závodoch.. Ale čo, komunistické stretnutia sú na jedno kopyto. Bolševici vždy boli nenažraní a snažia sa oblbovař aj dnes.

 • Je mi jasné, že ste všetci proti zmluve s USA. Teda ide len o ohováranie tejto zmluvy. Vznik dohody je obojstranný a ktorý sa začal ešte za vlád Fica-SMERu. Teda zmluva je prirodzeným vyvrcholením snaženia socialistických vlád. Ergo typ debaty je jednostranný a vlastne si diskutujúci len prihrávali svoje rusofilské emocie. Keď boli Rusi na Slovensku a mali tam aj jadrové zbrane, tak všetci mlčali a ešte profitovali zo stavu komunistických vlád, ktoré sa vôbec nikoho nepýtali a tak vlastne agresívne pôsobili na verejnosť. Celá debata vyzerala ako predvolebné hladenie ega jednotlivcov. Zmluva Slovenska s USA je výhodná pre obidve strany. Nakoniec aj výhodná pomoc pri budovaní letísk, bola ponuka veľmi výhodná pre Slovensko, ktoré v minulosti nakúpilo F-16 za drahé peniaze a nemali kde pristávať. Odvolávanie sa diskutujúcich na demokraciu je smiešné, lebo ani demokraciu nechápu, nevyrástli v nej, ale vyrástli v komunistickom zmätku. A to prinieslo aj zmätok v ich hlavách….Inak páni, ste typický kandidáti na volbu prezidenta a preto tá nenávisť proti prezidentke. Táto hysterická debata len jasne ukázala, že ste dobrí poslucháči VUML a mne to pripomínalo politické desaťminutovky komunistov pred začatím práce va závodoch..

 • Je mi jasné, že ste všetci proti zmluve s USA. Teda ide len o ohováranie tejto zmluvy. Vznik dohody je obojstranný a ktorý sa začal ešte za vlád Fica-SMERu. Teda zmluva je prirodzeným vyvrcholením snaženia socialistických vlád. Ergo typ debaty je jednostranný a vlastne si diskutujúci len prihrávali svoje rusofilské emocie. Keď boli Rusi na Slovensku a mali tam aj jadrové zbrane, tak všetci mlčali a ešte profitovali zo stavu komunistických vlád, ktoré sa vôbec nikoho nepýtali a tak vlastne agresívne pôsobili na verejnosť. Celá debata vyzerala ako predvolebné hladenie ega jednotlivcov. Zmluva Slovenska s USA je výhodná pre obidve strany. Nakoniec aj výhodná pomoc pri budovaní letísk, bola ponuka veľmi výhodná pre Slovensko, ktoré v minulosti nakúpilo F-16 za drahé peniaze a nemali kde pristávať. Odvolávanie sa diskutujúcich na demokraciu je smiešné, lebo ani demokraciu nechápu, nevyrástli v nej, ale vyrástli v komunistickom zmätku. A to prinieslo aj zmätok v ich hlavách….

 • Je mi jasné, že ste všetci proti zmluve s USA. Teda ide len o ohováranie tejto zmluvy. Vznik dohody je obojstranný a ktorý sa začal ešte za vlád Fica-SMERu. Teda zmluva je prirodzeným vyvrcholením snaženia socialistických vlád. Ergo typ debaty je jednostranný a vlastne si diskutujúci len prihrávali svoje rusofilské emocie. Keď boli Rusi na Slovensku a mali tam aj jadrové zbrane, tak všetci mlčali a ešte profitovali zo stavu komunistických vlád, ktoré sa vôbec nikoho nepýtali a tak vlastne agresívne pôsobili na verejnosť.

 • Viete dobre zmluvy robia dobrych
  priatelov a ake priatelstvo moze byt s USA ktore sa nadraduje nad
  vsetkych tych s ktorymi spolupracuje. Vzdy to konci tak
  ako sa oni rozhodnu.Vieme to
  uz z dohod medzi indianmi
  a viete ako to skoncili .A este
  aj s inymi statmi ktore boli
  v mensine. Alebo ich US A
  nechceli ani pocut a ani respektovat. Tieto reci su
  iba konstatovanie o tom ze
  aj napriek vasmu rozpravaniu
  budu prijate nevyhodne ustano
  venia a budu potlacene prava
  Slovenskej republiky. Mam dojem
  ze nase pravne kapacity su na
  nie dostatocnej urovni. Vzdy sa
  spoliehali na bratov cechov a teraz ked maju povedat priamu

  rec ukazuje sa ako sa kto ucil
  A ako ma kto v srdci svoju vlast.

 • Po 89 Havel říkal, že ČSR už nikdy do žádného vojenského paktu nepůjde. V 93 přišel společně s Walesem s nápadem, že vstoupíme do NATO. Vstoupilo se tam bez referenda a najednou se zde mají budovat ještě základny USA?

 • Čo to má potom za poradcov. Podľa mňa je to tak, že slúži USA. Je v ich vleku a zradila národ. Nechápem, keď neberie do úvahy názory naše kapacity. Je to všetko právnická záležitosť a vidím v Tom jej snahu urobiť tak ako má dohovorené vopred.Ako si to môže dovoliť jednať sama alebo s určitou jej vyvolenou menšinou ktorú uznáva. Je to jednoducho zradkyna a nie prezidentka. Venovala sa maličkostiach a nie základným témam, ktoré bolo treba riešiť.

 • Do buducna zo strany ereportu odporucam trochu viac profesionality, aby tam nebolo pocut v zakulisi cudzie hlasy, ktore v nahravke nemaju co robit. Je to maximalne neprofesionalne a budi to dojem amaterizmu. Co sa tyka samotnej diskusie maximalna spokojnost. Toto potrebovala pocut slovenska verejnost.

 • Ako ste mohli zaradiť to hovädo Viktorína dostať medzi tak slušných a vzdelaných ľudí ako Chmelár a Drgonec. Prečo sa ho konečne neopýtate ako sa dostal na post pridelenca obrany pre TR? Prečo si nenájdete jeho tamojšieho pobočníka aby vám o jeho mentalite neporozprával nejaké príbehy?

 • Ved musi byt kazdemu jasne, ze Caputova vobec nema zaujem nieco riesit. Je dlhodobo podporovana Sorosom, takze ju vobec nezaujima co tu budu americania robit. Je ich sluzka, toto jej prikazali a ona to vykonala. Tieto debaty nam sice povedia pravdu, ale aj tak nic nevyriesia, kedze je vsetko dopredu dohodnute. Navyse jej pomaha aj vlada, ktora je zlozena z fetakov, klamarov, podvodnikov a vekslakov….

 • Pán Viktorín, toto je vláda dosadená USA (tieňovou vládou)….>Bilderberg>Penta>atď. Veď títo tu nevznikli samoúčelne….sú systemeticky „budovaní“ už od 90 rokov ak nie dlhšie…….a plán je starý vyše 300 rokov….si myslíte že toto je problémom len miniSlovenčičečka?

 • Plne súhlasím s diskutujúcimi v tejto relácii. Zmluva je proti nám a je „babracky a zradcovsky “ vypracovaná. V žiadnom prípade by táto zmluva nemala byť podpísaná ak sa občania slobodne nevyjadria v referende za jej podpísanie.

 • Prezidentka, zaměrně zradila vlastni narod, vlastni Slovensko. Měla by byt okamžitě protesty sesazena, suspendovana a nejenom to, ale take za zradu by měla byt okamžitě souzena. Ale jak vidime, ba naopak nic se nestane a dit se take nebude. Je kryta zločinci od EU a USA. Čaputova vlastně prodala za almužnu Slovensko. Dopustila zaměrně a planovaně okupaci USA na Slovensku. Tohle je planovana prace EU a USA. Putin, by něco takoveho nikdy neudělal. Za to všechny staty se tim bavi a musi totalně se vysmivat, co to za pitomci uřaduji ve vladě. To je doslova vysměch, ale i Slovenska velka tragedie. Lituji muj krasny stat a Slovensky narod. Stale jsou to naši bratři. Bojim se, že to same muže nastat i u nas s Německem. Naši lezprdele, doslova lezou USA a EU do prd*le. Jen oni maji slovo a naši šašci, (vlada), jen plni a poskakuji podle nich. J.

 • Ďakujeme, debata na vysokej úrovni vzdelaní a inteligentní páni ktorí vedia o čom hovoria. Takýchto ľudí mi potrebujeme a nie nevzdelanych hlúpych a arogantných ktorí nám teraz vládnu a myslia si že sme ich majetok s ktorým si budú robiť čo chcú a nehovoriac o hradnej pani.

 • Pán Chmelár, v čom porušilo Rusko medzinárodné právo ohľadom Krymu ? Zato viackrát vyznelo zo strany či už p. Chmelára a alebo p. Weissa nimi vyslovené ako klišé. Napr. Američania sú našimi priateľmi. Amíci priateľov nemajú. Majú iba svoje záujmy.

 • LEN JEDNA OTAZKA,,,, A KDE STE BOLI V SOBOTU PANI KRITICI, FARIZEJI KED SA KONAL PROTEST PRED US EMBBASY MISTR. CHMELAR, WEISS, DRGONEC, ??? PRECO STE SA NEPRISLI VYJADRIT???SEDELI STE DOMA A PRDELI DO SEDACIEK????.. CI???LEN SA PYTAM.

 • Výborná diskusia, ako vždy, výborná a dobre pripravená moderátorka, e-report je skrátka môj obľúbený program, klobúk dole pred celým tímom e-reportu. Ďakujem. K hosťom:Vrcholná odbornosť, vysoká morálnosť a vlastenectvo, páni ďakujem. Zasluhujete úctu celého národa. Táto beseda by mala byť v učebniciach občianskej náuky, politológie a práva. Dúfam, že táto diskusia nám pomô nájsť správne východisko a posilní nás ako národ

 • Výborná diskusia, ako vždy, výborná a dobre pripravená moderátorka, e-report je skrátka môj obľúbený program, klobúk dole pred celým tímom e-reportu. Ďakujem. K hosťom:Vrcholná odbornosť, vysoká morálnosť a vlastenectvo, páni ďakujem. Zasluhujete úctu celého národa. Táto beseda by mala byť v učebniciach občianskej náuky, politológie a práva. Dúfam, že nám pomôže nájsť cestu, ako z tohto nájsť správne východisko a posilní nás ako národ

 • Výborná diskusia, ako vždy, výborná a dobre pripravená moderátorka, e-report je skrátka môj obľúbený program, klobúk dole pred celým tímom e-reportu. Ďakujem. K hosťom:Vrcholná odbornosť, vysoká morálnosť a vlastenectvo, páni ďakujem. Zasluhujete úctu celého národa. Táto beseda by mala byť v učebniciach občianskej náuky, politológie a práva.

 • Placeme, aktivizujeme sa, zaciname mini strajky, atd. Vsetko
  je to passe a neskoro, ak nedokazeme gener. strajkom zvladnut situaciu teraz, tak je koniec. Zmluva sa podpise, a bude nezvratna, uz ich odtialto nevyzenie ani referendum. Sanca je viacmenej teoreticka, realne je to temer nemozne. Predcasne volby sme tiez nezvladli a musime to strpiet do dalsich. A utrpenie neskonci. Vali sa dalsia skaza. Aka? Sledujte stranu PS, ich aktivity a preferencie, no a hlavne dianie okolo mladeho uz suverenneho a sebavedomeho fetaka SIMECKU, ktory uz zacina pripravovat karty ako potencionalny vyherca buducej vlady. A ZUZA? Preco by utekala? Zabudli ste odkial vysla a kam stale patri? No samozrejme vzisla z PS a je ich, takze ich smerovanie je uz dnes jasne, ZUZA im to profiluje. Ze to k tomu smeruje, si vypocujte v inom videu profesora BATORA. Ide s toho hruza…Takze vsetko sa to uz pripravuje. Neskonci jedno peklo a uz sa na nas vari druhe. Nebudem to dalej analizovat, ale kto ma zaujem, nastudujte si to, odsledujte a pochopite. Z tejto skazy sa uz nedostaneme. Chvalabohu patrim uz k tym s pozehnanim vekom, tak nejako dozijem. ALe stredna generacia, ktora ma na svedomi dnesne fiasko, to dokonci s mladou v dalsich volbach. A ani netusia, aky si siju bic na seba. ALe aky bic? Zvolia ich a utecu vsetci za hranice ako sa to uz deje uz dnes vo velkom, a tu nechaju uz len svojich bezmocnych rodicov. Dakujeme vam nasa mlada generacia…

 • Pozrel som si celú reláciu SUPER a vďaka. Málm len jednu pripomienku. Pán Chmelár, čo sa týka Krymu, vôbec sa Rusom nečudujem, že vrátili Krym kde pôvodne patril. To tie špiny USA-cke si mali pustiť až do kuchyne?

 • Nikto tu nepovedal, prečo sa má podpísať táto dohoda s USA, keď USA sú tak isto členom NATO, ako SR. Osobne ma vôbec neteší, že sme vôbec členom tohto čertovho spolku. Čo tak zorganizovať referendum o vystúpení z NATO ? Záujem by tu bol určite.

 • Chválim výber hostí, všetko ľudia, na ktorých ani názoroví oponenti nemôžu povedať, že by to boli nejakí pofidérni krikľúni typu Kotleba/Harabín a spol. Nápad dobrý, ale treba to technicky a moderátorsky doladiť.

  – všetci hostia síce mali mikrofóny, ale nie je ich počuť čisto, navyše sú tam aj šumy z okolia. Neviem či sú to nejaké lacné varianty, alebo kde je chyba.
  – trocha zlepšiť prácu s kamerou, buďto neprepínať zábery, alebo lepšie urobiť záber na detail, kedy hlava hosťa nie je vycentrovaná atď.
  – keď si pozvete 4 kvalifikovaných hostí, treba ich kus kočírovať. Všetci títo páni majú dosť skúseností a argumentov na to, aby mohli rozprávať 20 minút v kuse. Treba to citlivo moderátorsky riadiť, aby zas ostatní nečakali 15 minúť na slovo. Alebo zmenšiť formát na 2-3 hostí.

 • Chválim výber hostí, všetko ľudia, na ktorých ani názoroví oponenti nemôžu povedať, že by to boli nejakí krikľúni typu Kotleba/Harabin a spol. Nápad dobrý, ale treba to technicky a moderátorsky doladiť.

  – všetci hostia majú síce mikrofony, ale nie je ich počuť čisto, navyše sú tam aj šumy okolia. Nevieim či sú to nejaké lacné varianty, alebo kde je chyba
  – trocha zlepšiť prácu s kamerou, buďto neprepínať zábery, alebo lepšie urobiť záber na detail, kedy hlava hosťa nie je vycentrovaná v zábere atď.
  – keď si pozvete 4 kvalifikovaných hostí, treba ich kočíovať. Všetci títo páni majú dosť skúseností a argumentov na to, aby mohli rozprávať 20 minút v kuse. Bolo by treba ich nejako moderátorsky riadiť, aby ostatní nečakali 15 minúť na slovo. Alebo zmenšiť formát na 2-3 hostí.

 • prosim vas, uvedomme si ze toto video uvidi do 100 tisic ludi, ktory aj tak svoj nazor maju jasni.. nas je 5.5 miliona a vedia len to co vidia z mainstream medii

  opytajme sa preco takato DOLEZITA diskusia v ktorej sa rozhoduje doslova o dalsom osude tohto naroda nie je pocas hlavneho vysielajuceho casu..

  podla mna by malo byt JEDNOZNACNE presadene REFERENDUM v ktorom by bola aj ootazka NEUTRALITY – cize nielen o zmluve s USA, ale aj moznosti vystupenia z NATO
  lebo kto provokuje moze aj vsetko stratit, a toto USA+NATO urobili..

  a mozno by sme mali oslovit bratov Cechov, ci nevytvorit znova federaciu a spolocnu obranu

 • Každý normálne zmýšľajúci človek vie, je Čaputová tam bola dosadená , že voľby nevyhrala.
  NIKDY nato nemala, nemá, a ani mať nebude.
  Byť prezidentom, je veľmi náročné poslanie s aspoň 40 ročnou politickou cestou, osoba musí byť známa pre 90 – 95% obyvateľstva,
  Musí byť netrestaná, žiť životom vzorom pre obyvateľstvo.
  Musí v 1. rade rešpektovať názor Slovákov a nie zahraničné záujmy

 • Každý normálne zmýšľajúci človek vie, je Čaputová tam bola dosadená , že voľby nevyhrala.
  NIKDY nato nemala, nemá, a ani mať nebude.
  Byť prezidentom, je veľmi náročné poslanie s aspoň 40 ročnou politickou cestou, osoba musí byť známa pre 90 – 95% obyvateľstva,
  Musí byť netrestaná, žiť životom vzorom pre obyvateľstvo.

 • Hostia super, aj téma dobre vysvetlená, len celkovo diskusia zase, bohužiaľ štandardne na slovenské pomery …ako to povedať … jednostranná. Skrátka tu si už dlhé roky nevedia sadnúť oponenti za jeden stôl. V tejto konkrétnej téme chýba niekto zo strany vlády a prezidentky ako oponenti. Skrátka nie je vôľa postaviť sa pred kamery zoči-voči a obhájiť si svoje. Máme na scéne dva tábory a každý má samostatné pseudodiskusie…. toto je zlá politická kultúra. Ako povedali aj hostia, už ani v parlamentených výboroch sa nediskutuje. Prečo to v Rusku vedia? To nemáme žiadneho moderátora, aby takú debatu ukočíroval?

