Ale prečo vojenská nemocnica a nie štátna.
Chceme sa zapojiť do vojny? Aká je pravda?
Kde sú policajné hliadky, ktoré majú v meste zabezpečovať poriadok v mestách? Pri počítači?
To keď nás v meste niekto napadne, máme volať a čakať aj hodinu ,kým prídu?
Toto je ako že normálne?
Alečo prečo vojenská nemocnica a nie štátna. Prečo sa pripravia všetky štatnenemocnice ? To budú nemocnice zvlašť pre vojakov, elity a robotníkov? Rozdeľuj a panuj?
Ktorí pacient je viac alebo menej? Nie sme si v chorobe všetci rovní, netrpíme rovnako?
Aká je PRAVDA?
Je zdravotníctvo BIZNIS?
Toto chceme?
Štat ,ktorý nevlastní všetky strategické podniky nie je štatom.
Padnikateľ = hrable ktoré hrabú k sebe.
Kvantita na úkor kvality.
Česť výnimkám – poctivým podnikateľom.
kdh to su luciferi satano kto ih voli neni krestan znicili cele slovenske hosppdarstvo urobili bezdomovcou chudobu znicili stat spametajte sa vi ktori str na tom nezbohatli a podlite luciferou do pekla tam kde patria
smeraci tlieskam ale co z toho ked za predlosnej vlady co tu napachali tolko zla zacneme inglim nie su potrestany a tym slavnym novinarom neodpovedajte radcej kamery na nich
Novinári nemajú záujem smerovať svoje otázky k danej téme bojovej techniky alebo Naď J.. Súcasny stav budovania nemocnice v Prešove v cas zistilli použitie nekvalitného materiálu pri výstavbe nemocnice v Prešove a okamžite začal riešiť
@EmiliaM-rm9yz nie nerozumiem skuste mi vysvetliť ako je možné, že Matovic experimentálny vrah na Slovensku pocas Covidu behá po slobode a moj otec je na božej pravde kvôli jehi covidovim opatreniam…
Ďakujem
@SlavomirVargaVydržte, keď bude nová vláda SMERu spotom sa začne stíhanie na všetkych darebákov !!! Teraz je tam podplateny Žilinka . Ja som tiež bola očkovana a odvtedy mám stále zdravotné problémy. Voľte SMER, keby vyhrala opozícia všetko by navždy zamietli pod koberec !!! Verte mi. Ďakujem.
KDH – Figeľ už raz zastavili rozostavanú výstavbu diaľníc za Dzurindovej vlády z dôvodu, že boli predražené ! Teraz ich výstavba stojí 3x viac ! Aká to náhoda, teraz KDH chce zastaviť výstavbu nemocnice v Prešove že vraj predražená ! To si znova želajú, aby o 5 rokov jej výstavba stala štát 3x viac ? Kde to žijeme v Kocúrkove ? To je celé KDH ! A ešte ich kresťania voľte !!!
Najlepsie bolo za Matoviča a jeho pohrobkov,nič sa nepostavilo,nič sa nepokazilo,žiadne tendre,len sekera 24 mld,kde su?Žiadne otazky,teraz to všetci musime zaplatiť,tí .nepricetni chrlia na sučasnu vladu ,vóbec nechapu ,kde je podstata,a tí istí tak vidia aj Rusko Ukrajinsky konflikt,nuž z prazdnej misy sa nenajete.
Pani,v “ideálnom” svete v rozmedzí rokov 2020-2023 by to podľa vašej rovnice aj fungovalo,no keď v tom čase vladli debili a vpodstate platíme za ich debilné rozhodnutia my daňový poplatníci z pohľadu nespravodlivo odsúdených ľudí, ktorí si nárokujú ujmu 🫵 takže tak ako pre mňa,rovnako aj pre vás je lacnejšie prejsť všetky súdne inštancie a buď to obvinenie potvrdiť,alebo vylúčiť,viem trvá to dlho no je jednoduché a ľahké pristúpiť bez rozmyslu na ich modus a znášať potom dôsledky ☝🏻
Ludia co nemaju podpisanu hmotnu zodpovednost nemozu nakladat s majetkom, ktory im nepatri. Jednoducho to by malo platit na kazdeho a teda aj na politikov. Ziaden klamar neklamar. Mas hm. zodpovednost, nemas podla toho sa postupuje. Ziadne schvalit neschvalit . Nastupujes do funkcie pidpisujes.
Gašpar klamár !
Ale prečo vojenská nemocnica a nie štátna.
Chceme sa zapojiť do vojny? Aká je pravda?
Kde sú policajné hliadky, ktoré majú v meste zabezpečovať poriadok v mestách? Pri počítači?
To keď nás v meste niekto napadne, máme volať a čakať aj hodinu ,kým prídu?
Toto je ako že normálne?
Alečo prečo vojenská nemocnica a nie štátna. Prečo sa pripravia všetky štatnenemocnice ? To budú nemocnice zvlašť pre vojakov, elity a robotníkov? Rozdeľuj a panuj?
Ktorí pacient je viac alebo menej? Nie sme si v chorobe všetci rovní, netrpíme rovnako?
Aká je PRAVDA?
Je zdravotníctvo BIZNIS?
Toto chceme?
Štat ,ktorý nevlastní všetky strategické podniky nie je štatom.
Padnikateľ = hrable ktoré hrabú k sebe.
Kvantita na úkor kvality.
Česť výnimkám – poctivým podnikateľom.