 • Hostia super, aj téma dobre vysvetlená, len celkovo diskusia zase, bohužiaľ štandardne na slovenské pomery …ako to povedať … jednostranná. Skrátka tu si už dlhé roky nevedia sadnúť oponenti za jeden stôl. V tejto konkrétnej téme chýba niekto zo strany vlády a prezidentky ako oponenti. Skrátka nie je vôľa postaviť sa pred kamery zoči-voči a obhájiť si svoje. Máme na scéne dva tábory a každý má samostatné pseudodiskusie…. toto je zlá politická kultúra. Ako povedali aj hostia, už ani v parlamentených výboroch sa nediskutuje. Prečo to v Rsuku vedia? To nemáme žiadneho moderátora, aby takú debatu ukočíroval?

 • Myšlienka vytvoriť takúto reláciu ereportom je dobrá…ale veľmi zlý názov jej v nadpise dali…pod pomenovaním „bratislavská kaviareň“ sa skôr prezentuje kaviarenská sekta, ktorá je proti suverenite Slovenska a proti jeho občanom…“Adriana kaviareň“ tam má byť…

 • Táto sorovska hybridné skúška bola dosadena do úradu len preto,aby skodila a vykonávala vlastzradnu činnosť,čo sa jej od začiatku veľmi darí.Je hanbou Slovenska a vlastne ona riadi túto vládu a svoju veľmi nebezpeční stranu PS.Konecne začínate odborné diskutovať.Vsak predsa na Slovensku nežijú len dúhové ovce.

 • Vy si z toho hosi blbi delate srandu! Prece by jste necekali se slivovici na RUSKEHO OSVOBODITELE, ktery vas bodre pozdravi davaj casy, pratelsky stouchne pres ksicht pazbou, jeho molodci ti znasilni zenu a dceru. A generalisimus nalozi mistni tovarnu na vlak do Moskvy, to jiste nechces.

 • Čaputová na otázku portálu Hlavné správy, či by súhlasila súhlasila s prítomnosťou amerických vojakov a umiestnením amerických muničných skladov na území SR odpovedala cit:
  „S trvalou prítomnosťou zahraničných vojsk by som nesúhlasila“
  “Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha.”

 • 6. Marca 2020 Jaroslav Naď na otázku portálu Hlavné správy či je otázka amerických základní zatiaľ odložená na neurčito odpovedal cit:
  „ Nie že zatiaľ – otázka amerických základní na Slovensku nikdy nebola otázkou a nikdy otázkou nebude.“

 • Doporucila by som Mrs. Caputovej aby aj vo svojom osobnom zivote uzatvarala len ramcove zmluvy/dohody, ved vsetky ostatne dolezite detaily sa doladia. To na margo jej interpretacnej dolozky. Aj jej dcery nech uzatvoria Dohodu o vykonani prace napr. bez stanovenia vysky platu…

 • Tu ide o to že Americký vojaci odvedú nebezpečenstvo vojny z Ameriky na Európu.Lebo keď budú viesť boj s Rusmi z evropskych štátov tak Rusi nebudú mať záujem bombardovat USA,ale tie krajiny odkiaľ sa na nich strieľa.Tak ako sa bojovalo aj v ll.sv.vojne v EU. tak aj teraz má byť boj v Európe a USA budú zachované.

 • Tu ide o to že Americký vojaci odvedú nebezpečenstvo vojny z Ameriky na Európu.Lebo keď budú viesť boj s Rusmi z evropskych štátov tak Rusi nebudú mať záujem bombardovat USA,ale tie krajiny odkiaľ sa na nich strieľa.Tak ako sa bojovalo aj v ll.sv.vojne v EU. tak aj teraz má byť boj v Európe a USA budú za hovane.

 • Tu ide o to že Americký vojaci odvedú nebezpečenstvo vojny z Ameriky na Európu.Lebo keď budú viesť boj s Rusmi z evropskych štátov tak Rusi nebudú mať záujem bombardovat USA,ale tie krajiny odkiaľ sa na nich strieľa.

 • Pani hostia sú až príliš normálny, aby pochopili dosadeních psychopatov pomocou CIA. Tích ľudí aj médiá, všetko sú geopolitické taktické plány pred prerozdelením východnej Európy, obsadenie obchodných ciest a strategických uzlov. Ja nechápem, že naša generalita nevyvedie zradcov spod našej vlajky rovno za mreže, nevypnú všetky tie protinárodné televízie, rádia, denníky, ich vedenie pozatvárať, povypínať všetky finančné toky politickým mimovládkam a postaviť ich mimo zákon. Prehovoriť verejne pred národom a svetom s vysvetlením, ako 30 rokov nám niekto rozoberal a demontovať štátnosť.
  Verím, že máme mnoho krásnych ľudí, ako sú páni hostia, ktorí by štát nasmerovali veľmi rýchlo na úroveň Fínska.

 • Pán doc. Chmelár, pán prof. Drgonec, ostastní páni inteligentní, ktorí ste v eR, jednoducho veľmi fundované vyjadrenia, veľká pravda. Áno všetci máte strašnú pravdu. Prajem vám všetko dobre. Veľa pozdravov.

 • Jadrove elektrarne nesmia byt na uzemi Slovenska lebo ulozene jadro je velmi nebezpecne lebo by sme boli sebeztacny vo vyrobe energie ale jadrove zbrane na uzemie sa mozu pouzivat na Slovensku lebo to budu terce na chrbate kazdeho obcana a zo Slovenska ostane iba velka diera ktoru predpovedala Olbrajtova v roku 1999

 • Vážení odborníci svalmi súhlasím ale teraz treba napísať doložku k ústave Slovenskej republiky .
  Keď cisárovná rieši doložku tak treba vypracovať doložku že keď nerozumie slovenskému národu ták musí odstúpiť do 24 hod aj zaradiť že ak parlament schváli aparteid tak rozpustiť parlament do 24 hod
  A doložková cisárovná nech koná a bali kufre!!!!!

 • Máme vás ako nádej v ďals.voĺbach,prosíme,tieto formy hovorov,skrátene,ako soĺ potrebné premiestňovať do miest,obcí,lebo iba časť občanov sleduje internet,pozor,druhá vec,čo sa zmešká,o to rýchlejšie dáva prezidentka pokyny cirkvi a cez ne pokyny na pósobenie občanov

  • … nesúhlasím s vaším názorom… vyzerá to tak, že ste Naďov človek a zmluvu ste sám tvoril, nie každý mal tú možnosť… preto sú takéto vysoko odborné a dobre spracované videa dôležité pre celú spoločnosť… žiadne divadlo ani oblbovanie, ale naopak vysvetlenie o čo Čapútovej, Hegerovi, Naďovi, Korčokovi, Majerníkovi, Krúpovi a spol. ide, ale aj samotným Američanom… je potrebné to vysvetlovať tým, ktorým to ešte stále nie je jasné a asi ani vám…

 • Pani prezidentka nemohla dať túto zmluvu na posúdenie na US SR, lebo ten by sa musel vyjadriť aj k pripimienkam GP SR a iných orgánov a vznesených pripomienok, čo by z praxe trvalo zrejme niekoľko mesiacov a to by zmluvu ohrozilo už prebiehajúce referendum, ktoré by ju pravdepodobne zastavilo. Toto si ona nemohla dovoliť, a nemohla to riskovať.

 • Pánove výborná debata,Ste starí mazací v politike, rozobraté terajšiu politickú situáciu, teraz ako stej situácie výjsť. Mrzí má že ľudia čiže občania protestujú pred vládnymi budovami, neprídete kním a pred nimi vypravat a poradiť im ako máme ich poraziť aby už nesmradili a vyhnať alebo konečne pozatvárať, veď právo je na strane Slovenského Ľudu. Nechápem ako môžme menší ne dovoliť vládnuť. Neni nijaká možná cestá, máme trpieť až do volieb 2024? Rozmýšľajte čo ďalej pomáhajte treba činy anie len debatovať konajte niečo aby nebolo už neskoro, aby nám nenasadili JARMO otroctva na krk. SMRŤ ZRADCOM …….

 • Pánove výborná debata,Ste starí mazací v politike, rozobraté terajšiu politickú situáciu, teraz ako stej situácie výjsť. Mrzí má že ľudia čiže občania protestujú pred vládnymi budovami, neprídete kním a pred nimi vypravat a poradiť im ako máme ich poraziť aby už nesmradili a vyhnať alebo konečne pozatvárať, veď právo je na strane Slovenského Ľudu. Nechápem ako môžme menší ne dovoliť vládnuť. Neni nijaká možná cestá, máme trpieť až do volieb 2024?……

 • Važení diskutujúci.prečitajte si knihu Janosa. Zolcera Gorbačovove tajomstva. Jej obsah je pre politikov inšpirujúci a poučný .novinarom dal glasnosť zrušil cenzúru. A postavili sa písaním proti nemu… prvemu a poslednému prezidentovi Z S. S. R.

 • Tato zostava by mala byt v RTVS proti Korčokovi Nagyovi Caputovej a ludia by zistili čo to za diletantov tu mame,ale oni to vedia,taki hlupi nie su,ani Boris KOllar,ktoremu nejde o nič,len o to na čom sa da zarobiť,robme už da čo o dva roky môže byť neskoro

 • Takuto picov.nu by nepodpisal ani retard.a tito vladni chrapuni sa div neposeru co ju obhajuju.ale chcel by som sa dozit ako amici zaberu kollarove tatranske hotely,zeny a dietky…a zadarmo.vsade jde vstupila us- noha tam prestala rast trava ostala len spust,materialna aj moralna…


 • Margita Pellantova před 6 hodinami … kvalifikovaný výber diskutujúcich, výborní boli všetci štyria … “
  1 zopsutý dedo s motýlikom / 1 čaptavý európsky propagátor socializmu / 1 starý KOMUNISTA / 1 y e b l ý vojak z POVALOVANIA !
  Edo , nie prezidentka rozdeluje ludí , ale hlavne KLAMÁR

  • … a vy ste kto?… vyjdite so svojej ulity a predstavte sa nám slušne… nech poznáme aspoň vaše pravé meno… a doučte sa skôr gramatiku, kým tu budete niekoho posudzovať a ohovárať, či zosmiešňovať…

 • The Battle of Armageddon will start in 2024 — 2027 A.D. with a volcanic eruption of Mount Ararat where Noah’s Ark is resting since it landed
  on the Eastern slope of the mountain after the Great Flood when Noah and his family came down Mount Ararat and got settled in the fertile Ararat Valley around 9500 B.C.

 • Hlúpa vláda, hlúpi ministri, hlúpe rozhodnutia….nedovoľme odovzdať Slovensko do rúk cudzej mocnosti a vyžeňme hlupákov na politické smetisko. Všetkých, vrátane poslancov, ktorí za toto zdvihnú ruku aj v parlamente. Súďme ich za vlastizradu a vyžeňme ich zo Slovenska navždy. Aby si už žiadna budúca vláda nedovolila to, čo táto!

  • … veľmi šikovní, komunikatívni a vzdelaní pán, máte mu ozaj čo závidieť… ešte dobre, že funguje internet… a nechceli by ste nás poinformovať aj o minulosti pána Korčoka, Naďa, Krúpu, Majerníka, Hegera, Kollára, Čapútovej,…každý ju nejakú má a môžte aj o svojej… nerobili ste donášača ?….

 • Peter Weiss- V rokoch 1975 až 1989 pracoval v Ústave marxizmu-leninizmu Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska v Bratislave. Od roku 1984 bol jeho vedeckým tajomníkom. Špecializoval sa na politické a vedecké problémy. Svoje postoje publikoval napr. v práci „Otázky rozvoja spoločenských vied“ (1989). Venoval sa teórii marxizmu-leninizmu, vedeckému komunizmu a ich implementácii do života spoločnosti.

  • … a čo ste tým výpočtom chceli povedať?… niektorý sme žili a pracovali aj v ére socializmu a čo má byť?… a dokázali sme ako spoločnosť omnoho viac ako za 33 rokov od prevratu… určite sa republika nerozkrádala a nerozpredávala, ale naopak budovala… doteraz táto spoločnosť z toho žije… ak vám nie je známe Peter Weiss sa pár krát ospravedlnil za zlé veci počas minulého zriadenia a si aj svoje vytrpel… zatiaľ čo vy ste sa skrýval a skrývate za pseudonymom, „veľký a falošný hrdina“…

  • … a čo ste tým výpočtom chceli povedať ?… niektorí sme žili a pracovali aj v ére socializmu a čo má byť ?… a dokázali sme ako spoločnosť omnoho viac, ako za 33 rokov od prevratu… určite sa republika nerozkrádala a nerozpredávala, ale naopak budovala… doteraz táto spoločnosť z toho žije… ak vám nie je známe Peter Weiss sa pár krát ospravedlnil za zlé veci počas minulého zriadenia a si aj svoje vytrpel… zatiaľ čo vy ste sa skrýval a skrývate za pseudonymom, „veľký a falošný hrdina“…

  • … a čo ste tým výpočtom chceli povedať ?… niektorí sme žili a pracovali aj v ére socializmu a čo má byť ?… a dokázali sme ako spoločnosť omnoho viac, ako za 33 rokov od prevratu… určite sa republika nerozkrádala a nerozpredávala, ale naopak budovala… doteraz táto spoločnosť z toho žije… ak vám nie je známe Peter Weiss sa pár krát ospravedlnil za zlé veci počas minulého zriadenia a si aj svoje vytrpel… zatiaľ čo vy ste sa skrýval a skrývate za pseudonymom, „veľký a falošný hrdina“… súčasná neschopná vláda plagiátorov sa musí ospravedlňovať každý deň ani to nestačí k výpočtu ich babráctva…

  • … zajačik prečo sa skrývate za pseudoným keď chcete s niekym diskutovať , nie je vám to trapné a detinské?… pán nikdy nelaviroval, ste na veľkom omyle, alebo máte nesprávne informácie…. po rozpade sa nikde neutiahol, ale robil predsedu SDĽ… na rozdieľ od vás vždy dokázal slušne a vecne diskutovať… a ako by reagovali diskutujúci vo videu vám jasne povedali… prehrajte si ho opäť a dozviete sa… 🙂

  • … ja som ju objavila 2 hodiny po zavesení a hneď som posielala známym do správ na profilovú stránku som nemohla, lebo som zablokovaná…. vďaka jednému pánovi s falošným profil pod menom MAREK VARGA na stránke Zuzany Čapútovej a mala ich tam neúrekom…!!!

  • @Iveta … ja si už niektoré svoje príspevky ukladám, aby som ich mohla opäť dať, keď mi ho zmažú… toto čo robia je už silné kafé… majú sa veru čoho báť, keď príde čas, že budú súdení rad radom… ak dotiaľ nezutekajú sami, ale na Slovensko by som ich už nepustila…

  • @Alica Serafinova Mňa zvyknú aj na pol dňa odstaviť od pridávania komentárov. A internet vyráža tak raz za hodinu. Poriadne sa boja, keď takto blokujú a cenzurujú bežných ľudí. Však tie ich „nestranné“ verejnoprávne už nikto normálny nesleduje. Všetko dobré prajem. Veľa veľa trpezlivosti. ?

  • @Rek Rek Asi taká istá propaganda, ako keď do diskusie nevolajú odborníkov ako pán DOKTOR Janco, Bukovský, …. Tak ako do diskusií nevolajú Kotlebu, Mazureka… Týchto pánov prečo odignorovali ? Prečo takúto reláciu nespraví RTVS, ktorá je platená z našich peňazí ??? Tak o čom hovoríte ??? Do Hovorme spolu pozvali aj provládnych „odborníkov“. Odmietli. Do serióznej diskusie nepôjdu, lebo sa BOJA.

  • @Iveta ak sa šíria hlúposti tak čo sa čudujete … sloboda neznamená že môžete písať BLBOSTI a bludy…to neznamená že je to cenzúra ale ochrana zdravého rozumu …keď sa dnes ľudia nedokážu správne rozhodnúť lebo majú len SOU tak takých treba chrániť

  • @Iveta nepôjdu do bludarskej relácie to je rozdiel veď tam by nešiel ani hlásateľ počasia ……STV ide robiť nejaké reláciu tohto druhu niekde som to zaregistroval ale priznám sa nepozerám tv …ďalej Bukovský je odborník? (Je to všeobecný lekár čo sa venuje výžive nieje lekár keďže nemá prax ,výžive sa môže venovať aj automechanik na to nieje podmienka byť lekár) v relácii Bukovský bol to som si pozrel tu na YouTube a dopadol strašne …veď argumentoval bez argumentov a keď tam povedali nejaký výraz tak ani netušil čo to je hovoril presný opak museli ho opravovať …taký to je doktor … Bolo to niečo vyše roka dozadu…

  • @Rek Rek Vy čo si dovoľujete !!! Že majú len SOU ??? Ešte aj človek so základnými vzdelaním má 2000 x viac rozumu ako vláda „odborníkov“ ktorá nemá ani potuchy ako riadiť štát. Titul – kúpený alebo získaný plagiátorstvom im očividne nepomohol. A keby mali normálne a slušné a pravdivé argumenty, tak tie „bludy“ ľahko vyvrátia. Takto ich má každý normálny človek hlboko v paži.

  • @Rek Rek Keď chcú presvedčiť ľudí, tak pôjdu do akejkoľvek relácie. Takto je to jednostranná propaganda troch „odborníkov“ ktorá už nikoho nezaujíma. Už toľko krát klamali, že sú už každému odporní. Však preto sa už musia skrývať.

  • @Iveta ťažko vyvrátiť niečo pravdou ak pravde neveríte lebo veríte blbostiam čo niesu …dnes je veľa ľudí čo obdivuje Rusko aj keď historická skúsenosť s Ruskom je strašná,krvavá a drahá…to tiež nevysvetlite…áno majú SOU a nikdy človek čo je nevzdelaný si nemôže vybrať informácie na základe faktu lebo jeho intelekt na to nemá a skúsenosti tiež nemá čiže sa len na pocit a na rétoriky prejav …ale vyhodnotiť fakty a kmalstva nedokáže iba ak by šlo o niečo v čom má prax …(na 8skrutku patrí 8 matica a aj to som si není istý či chápe že 8 je priemer a nie veľkosť kľúča čo používa na uťahovanie )

  • @Rek Rek Ťažko vyvrátiť klamstvo, aj keď ho omielajú 24 x denne. Pravda aj tak vypláva na povrch. Treba len trochu času. Neviem nad koho sa VY ??? vyvyšujete. To že má niekto VŠ nič neznamená. Každý je svojprávny a vyberie si relevantné informácie. A bude si myslieť to čo chce. A NIE to, čo mu tlačia do hlavičky. Tí slabší jedinci sa poddajú. Zdravé jadro si utvorí vlastný názor. Ak Vy máte záujem poslúchať „odborníkov“ nech sa páči. A hlavne nech majú vysokú školu :-))). To že sú absolútne neschopní diletanti, klamári a amatéri si vôbec nevšímajte. Hlavný je ten titul a stolička, ktorej sa držia ako kliešť.

  • @Iveta ak sa človek nedokázal učiť v škole a nič nedosiahol tak skôr podľahne bludom len preto že sa nerozhodne na základe faktov ale na základe pocitu ….to je proste dané…to že niekto inklinuje k Rusku lebo nemá historickú pamäť je tiež v tom …národ čo nepozná vlastnú históriu bude chybu stále opakovať ….a taký národ nemá nárok na prežitie. ..tak isto ak je národ nevzdelaný tiež nemá nárok prežiť …ďalej ak vám niekto vysvetlí že na základe tejto zmluvy ani jedna nohou vojaka nemôže prísť na územie človeka a vy aj tak veríte hlúpostiam tak čo taký argument nieje aby vás presvedčil lebo nemáte skúsenosť a vedomosť

  • @Rek Rek Každý človek, ak chce sa učí. A či už je to VŠ, alebo iné umenia a zručnosti. To že Vy uznávate len VŠ je nechutné. Vy veríte hlúpostiam. To si myslím ja. Tak ako Vy si to myslíte o mne. Neviem, kde beriete tu drzosť a istotu, že Váš názor, je ten najlepší. Nechajte si ho. Dnes je vynikajúci nový príspevok na Zákony bohatství. Možno by Vám trošku rozšíril pohľad na dianie.

  • @Rek Rek Žiadny národ neurobil také svinstvá ako nemci. Fabriky na smrť, mučenie a medicínske pokusy. Sociopati. HNUS. A ešte sú sa teraz schopní rozdrapovať a snáď niekomu „radiť“. Choďte sa pozrieť k múru nárekov.

  • @Rek Rek A Váš úsudok je z dobre uplatených „nestranných“ verejnoprávnych médií. Tam máte dennodenne klamstiev viac ako dosť. A konkrétne ktoré médiá na YT máte na mysli ? Či všetky ? Len pre zaujímavosť sa pýtam.

  • @Iveta no múr nárekov nieje v Nemecku ale v Jeruzaleme keď už tak ….nemci sa poučili ak vôbec chápete význam slova…preto sú ekonomicky tam kde sú a Rusko je v prdel sveta ..vy asi nepoznáte gulagy kam mimochodom po vojne šli ak Slováci lebo Rusko chcelo …pracovné tábory na smrť malo Rusko už dávno pred nemeckom …keby ste žila v Rusku a máte takto opačný názor na režim v ktorom žijete ako máte tak by ste skončila ako politický väzeň…lebo tam sa protirečiť nesmie …ďalej to že ruský režim má na svedomí viac ľudských životov ako nemci jebzas len skutočnosť čo vy vyvrátiť môžete len preto že nepoznáte históriu v ktorej práve Rusko veľa klame a tají aby vyzerali pekne ….tak ako to bolo aj v roku 2014 keď tvrdili že na ukrajine nieje Ruská armáda čiže ako môžete veriť klamárom. Mimochodom aj dejiny Slovenska a Československa hovoria jasne kam sme to s Ruskom dotiahli a koľko ľudí muselo zomrieť

  • @Iveta napríklad medium ako to čo ste sledovali a máte pocit že debata je to čo tam páni predviedli keď si len hrkútali…nepoznáte ani význam slov ….a ako som vám už napisal ja tv nesledujem ja sledujem správy ako také …napr ak má niekto tlačovku tak si ju vypočujem ako celok a nie aby mi to niekto bude hodinu vysvetľoval alebo z hodiny spravil 20sekund …áno takéto médiá neviedia čo je pravda proste dávajú všetko do alternatívnej reality ktorej bohužiaľ má Slovensku verí viac a viac ľudí lebo niesu schopní sa venovať svojmu biednemu životu a tak hľadajú vinníka…a je ním Amerika a vláda a ešte iné národy čo sú opisované v konšpiračnoteoretickch knihách ako ovládajú svet …a takému niečomu môže uveriť len úbožiak čo nikdy neriadil ani vlastnú domácnosť akademik s SOU čo má vysokú školu života

  • @Rek Rek Toto médium je vynikajúce. Čo sledujete Vy ma absolútne nezaujíma. A opakujem KAŽDÝ človek si vyberie zdroj svojich informácií. S tým SOU ste už hlboko trápny. Často sa ľudia s vyšším vzdelaním v živote úplne stratia – viď Veronika Osamelá. Ak máte diktátorské sklony, skúšajte ich na svojej rodine. Možno – naozaj možno – si Vás s úsmevom vypočujú. Vinníkov tu v každom rozhovore predostiera vláda „odborníkov“ a jej poskokov. Slovo zodpovednosť nepozná, iba vtedy, keď ju hádže na iných. Pritom ešte ani raz neprišla so žiadnym konštruktívnym riešením. Úplní amatéri a diletanti, ktorí nemajú ani potuchy ako riadiť štát. A to či, alebo bez VŠ. Ani tie kúpené tituly a plagiátorstvo im nepomohli 🙂

  • @Iveta tak o vláde tu nehovoríme a tým nechcem povedať že s nimi súhlasím alebo že množstvo krokov čo robia nieje amatérčina …ako môžete považovať za dobré medium ked nemajú oponenta lebo nik normálny tam nepôjde …ako môžete považovať za dobré medium len to čo neustále rozpráva opak toho čo platí na celom svete a vždy sa nájdu úbožiaci čo tam pôjdu …preto by mal štát chrániť svojich občanov čo nemajú schopnosť veci pochopiť a nemajú ani historickú pamäť a zakázať šírenie bludov …lebo názor je jedna vec ale hovadina zas iná …viete bola doba keď ľudia čo nemajú dostatočný intelekt mohli kecať len v krčmách a aj to tíško dnes sa každý hlupák snaží prezentovať a tak to aj vyzerá …v lavici sedel v zadu keď sa ho niečo náhodou v škole opýtali tak tresol takú hlúposť že sa všetci smiali a dnes je na internete odborník aj na teplú vodu…

  • @Rek Rek Ja som sa pri múre nárekov bola ukloniť. Viem kde je. Určite ho nepostavili nemci v Nemecku. To by im pripomínalo, akých zvráteností boli schopní. Vy ste zrejme neboli. Odpornejší národ ako nemci neexistuje. Keď ste ich schopní „ospravedlniť“ tak väčšina normálnych ľudí nie. A že sa poučili – no, určite. Niekto by snáď aj uveril. Rusko nás nijako nediriguje. A vôbec ma nezaujíma Váš názor. Tak ani môj Vás nemusí zaujímať. O tom, čo ja viem a poznám Vy nemáte ani tušenia. A je naozaj nechutné, ako sa Vy vyvyšujete nad normálnych ľudí.

  • @Rek Rek Dobre. Stačilo. Každý sa rozhodne čo je blud a čo je propaganda. Ľudia majú schopnosť posúdiť, čo je pre nich prijateľné. Čo Vy považujete za hovadiny, iným ľuďom je to jasné. Keď nie ste schopný vnímať realitu, Váš problém. Pravda vypláva na povrch. Skôr či neskôr. Klamstvá sa im pekne rúcajú. Keď na celom svete začnú ľuďom lámať nohy, tak to bude dobré ? Pridáme sa samozrejme aj my :-). Názory – propagandu sa nám tu snažia natlačiť do hláv vrchovato. Chvalabohu sa im nedarí. Už im väčšina neverí ani nos medzi očami. Teda Vás vynínajuc. Na celom svete sú obrovské protesty proti kovid diktatúre. A veľmi dobre zorganizované práve v Nemecku. Zrejme aj tam sú teda podľa Vás všetci sprostí a „jednoduchí“ 🙂

  • @Iveta aha čerpáte hovadiny z internetu …tak na úvod v Nemecku na protestoch je skladba ľudí : časť čo je na každom proteste nech je za čokoľvek sú to vagabundi ďalšia časť niesu nemci a spoločný menovateľ nízke vzdelanie čo nadáva aj na slovákov že im berú prácu aj keď oni ako jedbotlivci niesu schopní vykonávať nič …ďalej malé percento sú bežný ľudia ale to sú skôr len tak opodiaľ a sledujú cize kráska či patria do protestu alebo nie …a vezmite si Frankfurt má cca 700 000 obyvateľov prihlásených a na proteste 2000 ľudí max …protesty sa preratavaju počet ľudí čo prišlo krát 8-10 to je koľko ľudí by v reále chcelo prísť ale z rôznych dôvodov neprílišli …zdá sa vám keď pôjdeme touto matematikou 20 000 ľudí veľa ak mesto má 700 000 obyvateľov? Sú to necelé 3% …to isté Viedeň 20 000 ľudí a mesto má 1 900 000

  • @Iveta človek môže veriť čomukoľvek ale musí vedieť kde je pravda a ak verí blbostiam tak mu to musí niekto vysvetliť ale rozhodnutie je na ňom samom …ale ak šíri hlúposti tak s tým sa bojovať zas musí lebo čo keď nájde ďalšieho slaboduchého čo verí že niekto iný môže za jeho spáchaný život a nie on sám lebo je neschopný ….taknqkonto máme aj dnes kopec ľudí velebí Rusko aj keď a ruskom máme historickú skúsenosť a nie vôbec dobrú…to si zas človek môže písať klamstvá čo niesu pravda? No nemôže musí niekto oponovať a vysvetľovať …lebo len idiot sa dá okradnúť a potom ešte volá zlodeja o 30 rokov oj ako mi dobre bolo s tebou príď k nám …lebo nám vadí sloboda chceme tvoj útlak…viem že sú ľudia ktorým by vyhovovalo viac ak by im niekto hovoril čo majú a ako majú lebo rozhodovať sa je pre nich ťažké a čo rozhodnutie to zlé …ale prečo pre takéto trkvasov musí trpieť celý národ

  • @Iveta Rusko nás okopovalo a diktovali čo sa môže a ako …Nemecko sa mimochodom ospravedlnilo za to čo urobili na rozdiel od rusov čo majú na rukách viac krvy ….pravda! Naštudujte si oslobodenie ako išiel ruský front kde ľudia sa báli viac ako nemcov potom komunizmu ….a dnes nám chcú diktovať čo môžeme a či vôbec môžeme byť NATO alebo akým členom NATO môže byť….proste to svet nevidel čo chorá hlava v Rusku nepovie

  • @Iveta mimochodom veriaca ste asi neni lebo múru sa neklaňá a ďalej v Izraeli je veľmi obľúbený nemecký jazyk viac ako anglický mimochodom ….keď už nadávate na Nemecko a pravdepodobne aj auto čo máte je nemecké alebo práčka vysávač …..

  • @Rek Rek Ved ty nevies ani co je to NATO preboha ty si ten posledny co tu moze nieco vysvetlovat. Nic ine nevies len pisat hluposti a osocovat tych ktori maju iny nazor ako ty. Odmietnutim tejto zmluvy ku nam nikto Rusov nepozyva to co je za totalny blud. My uz sme v NATO cize vzajomnu ochranu statov NATO vratane USA uz mame a platime za to pausalne tazke peniaze takze to co pises je uplne mimo. Ziadnu nevyhodnu zmluvu s USA nepotrebujeme a nepotrebovali by sme ju ani keby nebola taka navyhodna.

  • @Rek Rek Ved ty nevies ani co je to NATO preboha ty si ten posledny co tu moze nieco vysvetlovat. Nic ine nevies len pisat hluposti a osocovat tych ktori maju iny nazor ako ty. Odmietnutim tejto zmluvy ku nam nikto Rusov nepozyva to co je za totalny blud. My uz sme v NATO cize vzajomnu ochranu statov NATO vratane USA uz mame a platime za to pausalne tazke peniaze takze to co pises je uplne mimo. Ziadnu nevyhodnu zmluvu s USA nepotrebujeme a nepotrebovali by sme ju ani keby nebola taka nevyhodna.

  • @Miroslav Jakša vy ste ale idiot …koľko platíme do NATO vs koľko by nás stála vlastná obrana ???? Ťažké peniaze ….ďalej USA je člen NATO a nik rybami nehovorí že táto zmluva je z NATO ale že člen NATO bude MÔCŤ byť na našom území tak isto ako dnes sú ruský vojaci na našom území čo sa hrajú sa nám starajú akože o to jedno lietadlo čo má naša armáda ….splietate jedno cez druhé a vychovanie nemáte …potom sa urážate ak vám človek povie že ste nevzdelanec z SOU…a čo veď to je pravda …ďalej podobnú zmluvu majú aj iné štáty a nikomu sa nič nestalo dokonca ani suverenitu nik nestratil ako tu stále ako dezolát píšete ….to čo dezoláti píšu sa ešte nestalo ale podávate to vždy ako zaručenú pravdu …pritom len pomáhate takým ako je Fico lebo ten povie čokoľvek len aby sa zachránil …ak by znovu po voľbách bol v opozícii tak by zduchol ako to urobili aj iní banditi

  • @Rek Rek Fico ma nezaujima tak ako ma nezaujima to ze zavidis susedovi SOU robotnik lebo ty nemas ani to a preto neovladas ani zaklady gramatiky. Vykanim sa snazis zakryt to ze si totalny analfabet co nicomu nerozumie a splietas tu totalne nezmysly ale podstatne je to ze my v NATO uz sme a ziadnu dalsiu obrannu dohodu nepotrebujeme.

  • @Rek Rek Fico ma nezaujima tak ako ma nezaujima to ze zavidis susedovi SOU robotnik lebo ty nemas ani to a preto neovladas ani zaklady gramatiky. „Rusky vojaci“ toto by si nenapisal keby si vychodil aspon prvy stupen zakladnej skoly. Vykanim sa snazis zakryt to ze si totalny analfabet co nicomu nerozumie a splietas tu totalne nezmysly ale podstatne je to ze my v NATO uz sme a ziadnu dalsiu obrannu dohodu nepotrebujeme.

 • Celá dohoda smrdí ako smrdí aj tá žena v úrade prezidenta.Bude buď potrestaná alebo sa jej podarí utiecť.Narod by mal usledovat kazdy jej krok a defenestrovat dokiaľ nás nezahubia .Morho.Ak chcú mať majdan budú ho mať .????

 • Super partia,p.moderatorka,erudovaní,rozhľadení,múdri a nebojácni ĺudia,ktorí sa rozumejú danej problematike,len sa obávam, že už asi neovplyvnia chod dejín. Je mi z toho veľmi smutno a najviac mi je smutno z p.prezidentky,ktorú som nikdy nevolila a dúfam, že sa už nebude jej meno na žiadnej kandidátke nikdy spomínať

 • My nemame prezidenta, ani prezidentku, len nejaku “prvú dámu”, lebo p. Čaputova robí presne to, co robievaju manželky prezidenta. Nerobi nic, co by mal úradujúci prezident/ka, len predvádza nove šaty, robí si PR akcie a kryje chrbat zapredancom, kedže je jednou z nich…

 • Predpokladám, že pani prezidentka po tomto jej kroku k danej zmluvy s USA, už nebude musieť premýšľať o ďalšej svojej kandidatúre na post prezidenta SR, zrejme si týmto krokom ešte viac rozhneva ďalších občanov – voličov …
  Keď som počúval dani debatu na slovo vzatych odborníkov, by skoro znela otázka : oni sa naozaj neboja, že v budúcnosti môžu byť stíhaní za vlastizradu, ak sa naplnia niektoré obavy v spojení danej zmluvy v dôsledku čoho budú minimálne ohrozené životy občanov SR, už ani nehovoriac o spôsobených škodách …..????