Naď je psychodron ktorý treba zlikvidovať zákonom. Jednoznačne.
Nevadi ved urobite dalsie kolo konsolidacie aby sa na vas nikto nenahneval … Co po chudakoch nech platia
Gluck na vojnu 2 ročnú ako my nie na 2 tyzdne.drystat by som vedel aj ja za 6000 eur …….
Naď ??? Politická samovražda ??? Dajte vedieť , rád pôjdem na pohreb !!! 🤔😄😄😄
kdh to su luciferi satano kto ih voli neni krestan znicili cele slovenske hosppdarstvo urobili bezdomovcou chudobu znicili stat spametajte sa vi ktori str na tom nezbohatli a podlite luciferou do pekla tam kde patria
smeraci tlieskam ale co z toho ked za predlosnej vlady co tu napachali tolko zla zacneme inglim nie su potrestany a tym slavnym novinarom neodpovedajte radcej kamery na nich
skupinka podporovatelov sa zmensuje a zmensuje… ktovie preco ? 🙂
Novinári nemajú záujem smerovať svoje otázky k danej téme bojovej techniky alebo Naď J.. Súcasny stav budovania nemocnice v Prešove v cas zistilli použitie nekvalitného materiálu pri výstavbe nemocnice v Prešove a okamžite začal riešiť
😂😂😂😂uz sa spajaju aj nepriatelia , len aby sa udrzal tento zvrateny system!!!
No tlo tiež nas nechal Naď bez vzdušnej obrany su dkkazy hovori MatovičSulik konajte načo čakate??
Novinári SME deník N vy ste ozaj žumpa. Prečo sa nepítate na toho vlastizradcu Naďa
Naď je nula , kde sa hrabe na pána Kaliňáka !!!
Prečo nie je vidieť tváre novinárov a aktivistov, ktorí kladú otázky?
Konajte ste pri moci!!!! Len bedakate a skutek utek….
Vidieť, že ničomu nerozumiete.
@EmiliaM-rm9yz nie nerozumiem skuste mi vysvetliť ako je možné, že Matovic experimentálny vrah na Slovensku pocas Covidu behá po slobode a moj otec je na božej pravde kvôli jehi covidovim opatreniam…
Ďakujem
@SlavomirVargaVydržte, keď bude nová vláda SMERu spotom sa začne stíhanie na všetkych darebákov !!! Teraz je tam podplateny Žilinka . Ja som tiež bola očkovana a odvtedy mám stále zdravotné problémy. Voľte SMER, keby vyhrala opozícia všetko by navždy zamietli pod koberec !!! Verte mi. Ďakujem.
@SlavomirVarga super si napisal ale musim podoktnut ze 22000tis za ingliho vlady a nic a ani nebude
@EmiliaM-rm9yzSmer nevolíme !!!
KDH – Figeľ už raz zastavili rozostavanú výstavbu diaľníc za Dzurindovej vlády z dôvodu, že boli predražené ! Teraz ich výstavba stojí 3x viac ! Aká to náhoda, teraz KDH chce zastaviť výstavbu nemocnice v Prešove že vraj predražená ! To si znova želajú, aby o 5 rokov jej výstavba stala štát 3x viac ? Kde to žijeme v Kocúrkove ? To je celé KDH ! A ešte ich kresťania voľte !!!
Najlepsie bolo za Matoviča a jeho pohrobkov,nič sa nepostavilo,nič sa nepokazilo,žiadne tendre,len sekera 24 mld,kde su?Žiadne otazky,teraz to všetci musime zaplatiť,tí .nepricetni chrlia na sučasnu vladu ,vóbec nechapu ,kde je podstata,a tí istí tak vidia aj Rusko Ukrajinsky konflikt,nuž z prazdnej misy sa nenajete.
Perfektne zhodnotene.
👍👍👍👏👏👏
Zase blbečkovia zo smeru, a ich trápne tlačovky 😂 a nič sa nedeje len bla bla bla 😂
To vážne ? A vy ste čo !!!
Blbeckovia uz vladli a vidime ako. A blbeckom to vtedy nevadilo!!
Mali by ste porovnať počty a obsah “trápnych” s tlačovka mi PS, SaS,Demokratov i Matovica.
Tupci opoziční aj ti ich fanúšikovia
@IvkaIvanova-x3ity si jedna z nich, čo máš v hlave nasraté ty motyka 😂
Mňa zaujíma keď ste povedali Á čo s tým mienite robiť? Reči sa hovoria, ale chlieb sa je…
Pani,v “ideálnom” svete v rozmedzí rokov 2020-2023 by to podľa vašej rovnice aj fungovalo,no keď v tom čase vladli debili a vpodstate platíme za ich debilné rozhodnutia my daňový poplatníci z pohľadu nespravodlivo odsúdených ľudí, ktorí si nárokujú ujmu 🫵 takže tak ako pre mňa,rovnako aj pre vás je lacnejšie prejsť všetky súdne inštancie a buď to obvinenie potvrdiť,alebo vylúčiť,viem trvá to dlho no je jednoduché a ľahké pristúpiť bez rozmyslu na ich modus a znášať potom dôsledky ☝🏻
Ludia co nemaju podpisanu hmotnu zodpovednost nemozu nakladat s majetkom, ktory im nepatri. Jednoducho to by malo platit na kazdeho a teda aj na politikov. Ziaden klamar neklamar. Mas hm. zodpovednost, nemas podla toho sa postupuje. Ziadne schvalit neschvalit . Nastupujes do funkcie pidpisujes.