 • Predpokladám, že pani prezidentka po tomto jej kroku k danej zmluvy s USA, už nebude musieť premýšľať o ďalšej svojej kandidatúre na post prezidenta SR, zrejme si týmto krokom ešte viac rozhneva ďalších občanov – voličov …
  Keď som počúval dani debatu na slovo vzatych odborníkov, by skoro znela otázka : oni sa naozaj neboja, že v budúcnosti môžu byť stíhaní za vlastizradu, ak sa naplnia niektoré obavy v spojení danej zmluvy v dôsledku čoho budú minimálne ohrozené životy občanov SR, už ani nehovoriac o spôsobených škodách …..????

 • Predpokladám, že pani prezidentka po tomto jej kroku k danej zmluvy s USA, už nebude musieť premýšľať o ďalšej svojej kandidatúre na post prezidenta SR, zrejme si týmto krokom ešte viac rozhneva ďalších občanov – voličov …
  Keď som počúval dani debatu na slovo vzatych odborníkov, by skoro znela otázka : oni sa naozaj neboja, že v budúcnosti môžu byť stíhani za vlastizradu, ak sa naplnia niektoré obavy v spojení danej zmluvy v dôsledku čoho budú minimslne ohrozené životy občanov SR ????

 • Ta jaternica ktoru vy nazyvate prezidentkou slovenskej republiky by chcela este pokracovat v prezidentovani ?to uz by sa nemalo opakovat lebo amerika uz ju potrebovat nebude lebo peniaze ktore na nu boli pouzite pri prezidentskych volbach uz splatila tou neutocnou(vojnovou)zmluvou.

 • Děkuji Vám za tento rozhovor, kéž se nikdy neuskuteční všechny vaše obavy (které tady byli vyřknuté ) i ty o kterých se ještě neví. Kéž se všechny Evropské země zbaví všech amerických základen,,… Přeji vám hodně zdaru ve vaší neúnavné práci a pátrejte ještě více co se proti tomuto dá vyjednat .. Ano debata byla vedená na úrovni ,. Srdečně zdravím z ČR.

 • Weis zavádza, smerom k mládeži, ktora to nezažila. Kebi sovetska armada naozaj OKUPOVALA ČeskoSlovemsko, ako fašisti, tak to neprežijete!!! Ona naopak – chránila národ a štát pred „bankstermi“ a ich marionetami!!! Mali ste tu mier a stabilný rozvoj, – rast životnej úrovne, kultúry, vzdelanosti, zdravia národa a t. ď.Teraz sa vám to viac páči??? Tak si to vychutnávajte!!! Poďakujte sa sovietskemu národu, národom, ktorý vám posielali svojich synov, dreli, aby zabezpečili aj vašu ochranu, pred „žralokmi svetového kapitálu“ !!! No vy stále kydate na „ruského medveďa“…

 • Weis zavádza, smerom k mládeži, ktora to nezažila. Kebi sovetska armada naozaj OKUPOVALA ČeskoSlovemsko, ako fašisti, tak to neprežijete!!! Ona naopak – chránila národ a štát pred „bankstermi“ a ich marionetami!!! Mali ste tu mier a stabilný rozvoj, – rast životnej úrovne, kultúry, vzdelanosti, zdravia národa a t. ď.Teraz sa vám to viac páči??? Tak si to vychutnávajte!!! Poďakujte sa sovietskemu národu, národom, ktorý vám posielali svojich synov, drel, aby zabezpečil aj vašu ochranu, pred „žralokmi svetového kapitálu“ !!! No vy stále kydate na „ruského medveďa“…

 • Weis zavádza, smerom k mládeži, ktora to nezažila. Kebi sovetska armada naozaj OKUPOVALA ČeskoSlovemsko, ako fašisti, tak to neprežijete!!! Ona naopak – chránila národ a štát pred „bankstermi“ a ich marionetami!!! Mali ste tu mier a stabilný rozvoj, – rast životnej úrovne, kultúry, vzdelanosti, zdravia národa a t. ď.Teraz sa vám to viac páči??? Tak si to vychutnávajte!!! No vy stále kydate na „ruského medveďa“…

  • @Alica Serafinova Vážená pani vidím, že ste nepochopila absolútne nič z mojej výčitky Weisovi a hlúpo ste sa vyjadrila na moju adresu. Je to Váš problém aby ste si veci doštudovala ak budete chcieť, ak nie, nezáleží mi na tom, je to Váš problém. Ja na rozdiel od Vás neosočujem a nepodceňujem nikoho.

  • @Štefan Boor … mne sa zdalo, že osočujete pána Weissa a vás som neosočovala… len konštatovala, nepoužila som žiadny nemiestný výraz… ako som váš príspevok zle pochopila a nejde o výsmech dotyčného pána, tak sa ospravedlňujem… 🙂

  • @Alica Serafinova Pána Weissa poznám aj s jeho politickou prácou desaťročia a mamám ho v úmysle nejako dehonestovat. Svoj životopis si píše každý sám svojou prácou. Nemám v úmysle mu vstupovať do svedomia napriek udiveniu nad jeho pár prezentovanými myšlienkami, ktoré má u neho prekvapili. Ak to on čítal, veľmi dobre ma pochopil a určite by ste pochopila aj vy poznajúc jeho životný príbeh.

 • Dakujeme za otvorenie oci a objasnenie niektorych detailov sposobom velmi zrozumitelnym. Tuto debatu by mali vsetci Slovaci, ktorym zalezi na domovine pivinne vypocut a zacat konat. Dakujeme diskutujucim aj pani moderatorke.
  ?

 • Keď už máme údajne v parlamente „fašistov“ a „mafiánov“, tak zvyšok parlamentu sú jednoducho „zločinci“. Toť môj názor. Inak to zatiaľ nevidím. Takže ja si myslím, že táto zločinecká vládna skupina, za srdečného doporučenia súčasnej prezidentky, ide podpísať zmluvu, kedy bude Slovensko dané do pozície „živého“ štítu, pred prípadným obranným útokom z Ruska. Americká generalita sa spolieha, že Slovania nepošlú obranné rakety na slovanské územie. Ale ak k tomu dôjde, tak verím, že súčasná ruská technika je natoľko kvalitná a presná, že zasiahne iba konkrétne vojenské ciele. Takže časť letiska, ktorá bude slúžiť civilnému sektoru, neutrpí žiadnu ujmu. Ale neviem, čo bude s firmami, ako potenciálnými pridruženými cieľmi, čiže s firmami, ktoré budú spolupracovať s americkou obrannou armádou.

 • Keď už máme údajne v parlamente „fašistov“ a „mafiánov“, tak zvyšok parlamentu sú jednoducho „zločinci“. Toť môj názor. Inak to zatiaľ nevidím. Takže ja si myslím, že táto zločinecká vládna skupina, za srdečného doporučenia súčasnej prezidentky, ide podpísať zmluvu, kedy bude Slovensko dané do pozície „živého“ štítu, pred prípadným obranným útokom z Ruska. Americká generalita sa spolieha, že Slovania nepošlú obranné rakety na slovanské územie. Ale ak k tomu dôjde, tak verím, že súčasná ruská technika je natoľko kvalitná a presná, že zasiahne iba konkrétne vojenské ciele. Takže časť letiska, ktorá bude slúžiť civilnému sektoru, neutrpí žiadnu ujmu. Ale neviem, čo bude s firmami, ako potenciálnými pridruženými cieľmi, čiže s firmami, ktoré budú spolupracovať s americkou obrannou armádou.

 • Keď už máme v parlamente „fašistov“ a „mafiánov“, tak zvyšok parlamentu sú jednoducho „zločinci“. Toť môj názor. Inak to zatiaľ nevidím. Takže ja si myslím, že táto zločinecká vládna skupina, za srdečného doporučenia súčasnej prezidentky, ide podpísať zmluvu, kedy bude Slovensko dané do pozície „živého“ štítu, pred prípadným obranným útokom z Ruska. Americká generalita sa spolieha, že Slovania nepošlú obranné rakety na slovanské územie. Ale ak k tomu dôjde, tak verím, že súčasná ruská technika je natoľko kvalitná a presná, že zasiahne iba konkrétne vojenské ciele. Takže časť letiska, ktorá bude slúžiť civilnému sektoru, neutrpí žiadnu ujmu. Ale neviem, čo bude s firmami, ako potenciálnými pridruženými cieľmi, čiže s firmami, ktoré budú spolupracovať s americkou obrannou armádou.

 • Keď už máme v parlamente „fašistov“ a „mafiánov“, tak zvyšok parlamentu sú jednoducho „zločinci“. Toť môj názor. Inak to zatiaľ nevidím. Takže ja si myslím, že táto zločinecká vládna skupina, za srdečného doporučenia súčasnej prezidentky, ide podpísať zmluvu, kedy bude Slovensko dané do pozície „živého“ štítu, pred prípadným obranným útokom z Ruska. Americká generalita sa spolieha, že Slovania nepošlú obranné rakety na slovanské územie. Ale ak k tomu dôjde, tak verím, že súčasná ruská technika je natoľko kvalitna a presná, že zasiahne iba konkrétne vojenské ciele a časť letiska, ktorá bude slúžiť civilnému sektoru, neutrpí žiadnu ujmu. Ale neviem, čo bude s firmami, ako potenciálnými pridruženými cieľmi, čiže s firmami, ktoré budú spolupracovať s americkou obrannou armádou.

 • Keď už máme v parlamente „fašistov“ a „mafiánov“, tak zvyšok parlamentu sú jednoducho „zločinci“. Toť môj názor. Inak to zatiaľ nevidím. Takže ja si myslím, že táto zločinecká vládna skupina, za srdečného doporučenia súčasnej prezidentky, ide podpísať zmluvu, kedy bude Slovensko dané do pozície „živého“ štítu, pred prípadným obranným útokom z Ruska. Americká generalita sa možno spolieha, že Slovania nepošlú obranné rakety na slovanské územie. Ale ak k tomu dôjde, tak verím, že súčasná ruská technika je natoľko kvalitna a presná, že zasiahne iba konkrétne vojenské ciele a časť letiska, ktorá bude slúžiť civilnému sektoru, neutrpí žiadnu ujmu. Ale neviem, čo bude s firmami, ako potenciálnými pridruženými cieľmi, čiže s firmami, ktoré budú spolupracovať s americkou obrannou armádou.

  • … to by voliči konečne museli posudzovať odborníkov podľa toho, že čo majú v hlave a nie na hlave !!!… a mnohí voliči by mali zapracovať aj na sebe na svojej kultúrnosti aj svojich znalostiach !!!…byť aktívni a nie pasívni !!!… len tak sa môžeme pohnúť ďalej a nebudeme vo večnom bludnom kruhu už viac, ako 30 rokov !!!… treba zmeniť systém, ktorý je nefunkčný jednu tretinu ľudského života… tie roky od prevratu boli premárnené vo všetkých oblastiach nášho života…. a žije a užíva sa to čo bolo opľuté, lebo vzniklo za socialzmu… len sa sústavne rozkráda, rozpredáva a zadlžuje… ináč s vaším príspevkom úplne súhlasím…

 • Vážení páni, veľmi si vážim túto politickú debatu, ako ste vysoko odborne rozobrali túto zmluvu s USA a všetky jej nedostatky, ktoré sú veľmi nevýhodné a nebezpečné pre SR. Verím, že urobíte všetko čo je vo vaších silách, aby k uzavretiu zmluvy nedošlo. Prosím, vyjadrite sa aj k tomu, že pani prezidentka, MO pán Naď, pán Korčok ako aj vláda a parlament sa dopúšťa trestného činu a zrady voči SR. Ďakujem pekne.

 • Oľano je strana klamárov a špinavých hajzlov. Oľano v svojom predvolebnom programe nehovorilo o tom že nám sem dovlečú americké základne a že z nás spravia cieľ prvotného útoku. Matovič ani nenaplnil tych 11 otázok za ktoré sa hlasovalo. A zdá sa že hlavným programom tejto strany ale aj strán SAS, Za ľudí a PS je podpora USA a jeho mocenských a ekonomických záujmov na úkor Slovenska. Najskôr naplňali vačky Billovi Gatesovi, a teraz presne podľa priania napĺňajú geopolitické záujmy a zámery USA.

 • Oľano je strana klamárov a špinavých hajzlov. Oľano v svojom predvolebnom programe nehovorilo o tom že nám sem dovlečú americké základne a že z nás spravia cieľ prvotného útoku. Matovič ani nenaplnil tych 11 otázok za ktoré sa hlasovalo. A zdá sa že hlavným programom tejto strany ale aj strán SAS, Za ľudí a PS je podpora USA a jeho mocenských a ekonomických záujmov na úkor Slovenska. Najskôr naplňali vačky Billovi Gatesovi, a teraz na presne podľa priania napĺňají geopolitické záujmy a zámery USA.

  • Tu nejde o kadre KSS, ale o dohodu s USA co si zjavne nepostrehol predtym nez si ich zacal kadrovat. Ide o vysoko odbornu debatu podporenu silnymi argumentami, ale kedze vladnym politikom chybaju argumenty tak sa uchyluju k osocovaniu tak ako teraz ty.

  • @Ján Koller spajas to, co spolu absolutne nesivisi a zjavne tomu aj nerozumies. Dohoda s Ruskom nebola dohodou, ale diktatom Moskvy v case ked tu nebola demokracia a ked si pocuval dobre diskusiu a to najma P. Weissa a E. Chmelara tak vtedy slo doslova o fyzicky natlak na predstavitelov CSSR v Moskve, aby podpisali Moskovske protokoly. V pripade dohody s USA nejde o fyzicky natlak, ale o choru servilnost ludi ako je Nad, Korcok, Caputova a pod. Takze treba pozorne pocuvat diskutujucich na tomto videu a to bez ideologickych klapiek na ociach.

  • @Ján Koller Cize kazdy nazor, ktory vyvracia tvoje bludy (a nie len tvoje ) je automaticky bolsevicky nazor a ten kto ti tuto oponenturu prinasa je troll? Dobre si ma rozosmial. Ze ti pan Boh viac rozumu nenadelil…ale kde nic nie je, ani smrt nechodi. A tak je to aj s tvoju inteligenciou. Ked dosli argumenty, tak doslo na osocovanie, nalepkovanie a podsuvanie vlastnych hluposti. Pekne si sa odprezentoval.

  • @Ján Koller a este k tej sprostosti ktoru si napisal. JA nie som prorusky, ci proamericky resp. ziaden troll. Za trolla oznacuju ludia ako ty kazdeho, kto ma na vec iny nazor. To je dnes taka moda, obvinit a osocit niekoho bez dokazov, len na zaklade vlastnej bujnej fanzazie. Politika nie je cierno – biela, treba nacuvat obom stranam a az potom si na vec vytvorit nejaky nazor, co v tvojom pripade nehrozi. Tam klapky na ociach nepustia.

 • Tak uz vam je jasne, preco musel p. Kuciak so snubenicouu zomriet.? Keby ho chcela zabit mafia, aby proti nim nepisal, zabili by ich a zlikvidovali tak, ako redaktora Pala Rypala. Doteraz ho nikto nenasiel. Ale tento pripad je iny, pekne posluzil, aby uchopili moc sucastni politici a prezidentka aku mame.

 • Vážená pani Adriana a ľudia, ktorí máte zásluhu na tejto relácii. Ďakujem Vám za uskutočnenie prejavenia názorov odborníkov na úsilie amerikanofilnej skupiny aktérov tejto hanebmej vládnej garnitúry to, o čom odborníci tvrdia, že pre našu republilu nevýhodné. Bolo by vhodné oboznámiť národ o tom, aký osobný osoh nudú mať konkrétmy presadzovatelia podpísania tejto zmluvy za jej podpísanie.

 • Toto je len jeden ustrizok co sa môže stať z vlastizradcami …..toto by malo byt ušité na Naďa matovica caputovu a celý zbytok vlády vytiahol som to z internetu

  V prvej svetovej vojny bol za svoje zásluhy v roku 1940 ako osemdesiatpäťročný vymenovaný za francúzskeho premiéra a dostal diktátorské chúťky. V prvom rade však prenechal veľkú časť svojej vlasti nacistom. Z nového hlavného mesta Vichy spolupracoval s hitlerovskou armádou pri ich pláne očistiť nadradenú árijskú rasu od nežiaducich elementov. Po vojne bol odsúdený za velezradu, z hrude mu strhli všetky jeho vyznamenania a dostal trest smrti. De Gaulle mu však pre jeho zásluhy počas prvej vojny trest znížil na doživotie, ktoré si odpykal v roku 1951 ako úplne senilný.

 • Toto je len jeden ustrizok co sa môže stať z vlastizradcami

  prvej svetovej vojny bol za svoje zásluhy v roku 1940 ako osemdesiatpäťročný vymenovaný za francúzskeho premiéra a dostal diktátorské chúťky. V prvom rade však prenechal veľkú časť svojej vlasti nacistom. Z nového hlavného mesta Vichy spolupracoval s hitlerovskou armádou pri ich pláne očistiť nadradenú árijskú rasu od nežiaducich elementov. Po vojne bol odsúdený za velezradu, z hrude mu strhli všetky jeho vyznamenania a dostal trest smrti. De Gaulle mu však pre jeho zásluhy počas prvej vojny trest znížil na doživotie, ktoré si odpykal v roku 1951 ako úplne senilný.

 • Fajn, len jedna poznámka. Zazneli vecné argumenty a podľa mňa boli dostatočne silné. Takže podľa môjho názoru nebolo potrebné vychádzať nad rámec predmetu diskusie (P. Weiss k národným parkom). Nebolo potrebné ani napádať názorových oponentov, ktorí neboli diskusie účastný, aj keď by sa dôvody na to našli. Ak by sa striktne držalo vecných argumentov k DCA, bez zbytočného kádrovania názorových oponentov (prezidentka, ministri, vláda…), viac by to pomohlo veci v zmysle prijateľnosti posolstva podstaty diskusie. Ale chápem, že atmosféra je napätá a ťažko sa povzniesť nad ego. To, že tak činí druhá strana a v oveľa väčšej miere, nad to sa treba pokúsiť povzniesť. Inak fajn diskusia a snáď pomôže rozšíriť si obzory a vytvoriť si názor na súčasné dianie.

 • Môj názor. Tento rozhovor a jemu podobné by mali povinne púšťať deťom na občianskej výchove, zamestnancom vo fabrikách a dôchodcom v mestských rozhlasoch. Verte, že by sa kopa ľudí pozastavila, zamyslela, protestovala. Takto to každí sleduje iba v zapredaných médiách a vidí to tam ako najlepšiu zmluvu ktorú kedy Slovensko mohlo uzavrieť!!!

 • Prosím Vás,túto zmluvu pripravovali súdruhovia Fico,Blaha…dalej Pelegrini,Lajčák…este mam niekoho menovať?!…Teraz títo štyria plačú,druhy marec sa blíži,druhý marec sa blíži-musime dojebat prezidentku,vsetkych okolo…pýtam sa kde boli títo štyria doteraz?!To sú len take rečičky pre ich fanklub…Nie,niesom Rusofil ani NATOfil

 • Druhá strana používa úplne iné metódy a praktiky ako vy. Ich nezaujíma zákon. Oni si tam dosadia svojich ľudí, manipulujú, klamú, vyhýbajú sa diskusii a priamym konfrontáciam. K obyčajnému človeku niekde na dedine sa tieto dôležité rozhovory a videa nikdy nedostanú…..

 • Druhá strana používa úplne iné metódy a praktiky ako vy. Ich nezaujíma zákon. Oni si tam dosadia svojich ľudí, manipulujú, klamú, vyhýbajú sa diskusii a priamym konfrontáciam. K obyčajnému človeku niekde na dedine sa tieto dôležité rozhovory a videa nikdy nedostanú…..

 • Myslím, že Čaputova, Naď, Korčok a ďaľší vlastizradcovia urobili podvod na nás. Skutočne mali preverovať správnosť tej zmluvy, ako spomína pán Wais, musí prebiehať diskusia!!!
  Rovnako aj USA, pokiaľ je to s nimi zmluva!?
  Myslím, že to by USA odmietli také nezmysly.
  Je to pravda čo hovoríte všetci, nebola to seriózna dohoda …to je niečo neuveriteľné, pripomína mi to veľa megapodvodov, nariadené od americkej Elity Serešovcov ???
  Prosím vás pánovia, nepoužívajte: okupácia v 68, lebo to bolo riadené “ usporiadateľmi“ zo západu, vyzývali nás do ulíc či chceme či nechceme a zastrašovali, že sem invázuju ruskí vojaci, že nás napadli…oni chudáci sa ani so svojími rodinami nestihli rozlúčiť, brali ích aj hladných z roboty a podobne. Boli ako naša pokrvná rodina…obetovali sa. Američania a západ odjakživa rýpu neustále do Rusov. Aj do nás, lebo my sme maličká Rus.
  Spomínam si, že to bola bezpečnostná ochrana našej republiky spoločnými vojskami, veď krvilačný fašistický západ na nás útočil nesmierne!!! Nutné bolo v tej dobe brániť našu Československú republiku. Veľmi dobre si pamätám, ako ukážkovo a bratský sa správali tieto vojská !!! Ja som v kontakte na sociálnej sieti a denne ím ďakujem, že som vďaka ním prežívala skutočne šťastné roky. Zažili to aj moje tri deti…prajeme si také niečo prežívať v budúcnosti. Takú ochranu potrebujeme aj v tejto dobe, vlastne dlhodobo .

 • Myslím, že Čaputova, Naď, Korčok a ďaľší vlastizradcovia urobili podvod na nás. Skutočne mali preverovať správnosť tej zmluvy, ako spomína pán Wais, musí prebiehať diskusia!!!
  Rovnako aj USA, pokiaľ je to s nimi zmluva!?
  Myslím, že to by USA odmietli také nezmysly.
  Je to pravda čo hovoríte všetci, nebola to seriózna dohoda …to je niečo neuveriteľné, pripomína mi to veľa megapodvodov, nariadené od americkej Elity Serešovcov ???
  Prosím vás pánovia, nepoužívajte: okupácia v 68
  spomínam si, že to bola bezpečnostná ochrana našej republiky spoločnými vojskami, veď krvilačný fašistický západ na nás útočil nesmierne!!! Nutné bolo v tej dobe brániť našu Československú republiku. Veľmi dobre si pamätám, ako ukážkovo a bratský sa správali tieto vojská !!! Ja som v kontakte na sociálnej sieti a denne ím ďakujem, že som vďaka ním prežívala skutočne šťastné roky. Zažili to aj moje tri deti…prajeme si také niečo prežívať v budúcnosti.

 • Myslím, že Čaputova, Naď, Korčok a ďaľší vlastizradcovia urobili podvod na nás. Skutočne mali preverovať správnosť tej zmluvy, ako spomína pán Wais, musí prebiehať diskusia!!!
  Rovnako aj USA, pokiaľ je to s nimi zmluva!?
  Myslím, že to by USA odmietli také nezmysly.
  Je to pravda čo hovoríte všetci, nebola to seriózna dohoda …to je niečo neuveriteľné, pripomína mi to veľa megapodvodov, nariadené od americkej Elity Serešovcov ???

 • Myslím, že Čaputova, Naď, Korčok a ďaľší vlastizradcovia urobili podvod na nás. Skutočne mali preverovať správnosť tej zmluvy, ako spomína pán Wais, musí prebiehať diskusia!!!
  Rovnako aj USA, pokiaľ je to s nimi zmluva!?
  Myslím, že to by USA odmietli také nezmysly.

 • Slovenské ovečky nebečte tu!

  Doteraz vám nevadilo:
  1. plagiátori vo vláde;
  2. hanba v zahraničí – one time, next time;
  3. smrť gen. Lučanského;
  4. povinné testovanie v mrazoch, tzv. atómovka;
  5. povinná štátna karanténa pre besných psov pendlerov;
  6. likvidácia gastro sektoru, turistického sektoru, hoteliérstva a pod.
  7. udrbané milióny pre schránkové firmy na ÚPSVaR v Pezinku;
  8. štátna dotácia na svine 4500€/ks
  a mnohé iné prešľapy.

  Takže teraz tu nebečte a šup, šup na pivo s borovičkou.

  Tá zmluva už je upečená.

 • Slovenské ovečky nebečte tu!

  Doteraz vám nevadilo:
  1. plagiátori vo vláde;
  2. hanba v zahraničí – one time, next time;
  3. smrť gen. Lučanského;
  4. povinné testovanie v mrazoch, tzv. atómovka;
  5. povinná štátna karanténa pre besných psov pendlerov;
  6. likvidácia gastro sektoru, turistického sektoru, hoteliérstva a pod.
  7. udrbané milióny pre schránkové firmy na ÚPSVaR v Pezinku;
  8. štátna dotácia na svine 4500€/ks
  a mnohé iné prešľapy.

  Takže teraz tu nebečte a šup, šup na pivo s borovičkou.

  Tá zmluva už je upečená.

 • ČAPUTOVÁ AGENTKA USA ZA CELÝ ČAS SVOJHO PÔSOBENIA SA VENUJE NEPODSTATNÝM AKTIVITÁM, ROBILA SI LEN A LEN PR, ŠATEČKY MENILA A FOTENIE NA KOBERCI, DO ČASOPISOV, NEVENUJE SA ZÁVAŽNÝM AKTUÁLNYM PROBLÉMOM STAVU REPUBLIKY, JE ABSOLÚTNE NEKOPETENTNÁ NA VÝKON FUNKCIE PREZIDENTKY ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

 • ja vam nebudem dakovat, a ani verit . pretože vi všetci ktore ste tam ste určite vedeli už davno dopredu čo sa robi.to ste nemali dopustit hned pri začiatku nastahovania cudzich vojakov na uzemi slovenska. ved nas nikto nenapadol. to musi bit hadam všetkim jasne, kto a prečo to urobili. odpovedzte si nato sami. ja vidim kolko politickich stran sa chista do volieb ,preboha načo su nam tolko politickich stran. ja bi som radil tim stranam ktore sa tak vehemetne doslova biju za tak dobre platene valovi nech idu past ovce a prasata.je potrebne politickim stranam určit minimalnu mzdu. a nie sami si určit plati ktore si nezaslužia.

 • SOM VĎAČNÁ ZA TÚTO ODBORNÚ A VECNÚ DISKUSIU A HLAVNE ZAMERANÚ NA OCHRANU VLASTI, NÁRODA ,ŠTÁTU.ALE, TÁTO DUSKUSIA BY MALA BYŤ VO REREJNOPRÁVNYCH MÉDIACH, VTEDY BY TO BOLO V PORIADKU.TIEŽ DISKUSIA HOVORME SPOLU.

 • Mnohé sa pýtame, skadiaľ sa tu vzala táto neznáma, /vždy som si myslela, že na post hlavy štátu môže kandidovať osobnosť, ktorá ma zásluhovosť voči svojej krajine/ ….. kto je tá, ktorá sa dokáže najvyššiej svätostiˇ, hodnostárovi pápežovi, ochrancovi životov a spravodlivosti dokáže pozerať do oči a pritom tak cynický a ľahostajne s takou arogantnosťou nás posúvať do ohniska vojny a utrpenia ……. nedovoľme to, len Boh ma tu moc rozhodovať o našich životoch

 • Výborná debata, podľa mňa na podpísanie tejto zmluvy, vládu a prezidentku donútili Američania pod silným tlakom! A mám obavu, že Slovensko na to celé škaredo doplatí! Toto aby Američanom takto vyšlo, bolo plánované už veľmi dlho!

  • @Rek Rek áno určite..už nikto iný, len títo páni s veľkým P budú klamať.. a ak podľa vás klamú, tak treba upresniť v čom a nie „škriekať“ pardón tliachať!!..
   Vopred ďakujem o pomenovanie klamstiev ??

  • @Rek Rek smiem sa opýtať, či je to všeobecná narážka, alebo konkrétna na mňa?!..
   Mimochodom stále som sa nedozvedel pointu..
   V čom klamú, kto klame, kedy klame ..
   Môžem poprosiť, radšej sa venujte téme a odpovedzte všetkým aj za mňa..vopred ďakujem ??

  • @František Tabák téma je napr že na základe danej zmluvy nemôže prísť ani jeden vojak a pani rozprávajú opak čiže klamú alebo inak povedané zavádzajú …pani sú skôr orientovaný na Rusko čo je chyba keďže z Ruska nič dobré v histórii nešlo a Slovensko resp Československo má s Ruskom osobnú skúsenosť len ľud zabudol ….moja narážka na vzdelanie je všeobecná že ak má človek SOU nieje schopný sa správne rozhodnúť lebo jeho intelekt na to proste nestačí aby si veci dokázal prečítať a pochopiť …jednoducho v tomto je daný človek obmedzený …

  • Tak pri všetkej úcte..tí páni, ktorí o tejto téme v diskusii rozprávali, sú ďaleko a nie len za vzdelaním SOU, nieto ešte v porovnaní so mnou..
   Ikeď ja som samozrejme tiež ďalej s ukončením vzdelávania, ako SOU a to v žiadnom prípade nepodceňujem nikoho, kto má len SOU ..
   Za ďalšie, trochu by ste mohli popracovať na gramatike, ikeď to v tejto chvíli tiež nie je až také dôležité, no a nakoniec by som vás poprosil, by ste sa konečne vyjadrili, v čom daní páni v diskusii konkrétne klamali/zavádzali a na základe čoho rozprávate, že z Ruska nikdy nič dobré nešlo..
   Úplne chápem, že sto ľudí, sto chutí, ale tvrdiť niečo by bolo fajn aj niečím relevantným podložiť, nie len „tliachať“ , ako som vám už skôr naznačil..
   Prajem všetko dobré ??

  • @František Tabák no už som vám to napísal 2x a to tu najpodstatnejšiu vec že na základe tejto zmluvy nik prísť nemôže…ďalej k histórii:: keď prišli ruský vojaci ako osloboditelia tak sa ich ľudia báli viac ako nemcov lebo sa správali horšie ako nemci, znásilňovali, strieľali ,kradli , a ešte k tomu aj odvliekli kopec ľudí na nútené práce to bolo oslobodenie….ďalej vojenská okupácia kde zas strieľali do ľudí čo nesúhlasili s inváziou , ďalej ekonomické škody zastavenie pokroku bránenie cestovať pod hrozbou smrti …čo z toho je dobré čo Rusko prinieslo neviem netuším ….okrem toho že klamú …

  • @Rek Rek píšete to na základe vašich skúseností??.. lebo inak poprosím o relevantné zdroje z ktorých čerpáte a na základe ktorých tvrdíte, čo tvrdíte..
   Ja vás nechcem v žiadnom prípade uraziť, ale pochybujem,že sa môžte a nie len vedomosťami porovnávať s hocikým z tých štyroch hostí, ktorí spolu debatovali..
   Na druhej strane je úplne v poriadku, že nesúhlasíte, len by bolo vhodné aj vysvetliť prečo..

  • @Rek Rek Ty sa rozhodujes podla nejakych tvojich pocitov z mlhavej minulosti ktoru si ledva pamatas. Zmuvu si nevidel a realne k tomu nemas co povedat iba utocis na ludi co maju iny nazor ako ty. Napadas ludi a posmesne ich oznacujes za navzdelanych pritom sam neovladas zaklady gramatiky co sa ucia na prvom stupni zakladnej skoly. Pises nezmysly o tom ci sa vie clovek spravne rozhodnut ak na to ma alebo nema vzdelanie. Neskutocny nezmysel. Treba si v prvom rade precitat zmluvu a potom aj clovek s takou desivou gramatikou ako mas ty pochopi ze tito pani hovoria pravdu.

  • @Rek Rek Ty sa rozhodujes podla nejakych tvojich pocitov z mlhavej minulosti ktoru si ledva pamatas. Zmuvu si nevidel a realne k tomu nemas co povedat iba utocis na ludi co maju iny nazor ako ty. Napadas ludi a posmesne ich oznacujes za navzdelanych pritom sam neovladas zaklady gramatiky co sa ucia na prvom stupni zakladnej skoly. Pises nezmysly o tom ci sa vie clovek spravne rozhodnut ak na to ma alebo nema vzdelanie. Neskutocny nezmysel. Tu sa nerozhodujeme podla nejakych pocitov nic take ako schopnost sa spravne rozhodnut v tomto neexistuje to by bola tipovacka ale treba si v prvom rade precitat zmluvu a potom aj clovek s takou desivou gramatikou ako mas ty pochopi ze tito pani hovoria pravdu.

  • @Rek Rek Ty sa rozhodujes podla nejakych tvojich pocitov z mlhavej minulosti ktoru si ledva pamatas. Zmuvu si nevidel a realne k tomu nemas co povedat iba utocis na ludi co maju iny nazor ako ty. Napadas ludi a posmesne ich oznacujes za nevzdelanych pritom sam neovladas zaklady gramatiky co sa ucia na prvom stupni zakladnej skoly. Pises nezmysly o tom ci sa vie clovek spravne rozhodnut ak na to ma alebo nema vzdelanie. Neskutocny nezmysel. Tu sa nerozhodujeme podla nejakych pocitov nic take ako schopnost sa spravne rozhodnut v tomto neexistuje to by bola tipovacka ale treba si v prvom rade precitat zmluvu a potom aj clovek s takou desivou gramatikou ako mas ty pochopi ze tito pani hovoria pravdu.

  • @Miroslav Jakša no o vašej gramatike radšej mlčím lebo sa to nedá čítať !!!ďalej to že ste nevzdelaní je fakt nie len vy ako osoba ale celé vaše spoločenstvo čo si myslí a neviem kde tam číta bludy ako strata suverenity a podobne …keďže sa jedná o rámcovú zmluvu…to by ste musel vedieť čo to vôbec ako slovo znamená ….rozhodovať sa máte na základe informácií a nie pocitu !!ale musíte vedieť ktoré informácie sú aké a kto klame !!!odporúčam si pozrieť čo vôbec znamená rámcová zmluva potom ju až čítajte!!!ak nevie čo čítate tak tam uvidíte čo chcete a neuvidíte toho ešte viac lebo chcete!!! A nie preto lebo podľa tej zmluvy je to možné lebo podľa tej zmluvy je to nemožné ….ďalej musíte vedieť ak je niekto proti NATO a je spojenec a obdivovateľ Ruska a jeho režimu tak vám pravdu nepovie aj keď ju pozná ale miesto toho bude vo vás živiť strach lebo môže a aj mu to vyhovuje ….

  • @Rek Rek Ty ramcovy troll ty si jasny. Ziaden argument iba ciste vymysly a osocovanie. Ano sme uz v NATO a nie malo za to platime a preto ziadnu nevyhodnu zmluvu s USA nepotrebujeme a nepotrebovali by sme ju ani keby nebola tak zle napisana.

  • @Miroslav Jakša pre šaša nieje nič argument ak neovláda význam slov …tak stále bude všetko malo nedostatočne a bez argumentov …stačí napísať len rámcová zmluva to je hlavný a jediný argument ale ak netušíte čo to znamená tak vám už nepomôže nič …a sme pri škole ak sa to sa vôbec za školu považovať SOU ….vy osobne môžete za to že nepoznáte význam slov lebo ste sa nedokázal lepšie učiť vás intelekt vám to nedovolil a po tom mieste kde ste mrhal svojim časom ani nemožno očakávať že by ste niečo chápal aj keď si myslíte že vzdelania nepotrebujete len preto že stanete a to vás oprávňuje sa k veciam o ktorých netušíte vyjadrovať a ešte si myslieť že máte pravdu …to je veľká chýba internetu že aj ľudia ako vy majú možnosť písať čo sa im chce …pozrite si čo znamená rámcová zmluva a potom môžeme pokračovať …dokonca aj prezidentka vám na to dala doložku aby ani teliatka si nemysleli že sa jedná o niečo ako zbrane hromadného ničenia a podobne ale vám ani to nestačí …normálny človek chápe a dezolát si povie nie a nie a nie ako malé soplavé decko nech by sa čokoľvek zmenilo proste NE…ako malé soplavé decko….jediný kompromis čo poznáte je to že bude po vašom …tu je zmluva jasná kompromis bola doložka a vy si stále tvrdíte svoje ….vy ste ako ten šašo čo povedal žee on NATO nezruší ale ho rozpustí len nech dostane dostatok hlasov zo Slovenska ….ale Ruska armáda mu vôbec nevadí to je ok

  • @Rek Rek Hlavna chyba internetu je ze Uboziak, ktory nema ani ten kusok sebaucty ze by pisal pod svojim menom ale sa schovava za vymysleny nick moze kazdeho urazat ako soplave decko co sa hadze o zem ked mu nikto tie jeho klamstva nespapa a nikto mu na jeho blbosti neprikyvuje. Este to desat krat mozes napisat ze nerozumiem co je to ramcova zmluva ale pravdu z toho neurobis. Jedine co mozes urobit zo seba toho sasa a aj sa ti to velmi uspesne dari.

  • @Rek Rek Hlavna chyba internetu je ze Uboziak, ktory nema ani ten kusok sebaucty ze by pisal pod svojim menom ale sa schovava za vymysleny nick moze kazdeho urazat ako soplave decko co sa hadze o zem ked mu nikto tie jeho klamstva nespapa a nikto mu na jeho blbosti neprikyvuje. Este to desat krat mozes napisat ze nerozumiem co je to ramcova zmluva ale pravdu z toho neurobis. Jedine co mozes urobit zo seba toho sasa a aj sa ti to velmi uspesne dari. Caputovej dolozka nieje ziaden kompromis a nic to na zmluve nemeni. Klames klames klames a klames.

  • @Miroslav Jakša no vidieť že aj by ste chcel vedieť ale neviete ….čo znamená rámcová zmluva ak tvrdíte že to viete …doložka býva pri zmluvách a doložka nieje nič čo zmluvu mení čiže ani to neviete čo znamená…ďalej to že pár ÚBOŽIAKOV čo vykrikuje spolu s ficom a pajácmi ako sú tu na videu neznamená že je to väčšinový názor …neviem od kial beriete také hesla ….nepoznáte význam slov a aj tak si myslím že vám ani nevadí zmluva ktorá vám bola x krát vysvetlená dokonca je tam doložka aby ste jasné chápal význam slov vám robí problém USA …ukážte ktorý štát čo takú zmluvu má stratil svoju štátnosť a podobne blbosti ako píšete KTO???????? A ak nikto tak prečo by sa to stalo práve krpatému Slovensku

  • @Rek Rek Znova klames a pises nezmysly. Keby podla teba zmluva v podstate USA k nicomu neopravnovala tak potom je aj tak zbytocna a nepotrebujeme ju a to ze si na tom Fico robi politiku neznamena ze vsetci co zmluvu odmietaju su hned s Ficom. Ten kto panov na videu oznacuje za uboziakov je sam este vacsi uboziak a ty moj zlaty tym panom na videu nesiahas ani len po clenky. Skus napisat aspon jeden relevantny dovod preco tu zmluvu potrebujeme a nepis stale dookola tie iste nezmysly.

  • @Miroslav Jakša ja im ani siahať nechcem nakoľko Rusov neobdivujem a ani nechcem aby na Slovensku platil čo si Rusko zmyslí tak ako to už bolo !!!!
   Asi okrem výchovy by ste sa mal naučiť čítať s porozumením!!!nikde som napísal že zmluva potrebná alebo nie …napísal že je dôležitá práve preto aby sme sa jasne ukázali kam chceme patriť danú zmluvu má viac štátov ako ju nemá
   Ďalej prečo mám ja hovoriť argument povedzte vy na základe čoho sa stane to čo píšete a to čo tu tá banda rozpráva !!!nenájdu to tam lebo to tam nieje …prečo im nik nedáva otázku kde to je napísané keď to tam napísané nieje a ďalej musíte vychádzať z originál textu a nie z prekladu ….dnes je veľmi veľa slov čo radšej ľudia čo ovládajú jazyky povedia anglicky lebo ten jazyk je modernejší a presnejší ako iné jazyky ….aj v Nemecku sa veľa rozpráva anglicky lebo je to presnejšie a to nemčina je aj oproti nám ďaleko vpredu …čítať treba original ale ja som ani v slovenskej verzii nevidel nič že prídu jadrové zbrane atď ak vy áno tak mi to napíšte kde …lebo zbrane sa delia na konvečné čo sa ďalej už nešpecifikuje a ak chcete použiť iné zbrane tak to býva vyslovene napísané či chemické alebo jadrové … Takže kde to je napísané ????ja som to tam nenašiel a ani nik relevantný….KTO TO TAM VIDÍ KDE TO JE NAPÍSANÉ????

  • ​@Rek RekTak Cize ty si to tam nenasieL tak to suhlasi s tym ze to tam nenasiel nik relevantny a kedze netvrdis ze zmluvu potrebujeme ani nepotrebujeme tak tymto by som to uzavrel. Teba ani nezaujima zmluva ale mas averziu na rusov. Takze este raz, uz sme v NATO a dalsiu ochranu pred rusmi nepotrebujeme. ZMLUVU NEPOTREBUJEME

  • @Igor Bratislava blbeček mohol by som ti byť otcom a ak si nepochopil, čo som tým myslel, tak ešte raz – vo voľbách si agresívna a časť prihlúplej menšiny národa zvolila túto dnešnú zberbu. Samozrejme za pomoci aj hlúpej väčšiny, ktorej je vývoj Slovenska u riti a nebola voliť. Preto píšem o hlúpom národe v tomto význame….. kapišto blbečku?

  • @Jaro Bilik Takže , tata , doplň Tvoj prvý koment a ja vymažem moje . Je sa treba aj troooošičku zamyslieť čo píšeš a kto to môže čítať .
   P.S. Kedy si vojenčil ? Čo si robil v 68. ? Aby to o tom „tatovi“ nebolo obrátene !
   ??

  • @Igor Bratislava Dobre o tom tatovi – v 68 som bol žiakom ZŠ, takže si tanky pamätám. O čo išlo som pochopil až rokmi a do dôsledku až po 89tom. A ak si myslíš, že múdry národ si zvolí takú zberbu ako máme teraz, tak sme na opačných stranách.

  • @Jaro Bilik V 68, som sa oháňal „molotovom“ pri Avione a Milosrdných aj s mojou prof.ruštiny , mimochodom čistokrvnou Ruskou , v69. som z tej Ruštiny zmaturoval , hoci so ZATNUTÝM chrupom ,69 – 71 v BRD , mimochodom vynikajúci plat , potom návrat , lebo ma brali ako „hosťujúceho robotníka“ , potom 2 roky veľmi tvrdej vojny , namiesto basy , potom až do 89 som sataval REPUBLIKU a od 98. podnes pozerám ako PUK , ako sa ROZJEBABRALA !!! Mohol som zostať , nezostal som — NEBOL SOM DOMA !!!
   Dnes som DOMA a nadávam si do blbcov , že som nezostal !!!
   P.S.
   Vtedy bol v BRD SOCIALIZMUS — NIE U NÁS!!!!!!!
   Takže tak !!!
   Nie je odvaha ZDRHNÚŤ !!!
   Odvaha je ZOSTAŤ !!!!

  • @Jaro Bilik V 68, som sa oháňal „molotovom“ pri Avione a Milosrdných aj s mojou prof.ruštiny , mimochodom čistokrvnou Ruskou , v69. som z tej Ruštiny zmaturoval , hoci so ZATNUTÝM chrupom ,69 – 71 v BRD , mimochodom vynikajúci plat , potom návrat , lebo ma brali ako „hosťujúceho robotníka“ , potom 2 roky veľmi tvrdej vojny , namiesto basy , potom až do 89 som sataval REPUBLIKU a od 89. podnes pozerám ako PUK , ako sa ROZJEBABRALA !!! Mohol som zostať , nezostal som — NEBOL SOM DOMA !!!
   Dnes som DOMA a nadávam si do blbcov , že som nezostal !!!
   P.S.
   Vtedy bol v BRD SOCIALIZMUS — NIE U NÁS!!!!!!!
   Takže tak !!!
   Nie je odvaha ZDRHNÚŤ !!!
   Odvaha je ZOSTAŤ !!!!

 • Prosím Vás pani zjednoťte sa hlavne na tej jedinej dôležitej otázke aby Národ povedal jasne „NIE ZMLUVE !“… v tom referende , spojte sa aj s SMER-SD aj REPUBLIKOU aj HLASOM, KDH a všetkými realnymi odporcami tej Zmluvy s USA, lebo je to vážna vec a nebolo by štastné ak by bolo niečo v otazke nejasné čo by akteri tej zmluvy a Prezidentka určite zneužili.

 • Tak zato, že Čaputova a jej dcérenky majú blahobyt zabezpečený už dnes, lebo sú PLATENÉ podľa toho, ako „mamička“ počúva oplotenu ambasádu na slovo, tak ONA – zradkyna Čaputova – nás, naše deti a vnúčatá dostáva do OHROZENIA NA ŽIVOTOCH !!!!!!;???. Tak pozor ! Ľudia, vyhnať ju aj tú jej psychopaticku a hlúpu vládu !!!! ĽUDIA – EŠTE STÁLE JEJ – IM VERÍTE ???

 • VĎAKA !
  Vecná , vysoko odborná diskusia kompetentných odborníkov.
  Dožil som sa !!!!! Chvála BOHU !
  Po tridsiatich rokoch oblbovania diletantmi , vlastizradcami , prospechármi a fanatikmi zla.
  Hlboko sa skláňam a snímam klobúk !
  Vďaka , odborníci , VLASTENCI !

  • … len si takých ľudí treba aj vážiť, chrániť, zastať sa ich !!!… lebo ozajstní podvodníci, klamári a vlastizradcovia tohoto národa už idú proti ním sú ako „OVADY“… a niektorí musím povedať nesčítaní a naivní Slováci, čo radi čítajú len bulvár im to žerú aj s navijákom… choďte napr. na stránku pána doc. Eduarda Chmelára a čítajte jeho príspevok… a pritom týmto ľuďom ide často nie len o pracovné miesta, ale čo je horšie aj o zdravie a robia to často na úkor svojho pracovného voľna a to si treba vážiť… potrebujú tiež cítiť podporu aj vďaku, že to nerobia zbytočne… že ich slová, naštudované veci budú mať svoju odozvu aj výsledok snahy… vďaka… 2.2. bude treba ísť pred parlament vo väčšom počte ako sme boli minule, keď schôdzu zaklincovali… nech Čapútová vyjde medzi svojich spoluobčanov, taka v stredu 26.1. pred Prezidetský palác…

  • … len si takých ľudí treba aj vážiť, chrániť, zastať sa ich !!!… lebo ozajstní podvodníci, klamári a vlastizradcovia tohoto národa už idú proti ním sú ako „OVADY“… a niektorí musím povedať nesčítaní a naivní Slováci, čo radi čítajú len bulvár im to žerú aj s navijákom… choďte napr. na stránku pána doc. Eduarda Chmelára a čítajte jeho príspevok… a pritom týmto ľuďom ide často nie len o pracovné miesta, ale čo je horšie aj o zdravie a robia to často na úkor svojho pracovného voľna a to si treba vážiť… potrebujú tiež cítiť podporu aj vďaku, že to nerobia zbytočne… že ich slová, naštudované veci budú mať svoju odozvu aj výsledok snahy… vďaka… 2.2. bude treba ísť pred parlament vo väčšom počte ako sme boli minule, keď schôdzu zaklincovali… nech Čapútová vyjde medzi svojich spoluobčanov, taka v stredu 26.1. pred Prezidetský palác… !!!

 • Som ŤAŽKOZVEDAVÝ — KOĽKO POSLANCOV ZA KOALÍCIU PAMFLET ČÍTALO !!!
  RATIFIKÁCIA V PARLAMENTE — UKÁŽE !!! a mená poslancov NIE SÚ TAJNÉ !!!
  A pokiaľ sa zamedzí ratifikácii v PARLAMENTE — NA VINE budú VŽDY POSLANCI KOALÍCIE – majú Ústavnu väčšinu a 4 lídrov MôŽU OKAMŽITE ODSTAVIŤ !!! OTÁZKA JE — CHCÚ ich ODSTAVIŤ ? Keď nie tak budú MLČAŤ !!! A TO mlčanie je ZRADA NÁRODA !!!

 • Som obyčajný človek, ale je to všetko priehľadné, pre toto bola tam dosadená, celé voľby Skládky bolo jedno veľké divadlo, ona má noty a plní to čo jej chlebodarci prikážu. Amíci už dávno slintajú po Ruských nerastoch a Slovensko im urobilo koridor aby to mali uľahčené, im je jedno, že naše územie zamoria rádioaktivitou. Toto už nie je len vlastizrada, na toto už nemám slov, čo táto čvarga vyvádza!!!!

  • konšpirácia bola taká že Zuzka dostala od soroša niečo cez 300 000 dolárov a že bude plniť americké záujmy. No takže to si môžeme ďalšiu konšpiráciu odškrtnúť že to bola pravda. Naď taktiež povedal že nebudú tu žiadne základne, konšpirácia bola taká že má slúbené miesto v Pentagone, že klame a tie vojská sem doveze. Tak to si môžeme znova ďalšiu konšpiráciu odškrtnúť ako pravdivú. Ja Vám neviem ale vidím to tak že radšej budem veriť konšpiráciám ako hoaxom z telky (ktorú už 15 rokov aj tak nepozerám 😀

 • Je brutálne farizejské keď tá tzv. „prezidentka“ dá petíciu referenda na ústavný súd len aby sa „uistila“ že to je v súlade zo zákonom, ale takúto zmluvu tam nedá… Gratulujem voličom tejto americkej pätolízačky.

  • @Michal Muransky V každom prípade sú to hostia z tej druhej strany, ktorí zastávajú slovákov a slovenské záujmy. Ak nie je možnosť , lebo koalícia to nechce, urobiť konfrontáciu v RTVS, tak títo ľudia asi musia slovákom vysvetliť a povedať, ako ich táto militantná liberálnofašistická koalícia klame. Ak si si nevšimol, títo hostia hovorili o faktoch vychádzajúcich z jednotlivých zmlúv. Naďovi, alebo Korčokovi sa takéto niečo stať nemôže.

  • @Michal Muransky Prečo týchto ľudí nepozvala RTVS ? Prečo sa zase neurobila seriózna diskusia ? Zase sa pretláča ten „správny“ názor ? Čo sa potom čuduješ. Oponenti sú takí „odborníci“ že sa do debaty boja ísť.

  • @Iveta 16.1. boli v RTVS v relacii o5 minut 12 Fico (odporca dohody) a Korcok (zastanca dohody). Ak chcete mat diskusiu, musia tam byt dve strany ktore diskutuju a vymiensju si nazory. Tato relacia je bohuzial len propaganda Flasikovej zlataniny zvanej eReport. Tot vsjo.

  • @Michal Muransky … a čo mali robiť nadávať a búchať do stola, ako Naď či Korčok ?…. momentálne na RTVS diskutuje Eštók s Krúpom… pozrite sa kto komu skáče do reči a kto akým štýlom dokáže diskutovať a buďte prosím už konečne korektný…!

  • @Andrej Baran takí ľudia ako boli v tejto relácii hlavne obhajujú Rusov. ako z histórie vieme s Ruskom nikdy dobre nebolo a ani nieje …sú to len úžerníci a takí ako boli tu v relácii by Slovensko zas zapredali rusom …tak ako kolaborovali Slováci s nemeckom tak aj Ruskom a teraz zase chcú s Ruskom …

  • @Rek Rek Títo ľudia v relácii predovšetkým hovorili o zmluve. Pokiaľ si si vypočul, nič neobhajovali, ale hovorili konkrétne k zmluve a ďalším zmluvám, vraj takým istým, ako majú mať slováci.
   Možno že vieš, že existuje teda tá zmluva, ktorá sa ide prijímať v parlamente a niekto šikovne podstrčil, že 100 miliónov, z ktorých pre Slovensko bude môcť byť využitých len malá časť. Ale najmä, nikde sa o tejto čiastke v zmluve nepíše, takže je otázne, či aj to minimum Slovensko dostane. Vidíš, ešte nič a už ťa odrbávajú a ty hovoríš o úžerníkoch? Tak podľa tejto zmluvy ako by si nazval američanov?

  • @Andrej Baran naučte sa správať my dvaja si netykáme!!!!viete čo znamená slovo liberál a viete čo fašista ???to je úžasné ako dnešná doba dokáže spojiť dve odlišné slová ….prečo tam nešli lebo tam by nešiel nik kto má rozum veď to je bludarska relácia …prečo nejdú a ak náhodou aj idú takýto ľudia do klasickej tv ktorá mimochodom ak zlyhá tak ma aj sankcie čo v tomto YouTube nieje tak prehrávajú na plnej čiare …tak ako chmelar keď kandidoval alebo podobný trubelak Bukovský keď bol v RTVS taral sprostosti a nevedel ani čo znamení lekárske výrazy tvrdil presný opak a tak ho upozorňovali ….preto nik z vašich tárajov nepôjde do klasického médiá lebo nemá pravdu a vie o tom a nik normálny zas nepôjde niekam kto šíri hlúposti

  • @Rek Rek Takže zlatý môj. Vidím, že ti dochádzajú argumenty, tak sa aj slámky chytáš. Takže oficiálne ti začínam VYKAŤ, alebo aj ONIKAŤ.
   Určite sa nebudem správať podľa vášej mantry. Správam sa tak, ako to hovoria dobré mravy. To, že nerozumiete, alebo nechcete rozumieť tomuto slovnému spojeniu len dáva obraz o vaších mozgových pochodoch. Ale pre liberálnych fašistov je to typické. Predpokladám, že vaša múdrosť vie, kedy, v meinstream médiách bol napr. Chmelár niekym v debate porazený. Ale samozrejme, je vždy otázne, čo liberálny fašista považuje za výhru a čo je pre neho prehra.
   Aj týmto príspevkom ste len potvrdili vaša premúdrosť, že ste úplny deformátor pravdy, lebo ako vždy, ani teraz jediný jeden pádny argument, lebo odkiaľ by ste ho aj zobrali, že? Pre vás a vám podobným vystačí ohováranie, ostrakizácia, čo sú postuláty neschopákov dnešnej doby.

  • @Andrej Baran to by ste musel niečo vedieť …čo že pre vás nieje argunet nič iné len ak niekto potvrdí vaše bludy je jedna vec to že táto doba spája nespojiteľné a vy ten výraz opakujete akoby ste poznal jeho skutočný význam je zas druhá vec aj toto slovo čo používate je len jasný dôkaz 100x povedaná hlúposť je pravda …máte SOU a myslíte si že všetko poznáte a to len preto že neviete a nevidíte nič okolo len to čo vám kto podhodí

  • @Rek Rek Počuj ty vykač nemám vo zvyku nadávať a používať expresívne výrazy. Ty by si si zaslúžil teda toho. Ak nevieš správne používať vykanie, ta radšej tykaj, alebo onikaj. Aj toto hovorí o tvojom podradnom vzdelaní. A ty mne ideš hovoríť, že mám SOU?
   Ja nepotrebujem potvrdzovať moje vyjadrenia. Som za debatu s inými názormi, ktoré sa dajú overiť, alebo inak potvrdiť. Ak však niet argumentu a z tvojej strany nezaznel ani jeden, len arogantné liberálnofašistické osočovanie, tak niet o čom s tebou komunikovať.

  • @Miroslav Jakša no naučte sa komunikovať …. netykáme si!!!To že vám bráni SOU vedieť čítať text s porozumením a vedomosť že zmluva je rámcová ….viete vôbec čo znamená ten výraz rámcová zmluva ????v rámcovej zmluve môže byť spomenuté aj to že môže prísť aj ET ale to neznamená že príde a nemusí tam byť napísané že budú zabíjať psov a tiež to neznamená že ich budú zabíjať….Len ťažko toto vysvetliť človeku čo nevie čo jednotlivé slová znamenajú …dokonca aj prezidentka podľa mňa urobila chybu že chce aby tam bola doložka aj keď ju chápem prečo lebo ľudia klamú a klamaní nevedia že sú klamaní ale svorne čítajú slovensku verziu lebo anglickej nerozumiete ani prd !!!a to vám ešte dodám že túto zmluvu majú na svedomí právnici čiže daný jazyk je ešte iný ako by ste vy mohol chápať

  • @Rek Rek Ty sa nauc komunikovat. Takemu ako si ty co nema ani zaklady slusnosti a kazdeho, kto ma iny nazor iba uraza a este sa schovava za vymyslene meno budem akurat tak vykat ty komediant. A tiez nezmysly o ramcovej zmluve si mozes odlozit pre niekoho kto ti to spapka. Mozes zmluvu nazvat ramcovou ale to neznamena ze ustanovenia v nej niesu zavazne to co pises za nezmysly. Klames a zavadzas. A este to zlahcovat hlupostami o ET je uz totalne z cesty.

  • @Rek Rek Ty sa nauc komunikovat. Takemu ako si ty co nema ani zaklady slusnosti a kazdeho, kto ma iny nazor iba osocuje a este sa schovava za vymyslene meno budem na yt akurat tak vykat ty komediant. A tiez nezmysly o ramcovej zmluve si mozes odlozit pre niekoho kto ti to spapka. Ze je zmluva ramcova to neznamena ze ustanovenia v nej niesu pre nas zavazne to co pises za nezmysly. Klames a zavadzas. A este to zlahcovat hlupostami o ET a zabijani psov je uz totalne z cesty. Obrannu dohodu uz mame, sme v NATO, kde je aj USA a dalsiu dohodu hlavne takuto nevyhodnu pre nas vobec nepotrebujeme. Za clenstvo v NATO platime pausalne miliony a nikomu nic nedlzime aby sme museli podpisovat dalsiu dohodu. Cela ta zmluva aj to jej schvalovanie smrdi a je vysoko pravdepodobne az priam iste ze USA nas chcu iba vyuzit. USA ambasada ma v centre kovovy plot, ktory hyzdi hviezdoslavovo namestie a maju ho tam nelegalne a nevieme ich prinutit aby ho odstranili a my im budeme este davat nejake dalsie nadstandardne prava u nas. DAKUJEME NEPROSIME.

  • Ok…Je Cas si Vypocut Tyych…Co Im Doteraz Bolo Odoprete…aj Ked Su Naozaj Tam Kde Sú !&
   Prosim laskavo Tych“ ..Ktory Uz Tak OTUPELÍ…ze Ani Nevedia Rozlisit Slusnú Retoriku od Tej ..co Zial..sa Prezentuje…lebo Takto SÚ A Inak Nevedia !&

  • ??už je vám jasné proč tu byl 2018 usa řízený ?státní převrat proti ficovi? najednou to do sebe vše krásně zapadá oni nejspíš zavraždili kuciaka a jeho přítelkyni, organizovali mediální štvanici proti smeru, pochody retardů za slušné mafiánské matovičovo slovensko, media šířila lži , oni potřebovali své agenty dostat k moci, zvolit si prezidenta ,prolhanou jitrnici ,podvodnici s titulem, která obelhávala lidi jak je prezidentkou všech ,opak je pravdou ,i v čr pomlouvala fica, kryla mafiánství matovičovy junty , jde o vlastizradu smlouva otroka s otrokářem výhodná pouze pro okupační armádu usa, porušení povinností při správě cizího majetku …protože dojde k velmi vysoké finanční ztrátě slovenska(odpuštění nájmu, daní,poplatků i rodinám okupantů,+ můžou si ukrást pozemek jaký chtějí , co to je?) + porušení slibu vlády a prezidenta, poslance který se zavazuje hájit zájmy své země a tady jasně hájili zájmy okupanta , každý kdo tuhle zrůdnost podporuje je kolaborant s okupantem ,vláda čr to samé ,loutky teroristické organizace usa ,
   protestujte, udělejte referendum, konvoje svobody , jako ghándí pasivní rezistence ,
   noste placky proti vlastizradě ,
   **********************************************
   viděli jste ficovo video s odposlechy organizovaného zločinu v NAKA jak plánovali zapálit auto paní která vyšetřovala jejich zločinecké metody? organizovaný zločin v policii řízený mafiány? z vlády? , to vyplývá z odposlechů ,
   mafie u moci má pod palcem mainstream, rtvs,post prezidenta, policii, +vraždy ve vazbě lučanský, + poprava bývalého šefa tajné služby
   ale možná to jsou jen „náhody“ ,až na ty usvědčující odposlechy

  • @Alica Serafinova Nuz platit koncesionarske poplatky musite. V opacnom pripade porusujete zakon c. 340/2012 Z. z. o. A pokial ide o relaciu. Takze radsej by som sa s tym nechvalil ? A ano, ak sa chcete pozerat na to ako si 4 hostia pritakavaju a hrkutaju, nuz na to je veru tato relacia naozaj super. V Opacnom pripade ak si chcete pozriet debatu dvoch ludi ktori maju na danu temu opacny nazor (a teda aj skutocne debatuju a vymienaju si svoje nazory), odporucam RTVS, relaciu O 5 minut 12 zo 16.1.2021 v ktore debatovali Korcok (zastanca) a Fico (odporca).

  • @Michal Muransky Ak „musíme“ platiť koncesionárske poplatky, tak by sme mali dostávať relevantné informácie. A dúfam, že nechcete tvrdiť, že to tak je. Preto už väčšina ľudí tieto uplatnené verejnoprávne info ani nesleduje. A tu dostala prezidenka vynikajúci nápad – vypnúť internet. Neuveriteľné. Nech dá vypnúť aj mobilné siete. Toto už normálna hlava nebere.

  • @Michal Muransky … naštudujte si kto musí platiť a kto nie!!!… nič neporušujem, lebo som dôchodkyňa sama žijúca v domácnosti a som teda od koncesionárskych poplatkov oslobodená, keď to oznámim… nemusím študovať ani zákon, stačí si vyhľadať na stránkach RTVS a tam sa aj odhlásiť, ak spĺňate podmienky!!!… naplatila som sa ich už dosť, len som sa zasmiala nad tým, že to trvá 2-3 mesiace na rozdiel od prihlásenia !!!…spomínanú debatu som pozerala a Fico mal jednoznačne navrch… vieme kto zavádza a klame občanov aj prečo to robia…táto relácie len supľuje prácu a povinnosť verejno právnej RTVS… vyhľadajte si v archíve RTVS reláciu, kde sám so sebou resp. moderátorom diskutoval št. tajomník Marián Majer z Ministerstva obrany, lebo odmietol mať v štúdiu protistranu… tak sa veci skutočne majú… nechcel, aby mu niekto oponoval a uvádzal nevyvratitelné fakty, ktoré tak Korčeka a Naďa privádzajú do amoku… !!!… našla som ju nech sa páči… redaktor im nenechal ani dohovoriť, tak načo ju vôbec robili a pre koho?…https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14040/302609#4

  • @Michal Muransky … naštudujte si kto musí platiť a kto nie!!!… nič neporušujem, lebo som dôchodkyňa sama žijúca v domácnosti a som teda od koncesionárskych poplatkov oslobodená, keď to oznámim… nemusím študovať ani zákon, stačí si vyhľadať na stránkach RTVS a tam sa aj odhlásiť, ak spĺňate podmienky!!!… naplatila som sa ich už dosť, len som sa zasmiala nad tým, že to trvá 2-3 mesiace na rozdiel od prihlásenia !!!…spomínanú debatu som pozerala a Fico mal jednoznačne navrch… vieme kto zavádza a klame občanov aj prečo to robia…toto video len supluje prácu a povinnosť verejno právnej RTVS… vyhľadajte si v archíve RTVS reláciu, kde sám so sebou resp. moderátorom diskutoval št. tajomník Marián Majer z Ministerstva obrany, lebo odmietol mať v štúdiu protistranu… tak sa veci skutočne majú… nechcel, aby mu niekto oponoval a uvádzal nevyvratiteľné fakty, ktoré tak Korčeka a Naďa privádzajú do amoku… !!!… našla som ju nech sa páči… redaktor im nenechal ani dohovoriť, tak načo ju vôbec robili a pre koho?…https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14040/302609#4

  • @Michal Muransky … naštudujte si kto musí platiť a kto nie!!!… nič neporušujem, lebo som dôchodkyňa sama žijúca v domácnosti a som teda od koncesionárskych poplatkov „oslobodená“, keď to oznámim… nemusím študovať ani zákon, stačí si vyhľadať na stránkach RTVS a tam sa aj odhlásiť, ak spĺňate podmienky!!!… naplatila som sa ich už dosť, len som sa zasmiala nad tým, že to trvá 2-3 mesiace na rozdiel od prihlásenia !!!…spomínanú debatu som pozerala a Fico mal jednoznačne navrch… vieme kto zavádza a klame občanov aj prečo to robia…toto video len supluje prácu a povinnosť verejno právnej RTVS… vyhľadajte si v archíve RTVS reláciu, kde sám so sebou resp. moderátorom diskutoval št. tajomník Marián Majer z Ministerstva obrany, lebo odmietol mať v štúdiu protistranu… tak sa veci skutočne majú… nechcel, aby mu niekto oponoval a uvádzal nevyvratiteľné fakty, ktoré tak Korčeka a Naďa privádzajú do amoku… !!!… našla som ju nech sa páči… redaktor im nenechal ani dohovoriť, tak načo ju vôbec robili a pre koho?…https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14040/302609#4

  • @Alica Serafinova Uviedol som vam priklad vyvazenej debaty. 50% za, 50% proti. Je naozaj vtipne,ze ludom ako vy vadi nevyvazenost inych relacii RTVS no nevadi im Flasikov eRport (ono je to asi prijemne dostavat informacie zadarmo bez potreby aby ste musela premyslat a pocut nazor z opacnej strany) ?

  • @Michal Muransky … snažíte sa manipulovať s myslením ľudí, každý si má možnosť a právo urobiť svoj názor čo je naozaj vecná a vyvážená diskusia… nepodceňujte moje schopnosti a nepoučujte ma, nemám 6 rokov, niečo už mám za sebou, možno viac ako vy… a to čo som prežila mi nikto nezoberie… dokážem si overiť faktá sama a nájsť rôzne vyjadrenia, prosím nepodceňujte ma… ja som si osobne vypočula aj názor z inej strany a počula som z úst Korčeka či Naďa len nepravdivé obvinenia, že druhá strana sú klamári…opakujú jednu mantru dookola, kým sa podľa nich nestane pravdou o takú primitívnu diskusiu naozaj nestojím… keď si porovnám stránku doc. Chmelára či FB stránku ministra Naďa, kde nemôžete pridať svoj názor to je vo vyjadrovaní sa aj obsahu nebo a dudy… a keď už ide o vyváženú diskusiu postarajte sa prosím, aby bol napr. vo verejno právnej RTVS konečne urobený okrúhli stôl za ktorý zasadne jedna aj druhá strana na čele s Čapútovou, Naďom, Korčekom, Krúpom, Majerom a na druhej strane s prítomnými pánmi vo videu budeme vám len povďační, ak to dokážete… vy na to máte určite svoje páky… želám veľa úspechov, aby táto diskusia bola čo najskôr lebo práve pozerám ďalšiu herečku a manekýnu na TA 3 Remišovú…. to je priam utrpenie ju počúvať…. vicepremiérka by sa mala viac starať o jej umelo vytvorené ministerstvo, aby bolo funkčné… koľko krát ju prichytili, že nevie reagovať na základne veci, ktoré by mala mať v malíčku… a ohradzovala sa len, že ona odpovie len na otázky moderátora debaty… no úplne trapná a demagogická…!!!

  • @Michal Muransky … snažíte sa manipulovať s myslením ľudí, každý si má možnosť a právo urobiť svoj názor čo je naozaj vecná a vyvážená diskusia… nepodceňujte moje schopnosti a nepoučujte ma, nemám 6 rokov, niečo už mám za sebou, možno viac ako vy… a to čo som prežila mi nikto nezoberie… dokážem si overiť faktá sama a nájsť rôzne vyjadrenia, prosím nepodceňujte ma… ja som si osobne vypočula aj názor z inej strany a počula som z úst Korčeka či Naďa len nepravdivé obvinenia, že druhá strana sú klamári… a Čapútová nikdy nedorastie do svojej funkcie tak, ako nedorástol ani jej predchodca Kiska,…nikdy sa nemali dostať do prezidentského paláca, nič pre Slovensko nedokázali urobiť, len ho rozvadiť a teraz o to prosí cirkev, aby naprávali to čo oni pokazili… ona aj keď pozvala pápeža Františka, vôbec ho nepočúvala, že vyzýva Slovensko, aby sa stalo nositeľom mieru, že máme za sebou historické skúsenosti… opakujú jednu mantru dookola, kým sa podľa nich nestane pravdou o takú primitívnu diskusiu naozaj nestojím… keď si porovnám stránku doc. Chmelára či FB stránku ministra Naďa, kde nemôžete pridať svoj názor to je vo vyjadrovaní sa aj obsahu nebo a dudy… a keď už ide o vyváženú diskusiu postarajte sa prosím, aby bol napr. vo verejno právnej RTVS konečne urobený okrúhli stôl za ktorý zasadne jedna aj druhá strana na čele s Čapútovou, Naďom, Korčekom, Krúpom, Majerom a na druhej strane s prítomnými pánmi vo videu budeme vám len povďační, ak to dokážete… vy na to máte určite svoje páky… želám veľa úspechov, aby táto diskusia bola čo najskôr lebo práve pozerám ďalšiu herečku a manekýnu na TA 3 Remišovú…. to je priam utrpenie ju počúvať…. vicepremiérka by sa mala viac starať o jej umelo vytvorené ministerstvo, aby bolo funkčné… koľko krát ju prichytili, že nevie reagovať na základne veci, ktoré by mala mať v malíčku… a ohradzovala sa len, že ona odpovie len na otázky moderátora debaty… no úplne trapná a demagogická…!!!

  • @Michal Muransky … snažíte sa manipulovať s myslením ľudí, každý si má možnosť a právo urobiť svoj názor čo je naozaj vecná a vyvážená diskusia… nepodceňujte moje schopnosti a nepoučujte ma, nemám 6 rokov, niečo už mám za sebou, možno viac ako vy… a to čo som prežila mi nikto nezoberie… dokážem si overiť faktá sama a nájsť rôzne vyjadrenia, prosím nepodceňujte ma… ja som si osobne vypočula aj názor z inej strany a počula som z úst Korčeka či Naďa len nepravdivé obvinenia, že druhá strana sú klamári… a Čapútová nikdy nedorastie do svojej funkcie tak, ako nedorástol ani jej predchodca Kiska,…nikdy sa nemali dostať do prezidentského paláca, nič pre Slovensko nedokázali urobiť, len ho rozvadiť a teraz o to prosí cirkev, aby naprávali to čo oni pokazili… ona aj keď pozvala pápeža Františka, vôbec ho nepočúvala, že vyzýva Slovensko, aby sa stalo nositeľom mieru, že máme za sebou historické skúsenosti… opakujú jednu mantru dookola, kým sa podľa nich nestane pravdou o takú primitívnu diskusiu naozaj nestojím… keď si porovnám stránku doc. Chmelára či FB stránku ministra Naďa, kde nemôžete pridať svoj názor to je vo vyjadrovaní sa aj obsahu nebo a dudy… a keď už ide o vyváženú diskusiu postarajte sa prosím, aby bol napr. vo verejno právnej RTVS konečne urobený okrúhli stôl za ktorý zasadne jedna aj druhá strana na čele s Čapútovou, Naďom, Korčekom, Krúpom, Majerom a na druhej strane s prítomnými pánmi vo videu budeme vám len povďační, ak to dokážete… vy na to máte určite svoje páky… želám veľa úspechov, aby táto diskusia bola čo najskôr lebo práve pozerám ďalšiu herečku a manekýnu na TA 3 Remišovú…. to je priam utrpenie ju počúvať…. vicepremiérka by sa mala viac starať o jej umelo vytvorené ministerstvo, aby bolo funkčné… koľko krát ju prichytili, že nevie reagovať na základne veci, ktoré by mala mať v malíčku… a ohradzovala sa len, že ona odpovie len na otázky moderátora debaty… no úplne trapná a demagogická…!!!… a ďalší demagóg a arogantný je poslanec Krúpa, ktorý momentálne diskutuje, či skôr skáče do reči pánovi poslancovi Eštokovi na RTVS 1… to je „výkvet“ koalície… hrôza a des… nech čím skôr skončí tento zlý sen a nech sa Slovensko čím skôr zbaví vlastizradcov tohoto národa… !!!

  • @Alica Serafinova Pani zlata neviem naco ta agresivita a vykricniky. Neviem co konkretne je na mojom poste manipulativne. Necudujem sa, ze sa vam toto hrkutanie 4 odporcov paci ak povoazujete moje poukazanie na nevyvazenost relacie za manipulovanie myslenia ludi. Je naozaj smutne, ze aj napriek vasemu veku ocenujete skor jednostranost pred vecnou debatu. Chapem,ze je to prijemne no nedonuti vas to zamysliet sa a tym padom sa ani nikam neposuniete (o moznosti, ze vast tu manipuluje clovek ako je Flasik ani nehovorim) – inymi slovami zbitocne tak zabijete cas, ktory mozete vyuzit urcite lepsie a mimo obrazoviek ?

  • @Michal Muransky Zbytocne sa pise s ypsilonom a ty tu zbytocne zabijas cas ktory mozes vyuzit ucenim sa vybranych slov misko a mimochodom tato debata sluzi na objasnenie toho co realne obsahuje zmluva kedze zapredana manuska zo skladky klame a to vie kazdy kto ju pocul a cital zmluvu aj bez tejto diskusie

  • @Michal Muransky Ja neviem, ci dostali priestor aj ludia, ktori tuto zjavne nevyhodnu zmluvu pre SR za kazdu cenu idu presadit a je mi dost jedno,kto za tym (touto diskusiou) „stoji“, nie sme v tomto pripade v situacii,ze si mozeme „vyberat“.
   A z toho co viem, ako sa zubami nechtami branili ti spravny „odbornici“ diskusie s „nespravnymi“ odbornikmi v suvislosti s SARS-CoV2, by som sa vobec necudoval, keby „druha strana“ pozvanie na tuto diskusiu jednoducho s lahkostou odignorovali (ved oni nemaju dovod diskutovat, schavlili, opicky v parlamente zdvihnu paprcky a koniec – to je slovenska demokraci 2022). 
   A aby sme si celkom rozumeli, nie som proti zmluve s USA,ale som proti zmluve, kde sme v pozicii absolutne dehonestujucej suvernny stat. A tak ako povedal Drgonec, nie je vobec dolezite,co ta „opica“ povie ani co napisu media, dolezite je,co sa podpise v zmluve a tam, nie je nic, co by nas malo tesit…

 • Ďakujem za stretnutie tak vzdelanych a mudrych, skusenych ľudi. Argumentacia jasna , vystižna , vecna a doležita!!!!!!! A Čaputka je v pokoji …. vlastizradca je vlastizradca, zradca je zradca a hlupak je hlupak…. ale fifinky na učte sa zidu …. bude sa im dobre žiť .Nevedia asi čitať s porozumenim Ustavu SR aj keď na ňu prisahali …. existuje sud, ktori ich odsúdi? Existuje prokurator ktory ich da predbežne zadržať?

  • @Zuzana Vysehradska
   Neviem ako u Vás , v okolí BB , ale ja už vidím ZÁHORÁKÚ ako sa spájajú s BOLKOM POLÍVKOM — VALAŠSKÝM KRÁĽOM !!! Zakladajú KNIEŽATSTVO „KUCHYŇA“ a pripájaju ho k VALAŠSKU , čím bude na svete NOVÉ SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO po vzore BRITÁNIE !
   Budú mať mocnú armádu ,ktorá im zabezpečí NEZÁVISTLOSŤ na BRATYSLAVJE !!!
   Až potom to bude ANEXIA , kdyby chceva BLAVA naspátek KUCHYŇSKÉ KNÍŽECTVÍ , co by se nezhodovavo s mezinárodním právem o sebeurčení ZÁHORÁCKEHO LIDU!!! — náá KOSOVO , nééé !?
   ?‍♀??Au?

  • @Zuzana Vysehradska P.S.
   A teraz vážne .
   Nasáčkovali sme si ich sem , “ vraj “ na 11 rokov — pozri Japonsko,Nemecko,Kbu –
   Asi tak nejak ,termínovo — TU AJ ZOSTANÚ!!!
   Majú Slovensko ako NEPOTOPITEĽNÚ LIETADLOVKU , vo vynikajúcej GEOGRAFICKEJ polohe — za KARPATSKÝM OBLÚKOM !!!
   A sme v PRDELY , ako Polsko v 39. , akurát , ze to bude trvať DLHŠIE !!!
   21.STOROČIE — KOLÓNIA v Strednej Európe !!!
   ☹☹??

  • @Zuzana Vysehradska P.S.
   A teraz vážne .
   Nasáčkovali sme si ich sem , “ vraj “ na 11 rokov — pozri Japonsko,Nemecko,Kubu –
   Asi tak nejak ,termínovo — TU AJ ZOSTANÚ!!!
   Majú Slovensko ako NEPOTOPITEĽNÚ LIETADLOVKU , vo vynikajúcej GEOGRAFICKEJ polohe — za KARPATSKÝM OBLÚKOM !!!
   A sme v PRDELY , ako Polsko v 39. , akurát , že to bude trvať DLHŠIE !!!
   21.STOROČIE — KOLÓNIA v Strednej Európe !!!
   ☹☹??

  • @Igor Bratislava
   Zjednodušene!
   Keď ja budem mať záhradu, nájdem si správcu, aby ju spravoval, tak nikdy nebude jeho! Iba spravuje môj majetok.
   Navyše ja si ju budem naďalej zveľaďovať, urobím si tam bazén, postavím luxusnú chatu, vysadím krásny park a hlavne tam budem mať nádhernú fontánu!
   Po rokoch sa so správcom pohádame a neviem pochopiť, čo s tým má medzinárodný súd, pardon vlastne celá záhradkárska oblasť?
   Je to vec len nás dvoch! Ale nenažratá EU a Amerika bude tvrdiť, že tá záhrada patrí správcovi, lebo vie, že správca ich vpustí do tej záhrady, rovno k mojej vojenskej základni, pardon k mojej nádhernej fontáne.
   Lebo odtiaľ sa ľahšie dostanú k mojim ďalším záhradám, na ktoré si brúsia zuby!
   Takto pochodili Rusi.
   Chruščov nemal právo zobrať z ruskej správy Krym a dať ho do správy Ukrajiny, jediné čo ho aspoň trochu ospravedlňuje je, že nemohol tušiť, že sa niekedy ZSSR rozpadne.
   Tak isto Čaputová nemá právo, dať Slovenské územie do správy USA!
   Chruščov mal poľahčujúcu okolnosť ale ona s jej posluhovačmi nie!!!
   Nič a nikto ju neospravedlní pred
   národom.
   Krym bol ruský je ruský a bude ruský!
   Ps. USA tu bude dovtedy, kým nezničia touto vojnou celú planétu a to nebude trvať ani tak dlho, ako táto darovacia zmluva.
   Dúfam, že mi nezmizne aj tento komentár!?‍♀️

  • @Igor Bratislava
   Zjednodušene!
   Keď ja budem mať záhradu, nájdem si správcu, aby ju spravoval, tak nikdy nebude jeho! Iba spravuje môj majetok.
   Navyše ja si ju budem naďalej zveľaďovať, urobím si tam bazén, postavím luxusnú chatu, vysadím krásny park a hlavne tam budem mať nádhernú fontánu!
   Po rokoch sa so správcom pohádame a neviem pochopiť, čo s tým má medzinárodný súd, pardon vlastne celá záhradkárska oblasť?
   Je to vec len nás dvoch! Ale nenažratá EU a Amerika bude tvrdiť, že tá záhrada patrí správcovi, lebo vie, že správca ich vpustí do tej záhrady, rovno k mojej vojenskej základni, pardon k mojej nádhernej fontáne.
   Lebo odtiaľ sa ľahšie dostanú k mojim ďalším záhradám, na ktoré si brúsia zuby!
   Takto pochodili Rusi.
   Chruščov nemal právo zobrať z ruskej správy Krym a dať ho do správy Ukrajiny, jediné čo ho aspoň trochu ospravedlňuje je, že nemohol tušiť, že sa niekedy ZSSR rozpadne.
   Tak isto Čaputová nemá právo, dať Slovenské územie do správy USA!
   Chruščov mal poľahčujúcu okolnosť ale ona s jej posluhovačmi nie!!!
   Nič a nikto ju neospravedlní pred
   národom.
   Krym bol ruský je ruský a bude ruský!
   Ps. USA tu bude dovtedy, kým nezničia touto vojnou celú planétu a to nebude trvať ani tak dlho, ako táto darovacia zmluva.
   Dúfam, že mi nezmizne aj tento komentár!?‍♀️
   Ps. Je podobný, ako ten Tvoj o Bolkovi.?

  • @Igor Bratislava
   Zjednodušene!
   Keď ja budem mať záhradu, nájdem si správcu, aby ju spravoval, tak nikdy nebude jeho! Iba spravuje môj majetok.
   Navyše ja si ju budem naďalej zveľaďovať, urobím si tam bazén, postavím luxusnú chatu, vysadím krásny park a hlavne tam budem mať nádhernú fontánu!
   Po rokoch sa so správcom pohádame a neviem pochopiť, čo s tým má medzinárodný súd, pardon vlastne celá záhradkárska oblasť?
   Je to vec len nás dvoch! Ale nenažratá EU a Amerika bude tvrdiť, že tá záhrada patrí správcovi, lebo vie, že správca ich vpustí do tej záhrady, rovno k mojej vojenskej základni, pardon k mojej nádhernej fontáne.
   Lebo odtiaľ sa ľahšie dostanú k mojim ďalším záhradám, na ktoré si brúsia zuby!
   Takto pochodili Rusi.
   Chruščov nemal právo zobrať z ruskej správy Krym a dať ho do správy Ukrajiny, jediné čo ho aspoň trochu ospravedlňuje je, že nemohol tušiť, že sa niekedy ZSSR rozpadne.
   Tak isto Čaputová nemá právo, dať Slovenské územie do správy USA!
   Chruščov mal poľahčujúcu okolnosť ale ona s jej posluhovačmi nie!!!
   Nič a nikto ju neospravedlní pred
   národom.
   Krym bol ruský, je ruský a bude ruský!
   Ps. USA tu bude dovtedy, kým nezničia touto vojnou celú planétu a to nebude trvať ani tak dlho, ako táto darovacia zmluva.
   Dúfam, že mi nezmizne aj tento komentár!?‍♀️
   Ps. Je podobný, ako ten Tvoj o Bolkovi.?

  • @Zuzana Vysehradska Nepustili mi odpoveď .Tiež takú litániu .Púšťaju mi len satiru ,sem tam glosu , nič vážneho k veci . Čo už ,dorubem še kedz su krasny ?
   Tak aspom pointa : Nič si nezostala dĺžna , svojej ?povesti !!! ?????

  • @Zuzana Vysehradska Nepustili mi odpoveď .Tiež takú litániu .Púšťaju mi len satiru ,sem tam glosu , nič vážneho k veci . Čo už ,dorubu še kedz su krasny ?
   Tak aspom pointa : Nič si nezostala dĺžna , svojej ?povesti !!! ?????

 • Keď mi príde podomový predavač núkať hrnce a ja o jeho hrnce nemám žiadny záujem, tak sa nebudem s ním rozprávať o tom, akú majú hrnce kvalitnú farbu, či sú vyrobené z kvalitného materiálu, kto ich navrhol a pod. Zbytočná debata. Spamätajte sa!!!

 • Ďakujem za krásnu a užitočnú debatu,len ma trápi ,že mladí ľudia sú strašné hlúpi ,naivní,rozmaznaní,nechcú počuť starších ,skúsenejších,čaká ich nepekná budúcnosť a uisťujem ich,že nebudú utekať zo Slovenska ako myši ,lebo už nebude kam,!!!!!!!!!!!!

 • Skvelé pomenovanie situácie,ďakujem Páni!
  Naša vláda si vytvorila fiktívny štát,kde občan je nepodstatný…navyše,ak by náhodou slováci sa začali búriť,bude naša vláda chránená am.armádou…teda asi si myslia,že to tak bude…

 • Opäť pekná, no nič nemeniaca debata. Slováci si vo voľbách zvolili p. prezidentku a svojich zástupcov v parlamente. Svoloč vždy plače, keď je už neskoro. Nie je načase si kriticky po 29 rokoch priznať, že Slováci si nie sú schopní sami spravovať svoju krajinu a nezaslúžia si ju?

 • Opäť pekná, no nič nemeniaca debata. Slováci si vo voľbách zvolili p. prezidentku a svojich zástupcov v parlamente. Svoloč vždy plače, keď je už neskoro. Nie je načase si kriticky po 29 rokoch priznať, že Slováci si nie sú schopní sami spravovať svoju krajinu a nezaslúžia si ju?

 • nie je toto všetko sofistikovane skrytá okupácia a doslova anexia slovenska???? ….a oni vytrubuju niečo o anexii Krymu??? kto a kedy to verejne nazve skutočným menom to, čo tu realizuje cudzia moc pomocou nich dosedených nesvojprávnych marionet-bábkopseudovlády?

 • nie je toto všetko sofistikovane skrytá okupácia a doslova anexia slovenska???? ….a oni vytrubuju niečo o anexii Krymu??? kto a kedy to verejne nazve skutočným menom čo to realiyuje cudyia moc pomocou nimi dosedenými nesvojprávnymi marionetami? Bábko pseudovlády?